עבור לתוכן
 • צור חשבון

Obelisk

מנהלים ראשיים
 • הודעות פעילות

  1887
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  81

כל דבר שפורסם על-ידי Obelisk

 1. Obelisk

  היי

  שלום, נא לפתוח נושא מחדש ולכתוב את הסיבה שלדעתך נוריד את הנקודות. אזהרות לא ניתנות סתם, וכדי להורידן צריכה להיות סיבה, שאותה לא ציינת ולכן לא אפשרת לנו להניח עליה את הדעת. המשך משחק מהנה.
 2. Obelisk

  הצעה לקבוצות

  ההצעה שלך כוללת 2 אלמנטים: 1. העלאת סכום הזכייה 2. שילוב של כסף יחד עם הזהב בזכייה למה שיעלה סכום הזכייה כשאין תחרות מאתגרת בין הקבוצות? אם עדיין יש עניין לשלב כסף בנוסף לזהב, ניתן לפתוח הצעה חדשה שתכליתה הורדת כמות הזהב של המקום הראשון ומנגד העלאת כמות הכסף, כך שיש שילוב בין השניים אך ערך הפרס לא יעלה. המשך משחק מהנה.
 3. Obelisk

  הצעה סידרת שדו

  כששדו נכנס למשחק אין התייחסות לכך שהוא יגבור על נכחדים. אם מצאת אותו טוב נגד נכחדים מסוימים - מצוין, אם לא אז לא. בעקבות הצעתך הסטאטים של שדו רשיראם שונו מעט. אם וכאשר יתווסף שדו נוסף, סוגיו יהיו שונים מהשאר. ננעל.
 4. Obelisk

  באן

  אני מבקש לפעול על פי הפורמט של פורום משוב ותמיכה. אם אתה לא יודע איזה באג ניצלת תשלח לי הודעה פרטית.
 5. הצעה 1 נדחתה הצעה 2 התקבלה
 6. Obelisk

  בעיה בקבוצות

  תוקן
 7. Obelisk

  נאבד מאסטר בול

  אם נתקע למה לא צילמת? מדי יום נתפסים מספר פוקימונים עם מאסטר בול ואף אחד לא תיאר את הבעיה שאתה מתאר. אם יש באג, כפי שאתה מתאר, אם תשחזר את הפעולות שלך שגרמו לכך ש"ייתקע" זה אמור לקרות שוב. תצטרך לציין את רצף הפעולות שעשית שהובילו לכך ש"נתקע", אחרת אם לא נצליח לשחזר את רצף הפעולות שגרמו לבעיה שאתה מתאר לא נוכל לזהות את הבעיה, לפתור אותה, ולתת החזר. רק במידה ואתה מצליח לשחזר לפתוח אשכול בשנית, אחרת לא נוכל לעזור. ננעל.
 8. Obelisk

  נאבד מאסטר בול

  למה אתה לא מפרט? איפה נלחמת? מחוז ואיזור. איזה פוקימון? ומה הכוונה נעלם? אם תפסת כמו שציינת אז הוא נתפס על ידי.
 9. Obelisk

  בעיה בסיסמא

  שלום, המייל שלך אכן מקושר למשתמש במשחק, ולהן קישור אליו: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Nightsoft ניתן לשחזר סיסמא ב"שכחתי סיסמא" ותוכל לאפס את הסיסמא דרך קישור שיישלח אליך למייל. המשך משחק מהנה.
 10. Obelisk

  הודעות פרטיות

  שלום, ראשית, הגופן והעיצוב נראים לי בסדר גמור ולא נגרם מאמץ יתר או כאבי עיניים, לפחות לי. על כל מקרה, העמוד שודרג בעקבות הצעתך: א. הגופן של הכינוי של השולח - הוגדל והודגש ב. יש ירידת שורה בין הכינוי לבין תוכן ההודעה ג. גודל התוכן הוגדל מעט אף הוא ד. כאשר מוסיפים קישור הגוון יהיה כחול כפי שהוא כחול בצ'אט. בשונה מעד עכשיו שהקישור היה שחור. תמונה להמחשה:
 11. Obelisk

  באן

  המשתמש פתח אשכול ננעל
 12. Obelisk

  באן

  לא לפי הטופס
 13. יש כבר סיכוי מוגבר להשגת חפצים מאגדיים, אין סיבה ליצור משהו נוסף. אם אתה עדיין מתעקש אפשר לפתוח אשכול בשנית, להציע מה שהצעת, אך לציין שזה במקום האופציה שנוספה לאחרונה, וגם אז לא ברור אם יהיה נכון להוסיף חנות נוספת מעבר למטבעות, או שמא עדיף להבטיח שהרג של אגדי יעניק מטבע או מספר מטבעות במקום חפץ חדש וחנות חדשה. ננעל.
 14. Obelisk

  באג בהגנה המיוחדת?

  אתה מדווח על כך שפוקימון במצב שלא יורד לו הגנה מיוחדת, שונה למצב שמוריד הגנה מיוחדת? אתה מתלונן על זה שההגנה המיוחדת אכן ירדה? הוא אמור לרדת לפי התיאור שלך אתה לא חושב שהדיווח אמור להיות הפוך? ולבקש שיירד גם בסיטואציות אחרות? אם אתה טוען שזה לא קורה במצבים אחרים. הנושא ננעל.
 15. עדיין האשכול אינו לפי הפורמט הנדרש. בכל מקרה, הבאן שלך הוסר. מהחשבון שלך הוסר הפוקימון בלאק קיורם. שים לב שההתנהגות הלקויה לא חוזרת על עצמה. נעול.
 16. הזוכים בתחרות "צור את הסרטון" של ליגת הפוקימונים כפרי לעמלכם על יצירת הסרטונים אודות הליגה, ולאחר שיפוט של חברי הצוות: edensh, Infinite27, Raziel, Obelisk, TheUnreal נקבעו הזוכים של התחרות כדלהלן: מקום 1 Mikey עם 88.3 נקודות הפרס: - / לבחירה - - חבילת פרמיום 2 מקום 2 גוקו עם 71.7 נקודות הפרס: - - משתמש+ ל- 10 ימים מקום 3 sanji עם 59.7 נקודות הפרס: - - משתמש+ ל- 7 ימים מקום 4 Kill4fun עם 59.3 נקודות הפרס: - - משתמש+ ל- 5 ימים מקום 5 Moshiko עם 51.4 נקודות הפרס: - 100 - משתמש+ ל- 3 ימים כלל הפרסים הוענקו למשתמשים, תתחדשו! הנושא פתוח לברכות ואיחולים. נתראה בתחרות הבאה!
 17. 1. גילאים לא יירדו בשום מצב. 2. רבייה תהיה מגיל 18 וזה לא ישתנה. 3. הזהבה מאוד לגיטימי בגלל הפוטנציאל שנוסף בעקבות ההזהבה. אם יש התעקשות - נבטל את ההזהבה, אך נבטל את הבונוס של ה-15 נקודות בכל סטאט. אם יש עניין תפתח הצעה נקודתית על כך והיא תישקל. תודה על הצעותיך. ננעל.
 18. Obelisk

  בעיה

  1. שינית מצב מעלה מהירות, למצב שאינו מעלה מהירות - כך שאין עילה לקרוא לכך בעיה. 2. הנהלת המשחק ממליצה, באופן גלוי, להשתמש בבוסטים ברמה 100 - בניגוד לאיך שפעלת. 3. "שיטת הבוסטים" שאתה מתאר היא לא שיטה שנתמכת או מעודדת ע"י ההנהלה בשום אופן או דרך - ואם השיטה שאתה 'המצאת' או אדם אחר לא עבדה - זו לא בעיה. הנושא ננעל.
 19. Obelisk

  ביצי נכחדים

  ביצי נכחדים לא יתווספו למשחק. המחירים של ביצי אגדיים + נדיר מאוד ירדו. הצעתך התקבלה באופן חלקי.
 20. Obelisk

  באן

  שלום, עברו 6 ימים. ניתן לפתוח אשכול בשנית כפי שציינת - לאחר שבועיים, זאת אומרת עוד 8 ימים. נעול.
 21. Obelisk

  רעיונות לליגה

  בקשר להצעה 2: הצעת דרך אבל לא רשמת מה לא מובן. אם יש משהו לא מובן למשתמש חדש נשמח לשמוע מה לדעתך לא מובן. בקשר להצעה 4 יש את המסע הגדול. ההצעות נדחו, תודה על העלאתן.
 22. Obelisk

  הצעה

  חשוב שיהיה ניתן להשיג בונוסים שונים בחנויות השונות, האישית והקבוצתית. אחרת זה יגרום לכפל מיותר ולרוב העדפה ברורה בחנות הזהב. ההצעה נדחתה.
×