עבור לתוכן

ram4861

משתמשים
 • הודעות פעילות

  287
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  18

יצח לאחרונה ב אפריל 17

ל- ram4861 היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות ram4861

 • דרגה
  חבר בליגה
 • יום הולדת 03/15/2003

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  ProShot

מבקרים אחרונים

813 צפיות בפרופיל
 1. ram4861

  משימות יומיות

  כן וואו איזה עניין.. לסובב גלגל פאק איזה מעניין לשחק במשחקונים שיואו הלהיט של הקיץ סבבה כבר 40 שנה אתה אומר את זה מצטער אם זה הרס למישהו... רק כששובל פה אני רואה שינויים, כשהיית חצי שנה מפקח ראשי היה איוונט אנון וזהו אחי. כאילו, מישהו זוכר את "המשימות חדשות בקרוב" שהיה רשום בצאט 3 חודשים ועד עכשיו לא זכינו לקבל?
 2. ram4861

  משימות יומיות

  אני עושה העתק הדבק לאשכול ישן שפתחת (לא קיבלתי בו תשובה). שם: ProShot הצעה: אני אתחיל מההתחלה: המשימות היומיות לצערי ממש מעפנות, לא מוסיפות עניין וממש אבל ממש קלות, שלא נדבר שהפרס שם די מעפן... בכל מקרה זה הרעיון שלי להוספת קצת אקשן למשימות היומיות שלא נראה בשום דפדפן בארץ וזה ריאליסטי. שכל 6 הימים בשבוע יתחברו - אני אסביר: ביום הראשון הצלחת קיבלת פרס נמוך ביום השני הצלחת ברצף הפרס גודל וככה עד היום השישי שביום השישי הפרס הוא פרס שונה כל שבוע והוא אגדי או מאסטר או מה שתחליטו. אם עשית את היום הראשון אבל שכחת לעשות את המשימות ביום השני - הימים יתאפסו לך וככה בעצם תצטרך לחרוש כל יום כדי לקבל את התגמול של היום השישי. בכל מקרה המשימות יהיה קצת יותר עניין מאשר לסובב גלגל לעשות 50 קרבות וכו", כל שבוע המשימות יתחלפו וכל יום הקושי יעלה. סתם דוגמה: ביום הראשון יהיה לתפוס מג'יקארפ, סלאמנס, להלחם 50 פעם במערת הלבה ו25 פעם במים, לעשות את כל מה שיש השאר גלגל המזל וכל זה חוץ מהפוקימון היומי כי זה לדעתי קצת קשה ליום הראשון. וככה בעצם הקושי עולה וכמות הקרבות שצריך לעשות עולה והנדירות של הפוקימונים וכמות התפיסות עולה עד שמגיעים ליום השישי שעל כל העבודה הקשה והרצף יהיה כל שבוע תגמול אחר שהנהלה תבחר או שבכללי תעשו את זה שכל שבוע ברנדומלי יבחר. איך ההצעה תעזור: תוסיף עניין נוסף למשימות היומיות, מקוריות שלא נראת בארץ. וגם הפרס של המשימות היומיות ממש קטן כאילו 5 זהב זה כלום יש נכחדים שעולים 3000 זהב... וכמובן שזה משעמם כל פעם אותם משימות צריך קצת לגוון אתם יודעים..
 3. ram4861

  חפץ: Exp. Share

  אני שיניתי אותו קצת שיהיה מותאם לליגה אני אתן לך מקור: https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Exp._Share
 4. ram4861

  חפץ: Exp. Share

  שם: ProShot הצעה: להוסיף את החפץ Exp. Share מה החפץ עושה: החפץ הנ"ל מעלה לכל השישיה את האקספי. הפוקימון שמאמנים מקבל אקספי רגיל, ושאר השישיה מקבל מעט אקספי. אני בעד להוסיף את החפץ לחפצי הקבוצה או לחנות הזהב. וכמובן לעשות שיהיה את זה לפרמיום תמיד. איך ההצעה תעזור: החפץ הזה נמצא גם במשחקים המקוריים, גם ככה רוב האנשים שאני מדבר איתם מהליגה אומרים לי שהליגה נהיית איטית מאוד. חפץ שהוא ל24 שעות רק, יתרום אבל לא יותר מידי לדעתי. לא נגיד יגרום לחוסר איזון בין משתמשים וכול"י גם ככה מאמנים היום 3 פוקימונים ביום אם רוצים. ככה החפץ נראה:
 5. ram4861

  מגנוב

  תעשה לפי הטופס הזה: אחרת ינעלו לך את האשכול.
 6. ram4861

  מגנוב

  תעשה לפי הטופססס !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אבל בעד כי זה רעיון נחמד
 7. סיג לחכמה שתיקה מאמי, או במילים אחרות: עדיף שתשתוק 🙂 אני שיחקתי במשחק שהייתי כיתה ה' או ד' ואני עכשיו עולה לי'א !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 8. אני חווה ממך קרינג' בכל מקרה, אני עולה לי"א.
 9. שם: ProShot הצעה: להוסיף מתקפות השפעה שיהיה ולא רק מתקפות כוח שמורידות חיים. הסבר: מזה מתקפות השפעה? מתקפות שמשפיעות על הפוקימון באופן המנטלי, כמו רעל, שינה, הורדת ההגנה של היריב ועוד. במה ההצעה תעזור: כרגע הליגה היא לא בדיוק המקום אסטרטגיה כמו שאמור להיות. יש טבעות, בייס גדול, ואך ורק מתקפוות כוח. זאת אומרת שלמי שיש יותר כוח בעיקרון מנצח. האסטרטגיות היחידות זה סוגים וסטאב. בכל מקרה, אם יוסיפו מתקפות השפעה לצדם של מתקפות כוח, אני רואה שיהיה הרבה הרבה יותר אסטרטגיה במשחק.
 10. פוקקורד זה לא מהארץ זה מחול
 11. שם: ProShot הצעה: לעשות שהפורום יהיה בתוך המשחק והמשתמשים יהיו המשתמשים של המשחק עצמו, אני רואה שהרבה אנשים פותחים אשכול ולא אומרים מי הם במשחק או נותנים קישור ואז לא יכולים לעזור להם, וככה בעצם זה הופך את זה לקשה לתיקון הבאג או הבעיה או כל דבר אחר בעצם שקרה לאותו שחקן. ההצעה הזאת תעזור מכיוון שיהיה יותר נוח לאנשים וכמובן גם להנהלה. אנשים לא יצטרכו לרשום את השם שלהם או לתת קישור וככה צריך אך ורק לרשום את הבעיה, והנהלה לא צריכה לשבור את הראש בלדעת מי השחקן שאותו אחד יש לו את הבעיה.
 12. ram4861

  הרביות הזהבה

  חודשים לחכות בשביל הזהבה מסכנה...? מיותר לחלוטין. הזהבות זה חלק מאוד חשוב וקריטי במשחק. בטח ובטח לפני קרב חשוב מכריע בליגות/טורנירים.
 13. שם: ProShot הצעה: אני אתחיל מההתחלה: המשימות היומיות לצערי ממש מעפנות, לא מוסיפות עניין וממש אבל ממש קלות, שלא נדבר שהפרס שם די מעפן... בכל מקרה זה הרעיון שלי להוספת קצת אקשן למשימות היומיות שלא נראה בשום דפדפן בארץ וזה ריאליסטי. שכל 6 הימים בשבוע יתחברו - אני אסביר: ביום הראשון הצלחת קיבלת פרס נמוך ביום השני הצלחת ברצף הפרס גודל וככה עד היום השישי שביום השישי הפרס הוא פרס שונה כל שבוע והוא אגדי או מאסטר או מה שתחליטו. אם עשית את היום הראשון אבל שכחת לעשות את המשימות ביום השני - הימים יתאפסו לך וככה בעצם תצטרך לחרוש כל יום כדי לקבל את התגמול של היום השישי. בכל מקרה המשימות יהיה קצת יותר עניין מאשר לסובב גלגל לעשות 50 קרבות וכו", כל שבוע המשימות יתחלפו וכל יום הקושי יעלה. סתם דוגמה: ביום הראשון יהיה לתפוס מג'יקארפ, סלאמנס, להלחם 50 פעם במערת הלבה ו25 פעם במים, לעשות את כל מה שיש השאר גלגל המזל וכל זה חוץ מהפוקימון היומי כי זה לדעתי קצת קשה ליום הראשון. וככה בעצם הקושי עולה וכמות הקרבות שצריך לעשות עולה והנדירות של הפוקימונים וכמות התפיסות עולה עד שמגיעים ליום השישי שעל כל העבודה הקשה והרצף יהיה כל שבוע תגמול אחר שהנהלה תבחר או שבכללי תעשו את זה שכל שבוע ברנדומלי יבחר. איך ההצעה תעזור: תוסיף עניין נוסף למשימות היומיות, מקוריות שלא נראת בארץ. וגם הפרס של המשימות היומיות ממש קטן כאילו 5 זהב זה כלום יש נכחדים שעולים 3000 זהב... וכמובן שזה משעמם כל פעם אותם משימות צריך קצת לגוון אתם יודעים..
 14. ram4861

  בעיה מציקה רצח ב"אני"

  לא, תודה רבה
 • הודעות

  • 1. גילאים לא יירדו בשום מצב.

   2. רבייה תהיה מגיל 18 וזה לא ישתנה.

   3. הזהבה מאוד לגיטימי בגלל הפוטנציאל שנוסף בעקבות ההזהבה. 

   אם יש התעקשות -  נבטל את ההזהבה, אך נבטל את הבונוס של ה-15 נקודות בכל סטאט. אם יש עניין תפתח הצעה נקודתית על כך והיא תישקל. 

   תודה על הצעותיך.

   ננעל. 

  • לפני כעת miki אמר:

   1. בשביל הרגע הקסום הזה שראיתי שהפוקימון שלי בן 1000 (ההתחלתי) אני לא מוכן שירדו הגילאים.

   2.נגד, אני חושב שזה חמוד, אומנם זה יוריד עצבים מכם אבל חוץ מזה? כלום..

   3. הרבייה בגיל 18 זה צודק לגמרי עקב החוק בישראל, קצת רגע של אמת, ההזהבה בגיל 30 אני מוכן ללכת איתך הלאה ולהגדיל אותה לגיל 60 (גיל הזהב..)

   1. יש בזה משהו אבל עדיין לא מועיל בשום צורה.

   2. אין שום סיבה להשאיר מגבלות רק בגלל שזה "חמוד" בעיני אנשים.

   3. גיל ההסכמה בישראל הינו 16, משמע גיל 16 זה הגיל במתאים במידה וזו הגישה. גיל 60 להזהבה זו עוד מגבלה מיותרת. אל תשכח אחי שזה מדובר בפוקימונים ולא בני אדם, זה, יש חיות שמתרבות בגיל שנה ושנתיים אין קשר בין הגיל לרבייה בפוקימונים לדעתי.

   נ.ב מנקודת הראייה שלי אתה עושה מהנושא צחוק, לא מתאים לדעתי זו הצעה חשובה ורצינית ואין סיבה לעשות ממנה צחוק.

  • 1. בשביל הרגע הקסום הזה שראיתי שהפוקימון שלי בן 1000 (ההתחלתי) אני לא מוכן שירדו הגילאים.

   2.נגד, אני חושב שזה חמוד, אומנם זה יוריד עצבים מכם אבל חוץ מזה? כלום..

   3. הרבייה בגיל 18 זה צודק לגמרי עקב החוק בישראל, קצת רגע של אמת, ההזהבה בגיל 30 אני מוכן ללכת איתך הלאה ולהגדיל אותה לגיל 60 (גיל הזהב..)

  • אני מסכים עם הטענות שלך הן נכונות,כרגע גילאים לא עוזרים בכלום...

  • כל מי שהצביע אשמח אם גם תגיבו זה ממש חשוב 🙂

×