עבור לתוכן
 • צור חשבון

Miss. Nam

משתמשים
 • הודעות פעילות

  1663
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  19

כל דבר שפורסם על-ידי Miss. Nam

 1. וול אני עדיין לא מצליחה לשלוט במחשבות שלי 😆 השם שלך ופרוזן 2 גורמים לי לרצות לקרוא לך אלזה... אופס
 2. חה תנחשו מי כאן בזמן שהמקום נטוש 🙂

  1. Eliz ז''ל
  2. Miss. Nam

   Miss. Nam

   שלומות בן אנוש

  3. White Fang

   White Fang

   אז תהיי כאן כשאני כאן. כמו עכשיו.

 3. וול אני מיס נאמ (או יעל המשוגעת שרוצחת אנשים איכס קרינג', או ניקול שזה לא מוכר בכלל) ועברתי פה נראלי שנתיים מהילדות שלי בתור דמות לא קיימת שהמצאתי בשביל לפרוק קצת ואז התוודתי או משהו בעיקר מלא דברים שאני מתחרטת שכתבתי כי הייתי פעם מביכה. אני דתיה (יהודיה) שמאמינה שיש ה' אבל פחות בקטע לדבר אליו. הוא קיים. וולפ זהו. ואני משתדלת לשמור שבת כי זה מרגיש לי משהו שמיחד את היהודים. כרגע אני באיסטגרם עם עמוד ספאם שמעלה מלא שיט, בעיקר דברים שהם "מודדדדד" לאנשים ומתקדמת בציורים שלי (השתפרתי כל כך ואני בהלם). בחרתי לפרוש מהפורום סוג של ואני מניחה שזו הייתה בחירה דיי טובה כי הרגשתי שזה לא עושה לי טוב או משהו... אני עצמי בפנים השתפרתי למרות שהסביבה שלי רק נהיית גרועה יותר ומעיקה יותר ונפלתי על תיכון דפוק אבל אני יב' ושנה אחרונה אז לשרוד עוד קצת ואז אפחד לא יוכל להפיל אותי כי לשרוד תיכון דפוק שמתייחס אלי כאל רובוט זה הישג ענקי. אני מניחה שבעתיד אמשיך ללמוד משהו שאני אוהבת שיתן לי מקצוע ואוכל לעבוד בעבודה טובה. אנשים אמרו לי שאני יכולה להתחיל בקטן אבל אני לא רואה את עצמי כקופאית בסופר או עוזרת בחנות בגדים לכל החיים. לא תודה. אולי תוך כדי שאלמד מקצוע תהיה לי משרה חלקית וזה סבבה. אני מקווה גם מתישהו ליצור קומיקס (יותר נכון כמה קומיקיסים שאפשר) בגלל שציור זה משהו שהשקעתי בו מלא, יש לי גם יכולות כתיבה כך שהייתי יכולה להקל על עצמי אולי אולם אני לא מצליחה לכתוב סיפור עם יותר מכמה פרקים. ויש לי מלא עלילות שאני רוצה איכשהו להוציא. כרגע בהווה אני מתמקדת בלנסות לשרוד כי אני מרגישה כאילו גם בצפר וגם הבית מנסים להפיל אותי... כאילו, הם לא מספיק טובים אז מנסים להוריד אותי. זה נשמע מוזר למה שהמשפחה שלי תנסה להוריד אותי וזה. ואולי אני באמת סתם מדמיינת חה. אני הייתי אני.
 4. המסורת רוצה למות אבל
 5. יו נכון אחח תמיד חלמתי להגיע ל300 וגם מסתבר שאני עדיין טובה בלעבור עמודים לא שמתי לב. נתקלתם בחפירות של מלחמת עולם שלישית? כולם שמחים ועושים מימס ורק אני לוקחת את זה קשה מפתחת חרדות לול.
 6. Miss. Nam

  ציור או משהו בצייר

  אז אתמול או שלשום לא זוכרת מתי היה לי מלאאאאאאאאאאאא זמן פנוי ואמרתי לעצמי למה שלא אנסה לצייר בצייר כי אני ילדה עילגת וזה. כן. אז אחרי שהבנתי איך הכול עובד בעזרת חברה וזה הצלחתי לצייר דמות שלי. יאפ. [אגב אני גרועה בתנוחות אז נעזרתי בכאילו מלאאא דברים וזה וכאילו לקח לי איזה כמה שעות הדבר הזה (החלק הזה הוא מתוך משהו יותר מפורט אבל זה לא מעניין. כע)]. [בתהקטה|מתבודדת|אלהבתוךהראששגורמתלהלטירוף|יאעי] ;=; ... ...... ......... אה וכן תוספת נחמדה למי שרוצה לסבול~ [ניסיתי לצייר מתמונה שראיתי בגוגל לא זוכרת איזו וטוב שכך]. [איזהכיףלשלוחלעצמיבמיילולראות"אני"] #סתם היה לי חשק לשתף. יש. *מנסהלגרוםלאדמהלבלועאותי*
 7. Miss. Nam

  ציור או משהו בצייר

  נורא ואיוםםםםםםםם איכסה היום אני מציירת יותר טוב למה התגאתי בזוועה הזאת כמכקחכככהכהכנחכנכנח וחשבתי שאסור להקפיץ 😆
 8. האא כן זה. לא כזה נורא. הייתי קוראת לך אמא. מה גרם לזה בכלל. מסכימה. עברתי על זה ולמה הייתי כל כך מביכה אז. אוף.
 9. אוי כן סכינים ומחירון המוות. והזוועות הן שבמשך תקופה כל מה שכתבתי היה "זהות אחרת" של דמות שהמצאתי. והדבר הראשון שכתבתי. אמאלה. הייתי חייבת למחוק את זה אבל אנשים ציטטו אותי וזה לא נמחק מהציטוט ואני מקווה שאפחד לא ימצא את זה. אני לא כל כך זוכרת איך היית
 10. הייתה תקופה שהייתי רוצחת אנשים וירטואלית אם זה עוזר חיה. מביך לי להיות פה כי הייתי מזעזעת בעבר ונראלי אני אשנה שם משתמש כדי שלא ימצאו את הזוועה הזאת.
 11. מדהים מי נתן את הכינוי?
 12. נראה לי להעלם מפה ומכל מיני אתרים שהייתי בהם עזר. וגם אני בטיפול אומנות כמעט שנה. ה"דארק" הזה לא עבר אלא פחת. נראלי גם כיתה י"א קשורה לזה כי זאת הייתה שנה כל כך מזעזעת וברגע שעברתי את זה הכול נראה פחות גרוע? ומתי ימאס לך להיות בכל מקום ביוטיוב??? רק בגלל זה באתי לפה שוב. כמעט השתגעתי.
 13. אני בסדר נראלי. החיים בסדר. היו ימים גרועים יותר אבל סבבה עכשיו נראלי. שנה הבאה י"ב והחופש עובר מהר מידי. וברור שאני בורחת אני של פעם מזעזעת. להיות פה ולראות את הזבל הישן שלי איכס. היי. ממצב.
 14. בו. אני של פעם גורמת לי למוות מוחי איכס ביי.
×