Doom man

משתמשים
 • הודעות פעילות

  97
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  13

יצח לאחרונה ב November 6 2018

ל- Doom man היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

2 עוקבים

אודות Doom man

 • דרגה
  משתמש מתקדם

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Doom man
 1. בעד רעיון מעולה
 2. בחול ריאל בארץ מכבי תל אביב
 3. אוקיי מעולה תודה
 4. שם בליגה:Doom man ההצעה: להוסיף את מלמטאל ומלטן למשחק איך זה יעזור: זה פוקימון חדש שנוסף (מלמטאל ומלטן) מלטן Meltan: בייס: http://prntscr.com/mcfv3q מתקפות: לומד בעליית רמה: http://prntscr.com/mcfvlb לומד מ TM: http://prntscr.com/mcfvqa(המספר בצד זה המספר של ה TM) איך הוא נראה: רגיל: שייני: סוג: מתכת מלמטאל Melmetal: בייס: http://prntscr.com/mcfwv4 מתקפות: נלמדות מעליית רמה: http://prntscr.com/mcfwzh נלמדות מ TM: http://prntscr.com/mcfxd8(המספרים בצד זה מספר ה TM) רגיל: שייני: סוג: מתכת
 5. להחליש את השלבים משלבים 28+ ולא מ-30+ ולעשות איוונטים שהם לא רק נטו חרישה
 6. נגד משום שהורידו אותם מתיבות זהב כי ככה היית מרוויח לפחות 250 זהב אם היית מקבל מגה אגדי ואתה יוצא מרווח מדי זאת הסיבה שהוציאו אותם מתיבות זהב(פרט למגה מיוטו X) נ.ב. נראה לי שצריך להוסיף סקר מלווה אגב פתחת את זה בפורום הצעות ורעיונות לפוקימושן לא הצעות ורעיונות לליגה פה:http://prntscr.com/lon6nc ואתה פתחת פה:http://prntscr.com/lon6vz
 7. כמה אותיות יש לך?
 8. מכבי תל אביב הפצצה נגד מכבי פ"ת(נע) 3-0 למכבי תל אביב
 9. חברה ההרשמה לטורניר נסגרת ביום ראשון אם לא כולם ישתתפו תהיה שיטה אחרת לטורניר
 10. נכון, אבל זה לא שווה 120 ש"ח
 11. טורניר קרבות מגיע לליגה! עלה לי רעיון לאיך להפעיל את הליגה!: לעשות טורניר קרבות עם פרסים לפי שיטת בתים(הסבר בהמשך) איך התחרות תעבוד:. שלב בתים (4 בתים, 2 עולים מכל בית ,)רבע גמר , חצי גמר, הגמר! החוקים: *מי שמקלל (לא משנה אם זה מאמן או שהוא סתם מקלל) עף מהקרבות *אסור לרמות (צ'יטים, לתת כסף למתחרים בשביל לנצח טכני) *חובה לבוא בזמן שיינתן לקרבות **במידה שמישהו יעדר מהקרב יצטרך להודיע לאחד מהמנהלים של הקרבות *הגבלה לנכחדים: עד נכחד אחד בשלב הבתים ורבע הגמר, חצי גמר (2 נכחדים) ובגמר (3 נכחדים)! *קרדיט לניב Ferenc Puskás ניהול: Doom man(גבריאל) BloodnGun(עדן) פרסים: יפורסמו בהמשך פרטי הרשמה: שם בליגה: רמה: שלב במסע: האם יש לך נכחדים?: נרשמו 11 מתוך 16 Eclipse Soulegands Arbel1001 מכאל Max11 yoel1b Nazelet עומר91 spirit txerkh Revenge323 דרג 1: Revenge323 (דרג 1) Soulegands (דרג 1) Eclipse (דרג 1) מכאל (דרג 1) דרג 2: עומר91(דרג 2) yoel1b (דרג 2) Arbel1001(דרג 2) Nazelet(דרג 2) דרג 3: spirit (דרג 3) MAX11 (דרג 3) txerkh(דרג 3) סיבוב 1: Soulegands vs txerkh Eclipse vs max11 Revenge323 vs spirit - פרש מכאל Arbel1001 vs yoel1b vs Nazelt עומר91 עולה טכנית לסיבוב הבא בהצלחה לכולם! סיבוב 2:עומר 91, spirit, yoel1b
 12. מה עם החידון
 13. בעד, למרות שאין מי שיאשר את זה כי שובל חזר רק לאיוונט והבעלים לא כל כך פעיל
 • הודעות

  • לפני ב-15.3.2019 at 11:13 Obelisk אמר:

   1. יש את דרגון בול - העונה הראשונה שמתארת את הרפתקאותיו של גוקו בילדותו ועד נערותו. בעונה זו הוא מכיר את כל חבריו הותיקים (Bulma/Yamcha/Picollo/Krilin) ועוד רבים אחרים.  הרבה לא מכירים אותה.

   2. יש את דרגון בול זי - העונה השנייה של הסדרה המצליחה, בה גוקו כבר בוגר יותר, נשוי ויש לו ילד קטן - גוהאן. שם העונה תתמקד בסאגות מרכזיות שיכללו את פריזה, סל, מג'ין בו.

   3. יש את דרגון בול ג'יטי - עונה שבאה לאחר זי, אבל אינה מתבססת על המנגה כפי שמבוססות שאר העונות, והיוצר שלה אינה אקירה, כפי שהיה בעונות הקודמות. העלילה גם שונה בתכלית משאר העונות. גוקו הופך לילד קטן בעקבות בקשה של אויבו מהעונה הראשונה, ובעקבות כך יוצא למסע יחד עם נכדתו - פאן, ועם טראנקס כדי לאסוף כדורי דרגון בול שאינם של כדור הארץ כדי לתקן את הנעשה. במהלך המסע יהיו אתגרים רבים.

   4. יש את דרגון בול קאי - זהו רימייק לדרגון בול זי. דרגון בול זי הכיל 276/291 פרקים, תלוי איזו גרסה אתה רואה. קאי מכיל הרבה פחות - אם לדוגמא קרב נגד פריזה היה 25 פרקים, פה הוא יהיה לדוגמא 15 פרקים. 

   5. יש את דרגון בול סופר - זוהי סדרת המשך לדרגון בול זי (משום שהיא כן מבוססת על המנגה), והיא כוללת את מפגשו של גוקו עם אל ההרס ואתגרים נוספים בעקבות המפגש, תוך גילוי כוח עצום בקרב גוקו וחברו וג'יטה. 

   6. שמעתי שיש סדרה חדשה דרגון בול סופר הירוס - לא הזדמן לי עדיין לבדוק מהי ומה מסופר, וע"י מי היא נוצרה וכו', אבל נראה לי כדי להעיף מבט אם יתאפשר לאחר כל אלו.

    

   סדר שאני ממליץ לצפייה:

   דרגון בול -> דרגון בול זי (או עדיף דרגון בול קאי) -> דרגון בול ג'יטי -> דרגון בול סופר -> דרגון בול סופר הירוס 

    

   בנוגע לסרטים יש 2 אפשרויות מומלצות - 

   1. לצפות בכל הסרטים לאחר שסיימת לצפות בכל הסדרות

   2. הסרטים מסווגים לפי העונות השונות, ולכן אחרי סיום דרגון בול ה-1, ניתן לצפות בכל סרטיו, ולאחר סיום דרגון בול זי ניתן לצפות בכל סרטיו וכו'.

   *אני לא ממליץ לצפות בסרט לפני שגמרת את העונה. 

    

   לנוחיותך יש גם סיקור שכתבתי אם תרצה להבין על מה מסופר בכל עונה: 

    

   תהנה :)

    

   תוספות קטנות

   דרגון בול ודרגון בול זי מבוססות על המנגה(קומיקס יפני) אותה יצר אקירה טוריאמה. בדרגון בול סופר המנגה והאנימה נפרדות, את עלילת האנימה כתב אקירה טוריאמה והפרקים עצמם נכתבו על ידי כותבים שונים. המנגה של סופר נוצרה בידי טויוטארו בהשגחתו של... כן טוריאמה. 

   דרגון בול הירוס היא סדרה המבוססת על משחק חדש ונועדה לקדם אותו, ולא נחשבת להמשך אמיתי של הסדרה. אפשר לחשוב עליה בתור כזאת המתקיימת ביקום מקביל ואחר, אחד שקיים במשחק.

  • חבר'ה, אני חושב שלא הבנתם משהו, אלה פרסים שמתווסים בסוף, מה שאתה מוצאים בקרבות שעשיתם זה משהו אחר לגמרי, פשוט מה שהוא מציע זה פרס שמתווסף לתוצרים של מאמצכם

  • תאריך פרסום האשכול:21/3/19

   אהלן

   לפני שבוע בערך קניתי אבן חלום כחולה בסביבות 130~ זהב, לאחר מכן בערך אחרי יום או יומיים השגתי עוד אבן חלום כחולה בקרב ו5 ימים אחרי זה השגתי עוד אבן חלום בקרב. סך הכל אמורות להיות לי 3 אבני חלום כחולות אבל יש לי רק אבן חלום אחת בחפצים. בדקתי אם זה רק באג וויזואלי על ידי מכירה של יותר מאבן חלום אחת במרכז המסחר אבל זה כותב שיש לי רק אחת. יש לי 2 קיוגרים אבל אף אחד מהם לא בן 18 ולא הרבתי אף פעם 2 קיוגרים לכן לא יכולתי להשתמש בהן ברביות. בנוסף לכך לפני שקניתי את אבן החלום החלום שלחתי הודעה לשחקן שהציע אותה למכירה, ושאלתי אותו אם הוא מוכן להוריד את המחיר, אבל בסופו של דבר קניתי את האבן במחיר המלא בהסביבות ה130 זהב. אני מקווה שהתמיכה/מנהלים יכולה לראות את היסטוריית הרכישות שלי, היסטוריית ההתראות שלי,היסטוריית הרביות שלי ואת הפוקימונים שלי, כי אחרת אין לי ממש דרך להוכיח שהשגתי 3 אבני חלום כחולות.

   אני מבקש לקבל את 2 אבני החלום שמגיעות לי או לפחות להחזיר לי את ה130 זהב שבהם רכשתי את אבן החלום הראשונה.

   קיוגר1:http://prntscr.com/n0wwqc

   קיוגר 2:http://prntscr.com/n0wwws

   כמות אבני חלום בחפצים:http://prntscr.com/n0ws7v

   מציאת אבן החלום הראשונה בקרב:http://prntscr.com/n0woll

   מציאת אבן החלום השניה בקרב:http://prntscr.com/n0wrie 

   שם במשחק:tuna282

   נערך על-ידי Tal_Boy
  • https://www.pokeisrael.net/forum/profile/2818-זלמן-שזר/ זה לא זאפ?
   עריכה מיידית: חשבתי שזה הוא אבל אני לא בטוח עוד, תגידו אתם

   נערך על-ידי sos322
  • לפני ב-3.3.2019 at 02:47 שלום אברהם אמר:

   בעד חלקית

   נשמע רעיון טוב אבל להגדיל טיפה בקרבות.. כל אחד תוריד שורה. 

   500 שק שלל

   750 אבן רבייה

   1000 אבן מצב

   2500 מפתח רנדומלי

   5000 תיבת כסף\זהב

   10000 טבעת רנדומלית וזהו. 

   אני לא הולך לחרוש עשרת ת'לפים קרבות בגלל איזה טבעת  עשרת ת'לפים קרבות פלנטיום אולי מה טבעת