עבור לתוכן

White Fang

משתמשים
 • הודעות פעילות

  2050
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  34

יצח לאחרונה ב November 9 2018

ל- White Fang היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

7 עוקבים

אודות White Fang

 • דרגה
  הניב הלבן
 • יום הולדת February 14

פרטים ליצירת קשר

 • מסנג'ר
  וזה....?
 • כתובת אתר
  לא פתחתי אבל אני אפתח שנה הבאה אפליקציה
 • ICQ
  חחחח איזה ישנים אתם
 • Yahoo
  מה זה?
 • סקייפ
  שאני אגלה לכם?! טוב נו..... בחלומות אני אגלה לכם.

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • מיקום
  רואה אנימות או חולם שאני בעולם אחר, בטח קוטל דרקון.
 • תחומי עניין
  אממממ..... לא יודע.
 • שם במשחק
  MrShisoy

מבקרים אחרונים

34461 צפיות בפרופיל

עדכון סטטוס יחיד

צפה בכל העדכונים של White Fang

 1. בגלל שממש משעמם לי:

  תורת היחסות של איינשטיין דפוקה.
  כאילו, כן, הוא היה גאון וזה, אך תורת היחסות דפוקה מיסודה. אי אפשר להתייחס לטענה לפי דוברה, אלא לגופה בלבד.

  למה היא דפוקה? אין שום קשר בין הכל להכל, למה? מכיוון שחלק מהם אלה מדדים שלנו שלא קיימים באמת במציאות, יש כאלה שכן קשורים, כמו ממד רוחב וממד אורך, זה כי שניהם באים מאותו העולם.

  בכל מקרה, אתרכז בעיקר ברעיון של הזמן - הזמן הוא מדד שלנו והוא קבוע, מכיוון שהוא נמצא על ציר זמן עליו הכל נמצא. משמע - הזמן לא יכול להיות מושפע ממשהו, כי הוא רק ציר.

  עכשיו, איינשטיין החליט שזה ממד, אז זה כמו כל שאר הממדים ושזה דומה לשאר המדדים, אך, לא, כי ממדים אלה צירים שמגדירים את המרחב.

  בכל מקרה, הוא גם החליט שהזמן מושפע ממסה, מהירות ואנרגיות. אני לא יודע למה לעזאזל, מכיוון שזו טענה דפוקה בפני עצמה, אבל אתייחס בעיקר להוכחות:
  איך *אנחנו* מודדים את זה? בעזרת שעון ושעון אטומי.
  שעון רגיל בנוי על ידי מגנטים, כלומר, שינויים במגנטיות או הכוחות שמפעילים על המגנט עצמו, מה שמשנה את מהירות תקתוק השעון. משמע, מה שמושפע זה לא הזמן מכל מה שהזכרתי, אלא השעון עצמו.
  ככה גם בשעון אטומי, בשעון אטומי מודדים את האנרגיות הקנטיות שיוצאות מהאטום כתנודות, אך גם כאן יש דפקאט. כל מה שאיינשטיין הזכיר כמשנה את הזמן, בעצם משפיע על האטומים עצמם, לא על הזמן.

  בין היתר, הוא גם דיבר על כל מיני דברים מוזרים כמו שמרחב לא קיים במהירות האור, אבל זה סתם טמטום שהוא המציא בגלל שמהירות האור שווה למהירות של האור, שבעזרתו אנחנו מקבלים אינפורמציה על המרחב, אך יש לזכור שיש אור מכל מקום בערך, לא רק מהנקודה שממנה יצאת.
  בכל מקרה, גם אם נניח שלא נראה כלום, הבעיה היא בנו, לא בזמן או במרחב.

  או במילים אחרות: צריך להבדיל בין דפאקטים אצלנו או דפאקטים בטבע.

  שוב, איינשטיין היה גאון, אבל בכל זאת.

  הייתי מפרט עוד, אבל עייף לי.

  1. SkyLugia
  2. GarbageTruck

   GarbageTruck

   בוא ותסביר לי איך תשנה תנודות קינטיות או כוחות מגנטיים בחלל בזמן שאתה נוסע במהירות האור.
   כמובן שאתה תמיד יכול להגיד 'אבל הכול דפוק מהיסוד' וככה זה שזה היסוד שלך. יש לך פה יותר מדי 'מה אם'ים שלא לצורך. להגיד שתורת היחסות מטומטמת ודפוקה מהיסוד- פחות הקטע כשאתה לא יכול להציע פתרון יותר טוב.
   מה גם, אם נסתכל על אפקטים קיימים בעולם כמו אפקט דופלר, נוכל לראות כל מיני קווים משיקים פה ושם. אתה צריך לשים לב שאור הוא גלקיק אלקטרומגנטי בסופו של דבר, ואחרי משוואת מקסוול אפשר להגיד שכל הפיזיקה הקלאסית בפח והפיזיקה המודרנית ופיזיקת הקוונטים (רנדומאליות מוחלטת ביקום, אם תהיה אי פעם ב-IMAX אשמח להסביר לך את זה, שלח הודעה). שים לב שאם ניקח את תורת היחסות ונשווה אותה לאחת הדוגמאות הקלאסיות של גלילאו:
   שני אנשים עומדים על האדמה. אחד זורק כדור והשני מפיל. 
   שני אנשים עומדים על משטח נע עם V=כל דבר. האחד זורק כדור והשני מפיל באותה עוצמה בדיוק.
   עכשיו, כל עוד לא מקנים כוח מסוים לגוף אבל אתה כן נמצא על משטח נע, הכוח של המשטח יוקנה אל הגוף. הדבר גורם לאותה תוצאה בדיוק והמרחק בין הכדורים יהיה שווה. מוזמן לחפש- Galilean relativity. 
   עכשיו כשאתה יודע את הדבר הזה, נדבר על מייקלסון-מורלי. הניסוי שלהם בעצם אמר בואו ננסה לראות תבניות התאבכות של אור מזוויות שונות והפלא ופלא- כל התבניות היו זהות. בעצם, הדבר גרם להשמדה מוחלטת של האת'ר. עכשיוף התפתחותה של טכנולוגיה ואתה תצטרך להאמין לי שקבוע C הוא הכי מדויק שהוא יכול להיות כרגע. עכשיו, בוא נדבר קצת על מקסוול. מקסוול הביא לנו משוואות כל כך יפות ושעובדות מעולה ומתאימות לחוקי הטבע- אולי לא באופן הכי אידיאלי וקצת לא נעים לחישוב בשביל כולם, אבל משוואות ממש קטלניות, מגניבות ורעננות. בזכותו אנחנו גילינו את קיום האלקטרומגנטיות. עכשיו, עם הידיעה שיש קשר בין קבוע C לאלקטרומגנטיות, למה שלא ניצור הפרעות אלקטרומגנטיות באור עצמו? (עוד פעם- IMAX. דבר איתי. המשקפיים שם ממש מגניבות ועובדות לפי פיזיקת הקוואנטים, אני נלהב!) והדבר קרה. ונוצר משקל כלשהו. עכשיו- המשקל מנע ממהירות האור להגיע למקסימום שלה, וככה אנחנו יודעים כיום שלעולם לא נוכל לשדר מידע במהירות גבוהה ממהירות האור (עד שנפצח את הסודות האלקטרומגנטיים עד הסוף ונבנה מנועים מתוחכמים מאוד, בתקווה שלא נמות). עכשיו, הזמן כמימד- מוסכם לגמרי שהדבר לא נכון. כולם יודעים שהמימד הרביעי הוא זמן-חלל. ברגע שאתה מגביל את עצמך למחשבה והבחנה לא נכונה בין זמן לזמן-חלל, אתה לא יכול לבסס טענות. עכשיו, אתה בחור חכם. אתה יודע שכדור הארץ מתרחק מהמיקום שלו ככל שה'זמן' חולף. אתה יודע שקורדינאטות תקפות לאורך זמן רק אם זה לא היה קורה. עכשיו, מה מאפיין את ההתרחקות הזו של כדור הארץ במרחב? איך אנחנו נוכל 'לעקוב' אחרי הדבר ולגלות אותו? כרגע- אנחנו לא. אבל זה בסדר, יש לנו מספיק זמן לגלות. הדבר היחיד שכן הצלחנו לגלות הוא שהדבר לא קשור רק בזמן, אלא גם במרחב עצמו. רוצה דוגמה קלאסית? יש לך נמלה. יש דף. לנמלה לוקח 20 שניות לעבור מקצה לקצה של הדף. אם היית צריך לגרום לנמלה לעבור מצד לצד בפחות זמן בלי המחשבה של לקפל את הנייר- מעולם לא היית מצליח. וזה בדיוק הקטע, מה אם אנחנו יכולים לכופף את המרחב ולהשפיע על הזמן? לכן, כשאנחנו מדברים על זמן-חלל, הדברים חייבים לבוא יחדיו. כעיקרון, בגלל שעדיין לא פיצחנו את סודות ה'זמן' וההגדרה הכי טובה שלנו לזה היא כמות הזמן שלוקח לאור להגיע\לצאת מכדור הארץ (ראה: -אזורי זמן בכדור הארץ) ההגדרה של זמן-חלל למדענים שונה משל שאר האנשים שאצלם זמן הוא רק תחושה- כשאתה מדבר על זמן עם מדענים אתה מדבר על כמות שניות שלוקח לפוטון לצאת\להגיע לכדור הארץ. נגיד שזה 100000000 פוטונים לשנייה, אז כל 100000000 פוטונים עוברת שנייה. עכשיו- מה אם אנחנו נזוז באותה מהירות של הפוטונים האלו- כך שהם מעולם לא יעזבו אותנו? כמובן שזה יהיה מאוד מאוד מתסכל לעשות את זה בלי דרך לעוות את כדור הארץ ליצור מפלצתי שכל מה שהוא עושה זה לעקוב אחרי פוטונים, אבל זה הדבר הכי מדויק שיש לנו. 
   זו תאוריה והיא מבוססת כמעט על כל ההיסטוריה של הפיזיקה והתגלית הכי גדולה שלנו- חשמל (שגם אם זה יש בעיות, בגלל טרנזיסטורים קטנים מדי שגורמים לאלקטרונים לקפוץ ממקום למקום כי הם קטנים מדי כדי להיחשב משפיעים במרחב, מוזמן לקרוא על זה עוד). אז עד שלא יהיה לנו יותר מושג בפיזיקת הקוואנטים- התאוריה הזו היא הדבר הכי טוב שיש לנו, ואנחנו עובדים בשיטת מפל התיאוריות פה, אז זה די Go big or go home- אם אין לך משהו יותר טוב לשים על השולחן, למה אנחנו משלמים לך? 
   בסופו של דבר מובן למה הפחד- אבל אם אני אשים כדור על פן פועל זה לא אומר שהצלחתי לנצח את הגריבטציה, פשוט השתמשתי בחוקים שונים מהחוק הבסיסי שאומר שהכול נופל. איינשטיין אומר דברים מעניינים ונכונים אם נשקול את כל הידע שבא על זה- אם נסתכל על צורה של טסרקט שזה מה שעשינו כבר בעזרת תוכנות מחשב, נראה משהו שמשנה את הצורה המרחבית שלו, אבל לא הרבה אנשים עדיין ניסו להוסיף את הזמן כפונקציה לכך. כמובן שכרגע אם נתייחס לצורה היחסים של זמן כהגדרה של פוטונים למהירות האור- הדבר והתיאוריה של איינשטיין נראים מובנים יותר.
   מקווה שהסברתי לך קצת יותר- פשוט נורא קשה לי עם השלילה שלך. אם השלילה שלך הייתה יותר מבוססת עוד יכולתי להסכים, אבל זה לא קרה פה.

 • הודעות

  • שם החג: ראש השנה

   שם הכותב : Infinite27

   קישור לאשכול

    

  • ראש השנה 237038a_large.jpg

   מדוע ולמה אנו חוגגים את החג הזה במשך כל שנה?

   מדי שנה בשנה אנו מציינים את ראש השנה ביום בריאת האדם הראשון. כאז, בכל שנה בא' בתשרי אנו ממליכים את האלוקים למלך עלינו. על-ידי תקיעת שופר ואמירת פסוקים מן התנ"ך, אנו מכירים בהכנעה בגדולת הבורא ומבקשים ממנו: “וידע כל פעול כי אתה פעלתו, ויבין כל יצור כי אתה יצרתו, ויאמר כל אשר נשמה באפו: ה' אלוקי ישראל מלך ומלכותו בכל משלה".

   הניסיון הקשה מכולם. יום ראש השנה הוא גם היום בו אברהם אבינו עמד בניסיון הקשה מכולם והוכיח את נכונותו לציית לצו האלוקים גם במחיר הקרבת היקר לו מכל – בנו יחידו. לאחר שאלוקים התגלה אליו וציווהו להעלות לעולה את יצחק, הבן שנולד לשרה אשתו לאחר 90 שנות עקרות, אברהם ציית ויצא אל הר המוריה, שם ביקש להעלות את בנו לעולה. כשאברהם שלח את ידו ולקח את הסכין לשחוט את בנו, התגלה אליו מלאך האלוקים וגילה לו כי היה זה רק ניסיון בו עמד בהצלחה. תמורת יצחק יעלה אברהם איל לעולה, ובשכר נכונותו לקיים את הצו האלוקי זרעו של אברהם ירבה ככוכבי השמים וכחול אשר על שפת הים. בראש השנה אנו תוקעים בשופר בין היתר כדי להזכיר לפני האלוקים את מעשה העקדה.

   מה עושים בראש השנה?

   prd_piller_bigPic.jpg

   הדלקת נרות. כמדי שבת וחג, עם היכנס החג נשים ובנות מדליקות נרות של חג. לאחר ההדלקה הן מברכות "ברוך אתה אד-ני, א-לוהינו מלך העולם, אשר קדשנו במצוותיו וציוונו להדליק נר של יום הזיכרון". כאשר ראש השנה חל בשבת הן מוסיפות "להדליק נר של שבת ושל יום הזיכרון". הברכה השניה: “ברוך אתה אד-ני, א-לוהינו מלך העולם, שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה". בלילה השני של ראש השנה מדליקים את הנרות לאחר צאת הכוכבים מאש דלוקה (בשל קדושת החג לא יוצרים אש חדשה) ומברכים את אותן הברכות.

   לשנה טובה תכתב ותחתם. לאחר תפילת ערבית של הלילה הראשון, מאחלים איש לרעהו: “לשנה טובה תכתב ותחתם".

   220px-Apples_dipped_in_honey.JPG

   תפוח בדבש לשנה טובה ועוד. בסעודת הלילה הראשון של ראש השנה לאחר הקידוש, נהוג לאכול מאכלים המסמלים את תקוותנו לשנה טובה ומתוקה. טובלים תפוח בדבש, מברכים עליו "בורא פרי העץ" ומוסיפים "יהי רצון שתחדש עלינו שנה טובה ומתוקה". אוכלים רימון (שירבו זכויותינו כרימון) וראש של דג או של איל (שנהיה לראש ולא לזנב) וכן טובלים את החלה בדבש. ישנם המוסיפים ואוכלים מאכלים שונים, לפי מנהג עדתם. 

   250px-Shofar-16-Zachi-Evenor.jpg

   תקיעת שופר. במשך היום הראשון והשני של ראש השנה יש לשמוע את תקיעת השופר (כשהיום הראשון של החג חל בשבת לא תוקעים בו בשופר). למרות שבדרך-כלל תוקעים בשופר בבית הכנסת לאחר תפילת שחרית, ניתן לשמוע את התקיעות עד שקיעת החמה בכל מקום. שלוחי חב"ד רבים ברחבי העולם יוצאים לרחובות הערים כדי לזכות יהודים במצווה חשובה זו. 

   תשליך. לאחר תפילת מנחה של היום הראשון של ראש השנה כשחל ביום חול, או ביום השני כאשר היום הראשון חל בשבת, נהוג ללכת למקור מים עם דגים ולומר תפילה מיוחדת המכונה "תשליך", על פי הפסוק “ותשליך במצולות ים כל חטאתם”. לאחר התפילה מנערים את שולי הבגדים ובכך "משליכים" את החטאים לנהר. 

   פרי חדש. כשאומרים את ברכת "שהחיינו" בהדלקת הנרות וכן בקידוש בלילה השני של ראש השנה, יש לכוון על אכילת פרי חדש שלא אכלו ממנו בעונה האחרונה. את הפרי החדש אוכלים לאחר הקידוש.

    

   המידע נאסף מאתר חבד https://he.chabad.org

    

   נערך על-ידי 1nfinity
  • ביקורת מעולה. כמצופה ממך 

   רק באסה שאתה מעלה רק משחקים לסוויץ' מחכה שתעלה מתישהוא על משחק מחשב/סוני.

   ובכללי מחכה לביקורת הבאה שלך

  • Super Mario Odyssey - ביקורת

   432172312_tn30_0.jpg

   חיכיתי שנתיים לשחק בסופר מאריו אודסי, ואתם כנראה מבינים למה...

   המשחק זכה לטונות של שבחים, פרסים והיה אף מועמד למשחק השנה לשנת 2017, ולכן אין ספק שכשקיבלתי את הסוויץ' שלי, הוא היה בין המשחקים הראשונים ששמתי עליהם עין. ובלי עוד הקדמות, כמה פרטים על המשחק:

   שם המשחק: Super Mario odyssey

   תאריך יציאה: 27 באוקטובר 2017

   ז'אנר: פלאטפורם.

   המשחק זמין רק לנינטנדו סוויץ'.

   mario.png

   עלילת המשחק:

   כמו בכל משחק מאריו שקיים, עלילת המשחק מתמקדת במאריו, שנשלח להציל את הנסיכה פיץ' שנחטפה ע"י הרשע באוסר שרוצה להתחתן איתה, אבל הטוויסט שהמשחק נותן לעלילה שמשתלב גם בגיימפליי (שעליו נדבר בהמשך) הוא שלמאריו מצטרף כובע מדבר בשם cappy (כובעי בעברית) שאחותו (שהיא כתר מדבר) נחטפה ע"י באוסר בגלל שרצה שפיץ' תחבוש אותה בחתונה שלו איתה, וביחד הם יוצאים למסע להצלת פיץ' ואחותו של cappy (שקוראים לה טיארה). העלילה אמנם פשוטה, אבל זה משהו שטיפוסי למשחקים בז'אנר, שבדר"כ מתמקדים בגיימפליי יותר מאשר בעלילה.

    

   ועכשיו, אחרי שעברנו בקצרה על הפרטים החשובים האלו בוא ניכנס ל

   ביקורת:

   אז אני עומד לבקר כל אספקט של המשחק בנפרד, ככה שאם אתם רוצים פשוט לדעת מה אני חושב על המשחק בלי לקרוא הרבה, אז תדלגו לסיכום.

   הסיפור:

   אולי זה נשמע כאילו אני לא מרוצה שהסיפור פשוט, אבל האמת היא שבמשחק הזה זה עובד, זה נותן למשחק צ'ארם והרגשה של cartoon לילדים קטנים והcutscence המעולים של המשחק רק מעצימים את ההרגשה הזאת. אבל הבעיה היחידה שלי עם הסיפור הוא שהוא מאוד קצר, אם אתם פשוט תעשו את המיין קווסט בכל עולם אתם יכולים לסיים את הסיפור תוך יומיים, אבל  בכל עולם יש הרבה יותר לעשות מאשר רק המיין קווסט, אבל אפילו אז עדיין אין יותר מדי, אבל במקרה הזה זה עובד וזה מאוד כיפי ומוסיף לאווירה הקלילה של המשחק, אבל אל תדאגו, כי כשתסיימו את המשחק יפתח ביניכם עוד טון של תוכן (מזל כי אם היה רק את התוכן שפתוח בפניך במהלך המיין קווסט המשחק היה גרוע בהרבה.)  לצערי, רוב החלקים הטובים של המשחק נמצאים רק אחרי שתסיימו אותו, אבל הסיפור והמיין קווסט עדיין די מהנים וכיפים, אבל מאוד קלים ולא טובים כמו התוכן שיפתח אחרי שתסיימו את המשחק, שזה מוריד מהערך שלהם וגורם להם להרגיש פחות חשובים ומספקים.

   super-mario-odyssey_1508831864415.jpg

   הגיימפליי:

   בשתי מילים: הגיימפליי מעולה, כמו שצריך להיות במשחק פלאטפורם טוב. ובזכות "כובעי" (cappy) נוספה למשחק מכניקה חדשה שמאפשרת לך לזרוק אותו ולהשתמש בו כהתקפה וגם מאפשרת להשתלט על אוייבים עם יכולות משונות ומיוחדות. כל אחד מהאוייבים פשוט כיפי לשימוש, בין אם זה בגלל המהלכים שלו, או בגלל האווירה של האזור שבו הוא נמצא, או בגלל שהם פשוט יחודיים ומצחיקים או בגלל שהם פשוט נמצאים בשלב מעולה שמנצל את היכולות שלהם בצורה נכונה. חוץ מזה, הם מעשירים את האווירה הקלילה והמצחיקה ו"קארטוניט" שלו (מלשון cartoon). ובנוסף לאוייבים שאתה שולט בהם, ישנם אוייבים שבהם פשוט כיף להלחם והם ממוקמים במקום הנכון. דיברתי הרבה על האוייבים הרגילים, אבל במשחק טוב חייבים להיות בוסים טובים, ובמשחק הזה יש בוסים טובים, אמנם קלים, אבל כל אחד מיוחד עם מהלכים יצירתיים ופשוט כיף להלחם בו והאווירה בקרבות הבוסים מתאימה להם ולשלב שבו הם נמצאים. דיברתי הרבה על החלקים השוליים יותר של הגיימפליי, אבל כמו שחלקכם יודעים, החלק החשוב ביותר במשחק פלאטפורם הוא השליטה (במקרה הזה השליטה בדמות הראשית- מאריו) והשליטה מעולה, למאריו ישנם מלא מהלכים מיוחדים ומגניבים שהוא יכול לעשות קומבואים איתם ולעשות קפיצות מטורפות ורחוקות שגורמות למשחק להיות הרבה יותר מהנה. אבל תלונה אחת שיש לי לגבי השליטה, הוא שישנם כל כך הרבה מהלכים שהמקשים שלהם מאוד דומים כך שלפעמים כשאני מנסה לעשות מהלך מסויים אז זה עושה לי מהלך אחר כי ההבדל בין שניהם הוא מאוד קטן ולא הצלחתי לעשות את מה שיעשה את ההבדל, אבל זה יותר בעיה שלי מאשר של המשחק. הרבה אנשים התלוננו על הmotion controls שהם הכרחיים לעשות דברים מסויימים בצורה הטובה ביותר, אבל לי זה לא הפריע, האמת שלהיפך, נהניתי להשתמש בmotion controls. חוץ מזה, הם לא הכרחיים לסיום המשחק או לפי מה שראיתי, לא הכרחיים בכלל. כל שלב במשחק הוא כיפי ומיוחד, אבל לצערי הוא יחסית קל והפלאטפורמינג בו הוא טוב ואפילו היית צריך לחקור את עולם השלב, שזה דבר שהמשחק נתן דגש עליו. יש לזה יתרונות כמו למשל שזה פשוט כיף להסתובב בעולם עם המהלכים של מאריו והשלבים פשוט כיפים לחקור בעזרת מאריו, אבל השלבים הרגישו לי קלים ורגועים מדי, אפילו שהם  עדיין כיפים. אבל כמו שאמרתי לפני כן, למזלנו יש את השלבים שנפתחים אחרי המיין קווסט, שהם מלאים באתגרים מהנים וכל אחד יצירתי ומיוחד ודורש גם הרבה exploration והם הטובים ביותר במשחק הזה, שזה חבל שהם לא היו במיין קווסט, הייתי נהנה מהם הרבה יותר אם הם היו חלק מהמיין קווסט, כי זה מוסיף לאווירה שלהם, חוץ מזה, העובדה שהשלבים במיין קווסט הם טובים, אבל ציפיתי יותר, מורידה מהערך של המשחק, זה נותן הרגשה שרוב המשחק אכזב אותי, אפילו שהפוסט גיים לוקח יותר זמן מהמיין קווסט. אבל לסיכום, אם אני משכלל גם את הפוסט גיים וגם את המיין קווסט, המשחק פשוט פנומנלי, אבל המיין קווסט בפני עצמו הוא לא כל כך טוב.

   6bcae32933c0eade8b84b7e7717e338e

   המוזיקה:

   המוזיקה במשחק פשוט מעולה, מלאה בקצב ומתאימה לשלבים שבה היא נמצאת. היא כל כך טובה, שאני בטוח שכשישאלו אותי לגבי שירים טובים ממשחקי מחשב, השירים ממאריו אודסי הם יהיו הראשונים שיעלו לי בראש. כל שיר הוא יחודיי ומעולה, כמו בהרבה משחקים של נינטנדו, אבל במשחק הזה הם פשוט רמה מעל מוזיקה במשחקי מחשב אחרים, היא עד כדי כך טובה.

   maxresdefault.jpg

   לסיכום, מאריו אודסי הוא חוויה מדהימה גם אם אתם לא ממש טובים בפלאטפורם וגם אם אתם טובים, אפילו שלאלו מכם שטובים במשחקי פלאטפורם המיין קווסט לא יהיה טוב כמו שמצופה ממשחקי מאריו, הוא עדיין יהיה מהנה. חוץ מזה, תמיד יש את הפוסט גיים המעולה, שהוא הכי טוב שראיתי במשחק מחשב עד עכשיו. השליטה במאריו מעולה, אפילו שהיא קצת בעייתית, אבל כל המהלכים של מאריו פשוט כיפים לשימוש ולשילוב. ואם אני אסכם את המשחק הזה במילה אחת, זה פשוט כיף, לא משנה באיזה חלק ואיזה משימה במשחק אתה עושה, עדיין תמצא חלק שבו תהנה. ולכן, אני אתן למאריו אודסי 9 מתוך 10.

   vlcsnap_2017_06_13_12h22m50s178.0.jpg

  • לפני 11 שעות שלום אברהם אמר:

   שם החג: חג שבועות 

   שם הכותב:Kill4fun 

   קישור לאשכול:

   האשכול ראוי להיות באשכול רשמי זה משום ש:נותן מידע חדש השמות,מנהגים ועוד כמה דברים שקשורים לחג

    

    

   לפני 7 שעות Raziel אמר:

   שם החג: ט"ו בשבט

   שם הכותב: Raziel

   קישור לאשכול: 

   האשכול ראוי להיות באשכול רשמי זה משום ש:  אשכול מכובד ויפה לחג ט"ו בשבט 

   התווספו ללינקייה. 

   יש לכם מספר שגיאות כתיב, אשמח אם תוכלו לעבור על האשכול ולתקן. 

×