עבור לתוכן

ram4861

משתמשים
 • הודעות פעילות

  277
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  18

יצח לאחרונה ב אפריל 17

ל- ram4861 היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות ram4861

 • דרגה
  חבר בליגה
 • יום הולדת 03/15/2003

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  ProShot

מבקרים אחרונים

729 צפיות בפרופיל
 1. פוקקורד זה לא מהארץ זה מחול
 2. שם: ProShot הצעה: לעשות שהפורום יהיה בתוך המשחק והמשתמשים יהיו המשתמשים של המשחק עצמו, אני רואה שהרבה אנשים פותחים אשכול ולא אומרים מי הם במשחק או נותנים קישור ואז לא יכולים לעזור להם, וככה בעצם זה הופך את זה לקשה לתיקון הבאג או הבעיה או כל דבר אחר בעצם שקרה לאותו שחקן. ההצעה הזאת תעזור מכיוון שיהיה יותר נוח לאנשים וכמובן גם להנהלה. אנשים לא יצטרכו לרשום את השם שלהם או לתת קישור וככה צריך אך ורק לרשום את הבעיה, והנהלה לא צריכה לשבור את הראש בלדעת מי השחקן שאותו אחד יש לו את הבעיה.
 3. ram4861

  הרביות הזהבה

  חודשים לחכות בשביל הזהבה מסכנה...? מיותר לחלוטין. הזהבות זה חלק מאוד חשוב וקריטי במשחק. בטח ובטח לפני קרב חשוב מכריע בליגות/טורנירים.
 4. שם: ProShot הצעה: אני אתחיל מההתחלה: המשימות היומיות לצערי ממש מעפנות, לא מוסיפות עניין וממש אבל ממש קלות, שלא נדבר שהפרס שם די מעפן... בכל מקרה זה הרעיון שלי להוספת קצת אקשן למשימות היומיות שלא נראה בשום דפדפן בארץ וזה ריאליסטי. שכל 6 הימים בשבוע יתחברו - אני אסביר: ביום הראשון הצלחת קיבלת פרס נמוך ביום השני הצלחת ברצף הפרס גודל וככה עד היום השישי שביום השישי הפרס הוא פרס שונה כל שבוע והוא אגדי או מאסטר או מה שתחליטו. אם עשית את היום הראשון אבל שכחת לעשות את המשימות ביום השני - הימים יתאפסו לך וככה בעצם תצטרך לחרוש כל יום כדי לקבל את התגמול של היום השישי. בכל מקרה המשימות יהיה קצת יותר עניין מאשר לסובב גלגל לעשות 50 קרבות וכו", כל שבוע המשימות יתחלפו וכל יום הקושי יעלה. סתם דוגמה: ביום הראשון יהיה לתפוס מג'יקארפ, סלאמנס, להלחם 50 פעם במערת הלבה ו25 פעם במים, לעשות את כל מה שיש השאר גלגל המזל וכל זה חוץ מהפוקימון היומי כי זה לדעתי קצת קשה ליום הראשון. וככה בעצם הקושי עולה וכמות הקרבות שצריך לעשות עולה והנדירות של הפוקימונים וכמות התפיסות עולה עד שמגיעים ליום השישי שעל כל העבודה הקשה והרצף יהיה כל שבוע תגמול אחר שהנהלה תבחר או שבכללי תעשו את זה שכל שבוע ברנדומלי יבחר. איך ההצעה תעזור: תוסיף עניין נוסף למשימות היומיות, מקוריות שלא נראת בארץ. וגם הפרס של המשימות היומיות ממש קטן כאילו 5 זהב זה כלום יש נכחדים שעולים 3000 זהב... וכמובן שזה משעמם כל פעם אותם משימות צריך קצת לגוון אתם יודעים..
 5. ram4861

  בעיה מציקה רצח ב"אני"

  לא, תודה רבה
 6. ram4861

  בעיה מציקה רצח ב"אני"

  100%: http://prntscr.com/nyiu7n
 7. שם: ProShot קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/index.php?page=profile&player=ProShot בעיה: בצד איפה שרשום הכסף כמות הקרבות וכל זה אז יש בעיה קצת מציקה, אני לא רואה את כל הפריטים כמו כמות הקרבות, כמות המוניטין וכמות המטבעות וגם את השלב שאני נמצא בו. כדי לראות ולהגיע למצב שאני רואה את כמות הקרבות שלי לדוגמה... אז אני כל פעם מקטין את המסך כמה פעמים. וזה נורא מציק בעין. גם אני גולל למטה זה לא יורד רק הדף עצמו יורד למטה האני נשאר אותו מצב. תמונה: https://prnt.sc/ny9spz אשמח למענה, תודה.
 8. שם: ProShot קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=ProShot בעיה: לא רואים את שם הסוג (אבן), אשמח שתתקנו את זה. צילום הבעיה: https://prnt.sc/nn4a4j
 9. ובגלל זה אמרתי שהמחיר יהיה זול הרבה יותר... תקראי הכל לפני שאת עושה נגד
 10. שם: ProShot הצעה: שיהיה ניתן להרבות דיטו ולקבל מיו\מיוטו ולהרבות מיו ולקבל מיוטו (עם סיכויים כמובן) הסבר: כפי שיודעים דיטו הוא שיבוט של מיו שלא הצליח לפני ששיבטו את מיוטו. אז לדעתי יכול להיות רעיון ממש נחמד להרבות דיטו עם סכום סמלי של זהב לא 100 זהב אלה 50 או 25 ושיהיה סיכויים לקבל מיו, וסיכויים נמוכים יותר לקבל מיוטו. כמובן שהסיכויים צריכים להיות יחסית סבירים ולא נמוכים מידי, כדי שיהיה שווה לבזבז על זה זהב וכול"י וכמובן שאתם יודעים שמיו הוא שיבוט מוצלח של מיוטו. אז יכול להיות אפילו נחמד יותר שיהיה אפשר להרבות מיו ומיו וסיכויים טובים יותר מדיטו לקבל מיוטו. עכשיו לרגל תחילת ליגת האגדיים מיוטו יהיה בין האגדיים הכי משומשים בגלל המגה שלו (מגה מיוטו איקס) שהוא בין המגות הכי טובות אם לא הכי טובה. הצעה שניה: יש לי עוד רעיון נחמד לגבי דיטו, כפי שאתם יודעים הוא יכול להשתנות בקרב לפוקימון היריב וכל זה... אז הרעיון שלי הוא קצת מיוחד הייתי אומר... שכל פעם שמרבים (מלשון רבייה) דיטו, יוצא פוקימון אחר ברבייה, זאת אומרת שאם אני מרבה עכשיו דיטו יכול לצאת לי רטטה או גראודון... כמובן שאני אזכיר מעכשיו שנכחדים אי אפשר לקבל ואגדיים אפשר לקבל אבל מסיכויים יחסית נמוכים אבל כמובן שהעלות של הרבייה הזאת תעלה זול הרבה יותר ממה שעולה עכשיו רבייה. להגיב בתגובות מה דעתכם ולהצביע! תודה 🤗
 11. עם ישראל לא היה קיים באותו תקופה זה אחד. שניים הייתי עושה אשכול מרשים יותר ויפה יותר ליום העצוב הזה. ולא פותח בזלזול 3 וחצי שורות ומפרסם...
 12. ram4861

  מעיף לכם ת'סכך | Talking Heads

  אחלה סיקור
 13. ram4861

  הצעה לליגה

  בעד, רעיון מעולה. מציע לשלוח לבעלים את ההצעה בפרטי בליגה 🙂
 14. זה לא בדיוק עיצוב חדש, אבל התוספת נחמדה מאוד 😏
 15. שם: ram4861 2 הצעות - הצעה ראשונה: דיסקורד לליגה. פירוט: למה לא פותחים דיסקורד לליגה? כאילו, שרת דיסקורד ששם רושמים את כל העדכונים, חידונים, וקודי הפתעה שיש. זה יעזור להרבה מאוד אנשים ואם צריך אני יכול לבנות אחד אני טוב בלייצר שרת דיסקורד, אבל אני בטוח שאתם יודעים או משהו כזה.. איך ההצעה תעזור: יש יותר אנשים שמשתמשים בדיסקורד מאשר בפייסבוק, וכשאתם מפרסמים בפייסבוק שיש קוד הפתעה מעט מאוד אנשים רואים את זה, אבל כשמתייגים את כולם ואומרים שיש קוד הפתעה, רוב האנשים שמשתמשים בדיסקורד (יש די הרבה) ידעו שיש עכשיו קוד הפתעה. הצעה שניה: לוחות ארכאוס. פירוט: פתחתי את אשכול על ההצעה הזאת לפני כמה זמן ושובל obelisk אמר לי שבגלל שהיה לו קצת הצבעות (תוך הצגת נימוקים נוספים) לא התקבל ואם אני רוצה לפתוח אשכול חדש. אז חשוב להצביע! אתן קישור לאשכול הקודם ואעשה העתק הדבק למה שרשמתי. העתק המענה: מזה לוחות ארכאוס? לוחות ארכאוס זה לוח שאתה יכול למצוא בטבע או לקנות ממשתמש אחר ומה שהוא עושה זה שאתה יכול לשנות דרכו את סוג הארכאוס שלך, במקום שיהיה את מה שיש עכשיו שאתה משנה סוג ב250 זהב והסוג משתנה לכל המשתמשים בליגה אז זה ישתנה רק לך. הדבר הזה נדיר בטירוף בטבע ויש 18 לוחות של 18 הסוגים זאת אומרת שאפשר למצוא 18 לוחות שונים בטבע. במה זה יעזור: זה יוסיף לערך של ארכאוס וכמו שאמרתי זה יהיה אישי לך במקום שמישהו אחד עשיר יכול לדפוק את כל השחקנים בליגה כשהוא משנה סוג בארכאוס, רק בגלל זה הארכאוס כרגע נחשב ליחסית פח אפילו אם הבייס שלו טוב, בקיצור זה רעיון טוב שיהפוך את הליגה קרובה יותר למשחקים המקוריים. הוספה קטנה שצריך להוסיף: כדי לדעת איזה סוג הארכאוס של היריב אז לארכאוס יהיה בצדדים קווים בצבע הסוג. אם זה אש אז קווים בצבע אדום וכו" ככה כשאתה מרגל תדע מה לשים על הארכאוס או אתה באמצע קרב תדע איזה פוקימון לשים על הארכאוס ומה לא לתקוף אש, מוזהב ---> מעופף, מוזהב ---> רוח, מוזהב ---> דשא, מוזהב ---> אדמה, מוזהב ---> קרח, מוזהב ---> רעל, מוזהב ---> על-חושי, מוזהב ---> אבן, מוזהב ---> מתכת, מוזהב ---> מים, מוזהב ---> רגיל, מוזהב ---> חרק, מוזהב --->אופל, מוזהב ---> דרקון, מוזהב ---> חשמל, מוזהב ---> פייה, מוזהב ---> לחימה, מוזהב ---> רועי (Icarus) מצא והשקיע ושם את כל הגיפים האלה שמצא באינטרנט. אני רק עשיתי העתק הדבק להודעה שלו :S אז תודה!
×