miki

משתמשים
 • הודעות פעילות

  241
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

אודות miki

 • דרגה
  חבר בליגה

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  NewSilver

מבקרים אחרונים

818 צפיות בפרופיל
 1. חבר'ה, אני חושב שלא הבנתם משהו, אלה פרסים שמתווסים בסוף, מה שאתה מוצאים בקרבות שעשיתם זה משהו אחר לגמרי, פשוט מה שהוא מציע זה פרס שמתווסף לתוצרים של מאמצכם
 2. אני רואה שאין מענה בפורום ואני לא יודע מה נאמר, אבל לפי מה ששמעתי אני מואשם בשימוש בבוטים, מה שממש לא המקרה, אמרתי את זה גם לשלום בדיסקורד באותו יום שהתקיימה השיחה באתר ההוא שנשלחו צילומי המסך (הוא לא שלח את השיחות מהדיסקורד אה?) וגם שאלתי את צוות התמיכה באותו יום אם זה מותר או לא, בכל מקרה אני אחזור להתחלה ואסביר את המקרה, חזרתי למשחק אחרי הפסקה של חצי שנה (לפני חודש), יש ברשותי עכבר שנקרא (Silverline RF-67 (https://ksp.co.il/?uin=45383 שהוא בעל שתי לחצנים בצדדים חוץ מהלחצנים הרגילים של עכבר, אני מתאר לעצמי שאתה מכיר מה הם עושים.. בכל מקרה, גיליתי שבעזרת ההגדרות הנכונות של הדפדפן שלי אני יכול להילחם בקרבות מבלי להזיז את העכבר (בית הלחימה אלולה.. המפה של אלולה יותר רחבה מהאחרות, מיקום נכון של העכבר יתן גם את מיקום המתקפה וגם אפשרות ללחוץ על מפת ההתקפה), אז פטרתי את עצמי מלהזיז את העכבר, ולאחרונה חשבתי לעצמי (יום לפני שעשיתי 13000) איך אני פוטר את עצמי מלהשתמש במקלדת, ואז אמרתי לעצמי איך אני גורם ללחצן הצדדי להפוך לF5 (חלק משיטת החרישה שלי), חיפשתי מדריכים של איך לעשות את זה ונתקלתי בתןכנה שנקראת Mouse Manager (https://realityripple.com/Software/Applications/Mouse-Manager/,) אז הורדתי אותה והפכתי את הלחצן הצדדי לf5, ואז נלחמתי בקצב אש, ואז שלום רצה עצה ואמרתי לו שהשיטה לא כל כך חוקית (כי זאת תוכנה חיצונית, מודה באשמה), והוא שלח את הצילום של השיחה (כפי שאתם יודעים), וזה מעצבן אותי שאתם אומרים שהשתמשתי בבוטים (מה שלא קרה) ותקופה די ארוכה (שבועיים..), בכל מקרה, אחרי ששמעתם את הצד שלי אני מקווה שתעשו מה שנכון ותחזירו לי את החשבון, ואם תרצו להעניש אותי על שימוש בתוכנה ההיא אין לי בעיה, אבל כרגע אני נענש כי אני מפספס חרישה באיוונט.. שלכם: מיקי (JeMappel)
 3. כנל עם הארכאוס שלי, נעלמה לו מתקפת "Judgement" אופל ולא ניתן להחזיר אותה
 4. שם במשחק - JeMappel שלום, קוראים לי מיקי, ואני רוצה לערער על קבלת באן, הסיבה הייתה שימוש בתוכנות לא חוקיות, הסברתי את עצמי והצגתי באיזה תוכנה השתמשתי ואפילו צוות תמיכה אמר לי שזה לא אסור, התוכנה שהשתמשתי בה נקראת "Mouse Manager" והיא מגדירה את הלחצן ה4 וה5 בעכבר, השתמשתי בה כדאי לשנות את הלחצן החמישי לF5, אני לא מבין מה לא בסדר פה
 5. כל כך מסכים וכל כך רוצה שזה יכנס וכל כך יעורר רצון לחזור לחרוש, מהמגזימים 100,000 אלף קרב נגד נכחד חחח.. בכל מקרה, רעיון מצוין. אבל תגיש אותו לפי הטופס
 6. אבל תציע בפרטי אחי, אני ממש רוצה שהצ'אט ישאר נקי למכרזים כאלה ואחרים
 7. הנושא נסגר עקב הפרה בוטה של חוקי הפורום (שימוש במילה נאצ*)
 8. בעד!! כואב על הארכאוסים המשומשים לקרבות, אבל לא נדיר בטירוף.. שיהיה לזה סיכוי מציאה דומה לעוגן קסום
 9. אולי עם הסנקציות האלה תקבלו אותי בחזרה..
 10. לא, לא הבנת אותי אחי, לא הומור על שחורים שיכול להתבטא כגזענות, יעני הומור שחור, מי הייתה הילדה היפה בשואה? מספר 15489, או מה אכלו בשואה? שניצולים..
 11. אמממ אשכוייך על היוזמה, לא סוג ההומור שלי, אני יותר מעדיף הומור שחור
 12. כינוי במשחק: MissingNo קישור לפרופיל השחקן: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=MissingNo דרגה:22 האם יש לי 6 פוקימונים רמה 100?: כן האם יש לי סך של לפחות 6 פוקימונים בדרגת נדירות אגדי/נכחד?:כן האם אהיה זמין בשעה 21:00?:כן האם אני מודע לכך שהיעדרות מהשעה הנקובה תגרור לקנס?: כן האם אני מודע לכך שאני צריך להיות במחוז קאנטו עם שישייה מוכנה טרם הקרב? כן
 13. פרטי הרשמה: שם בליגה: Aubameyang רמה: 21 שלב במסע: 28 האם יש לך נכחדים?: לא (חח יש לי 6)
 14. הגמרא דורשת מהעם לאגד את החג לימי החול באכילת מאכלים מכובדים וזה כאילו יחשב להם כמו הקרבת קרבן על המזבח.
 • הודעות

  • לפני ב-15.3.2019 at 11:13 Obelisk אמר:

   1. יש את דרגון בול - העונה הראשונה שמתארת את הרפתקאותיו של גוקו בילדותו ועד נערותו. בעונה זו הוא מכיר את כל חבריו הותיקים (Bulma/Yamcha/Picollo/Krilin) ועוד רבים אחרים.  הרבה לא מכירים אותה.

   2. יש את דרגון בול זי - העונה השנייה של הסדרה המצליחה, בה גוקו כבר בוגר יותר, נשוי ויש לו ילד קטן - גוהאן. שם העונה תתמקד בסאגות מרכזיות שיכללו את פריזה, סל, מג'ין בו.

   3. יש את דרגון בול ג'יטי - עונה שבאה לאחר זי, אבל אינה מתבססת על המנגה כפי שמבוססות שאר העונות, והיוצר שלה אינה אקירה, כפי שהיה בעונות הקודמות. העלילה גם שונה בתכלית משאר העונות. גוקו הופך לילד קטן בעקבות בקשה של אויבו מהעונה הראשונה, ובעקבות כך יוצא למסע יחד עם נכדתו - פאן, ועם טראנקס כדי לאסוף כדורי דרגון בול שאינם של כדור הארץ כדי לתקן את הנעשה. במהלך המסע יהיו אתגרים רבים.

   4. יש את דרגון בול קאי - זהו רימייק לדרגון בול זי. דרגון בול זי הכיל 276/291 פרקים, תלוי איזו גרסה אתה רואה. קאי מכיל הרבה פחות - אם לדוגמא קרב נגד פריזה היה 25 פרקים, פה הוא יהיה לדוגמא 15 פרקים. 

   5. יש את דרגון בול סופר - זוהי סדרת המשך לדרגון בול זי (משום שהיא כן מבוססת על המנגה), והיא כוללת את מפגשו של גוקו עם אל ההרס ואתגרים נוספים בעקבות המפגש, תוך גילוי כוח עצום בקרב גוקו וחברו וג'יטה. 

   6. שמעתי שיש סדרה חדשה דרגון בול סופר הירוס - לא הזדמן לי עדיין לבדוק מהי ומה מסופר, וע"י מי היא נוצרה וכו', אבל נראה לי כדי להעיף מבט אם יתאפשר לאחר כל אלו.

    

   סדר שאני ממליץ לצפייה:

   דרגון בול -> דרגון בול זי (או עדיף דרגון בול קאי) -> דרגון בול ג'יטי -> דרגון בול סופר -> דרגון בול סופר הירוס 

    

   בנוגע לסרטים יש 2 אפשרויות מומלצות - 

   1. לצפות בכל הסרטים לאחר שסיימת לצפות בכל הסדרות

   2. הסרטים מסווגים לפי העונות השונות, ולכן אחרי סיום דרגון בול ה-1, ניתן לצפות בכל סרטיו, ולאחר סיום דרגון בול זי ניתן לצפות בכל סרטיו וכו'.

   *אני לא ממליץ לצפות בסרט לפני שגמרת את העונה. 

    

   לנוחיותך יש גם סיקור שכתבתי אם תרצה להבין על מה מסופר בכל עונה: 

    

   תהנה :)

    

   תוספות קטנות

   דרגון בול ודרגון בול זי מבוססות על המנגה(קומיקס יפני) אותה יצר אקירה טוריאמה. בדרגון בול סופר המנגה והאנימה נפרדות, את עלילת האנימה כתב אקירה טוריאמה והפרקים עצמם נכתבו על ידי כותבים שונים. המנגה של סופר נוצרה בידי טויוטארו בהשגחתו של... כן טוריאמה. 

   דרגון בול הירוס היא סדרה המבוססת על משחק חדש ונועדה לקדם אותו, ולא נחשבת להמשך אמיתי של הסדרה. אפשר לחשוב עליה בתור כזאת המתקיימת ביקום מקביל ואחר, אחד שקיים במשחק.

  • חבר'ה, אני חושב שלא הבנתם משהו, אלה פרסים שמתווסים בסוף, מה שאתה מוצאים בקרבות שעשיתם זה משהו אחר לגמרי, פשוט מה שהוא מציע זה פרס שמתווסף לתוצרים של מאמצכם

  • תאריך פרסום האשכול:21/3/19

   אהלן

   לפני שבוע בערך קניתי אבן חלום כחולה בסביבות 130~ זהב, לאחר מכן בערך אחרי יום או יומיים השגתי עוד אבן חלום כחולה בקרב ו5 ימים אחרי זה השגתי עוד אבן חלום בקרב. סך הכל אמורות להיות לי 3 אבני חלום כחולות אבל יש לי רק אבן חלום אחת בחפצים. בדקתי אם זה רק באג וויזואלי על ידי מכירה של יותר מאבן חלום אחת במרכז המסחר אבל זה כותב שיש לי רק אחת. יש לי 2 קיוגרים אבל אף אחד מהם לא בן 18 ולא הרבתי אף פעם 2 קיוגרים לכן לא יכולתי להשתמש בהן ברביות. בנוסף לכך לפני שקניתי את אבן החלום החלום שלחתי הודעה לשחקן שהציע אותה למכירה, ושאלתי אותו אם הוא מוכן להוריד את המחיר, אבל בסופו של דבר קניתי את האבן במחיר המלא בהסביבות ה130 זהב. אני מקווה שהתמיכה/מנהלים יכולה לראות את היסטוריית הרכישות שלי, היסטוריית ההתראות שלי,היסטוריית הרביות שלי ואת הפוקימונים שלי, כי אחרת אין לי ממש דרך להוכיח שהשגתי 3 אבני חלום כחולות.

   אני מבקש לקבל את 2 אבני החלום שמגיעות לי או לפחות להחזיר לי את ה130 זהב שבהם רכשתי את אבן החלום הראשונה.

   קיוגר1:http://prntscr.com/n0wwqc

   קיוגר 2:http://prntscr.com/n0wwws

   כמות אבני חלום בחפצים:http://prntscr.com/n0ws7v

   מציאת אבן החלום הראשונה בקרב:http://prntscr.com/n0woll

   מציאת אבן החלום השניה בקרב:http://prntscr.com/n0wrie 

   שם במשחק:tuna282

   נערך על-ידי Tal_Boy
  • https://www.pokeisrael.net/forum/profile/2818-זלמן-שזר/ זה לא זאפ?
   עריכה מיידית: חשבתי שזה הוא אבל אני לא בטוח עוד, תגידו אתם

   נערך על-ידי sos322
  • לפני ב-3.3.2019 at 02:47 שלום אברהם אמר:

   בעד חלקית

   נשמע רעיון טוב אבל להגדיל טיפה בקרבות.. כל אחד תוריד שורה. 

   500 שק שלל

   750 אבן רבייה

   1000 אבן מצב

   2500 מפתח רנדומלי

   5000 תיבת כסף\זהב

   10000 טבעת רנדומלית וזהו. 

   אני לא הולך לחרוש עשרת ת'לפים קרבות בגלל איזה טבעת  עשרת ת'לפים קרבות פלנטיום אולי מה טבעת