Raziel

משתמשים
 • הודעות פעילות

  213
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  11

יצח לאחרונה ב December 10 2018

ל- Raziel היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

2 עוקבים

אודות Raziel

 • דרגה
  חבר בליגה
 • יום הולדת 12/13/99

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Raziel
 1. רעיון טוב חייב לציין שהוא עלה כמה פעמים בנוסף אני חושב שזה מוגזם הטבעת ב10K קרבות אבל בסדר וכמובן לא חייבים לעשות כל יום 10K קרבות בשביל להשיג משהו מסוים זה בגדר המלצה
 2. לא ממש בעד כל הקטע זה שישנו אותו פעם ב.... ואם יהיה את זה הוא ישתנה הרבה מאוד פעמים אני חושב שזה ממש מיותר יש מספיק דברים אחרים שיותר חשובים אבל רעיון נחמד
 3. יש כבר זוכה לאיוונט ושמו נאור. האיוונט אומר להסתיים בסוף השנה עוד כמה ימים לפי מה שאני הבנתי
 4. בסדר הוא אמר משהו נכון עדיף שיהיה סדר לאשכול אתה לא חושב ?
 5. מסכים איתך אליה אבל זה כבר משהו אחר זה יעזור בעיקר למי שיש נכחדים ומבוסס אנחנו צריך לדבר יותר על הבעיות של כולם מהמתחילים ועד הוותיקים. זה גם חשוב לא אמרתי שלא אבל יש דברים יותר דחופים מזה. ממליץ שתפתח אשכול על זה שהבעלים יראה וכולנו נתמוך בזה בתקווה שזה יעזור. ובקשר לערך השוק אני לא חושב שאם יש נכחד שהושקע בוא ומישהו ירצה למכור אותו הוא יקבל את הסכום המלא שהוא חושב שהוא שווה ואני גם לא חושב שעל נכחד ששווה הרבה יתנו את מלוא הסכום יורידו מזה בשביל שהיה הגיוני יותר בליגה אבל בנוסף יהיה בעיה אחרת שערך הזהב ירד בצורה משמעותית כי הרבה ימכרו אז צריך לחשוב על פתרון טוב גם לזה.
 6. אם יש לשחקנים עוד רעיונות שירשמו זה חשוב אני חושב שזה חשוב מאוד להמשך תפקוד הליגה
 7. כן אבל אז הערך של הזהב ירד משמעותית
 8. תהיה פעילה ברמה מטורפת עד שיגמר הזהב ואז מה היא תחזור להיות בקדמות זה לא חכם זה יוריד את הערך של הזהב בנוסף
 9. אני גם נגד מה שרשמו למעלה נכון לגמרי אבל מה שכן צריך לחשוב על דרך יותר הגיוני להשגת זהב בדרך נורמלית בכמות נורמלית ולא מוגזמת לפי מה שאתה אומר זה בוא ניתן לכל שחקן 1000 זהב ויאללה להשתגע לא חכם במיוחד אבל אני חושב שאם יהיה אופיצה למוכר למשחק פוקימונים או חפצים בכמות וזמן מוגבל יעשה טוב לכולם ככה יתן אופציה לשחקנים לחרוש בעיקר לחרשנים / מובילים במשחק וגם לא יהיה מלא עודפים לאנשים ולא יהיה כל כך מה לקנות ואז המחירים יעלו ויהיה קצת יותר כסף וזהב במשחק זה מה אני חושב
 10. הייתי אומר אולי לחשוב על משהו חכם בשביל להוריד את הכמות המטורפת של האגדיים שיש היום זה לא הגיוני במקום להתעסק בבעיות הקטנות האילו
 11. למה לא לחתום אחלה של כסף אני כבר בדרך שלי במערכת הצבאית אני לומד יג יד אלקטרוניקה מחוייל לחייל תקשוב אתאמת בהתחלה רציתי להיות קרבי אבל הציעו לי את זה הלכתי לכמה מקומות בניהם יחידת מודיעין 8200 מי שמכיר גם לא התקבלתי לשם וגם סתם רחוק אז לא תודה בקיצור יש הרבה אנשים שמפחדים שהצבא ובצדק בגלל זה יש הרבה אנשים שהולכים למכינות קדם צבאיות בשביל להתכונן לדבר זה זה מה שיעצב לך את דרך החיים בתכלס אז אל תגיד אני זורק ... על הכל ונותן לזה לעבור תעשה משהו משמעותי שאתה חושב שאתה יכול כמה שיותר לתרום בו בשבילך ובשביל המדינה כמובן הציעו לי הרבה דברים אבל בסוף כל אחד בוחר את המסלול שלו תעשה אותו הכי טוב שאתה יכול ותהנה הכי חשוב בכללי אם דיברתם הציונים שלי 97 50 52 אבל מזה משנה גיוס קל!!!!
 12. נגד ההצעה 1)המחיר של המאסטר בול מאוד הגיוני הרי שאתה יכול לתפוס איתו פוקימון אגדי או כל פוקימון אחר שיש בטבע ב100% בלי לפחד שלא יתפס זה יהיה לא חכם במיוחד להוריד לו את המחיר למרות שיש אפשרות יותר טובה לפתוח תיבות או לקנות משחקן אם זה האופציה פשוט תקנו גם אם ירד המחיר ל175 זהב כמו שנאמר עדיין יהיה יותר שווה לקנות משחקנים כי זה יותר זול ואז עוד פעם תרצו להוריד את זה וזה רק יקלקל את המשחק. 2)המחיר של הבוסטים מצויינים ואני הייתי אומר אפילו להעלות אותם שיהיה קשה מאוד לעשות פוקימון מקסימום זה יוסיף איפול יותר מחשבה האם שווה להשקיע בפוקימון או לא כי אם אתה מישהו מבוסס זה לא מהווה שום בעיה. כמובן שגם זה יהרוס את המשחק ויעשה אפשרות כמעט לכל שחקן לממש 100% מהיכולת של המשחק לשפר את הפוקימון (בלי טבעות ומשחקונים כמובן) בקיצור רעיון לא טוב בכלל. 3)המחיר של האבן הגנה מחיר נורמלי מאוד לא צריך להעלות אותה כי זה האופציה היחידה להעלות את הסיכוי לנכחד ברבייה והסיכוי היחיד לעשות טיטאן אז בכלל לא לעלות. אני בכללי חושב שזה טעות שעשו אופציה לקנות אבן הגנה בגלל מה שרשמתי למעלה. בעד לעלות את הכסף של העבודות. התמורה שאתה מקבל מזה לא שווה את הזמן שיש לך אופציה לעשות קרבות ולקבל הרבה יותר בפרק זמן הזה. בנוסף אני למשל לא עושה את העבודות כי אני חושב שהעבודות לא שוות משהו בכלל זה כסף מאוד מינורי ולא שווה אפילו להיכנס לדף של העבודות אתאמת אני לא זוכר מתי פעם אחרונה שנכנסתי לשם. אני חושב שיש עוד הרבה שחקנים שחושבים כמוני. אז ההצעה של להעלות את התמורה של העבודות היא דיי טובה ואני ממליץ מאוד לחשוב על זה.
 13. בבקשה לבטל אותי אני לא אשתתף
 14. כינוי במשחק: Raziel קישור לפרופיל השחקן: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Raziel דרגה:23 האם יש לי 6 פוקימונים רמה 100?: כן האם יש לי סך של לפחות 6 פוקימונים בדרגת נדירות אגדי/נכחד?:כן האם אהיה זמין בשעה 18:00?:כן האם אני מודע לכך שהיעדרות מהשעה הנקובה תגרור לקנס?: כן האם אני מודע לכך שאני צריך להיות במחוז קאנטו עם שישייה מוכנה טרם הקרב? כן
 15. לא יוסיפו בגלל שהיה עומס (היה הרבה מאוד לינקים לכמה שהזיכרון יכול להכיל) אז הורידו דברים שלא צריך.
 • הודעות

  • לפני ב-15.3.2019 at 11:13 Obelisk אמר:

   1. יש את דרגון בול - העונה הראשונה שמתארת את הרפתקאותיו של גוקו בילדותו ועד נערותו. בעונה זו הוא מכיר את כל חבריו הותיקים (Bulma/Yamcha/Picollo/Krilin) ועוד רבים אחרים.  הרבה לא מכירים אותה.

   2. יש את דרגון בול זי - העונה השנייה של הסדרה המצליחה, בה גוקו כבר בוגר יותר, נשוי ויש לו ילד קטן - גוהאן. שם העונה תתמקד בסאגות מרכזיות שיכללו את פריזה, סל, מג'ין בו.

   3. יש את דרגון בול ג'יטי - עונה שבאה לאחר זי, אבל אינה מתבססת על המנגה כפי שמבוססות שאר העונות, והיוצר שלה אינה אקירה, כפי שהיה בעונות הקודמות. העלילה גם שונה בתכלית משאר העונות. גוקו הופך לילד קטן בעקבות בקשה של אויבו מהעונה הראשונה, ובעקבות כך יוצא למסע יחד עם נכדתו - פאן, ועם טראנקס כדי לאסוף כדורי דרגון בול שאינם של כדור הארץ כדי לתקן את הנעשה. במהלך המסע יהיו אתגרים רבים.

   4. יש את דרגון בול קאי - זהו רימייק לדרגון בול זי. דרגון בול זי הכיל 276/291 פרקים, תלוי איזו גרסה אתה רואה. קאי מכיל הרבה פחות - אם לדוגמא קרב נגד פריזה היה 25 פרקים, פה הוא יהיה לדוגמא 15 פרקים. 

   5. יש את דרגון בול סופר - זוהי סדרת המשך לדרגון בול זי (משום שהיא כן מבוססת על המנגה), והיא כוללת את מפגשו של גוקו עם אל ההרס ואתגרים נוספים בעקבות המפגש, תוך גילוי כוח עצום בקרב גוקו וחברו וג'יטה. 

   6. שמעתי שיש סדרה חדשה דרגון בול סופר הירוס - לא הזדמן לי עדיין לבדוק מהי ומה מסופר, וע"י מי היא נוצרה וכו', אבל נראה לי כדי להעיף מבט אם יתאפשר לאחר כל אלו.

    

   סדר שאני ממליץ לצפייה:

   דרגון בול -> דרגון בול זי (או עדיף דרגון בול קאי) -> דרגון בול ג'יטי -> דרגון בול סופר -> דרגון בול סופר הירוס 

    

   בנוגע לסרטים יש 2 אפשרויות מומלצות - 

   1. לצפות בכל הסרטים לאחר שסיימת לצפות בכל הסדרות

   2. הסרטים מסווגים לפי העונות השונות, ולכן אחרי סיום דרגון בול ה-1, ניתן לצפות בכל סרטיו, ולאחר סיום דרגון בול זי ניתן לצפות בכל סרטיו וכו'.

   *אני לא ממליץ לצפות בסרט לפני שגמרת את העונה. 

    

   לנוחיותך יש גם סיקור שכתבתי אם תרצה להבין על מה מסופר בכל עונה: 

    

   תהנה :)

    

   תוספות קטנות

   דרגון בול ודרגון בול זי מבוססות על המנגה(קומיקס יפני) אותה יצר אקירה טוריאמה. בדרגון בול סופר המנגה והאנימה נפרדות, את עלילת האנימה כתב אקירה טוריאמה והפרקים עצמם נכתבו על ידי כותבים שונים. המנגה של סופר נוצרה בידי טויוטארו בהשגחתו של... כן טוריאמה. 

   דרגון בול הירוס היא סדרה המבוססת על משחק חדש ונועדה לקדם אותו, ולא נחשבת להמשך אמיתי של הסדרה. אפשר לחשוב עליה בתור כזאת המתקיימת ביקום מקביל ואחר, אחד שקיים במשחק.

  • חבר'ה, אני חושב שלא הבנתם משהו, אלה פרסים שמתווסים בסוף, מה שאתה מוצאים בקרבות שעשיתם זה משהו אחר לגמרי, פשוט מה שהוא מציע זה פרס שמתווסף לתוצרים של מאמצכם

  • תאריך פרסום האשכול:21/3/19

   אהלן

   לפני שבוע בערך קניתי אבן חלום כחולה בסביבות 130~ זהב, לאחר מכן בערך אחרי יום או יומיים השגתי עוד אבן חלום כחולה בקרב ו5 ימים אחרי זה השגתי עוד אבן חלום בקרב. סך הכל אמורות להיות לי 3 אבני חלום כחולות אבל יש לי רק אבן חלום אחת בחפצים. בדקתי אם זה רק באג וויזואלי על ידי מכירה של יותר מאבן חלום אחת במרכז המסחר אבל זה כותב שיש לי רק אחת. יש לי 2 קיוגרים אבל אף אחד מהם לא בן 18 ולא הרבתי אף פעם 2 קיוגרים לכן לא יכולתי להשתמש בהן ברביות. בנוסף לכך לפני שקניתי את אבן החלום החלום שלחתי הודעה לשחקן שהציע אותה למכירה, ושאלתי אותו אם הוא מוכן להוריד את המחיר, אבל בסופו של דבר קניתי את האבן במחיר המלא בהסביבות ה130 זהב. אני מקווה שהתמיכה/מנהלים יכולה לראות את היסטוריית הרכישות שלי, היסטוריית ההתראות שלי,היסטוריית הרביות שלי ואת הפוקימונים שלי, כי אחרת אין לי ממש דרך להוכיח שהשגתי 3 אבני חלום כחולות.

   אני מבקש לקבל את 2 אבני החלום שמגיעות לי או לפחות להחזיר לי את ה130 זהב שבהם רכשתי את אבן החלום הראשונה.

   קיוגר1:http://prntscr.com/n0wwqc

   קיוגר 2:http://prntscr.com/n0wwws

   כמות אבני חלום בחפצים:http://prntscr.com/n0ws7v

   מציאת אבן החלום הראשונה בקרב:http://prntscr.com/n0woll

   מציאת אבן החלום השניה בקרב:http://prntscr.com/n0wrie 

   שם במשחק:tuna282

   נערך על-ידי Tal_Boy
  • https://www.pokeisrael.net/forum/profile/2818-זלמן-שזר/ זה לא זאפ?
   עריכה מיידית: חשבתי שזה הוא אבל אני לא בטוח עוד, תגידו אתם

   נערך על-ידי sos322
  • לפני ב-3.3.2019 at 02:47 שלום אברהם אמר:

   בעד חלקית

   נשמע רעיון טוב אבל להגדיל טיפה בקרבות.. כל אחד תוריד שורה. 

   500 שק שלל

   750 אבן רבייה

   1000 אבן מצב

   2500 מפתח רנדומלי

   5000 תיבת כסף\זהב

   10000 טבעת רנדומלית וזהו. 

   אני לא הולך לחרוש עשרת ת'לפים קרבות בגלל איזה טבעת  עשרת ת'לפים קרבות פלנטיום אולי מה טבעת