עבור לתוכן

כפיר

משתמשים
 • הודעות פעילות

  18
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1

יצח לאחרונה ב מאי 16

ל- כפיר היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות כפיר

 • דרגה
  חדש כאן

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  realmarid

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. מדריך מצוין. כל הכבוד על ההשקעה.
 2. בעד אשמח גם שתוסיף גם חלון קופץ גם בשחרור פוקימון
 3. כפיר

  מפעל הטבעות של מיקי!

  בהצלחה במכירות
 4. שם המשתמש: RealMadrid קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=RealMadrid בעיה: הבעיה היא לעלות את הדרגות של השחקנים של הקבוצה שאני לוחץ על עדכן דרגה זה לא עושה כלום אשמח עם תתקנו את זה. תמונה(הוכחה): http://www.up2me.co.il/v.php?file=55687446.png
 5. כפיר

  באג בהחלפת מתקפות

  שם המשתמש: RealMadrid קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=RealMadrid הבעיה: המשתמש Unknown רצה להשים מתקפות למגה מיוטו X שלו. הוא קנה TM1,TM15,TM30 המתקפות שהיו למגה מיוטו X לפי החלפת המתקפות הם :,Dream eater, flash,bulk up calm mind הוא שם את TM1 במקום המתקפה flash וזה החליף כרגיל והכל עבד אבל שהוא שם את TM15 או TM30 במקום bulk up הוא לא שם ונמחק גם TM15,TM30 ולא שם אותו במתקפות במקום bulk up. (המשתמש Unknown ישמח להחזר הכסף)
 6. כפיר

  בעיה במסחר

  שם המשתמש: RealMadrid קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=RealMadrid בעיה: קניתי טבעת הגנה מיוחדת ב90 זהב, ירד לי הזהב אך לא קיבלתי את הטבעת. אשמח להחזר לסגור טופל
 7. שם המשתמש : RealMadrid פרופיל למשתמש: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=RealMadrid מספר הקרבות ביצעתי בעת ההרשמה : 1000 תמונה כהוכחה: http://www.up2me.co.il/v.php?file=21335842.png מספר הפוקדור שאני בוחר: 22
 8. כפיר

  טבעת יהלום

  שם המשתמש : RealMadrid הצעה: שאפשר יהיה לקנות טבעת יהלום במרכז המסחר למה אני חושב שההצעה תעזור: לפי דעתי ההצעה תעזור מאוד למשחק בתחום הכללי, כי שחקנים חדשים שמוצאים טבעת יהלום ואין להם כל כך מה לעשות,יכלו למכור אותה ולהרוויח מזה זהב כדאי לקנות דברים אחרים. בנוסף לזה אני חושב שהטבעת יהלום לא צריכה להיות שונה מהטבעות האחרות או מיוחדת אני חושב שהיא צריכה להיות בדיוק כמו הטבעות הרגילות שאפשרי למכור אותה, גם אני חושב שטבעת היהלום לא תייצר הבדל כל כך גדול זה סך הכל כמו טבעת רגילה רק סט טבעות(שהסיכוי למצוא אותה קטן). מעבר לזה אני חושב שגם שחקנים שיש להם אגדיים לא ירצו לבזבז את הטבעת יהלום על אגדיים, וירצו למכור את הטבעת ולהתקדם במשחק.
 • הודעות

  • 1. גילאים לא יירדו בשום מצב.

   2. רבייה תהיה מגיל 18 וזה לא ישתנה.

   3. הזהבה מאוד לגיטימי בגלל הפוטנציאל שנוסף בעקבות ההזהבה. 

   אם יש התעקשות -  נבטל את ההזהבה, אך נבטל את הבונוס של ה-15 נקודות בכל סטאט. אם יש עניין תפתח הצעה נקודתית על כך והיא תישקל. 

   תודה על הצעותיך.

   ננעל. 

  • לפני כעת miki אמר:

   1. בשביל הרגע הקסום הזה שראיתי שהפוקימון שלי בן 1000 (ההתחלתי) אני לא מוכן שירדו הגילאים.

   2.נגד, אני חושב שזה חמוד, אומנם זה יוריד עצבים מכם אבל חוץ מזה? כלום..

   3. הרבייה בגיל 18 זה צודק לגמרי עקב החוק בישראל, קצת רגע של אמת, ההזהבה בגיל 30 אני מוכן ללכת איתך הלאה ולהגדיל אותה לגיל 60 (גיל הזהב..)

   1. יש בזה משהו אבל עדיין לא מועיל בשום צורה.

   2. אין שום סיבה להשאיר מגבלות רק בגלל שזה "חמוד" בעיני אנשים.

   3. גיל ההסכמה בישראל הינו 16, משמע גיל 16 זה הגיל במתאים במידה וזו הגישה. גיל 60 להזהבה זו עוד מגבלה מיותרת. אל תשכח אחי שזה מדובר בפוקימונים ולא בני אדם, זה, יש חיות שמתרבות בגיל שנה ושנתיים אין קשר בין הגיל לרבייה בפוקימונים לדעתי.

   נ.ב מנקודת הראייה שלי אתה עושה מהנושא צחוק, לא מתאים לדעתי זו הצעה חשובה ורצינית ואין סיבה לעשות ממנה צחוק.

  • 1. בשביל הרגע הקסום הזה שראיתי שהפוקימון שלי בן 1000 (ההתחלתי) אני לא מוכן שירדו הגילאים.

   2.נגד, אני חושב שזה חמוד, אומנם זה יוריד עצבים מכם אבל חוץ מזה? כלום..

   3. הרבייה בגיל 18 זה צודק לגמרי עקב החוק בישראל, קצת רגע של אמת, ההזהבה בגיל 30 אני מוכן ללכת איתך הלאה ולהגדיל אותה לגיל 60 (גיל הזהב..)

  • אני מסכים עם הטענות שלך הן נכונות,כרגע גילאים לא עוזרים בכלום...

  • כל מי שהצביע אשמח אם גם תגיבו זה ממש חשוב 🙂

×