עבור לתוכן

Obelisk

מנהלים ראשיים
 • הודעות פעילות

  1827
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  79

יצח לאחרונה ב מאי 12

ל- Obelisk היו הכי הרבה סימוני אהבתי לתכנים!

אודות Obelisk

 • דרגה
  תותח בליגה

פרטים נוספים

 • מין
  זכר
 • שם במשחק
  Obelisk

מבקרים אחרונים

16663 צפיות בפרופיל
 1. Obelisk

  הרביות הזהבה

  היי, נא לצרף סקר. בנוסף, לערוך את האשכול לפי הטופס של "הצעות ורעיונות".
 2. Obelisk

  באג טבעות

  שלום, האשכול שלך לא תקין: 1. תמונה של מה שמופיע. 2. אם לא תפעל לפי הטופס של פורום "משוב ותמיכה" יהיה קשה להבין מי אתה במשחק ואת הסיטואציה כולה. 3. אם אתה פותח אשכול של בעיה בפורום "הצעות ורעיונות" זו גם בעיה. נא לתקן את שלושת הפערים הללו ולפתוח אשכול חדש, לפי הטופס, עם תמונה רלוונטית, ובפורום המתאים.
 3. Obelisk

  בעיה מציקה רצח ב"אני"

  היי, תלחץ על 3 הנקודות שמופיעות בצד שמאל של הדפדפן כשאתה במשחק ותציין מהם האחוזים שרשומים לך במרחק מהתצוגה.
 4. שלום, נא לא לפרסם אימיילים בפורום. יש לפנות בפרטי אליי או לבעלים עם הפרטים שאתה כן יודע או חושב שאתה יודע לבדיקת הנושא. יום טוב.
 5. Obelisk

  המסחר של נתנאל

  בהצלחה במכירה 🙂
 6. התווספו ללינקייה. יש לכם מספר שגיאות כתיב, אשמח אם תוכלו לעבור על האשכול ולתקן.
 7. מעולה - רמה גבוהה.
 8. Obelisk

  בעיה

  היי, קיבלת ממני תשובה לסוגייה בפרטי. להבא לא לרענן לאחר קנייה, אחרת זה משחזר את הפעולה האחרונה שנעשתה.
 9. היי, חסרים הלכות ומנהגים כמו: אכילה ושתייה בסוכה, לינה בסוכה ועוד... כמו כן, נא לתקן את הקרדיט עפ"י חוק הקרדיט. חוץ מזה האשכול מעולה ומסודר, ועצם העובדה שהוא אסופה מתוך 3 מקורות - מעלה את טיבו. בתיקון 2 הליקויים לצטט אותי.
 10. זה שהאשכול מוסר מידע לגבי חג החנוכה זה ברור וזוהי לא סיבה לכך שהוא ראוי או לא. קיבלת 2 מגנטים. האשכול שלך נוסף ללינקיית המועדים.
 11. Obelisk

  בעיה

  טופל
 12. שלום, פעלת בניגוד לחוקי המשחק. יתרה מזאת, כשעוד הייתה לך הזדמנות יכלת להודות ובחרת שלא, רק לאחר בירור אישי מולי החלטת לגלות את העניין. המשתמש שלך יחזור למשחק בקנס משמעותי הרבה יותר ממה שיכל להיות אילו היית מודה בפעם הראשונה: 1. הורדת דרגה במשחק לשומר יערות 2. מחיקת כלל החפצים במשחק 3. הורדת הכסף ל-1 4. הורדת הזהב ל-1 5. הורדת המטבעות ל-1 6. איפוס מגנטים 7. כמובן שתבוטלנה העסקאות האחרות שביצעת וייקנסו ממך פוקימונים רבים * מהרגע שאתה חוזר למשחק לא לבצע שום פעולה כל עוד לא קיבלת ממני אישור שכל הקנסות הוטלו על החשבון שלך. בתקווה לפתיחת דף חדש מצדך ובברכת משחק מהנה.
 13. Obelisk

  קיבלתי באן

  נעשתה פעולה אקטיבית במשחק, ולא פסיבית, כדי להגיע למצב הזה השגת זהב לא חוקי ללא דיווח על כך לאף גורם הנהלתי ניסית להסתיר את הזהב ע"י קנייה של מעל 100 מאסטר בולים בשוק המשחק משתמש כמוך, שמנצל באג ומנסה להסתיר זאת מההנהלה, ולא רק זה - נמנע מלומר את האמת גם עכשיו, לא רצוי במשחק. במידה ותתחרט ותרצה לכתוב את האמת, פנה אליי בפרטי.
×