• הכרזות מערכת

  • Obelisk

   החוקים הגלובאליים - חובה לקרוא!   07/03/15

   יש לקרוא את החוקים הגלובאלים בקפידה. אי ידיעה של החוקים אינה פותרת מעונש.
   אין לפרסם בפורום תוכן המוגן בזכויות יוצרים, כדוגמת הורדות, סרטים, סדרות, או כל חומר אחר שעשוי לעודד הפרה של זכויות יוצרים.
   1.אין להעליב משתמש בשום צורה:
   *אין לקלל (גם לא קללות מצונזרות)
   *למסור מידע שקרי על המשתמש
   *למסור מידע פוגעני על המשתמש
   *להסיט משתמשים נגד משתמש מסויים
   2.אין לאיים: אין לאיים על משתמש בשום צורה או אופן ללא יוצא מן הכלל
   3.בשום פנים ואופן אין לרמות משתמשים! סגרתם עסקה? תעמדו בה
   -למניעת רמאויות צלמו הוכחות לגבי סגירת עסקאות שלכם עם משתמשים אחרים-
   4.אין להתחזות לשחקנים אחרים בשום אופן, לא בצאט, לא בפורום ולא בשום דרך אחרת!
   5.אין לפרוץ לשחקנים אחרים!!!
   6. משתמשים כפולים במשחק - באן לצמיתות.

   חוקי הודעות בפורום:

   1. אין לעשות דאבל פוסטים: אין לעשות דאבל פוסט-כלומר שתי הודעות אחת אחרי השנייה מאותו משתמש (דאבל=כפול באנגלית. פוסט=הדבקה\\\\נושא בפורום)
   2.הודעות לא יכילו קללות!
   3.אין לפרסם הודעות ספאם, המקום היחיד שבו זה מותר הוא ב: :נו"ד -מהר! היא נטענת! אגרוף!"
   דוגמא להודעת ספאם: לכתוב בנושא מכירת פוקימונים אני רעב, יש לי פיפי, הלכתי, פרשתי...
   4.אין לעשות נושאי פרישה(שמשתמש פורש וכותב שהוא פורש, למה הוא פורש וכאלה)
   5.יש לשים לב שההודעות שלכם עונות על החוקים הגלובאליים ועל החוקים שבפורום בו אתם מגיבים!
   6. אין לפרסם הודעות רווח אישי
   7. אין לפרסם תוכן פורנוגרפי / אלים
   8.אין להעתיק ממשתמשים אחרים!
   9. במידת הצורך, יש להשתמש בטופס בפורומים המתאימים.
   10. אין להגיב תגובות ספאם. תגובה של \"בעד\" או \"נגד\" ללא שום תוספת הקשורה להצעה או הרעיון תחשב כספאם.
   11.יש לשים לב שלנושאים אותם אתם מפרסמים בפורום זה אין פורום משלהם, אם כן, לפרסם אותם בפורום המתאים בלבד.
   12. ניתן להגיב בנושא מסוים בכלל הפורומים רק כאשר לא עברו יותר מ7 ימים, למעט פורום מדריכים בו ניתן להגיב עד 30 יום מהתגובה האחרונה במידה ויש שאלה בקשר למדריך או בקשה לתוספת. במידה ונושא האשכול פורסם לפני הרבה זמן, אין להגיב או להקפיץ את האשכול. במידה ובכל זאת הינכם רוצים להקפיץ את הנושא מסיבה כזו או אחרת, ניתן לבקש אישור ממפקח גלובאלי. כמו כן, נושא שלא הגיבו בו 14 ימים יינעל על ידי מפקח גלובאלי ומעלה במידת הצורך. מדריך שלא הגיבו בו 30 יום יינעל ע"י מפקח ראשי ומעלה. 13. בכל אשכול שתוכנו נלקח ממקור אחר יש לצרף קרדיט. לחוק המלא לחצו כאן. 14. אין לבקש מאנשים ללחוץ "אהבתי". אם הם אהבו, הם ילחצו.
  • Obelisk

   חוקי המשחק - ליגת הפוקימונים   04/08/17

   חוקי המשחק חשבונות 1. אין להשתמש במשתמשים כפולים משתמש כפול - שני חשבונות או יותר לאותו אדם זהו משתמש כפול. אין ליצור כפולים, לסחור איתם, להעלות מוניטין או כל אינטרקציה אחרת. במידה ויש לכם אח/ות או חבר או כל אדם אחר שהתחבר מהרשת שלכם, אתם משלו, או שהתחברתם מרשת משותפת (למשל בית ספרית), אסור לכם לקיים אינטרקציה. במקרים חריגים ניתן לבקש אישור ממנהל. העונש: לרוב, באן מהמשחק לצמיתות. ייתכנו קנסות.   2. אין להיכנס לשחקן שלך מרשת אינטרנט אחרת
   במידה ותעשה זאת, להנהלה לא תהיה כל חובה כלפיך. במידה ותיכנס ממחשב של חבר ותבצעו העברות ביניכם, סחר מוניטין, קרבות וכו'', תיחשבו לכפולים ותיענשו בהתאם. משום כך, יש לוודא שהינכם נכנסים אך ורק דרך המחשב שלכם או מחשב אחר בביתכם בעל אותה רשת אינטרנט.
   - במידה ותקבלו עונש, אל תתרצו בטענה, שאינכם כפולים. כל עוד נכנסתם מאותו מחשב או רשת אינטרנט, אתם משתמשים כפולים לכל דבר.
   - ניתן להיכנס ממחשב אחר, ברשת אחרת, שלא משחק בה אדם אחר במשחק, משום שבסיטואציה כזו לא יהיו לכם כפולים. - ניתן לבקש החרגות ממנהל ומעלה. העונש:
   כל מקרה לגופו. החל מקנס וכלה בבאן מהמשחק.   3. אין לתת לאדם אחר לשחק לך בשחקן, אלא אם כן זה חד פעמי ואושר ע"י ההנהלה

   במידה ואדם אחר משחק לך בשחקן והשחקן יעשה עבירה כלשהי או כל דבר אחר שאינו חוקי, האשמה כולה תיפול על בעל השחקן, בין אם זה קנס כספי ובין אם זה באן מהמשחק. דוגמא למקרים בהם האשמה חלה על השחקן: "חבר שלי לקח את המקלדת וקילל בצ'אט", "אח שלי משחק לי בשחקן ובגלל זה הוא לא הגיב להודעה שהמנהל שלח לי בפרטי" וכו'.
   -לגבי שותפים באותו המשתמש: במידה ואחד השותפים מפר את חוקי המשחק, עונש מלא חל כלפי שני השותפים.

   העונש:
   כל מקרה לגופו. החל מקנס וכלה בבאן מהמשחק.   חברתי 1. אין לפרסם סיסמאות  אין לפרסם סיסמאות של אחרים ולא את הסיסמא שלך.

   העונש: באן מהמשחק   2. אין לפרסם שום מידע אישי על שחקן 
   - אין לפרסם שום מידע אישי על שחקן אחר בשום דרך שהיא. לא בצ''אט המשחק ולא בהודעות פרטיות במשחק.
   - אין לפרסם פריטי מידע מהותיים כמו מספרי פלאפון, שמות מלאים, או קישורים לעמוד הפייסבוק גם אם אלו פרטים על עצמכם בצ'אט המשחק.
   אם ברצונכם להביא לחבר מספר פלאפון או כל פרט אחר שקשור אליכם, ניתן לעשות זאת בה\\"פ במשחק בלבד ולא בצ''אט המשחק.

   העונש:
   החל מקנס וכלה בבאן, כתלות בחומרת המעשה.
     3. אין לקלל, לחקות, להעליב, לאיים, להסית או לסחוט שחקנים 
   אדם שיימצא מאיים/סוחט/מעליב/מסית אדם אחר בכל דרך תקשורת במשחק ייענש.

   העונש:
   החל מקנס וכלה בבאן, כתלות בחומרת המעשה.   4. אין לפרוץ לשחקן אחר.
   במידה ושחקן יפרוץ לשחקן אחר הוא ייענש בחומרה רבה. 

   העונש:  באן מהמשחק.
     5. אין להתחזות לשחקן אחר.
   אין להתחזות לכל אחד משחקני המשחק בכלל ולשחקן מההנהלה או מהתמיכה בפרט.

   העונש:
   לרוב, קנסות. כאשר התופעה חוזרת על עצמה בקרב אותו שחקן - באן מהמשחק.   6. חל איסור לחפש שותפים בכל דרך תקשורת במשחק.
   ליגת הפוקימונים לעולם לא תתמוך בשיתוף סיסמאות עם אנשים ברשת, לכן חיפוש שותפים בצ''אט המשחק או בכל דרך אחרת במשחק אסורה בהחלט.
   - בנוסף לכך, אין לדבר אחד עם השני בצ'אט.

   העונש:
   לרוב הרחקה מהמשחק. במקרים חריגים קנסות כבדים.
   7. אין לסחור במוניטין.
   אין לבקש מוניטין, אין למכור מוניטין, אין לשאול מי רוצה מוניטין וכו'. כמו כן, אין לרמוז על כך, כמו "יש לי רק 49 מוניטין, חסר לי מוניטין אחד על מנת שיהיה לי מספר עגול".

   העונש:
   לרוב חסימה + קנס.   8. אין לבקר חברי צוות בפומבי.
   אין לבקר התנהלות של חבר צוות בצ'אט המשחק. במידה וההתנהלות של אחד מחברי הצוות לא לרוחך / שגויה / בלתי תקינה, פנה אליו בפרטי או לאחד המנהלים במקרים חמורים יותר על מנת שהנושא ייבדק/יטופל.

   העונש:
   חסימה מצ'אט המשחק / קנס כספי / באן כתלות בחומרת המעשה ובתדירותו.
     עסקאות, רכוש וממון 1. אין לרמות במסגרת עסקאות על עסקאות שייעשו עם מתווך מההנהלה או התמיכה יהיה ביטוח של ההנהלה, עסקאות שבהן לא יהיה תיווך של ההנהלה או התמיכה, לרוב לא תהיה זכאות להחזר במידה ותהיה רמאות.  העונש: לרוב, קנסות. כאשר התופעה חוזרת על עצמה בקרב אותו שחקן - באן לצמיתות מהמשחק.   2. אין למכור חפצים, זהב, סילבר או פוקימונים בעד כסף אמיתי / חפצים במשחק אחר
   במידה ואין לך שימוש יותר בשחקן או במידה וסתם יש לך הרבה זהב או פוקימונים ובאלך למכור אותם, אין לך אישור לכך. במידה ודבר כזה יקרה שני הצדדים ייענשו. פרט לכך שהקנס יהיה כבד, הצדדים יסתכנו בבאן בהתאם לחומרת המקרה. 

   העונש:
   באן לצמיתות מהמשחק + מחיקת הפוקימונים, הזהב, הסילבר וכל שאר הדברים שנשלחו אל אותו אדם שהפר את החוק.   3. אין לחלק חפצים, פוקימונים, זהב, סילבר או כל דבר אחר במשחק במידה וכבר אינך משחק
   במידה ואין לך שימוש יותר בשחקן או במידה וסתם יש לך הרבה זהב או פוקימונים ובאלך לחלק אותם, אין לך אישור לכך. במידה ודבר כזה יקרה שני הצדדים ייענשו. פרט לכך שהקנס יהיה כבד, הצדדים יסתכנו בבאן בהתאם לחומרת המקרה. 

   העונש:
   מחיקת כל הדברים שהועברו + איפוס כל הזהב והסילבר של השולח והמקבל + קנס. במקרים חריגים באן בנוסף לכל העונשים האחרים.   4. אין לשלוח כסף,זהב או פוקימונים ללא סיבה. חל איסור על שליחת כסף,זהב ופוקימונים למשתמשים אחרים ללא סיבה. אין להביא פוקימונים במתנה ויש למכרם במחיר סביר והגיוני לנדירותם, חוזקם וטווח מחירם העכשווי. כמו כן, ניתן לשלוח רק עד 20 זהב אחד לשני, אחת לשבוע. במקרים יוצאי דופן ניתן לקבל אישור מיוחד מההנהלה. העונש: אזהרה בע"פ / קנס / באן מהמשחק לזמן מוגבל או שאינו מוגבל.   5. אין לבצע עסקה חריגה ללא אישור ויידוע מפקח ומעלה. עסקה חריגה = שליחה של מעל 20 זהב בשבוע, מכירת חפץ/פוקימון במחיר נמוך/גבוה מדי באופן דרמטי - גם אם זה חלק מעסקה או חוב או החלפה. כאשר חבר צוות עובר על היסטוריית העסקאות שבוצעו והוא יראה עסקה שנראית על פניה לא חוקית, יש לו את האפשרות לקנוס ולמחוק את הפריטים שהועברו. שימו לב - במקרה של העברות כחלק מעסקה ו/או חוב ו/או החלפה ו/או אימון פוקימון ניתן לבצע את העסקה ללא אישור גורם הנהלתי כל עוד העסקה מידתית ומטרתה לא חלוקת רכוש. במקרה כזה יש לשלוח הודעת עדכון בלבד לחבר הצוות המכהן כשופט. בהיעדר כיהון התפקיד בלבד - צוות תמיכה. נא להתייחס שאם לא תישלח הודעת עדכון מאחד הצדדים על פרטי העסקה - העסקה עשויה להיחשב כלא חוקית. כמו כן, נאפשר הלוואת פוקימון לרבייה ללא אישור, אך יש צורך בהודעת עדכון שתישלח לצוות התמיכה ומעלה. ניתן להלוות פוקימון למסע - צוות המשחק יוודא בהיסטוריה שהפוקימון אכן חזר לבעליו. במקרה כזה על המשתמש המלווה לשלוח 50 זהב ל- TheUnreal, כך שהצוות יוכל לראות שאכן שולם על ההלוואה של הפוקימון למסע + הפוקימון חזר לבעליו לאחר הניסיון. נא לשים לב שלא ניתן להשאיל יותר מפוקימון אחד ונא לשים לב שאין תיווך על העברות זמניות של פוקימונים. העונש: אזהרה בע"פ / קנס / באן מהמשחק לזמן מוגבל או שאינו מוגבל.   מערכת 1. אין לנצל באגים במשחק או להשתמש בתוכנות בלתי חוקיות  - שחקן שינצל באג במשחק יקבל באן לצמיתות מהמשחק.
   - שחקן שיידע על באג, בין אם הוא ינצל או לא ינצל אותו, ולא ידווח עליו, מבחינתנו הוא מהווה שותף מלא לאותה תופעה ויישא בהשלכות לכך. - שחקן שישתמש בתוכנה בלתי חוקית יקבל באן לצמיתות מהמשחק. כמו כן, אין לדבר על תוכנות בלתי חוקיות במשחק או במשחקים אחרים.

   העונש:
   באן לצמיתות מהמשחק. במקרים חריגים קנסות כבדים.   2. אין לקיים קרבות מכורים  קרבות שנערכים שוב ושוב בין אותם שחקנים על אף שתוצאתם ידועה מראש.
   -חוק זה לא תקף לגבי קרבות ידידות.

   העונש:
   לרוב, קנסות, הורדת מספר קרבות/נצחונות/רייטינג באופן קיצוני.
     3. חל איסור להציף או להספים בצ''אט המשחק
   אין לכתוב הודעות בתדירות גבוהה במשחק ו/או לחזור על אותו משפט מספר פעמים ברציפות (הפרש בין הודעות פרסומיות זהות לא יהיה נמוך מ-3 דקות). אין לבקש ממשתמשים אחרים לפרסם את ההודעה שלך ובכך להימנע מההגבלה הקיימת. 

   כמו כן, אין לכתוב הודעות בעלות תוכן סתמי כמו \\"מכגגיכחכלכל\\" או לעקוף את צנזורת מערכת המשחק בכך שמקלידים ***

   העונש:
   לרוב, חסימות מצ'אט המשחק. במקרים חריגים חסימות + קנסות.

     4. אין לפרסם אתרים מתחרים, אתרים לא ראויים או אתרים למטרות רווח אישי.
   חל איסור לפרסם משחקים מתחרים או אתרים שאינם ראויים, כדוגמת אתרים פורנוגרפיים. כמו כן, חל איסור לפרסם אתרים לצורך רווח אישי.

   העונש:
   באן לצמיתות מהמשחק. במקרים חריגים חסימות מהצ'אט המשחק + קנסות.   5. יש להישמע לחבר צוות במשחק ולהיענות לבקשותיו במסגרת ניהול המשחק צוות התמיכה הוא חלק אינטגרלי מהנהלת המשחק. אין לסרב למסור מידע הכרחי לצוות המשחק, ואין למסור מידע שקרי או שגוי במסגרת תפקידם. העונש: אזהרה / קנס / באן מהמשחק לזמן מוגבל או שאינו מוגבל.   6. אין לשלוח הודעת טיפול ל2 בעלי תפקידים בו"ז אין לשלוח הודעה על טיפול או באג או בקשה ל2 בעלי תפקידים בלא תלות לתפקידם במשחק בו זמנית. במידה ונשלחה הודעה למנהל, אין לשלוח הודעה דומה לתמיכה/בעלים. לא הגיוני שמספר בעלי תפקידים יענו על שאלה זהה. במידה והפנתם שאלה לבע"ת, ניתן להעבירה לגורם אחר, אך לפני כן יש לשלוח הודעה לאותו בעל תפקיד "העברתי את השאלה ל....", ולאחר מכן ניתן לשלוח אותה לאדם אחר.  כמו כן, במידה ושלחתם הודעה על בקשה או טיפול ונענתם בשלילה או בחיוב, ניתן לערער בקרב דרגה גבוהה יותר, אך יש לציין את תשובת אותו בעל תפקיד בפניו. העונש: אזהרה / אי טיפול / קנס.  
   * העונשים הם בגדר המלצה. במקרים חריגים הקונס יוכל להחמיר בעונש או להקל בעונש על פי שיקול דעתו.
   * הנהלת המשחק אינה אחראית על שחקנים שהינם שותפים. משום כך, בבעיות של פריצה, חסרים, קנסות וכו', אותם שחקנים לא יזכו לתמיכה מלאה מהנהלת המשחק.   עודכן לאחרונה ב- 9/5/15

המובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/23/18 in all areas

 1. 6 points
  בהמשך יתווספו עוד דברים מבאסים שקורים, מוזמנים לכתוב בתגובות עוד דברים מבאסים שקרו לכם ולא נמצאים פה ברשימה :) 1. כשאנחנו משחקים אש ומים במשחקונים, ומתחילים למצמץ הרבה וזה מוציא מריכוז.. 2. היום – אתה עושה 3000 קרבות ומוצא שק עם שלל, יום למחרת אתה מוצא טבעת אחרי 5 קרבות... 3. כשאתה רוצה לשבור שיא ואתה כמעט מצליח, השעה 23:59 וצץ לך קוד אבטחה שמונע ממך לשבור את השיא 4. כשאתה מסיים את כל המשימות היומיות חוץ מלעשות 50 קרבות במקום מסוים ואין לך כוח לעשות אותם... 5. כשאתה מגלגל את גלגל המזל ויוצא לך כלא 3 פעמים ברציפות 6. כשאתה כמעט מסיים את המשימות היומיות אבל כבר יש איפוס 7. כשאתה מחפש רשיראם או זקרום ומוצא וואיט קיורם ואין לך מאסטר בול 8. כשאתה מחפש דיאלגה ויוצא לך היטראן 9. כשאתה בטוח שיש לך מאסטר וחורש 2000 קרבות כדי למצוא אגדי, כשאתה מוצא אותו אתה קולט שאין לך מאסטר 10. כשאתה מנסה להחליש אגדי ובטעות הורג אותו 11. כשאתה דג בטעות לאחר שהיית כבר מקום ראשון 12. כשאתה פותח תיבת פלטיניום ומקבל פיונה 13. כשאתה מאמן EV במקום מסוים ועושה בטעות קרב במקום אחר ולא שם לב אז כל האימון באותה רמה התפקשש
 2. 5 points
  Obelisk

  הנוקמים מתאחדים | הכרזת הזוכים

  מקום 1 Divergent Titan Kyurem מקום 2 hask2604 תיבת טיטניום מקום 3 Ori10 אבן הגנה מוזהבת מקום 4 BrOnFull אבן הגנה מקום 5 SouLegands סט טבעות מקום 6 Zion תיבת פלטינום ומפתח תואם מקום 7 RealMadrid מאסטר בול לחלוקת הפרסים יש לפנות אליי בהודעה פרטית במשחק. ניתן לברך את הזוכים באשכול! בין המגיבים יוגרלו
 3. 3 points
  vipim

  הודעות במציאת חפצים

  כל פעם שמוצאים חפץ, הוא מגיע עם התראה קבועה מראש מתוך מאגר. חלק מההתראות מגוחכות קצת. זה אשכול שנועד לכל מי שרוצה לכתוב התראה שהוא קיבל חפץ, ולתת תגובה שנונה עליה ההתראות מצאת מטבעבתחילת הקרב, Alolan Ratata צחק עליך שאין לך מטבע ולו יש. בסוף הקרב, הבסת אותו ולקחת את המטבע שלו.לפני 3 דקות למה הוא לא טרח לבדוק את הטופ במטבעות לפני שהוא צחק עלי? לאחר פיצוץ עצום בקרב נגד Alolan Raticate, מצאת את עצמך במקום לא מוכר. לאחר חיפושים רבים במקום המסתורי, מצאת תיבת זהב.לפני 5 ימים מאוד נחמדה התיבה, אבל אם אני במקום לא מוכר לא יותר דחוף למצוא את הדרך הביתה? מצאת אבן רבייהמכיוון שAlolan Raticate לא חושב שהוא צריך להשתמש ב אבן רבייה, הוא העניק לך אותה במתנה.לפני 5 ימים חבל שהוא חושב ככה.. דווקא היה נחמד לראות רביית אלולה רטיקייט
 4. 3 points
  Obelisk

  דיון | הגבלת הטבעות

  אני שוב מדגיש שעדיין לא הוחלט אם לקבל את ההצעה או לא. בנוגע ללהרוס, לאף אחד לא נהרס שום דבר. אם ההצעה מתקבלת, המצב הקיים הולך להשתנות וכל שחקן יקבל את התמורה שלו חזרה ויחליט להשתמש בה באופן אחר. שום דבר לא הולך לפח. פשוט המערכת לא תהיה בנויה באופן של unlimited power. אתייחס ל2 דברים שנאמרו באשכול • ההגבלה תגרום לשוויון בין אנשים שהשקיעו מלא, לבין אנשים שהשקיעו קצת... אין סיבה לזה. מי שרוצה להיות חזק שישקיע גם הרבה. - ממש לא יהיה שיווין. כמו שהבהרתי בצ'אט ההגבלה תהיה גבוה מאוד, במידה ותהיה. • זה יגרום לשחקנים שהשיגו שישיה פול טבעות, או נניח אפילו עשיריה פול טבעות, להפסיק לשחק כי לא יהיה להם לאן להתקדם יותר - טעות. תמיד יש לנו אפשרות להעלות את ההגבלה נניח מ100 טבעות ל110 אחרי חודש, ול120 אחרי חודשיים וכו' (המספרים שרירותיים). כמו כן, כחלק מהעניין, בנוסף להגבלה, כאמור במידה ותיכנס, אוכל לגלות שתישקל השקה של טבעות חדשות למשחק, יותר טובות מהקיימות, כך שהכוח הכללי שיושג תוך ההגבלה במידה ומשתמשים בטבעות הטובות ביותר, יהיה גבוה משמעותית בלפחות מ95% מהפוקימונים עם הטבעות כרגע ללא הגבלה. כמו כן, אדאג שלפחות חלקן יושגו מקרבות בטבע, כדי שמי שישקיע, כמו שאמרתם, יוכל להנות מגמול ראוי, ומי שיוכל להרשות לעצמו מבחינה כלכלית במשחק, יוכל גם לרכוש אותן. כמנהל, וכאדם, שרואה את ההצעה מהצד, באופן אובייקטיבי כי מן הסתם אני לא בעל עניין והשינוי לא משפיע עליי, ההצעה תטיב עם כל השחקנים בטווח הרחוק. בנוגע לשיח: אני לא מקבל הערות כמו "עצלן מסריח", "מגעיל". ההתייחסות לדיון אמורה להיות אובייקטיבית מ2 בחינות - א. הסתכלות כללית על ההצעה ולא על האנשים, כי כל שחקן יקבל תמורה למה שהשקיע, רק ימקם את חומרי הגלם באופן שונה, בהתאם להגבלה נורמטיבית והגיונית. ב. הסתכלות על דעות השחקנים ולא על השחקנים שמציעים אותן. זכותו של כל אדם לחשוב א' או ב', והערות כאלה לא יהיו בדיון הזה. במידה והערות כגון אלה ימשיכו, הדיון יינעל והמגיבים באופן לא הולם ייחסמו לתגובות בפורום + ייקנסו במשחק. אני מדגיש שאני לא חלק פעיל מהדיון, לכן לא להגיב לי לגבי הדברים. אולם, ניתן להתייחס אליהם בדיון שלכם. המשך דיון בריא ופורה.
 5. 3 points
  רעיון ממש נחמד לאשכול. במידה ויהיו לפחות 5 מגיבים שונים שיוסיפו לכל הפחות 3 דברים מבאסים, יוגרלו פוקדורי טרף בהתאם למספר המשתתפים, לפחות 1. תהנו :)
 6. 2 points
  vipim

  מדריך שלבים במסע | מעודכן

  המסע הגדול מדריך זה נועד לעזור לכל מי שרוצה להלחם במסע הגדול, ורוצה לדעת מי יש בשלב שלו על מנת להתכונן ולבחור שישיה מתאימה. בנוסף, אשתדל לכלול פה גם את כל הפרסים לשלבים, תמיד נחמד לדעת בשביל איזה פרס אתה מתקבל. מדריך זה אינו מושלם, וזקוק לעזרתכם. כל מי שיודע על פוקימון שחסר פה, מזהה טעות, או כל דבר אחר, מוזמן ומתבקש להגיב או לשלוח לי הודעה ואעדכן. ככל שתעזרו יותר, המדריך יהיה מושלם מהר יותר. בהצלחה לכולם. קצת מידע כללי לגבי המסע הגדול: הפוקימון הראשון תמיד יהיה אותו פוקימון. לאחר מכן, הפוקימונים באים בסדר אקראי. במדריך זה, הפוקימון הראשון בכל שלב יודגש על מנת לסמן שהוא הראשון. בנוסף, אחד מהדברים החשובים ביותר כשמתכוננים לקרב נגד פוקימון, הוא לדעת מה הפוקימון יתקוף. במסע הגדול, הפוקימונים יתקפו רק התקפות שהם לומדים בעליות רמה. הפוקימונים לא ישתמשו במתקפות התחלתיות או בTM. מתוך כל המתקפות שהם לומדים, בכל ניסיון הפוקימון ישתמש ב4 מתקפות שייבחרו בצורה רנדומלית מבין כל המתקפות שהפוקימון מסוגל ללמוד. כמובן שהפוקימונים לא ישתמשו במתקפות של 0 כח, שאין להן שום השפעה בליגה. רשימת השלבים שחסר עליהם מידע: 2, 6, 7, 18, 19, 20, 22 (מספר מודגש חסר לגמרי, מספר לא מודגש חסר רק חלק). רשימת השלבים שחסר הפרס שלהם: 1,2,3,4,5,6,7,8,17,27,28,30,31,32,33 ולחלק החשוב - רשימת השלבים והפוקימונים שלב 1 סלאגמה, מאגקרגו, צ'ארמנדר, ליטלאו, וולפיקס, גרווליט'. שלב 2 לוטד, סקווירטל, (4 חסרים) שלב 3 יאמאסק, ליטוויק, האנטר, גאסטלי, לאמפנט, דאסקאל. שלב 4 נויבאט, נויברן, אלטריה, גומי, גיבל, דרטיני. שלב 5 סקווירטל, צ'ארמנדר, נויברן, מאגבי, ווינגאל, האנטר. שלב 6 פיירואר, דלפוקס, מאגבי, דלפוקס, (2 חסרים) שלב 7 דאקלט, וופר, סקווירטל, סיל, סטאריו, (1 חסר) שלב 8 מיסדריבוס, גנגר, מגה גנגר, מיסמאגיוס, דאסקלופס, פאמפקאבו. שלב 9 גודרה, אנון גיראטינה אוריגין, זיגארד, מגה אלטריה, דראדיגון, פראקסיור. הפרס - 3,600 כסף. שלב 10 דראדיגון, סקווירטל, צ'ארמאנדר, מאגבי, דאסקאל, נויברן. הפרס - 5,000 כסף, 10 זהב, טבעת חיים. שלב 11 מולטרס, אנטיי, אינפרנייט, מגה צ'אריזארד Y, רפידאש, ארקניין. הפרס - 5,500 כסף. שלב 12 קיוגר, וולקניון, פלוטזל, בארבראקל, האנטייל, מגה בלאסטויז. הפרס - 6,000 כסף. שלב 13 מגה גנגר, פאנטאמפ, גאורגיסט, שאפט, גנגר, דריפבלום. הפרס - 6,500 כסף. שלב 14 אנון גיראטינה אוריגין, פרקסיור, טיירנטראם, דראדיגון, רשיראם, מגה לטיאוס. הפרס - 7,000 כסף. שלב 15 טיירנטראם, דראדיגון, נויברן, אנטיי, וולקניון, גאורגיסט. הפרס - 7,500 כסף, 15 זהב, מפתח ברזל. שלב 16 קלינקלאנג, אגרון, מגה סטיליקס, דיאלגה, מטאגרוס, מגה מאוויל. הפרס - 8,000 כסף. שלב 17 בלאק קיורם, וואיט קיורם, ארטיקונו, מגה גליילי, מגה אבומסנו, מאמוסווין. שלב 18 - הפרס - 9,000 כסף. שלב 19 פסח זקרום, אלקטיבייר, זקרום, אנג'ל פיקאצ'ו, באקיורג (1 חסר). הפרס, 9,500 כסף, 10 זהב. שלב 20 - הפרס - 10,000 כסף, 20 זהב שלב 21 פסח ריולו, מגה הראקארוס, מגה גלייד, מגה מיוטו איקס, מגה בלייזיקן, מגה לוקריו. הפרס - 11,000 כסף, 10 זהב, אבן רביה. שלב 22 - הפרס - 12,000 כסף, 25 זהב, טבעת התקפה. שלב 23 אנג'ל דיאוקסיס A, אנון אנטיי, מגה בנט, מגה דיאנסי, זרניאס, אנג'ל זרניאס. הפרס - 13,000 כסף, 10 זהב, טבעת הגנה. שלב 24 מגה מיוטו X, מגה בלייזיקן, מגה גארצ'ומפ, פורים ראיקוזה, מגה ראיקוזה, מגה הראקארוס. הפרס - 14,000 כסף, 15 זהב. שלב 25 אנג'ל דיאוקסיס A, דיאוקסיס A, מגה ראיקוזה, פרימל גראודון. מגה מיוטו X, מגה הראקארוס. הפרס - 15,000 כסף, 30 זהב, טבעת חיים. שלב 26 דיאוקסיס S, דיאוקסיס, דיאוקסיס A, אנג'ל דיאוקסיס A, אנג'ל פיקאצ'ו, מגה אלקזם. הפרס - 20,000 כסף, 20 זהב, טבעת התקפה. שלב 27 מגה אגרון, מגה דיאנסי, אייסקראנק, דיאוקסיס D, מגה סלווברו, פרימל גראודון. שלב 28 אנון גיראטינה אוריגין, אנון ארכאוס, אנון ארכאוס, גיראטינה, גיראטינה אוריגין, אנג'ל זרניאס. שלב 29 סנורלאקס, סלאקינג, פורים אנטיי, אנג'ל זרניאס, אנון ארכאוס, אנון גיראטינה אוריגין. הפרס - 23,000 כסף, 10 זהב, טבעת חיים. שלב 30 אנג'ל דיאוקסיס, שבועות מולטרס, מגה ראיקוזה, פרימל קיוגר, מגה מיוטו Y, חנוכה אזלף. שלב 31 חנוכה קובליון, האנטד דארקראי, פסח זקרום, אנון רג'יגיגאס, מגה מיוטו X, אש גרנינג'ה. שלב 32 אנון רג'יגיגאס, פסח זקרום, בלון דיאלגה, בלאק קיורם, אנג'ל דיאוקסיס A, פורים רשיראם. שלב 33 טיטאן ויריזיון, טיטאן ארכאוס, שדו דרגונייט, חנוכה קובליון, פורים ויקטיני, אנון רג'יגיגאס. המידע העיקרי לאשכול נלקח מהמדריך הזה ומהתגובות בו, יצרתי מדריך חדש על מנת שאוכל לעדכן, לתקן ולהוסיף את כל מה שחסר.
 7. 2 points
  ram4861

  אוונט שבועי

  נחכה עכשיו שנתיים עד שיענו
 8. 2 points
  ori~

  אוונט שבועי

  וואלה אחי אני בעד אולי גם בעד שהקבוצה המןבילה בקרבות כול יום תקבל 5 זהב כול מאמן ו 5000שקל
 9. 2 points
  TheFastest

  The daily joke-הבדיחה היומית

  כאן אני אערוך כול יום את האשכול ויוסיף לכם בדיחה אז בואו נתחיל (כפי שאתם רואים אני מוסיף כול כמה שעות בדיחה אבל השם של האשכול ישאר אותו דבר) 1 איש ואישה יושבים בבית וחושבים למה להתחפש האיש אומר לאישה: מאמי אני רוצה להתחפש לשלמה המלך את יכולה לסדר לי אלף נשים? עונה לא האישה: מאמי אולי תתחפש לפרעה אני אסדר לך עשר מכות! 2 למה נשר לא יכול להוציא רשיון נהיגה ? כי הוא עוף דורס XD 3 היום הייתי בקופת חולים כולן היו זקנות אז שלא יבלבלו לי את השכל שתרופות סבתא עובדות 4 מכירים את הדברים הקטנים שנעלמים בבית ספר? מחק,עיפרון,סרגל,מספריים,שמחת חיים... 5 בפוליטיקה, כמו במתמטיקה, כוחו של האחד נובע ממספר האפסים שמאחוריו 6 איש עסקים הולך ברחוב ורואה זקן יושב עם חכה ליד שלולית ומנסה לדוג דגים.ק איש העסקים מרחם עליו ומחליט להזמין אותו לארוחת צהריים בבית הקפה הסמוך. לאחר הארוחה, שואל איש העסקים בחיוך "נו, אז הצלחת לדוג שם משהו?" "כן הצלחתי", עונה הזקן "אתה כבר השלישי שלי..." 7 3 אנשים יושבים בבית יולדות. היולדת יוצאת ואומרת לאחד מזל טוב יש לך 7 תינוקות! האיש אומר איזה צירוף מקרים אני גר בבאר שבע. היולדת יוצאת לאיש השני ואומרת מזל טוב יש לך 8 תינוקות! האיש אומר איזה צירוף מקרים אני גר בקרית שמונה. היולדת יוצאת לאיש השלישי ורואה אותו בורח במהירות. היא רצה אחריו ושואלת אותו למה אתה בורח? האיש עונה לה "אני גר באלפי מנשה!!!" 8 אינדיאני נכנם לארומה. הקופאית: לקחת או לשבת? אינדיאני: לקחת לשבט 9 מה פרח עושה אצל רופא שיניים ? טיפול שורש 10 שני שוטרים כורדים מצאו שתי פצצות, והם מחליטים להעמיס אותם על הניידת. בדרך שואל שוטר אחד את השני: מה נעשה אם תתפוצץ לנו פצצה אחת בדרך? עונה השוטר הכורדי השני: נגיד שמצאנו רק אחד 11 אך קוראים לחתול תנכי ? תשובה : ירמיהווו 12 שאלה: איזה שיעור תימני הכי אוהב תשובה: זה"ב 13 היא:מאמי אם אני אמות אתה תבכה? הוא:קודם תמותי אח"כ נראה. 14 אך נחש שיכור זוחל ? בקו ישר xd 15 ילד: אבא היום קיבלתי 100 אבא: כל הכבוד! במה? ילד: 50 בחשבון 40 בהיסטוריה
 10. 2 points
  TheFastest

  The daily joke-הבדיחה היומית

  אולטימי למה הורדת לי מניטין באתר
 11. 2 points
  Obelisk

  הנוקמים מתאחדים | סיכום האיוונט

  ברכות לזוכים בהגרלה ולריה אשר זכתה ב Yonatan אשר זכה ב vipim אשר זכה ב על מנת לקבל את הפרסים יש לפנות אליי בפרטי במשחק. במידה ואחד מה3 שזכו לא ידרוש את הפרס עד ה11.10.18, הוא לא יהיה זכאי לו.
 12. 2 points
  אמיר147

  5 עובדות שלא יעזרו לכם בחיים

  טוב, בואו נפתח עוד אשכול של 5 עובדות שלא יעזרו לכם בחיים קדימה בואו נתחיל. 1.יום בכוכב נגה נמשך יותר מהשנה שלו: הכוכב סובב סביב צירו במשך 243 ימים. בעוד שהכוכב מקיף את השמש תוך 225 יום בלבד. (בגלל זה נגה תמיד יהיה הכוכב שלי) 2. ברומא העתיקה, העבדים הג'ינג'ים היו יותר יקרים יותר מעבדים אחרים.(מה עושה עבדים הג'ינג'ים ליותר טוב מאיתנו?! אני דורש שוויון לכל עבד ללא הבדל בדת, מין, מוצא או גזע. או לפחות שיער) 3.תינוקות אנושיים הם היחידים שמחייכים אל הוריהם.(ואגב תינוק, אם היה לי אחד משלי הייתי קורא לו יונתן. למה? כי גיליתי "מכונת השמדה X" זה לא שם אמיתי) 4.יש אנשים שבעקבות פגם גנטי נולדים בלי טביעות אצבע.(מסכנים, הם לא יכולים לפתוח פאלפון עם טביעת אצבע) 5.יש כתשעה מיליון נשים יותר מגברים ברוסיה.(למה? כי רובן אימהות, כלומר: mother russia) וזה היה הכל להיום חברים, אני מקווה שנהנתם ואני אשמח אם תגידו לי אם אתם מעדים שאפרסם עובדה אחת ביום או חמישה בשבוע, החלטה שלכם. מקווה שנהנתם ויאאלה ביי. כל הדברים מועתקים מהספר הזה מאתר וואטפד (ויש לי אישור מהכותב(אני)).
 13. 2 points
  אז עוד רעיון לאשכול... באשכול הזה פשוט אצרף את כל המוניטינים ההזויים המצחיקים והמוזרים שקיבלתי, מוזמנים לשתף גם אתם. *אנא השתדלו למחוק את שמות השחקנים שהעלו את אותו מוניטין שתפרסמו. 1. ---- תאכל כבר בשרררר בשרררר!!!!... 2. ---- מאמן תותך!!! 3. ---- בשר זה *טעיםםם* רצח 4. --- איזה טעים זה בשר איך אני מת על בשר ... 5. ---- רק כי הוא אוהב לתת 1 זהב לאנשים XD... 6. ---- אחלה חבר ערפד D : המצאה שלי עם הערפד.. 7. --- היה לי נזלת והוא דיבר בצאט ונזכרתי בנזלת מוזמנים גם אתם לכתוב בתגובות את המוניטינים הכי הזויים שהעלו או הורידו לכם!
 14. 2 points
  Obelisk

  הנוקמים מתאחדים | הכרזת הזוכים

  לפי הדירוג :)
 15. 2 points
  NanoAtom

  דיון | הגבלת הטבעות

  בעד ההצעה- המטרה העיקרית של ההצעה היא סך הכול ששחקן שישקיע כמו יוני כרגע או אפילו קצת יותר יהיה יריב ראוי לו בעתיד, הרבה ממכם אומרים ששחקנים חדשים יקבלו סיכוי מיידי ותוך כמה חודשים יעקפו אותו או שחקנים אחרים אבל זה בכלל לא נכון כי כרגע יש אולי 2 שחקנים וותיקים עם כמות טבעות שתגיע למקסימום הגבלה 25 טבעות לכול סטאט 150 טבעות לפוקימון 900 טבעות לשישה וזו רק דוגמה יכול להיות שהיא תהיה גדולה יותר 30-50 טבעות לסטאט, ובכך לשחקנים עתידים שיחרשו ככה יהיה תסיכוי להתמודד מול יוני של כרגע, יוני יוכל להמשיך להתחזק ויתחזק כי במצב כזה תרצה להשים על כמה שיותר פוקימונים פוטנציאלים טבעות בשביל המגוון שיוסיף אסטרטגיה שתשתפר תמשחק. אין מה להגיד שיוני יסבול מהצעה והרבה ירוויחו ממנה אבל זה עדיף מאשר שעוד שנה שנתיים כול שחקן בעל רצון אמיתי לשחק בליגה יבין את פער ההבדלים ויפרוש (ושלא תטעו גם ככה פער הבדלים ענק -אבל אפשרי לצמצום) קודם כול תודה גם אני אהוב אותך. אני מבין את כולכם ההצעה הזאת נראית הכי נגדו והכי בשבילי אבל תאמת שהיא בשביל כולכם וקצת נגדו, ''כולכם'' כי הינה אני מבטיח לך איש צר עין שאני לא אשחק בליגת הפוקימונים כמו שגם עכשיו לא משחק גם אם ההצעה תתקבל לפחות במשך שנה שלמה (כי מיודע אם יחזור החשק) מקווה שעכשיו כולכם תנסו להתסכל על ההצעה ביותר הגיון גם לא הגיוני שכולכם מתלוננים שאפילו לא הגעתם ל-500 טבעות.
 16. 2 points
  שאתה חורש למצוא איזה אגדי ואז איזה שחקן שהתחיל באותו יום כותב בצאט "עשיתי קרבות ופתאום בקרב כתוב לי הודעה 'אתה נחלם נגד פוקימון אגדי..." חוץ מזה כל הכבוד על הרעיון!
 17. 2 points
  לעשות כמה ימים 4 אלף קרבות ולמצוא רק שקי שלל ואבנים לתקוף בטעות עם מתקפה שלא משפיע במקום מתקפה שמשפיע פי 2 לעשות 8 אלף קרבות ואז יוני בא ועוקף אותך למקום ראשון
 18. 2 points
  לחרוש בשביל למצוא פאלקיה ולמצוא פיונה לחרוש בשביל אגדי(שמחויב מאסטר) ואז כשאתה מוצא אותו נזכרת שלא קנית מאסטר להפסיד בשלב כאשר לפוקימון האחרון שם יש 1-10 חיים
 19. 2 points
  זה כמו לחרוש ליבאטל ולמצוא דרקון משנה מקום. זה כמו לעשות 2 קרבות למצוא תיבת פלטניום ואז מפתח ברזל.
 20. 2 points
  FastSpeed

  הנוקמים מתאחדים | הפרסים

  ואווווו אוונט מושקע ומגניב, פרסים שווים ונראה פצצה מענייו מה הפרס למקום הראשון :P שיהיה בהצלחה לכולםםם~
 21. 1 point
  shaharful

  The daily joke-הבדיחה היומית

  תודה רבה על האשכול, הוא ממש ממש נחמד :) בדיחות מצחיקות !
 22. 1 point
  SkyLugia

  The daily joke-הבדיחה היומית

  אערוך*
 23. 1 point
  Obelisk

  המסחר של TheFastest

  חייב לציין שהאשכול מושך את העין הרבה יותר מאשכולות מכירה אחרים. הייתי מוסיף מחירים התחלתיים / סופיים כדי ליצור יותר פניות. בכל מקרה, בהצלחה במכירה :)
 24. 1 point
  אחי יש כאלו שמוכרים מאסטר ב180 וגם זה ככה שנים ואה בין הראשון או הראשון שמתלוננים גם את רובם אפשרי לתפוס בקלילות ויש רק אגדיים "דורשים" מאסטר אני הייתי מוותר על ההצעה
 25. 1 point
  פוקימון שלא שווה מאסטר אפשר לתפוס גם עם פוקדור מתכת וזהב ואם אתה באמת מחפש מישהו עם מצב טוב תשאל אנשים בפרטי תחפש מכירות....
 26. 1 point
  לדעתי זה מיותר המאסטר שווה 200 זהב ובצדק. אם אתה מסתכל על מחירים ברשימת ההעברות זה מיותר כי רוב המחירים שם הם מוגזמים וזה לא באמת המחיר האמיתי של הפוקימון. בקיצור.... נגד
 27. 1 point
  היי לדעתי זה סתם מיותר..., הרי המאסטר עולה 200 זהב ובצדק כי גם אם פוקימון על 100% חיים הוא תופס , ופוקימונים שתפוסים במאסטר באיזה שהוא מובן עולים יותר מ200 וגם תלוי איזה פוקימון , אם הפוקימון שווה מאסטר או לא, נגד.
 28. 1 point
  שששששש נו, אהבת את המוניטינים שהעלו לי?
 29. 1 point
  הוספתי תגובות שלי אחרי כל מוניטין 1. דיי לעשות 5000 קרבות ימעצבן :) | Ashton מוטרד שהפרעתי קבוע לקבוצה שלו להשיג זהב על קרבות יומיים 2. יחרשן מת | אכן כן 3. דאמאיט יוני אתה מטורף השתגעת לחלוטין | 25 אלף קרבות ושבוע אחרי 26.. יעל צודקת 4. אולי לא תמצא יותר אותיות? | ואיך אשיג טיטאן מיוטו? :( 5. חרשן ענק! קבל ממני עוד 9 סילבר כדי שלא תתלונן שלא קיבלת כלום בחרישה XD | גבריאל מלאך ישראל 6. :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D | מתן הטרול האהוב של הליגה 7. מאמן חברותי וחתיך | ראית איך אני נראה דרך המסך? מעניין 8. כי הם גברים | כן... "אנחנו" גברים :O זיו תשמח לשמוע 9.אח בלב !!!! וכמובן שיקבל שוקו | כפיר יודע מה הכי חשוב בחיים 10. יוני מיסכן עשה רבייה למישהו אנון רג'י יצא נאיב | מה נעשה לפעמים אפשר רק לקנא ולסבול XD 11. תמיכה סמויה בצבע צהוב | מצאתי דרך לעצור ריב :P ששש דביר חושב שאני תמיכה סמויה... אל תגלו לו 12. לך לישון | מיתר או שצריך לומר.. אבא? 13. שיהיה לך חצי שבוע טוב | אבא מה עם החצי השני של השבוע?? 14. זה בסדר להיות זקן כ''כ. בטח המפץ הגדול היה יפה | נכון שיסוי! מאוד יפה 15. רציתי לעשות 500 אבל שיהיה 499 לבנתיים | לא נורא... מחר בעוד יומיים 16. יששש אני מעלה לו את מוניטין ה500!! | אוי.. כל הקודם זוכה 17.כי יש לו טיטאן רטטה הכי חזק ביקום!! | מיוסטיק חושפת את הסוד הגדול 18.לא עוזר לי בכלל לא מוכר לי רטטה | למה אני פראייר אמכור לך רטטה? מה חשבת 19. מכר לי רטטה(: | שקר וכזב 20. בחור גבר וישלי רטטה :P (רם) | עוד אחד עם דמיון פרוע 21. אחלה גבר, והוא מהעבר ^^ | ידידי אורי מהעתיד 22. אני מזמין אותך לחתונה של ליאן ומיתר | נחמד מצדך רם 23. הגלידות במלון!!!!!! :P | רם עוד חייב להכין לי גלידות 24. מצאתי את כדורי הדרגון בול סוף סוף תוכל לדבר עם אסף | לא יפה לשקר אכזבת 25. אתה לא זקן! אתה סנסיי!!!!! | תומך באיש זקן כמותי 26. הוא ברנש אמיתי | ברנש אמיתי או סנסיי? תחליט 27. היא הנסיכה יונית | מבלבל אותי כל יום מחדש.. כבר לא יודע/יודעת מה לחשוב :O 28. יוני אתה קול | יאיייי 29. בעלי האהוב זה סיבה מספיק טובה בישבילכם? | כשהכרתי את ציון.. ומיד נישאנו 30. אח שבלב בולד | ציון צוחק עליי באיוונט שבועות כשקיבלתי שבועות מולטרס מצב בולד, הראשון שנולד בליגה ושונה למודסט 31. צחקתי עליך וקיבלתי sassy . אני בוכה | צוחק מי שצוחק אחרון... בוכה מי שבוכה אחרון XD
 30. 1 point
  יואו אחי זה מיוטו משתתף בצערך :( כל הכבוד על הניסיון ליגנוב ממני... הטריד אותי מינית(זאת הייתה העלאה וכן גם אני לא הבנתי) אנחנו נאהב אותך איך שלא תהיה... daqdfaqfdaf fwefwefwef(זאת הייתה העלאה וכן גם אני לא הבנתי)
 31. 1 point
  "חושב שהוא יודע הכל" "ופתאום נכנס לי לכאן :o" כן גם אני לא בדיוק הבנתי
 32. 1 point
  Obelisk

  הנוקמים מתאחדים | חלק 7

  מאמנים יקרים, הטיטאן הרביעי והאחרון קרוב אלינו מאי פעם. טיטאן זה מונהג ע"י בן התערובת - הנפיל. הדפנו אותו עד כמה שאפשר. אולם נראה שקצב השגת המאובנים שלנו גבוה מאוד, שכן hask2604 כבר כמעט ומימש את מלוא פוטנציאל המאובנים. הטיטאן הקרוב מגיע להערכתנו ב3.10.18 בשעה 18:00 לליגה! פרטי הטיטאן הרביעי אלמנטים: מים, חשמל מתקפות: לא זוהו 8,000 חיים 800 התקפה 750 התקפה מיוחדת 750 הגנה 800 הגנה מיוחדת 800 מהירות דרישות: דרגה 17 ומעלה לפחות 6 פוקימונים רמה 100 סך של לפחות 6 פוקימונים בדרגת נדירות של אגדי/נכחד * במידה ואינך עונה על אחד הקריטריונים ניתן לבקש אישור בפרטי / לכתוב בתגובה פה את הסיבה שעל אף החיסרון יש סיבה טובה לאשר את השתתפותך טופס הרשמה (ניתן להירשם החל משעות הערב ב1.10.18 ועד ה3.10.18, 16:00): שימו לב, רק 8 הראשונים שיירשמו ויענו על הקריטריונים יוכלו לקחת חלק פעיל בקרב מול הטיטאן, אלא אם כן יובס מוקדם מן הצפוי. בהצלחה! * ניתן להגיב רק למטרת הרשמה. סדר משתתפים (8/8), נזק מוערך BrOnFull, עם 521 נזק SkipAds, עם 900 נזק Divergent, עם 1,738 נזק עומר91, עם 182 נזק SouLegands, עם 934 נזק RealMadrid, עם 650 נזק Zion, עם 1,246 נזק Ori10, עם 641 נזק רשימת המתנה (1) - רשימה שבה עשויים לבצע קרב אך לא בהכרח mical - המתנה לוידוא שישייה נדחו: מאמנים שהושמדו עד כה: Murder hask2604 המובילים עד חלק 6 כולל, בסדר אקראי: Ori10 Divergent BrOnFull hask2604 SouLegands הניקוד מאוד צמוד, שווה לאלה שברשימה להשקיע בחלק 7 ולהקפיץ את המיקום שלהם, ושווה לאלה שטיפה מתחת לשנות את היוצרות, ולגזול את מקומו של אחד מהם בחמישייה.
 33. 1 point
  Doom man

  הצעה - סטטיסטיקות

  שם בליגה: Doom man ההצעה: להוסיף לסטטיסטיקות שיראו את הפוקימונים עם הכוח הכללי הכי גבוה בליגה כמו שמראים הכי הרבה מהירות, הגנה וכו' אז אני מציע שגם יראו את הפוקימונים עם הכוח הכללי הכי גבוה בליגה איך היא תעזור לליגה:שיהיו יותר סטטיסטיקות וידעו יותר בקלות מה הפוקימונים עם הכי הרבה כוח כללי בליגה
 34. 1 point
  Yonatan

  הנוקמים מתאחדים | הכרזת הזוכים

  איוונט מושקע עד הפרטים הקטנים - של כיף, מתח, ריגוש וגם פחד :) תודה רבה על כל ההשקעה, וברכות לזוכים
 35. 1 point
  מאמנים יקרים, בהבסת הטיטאנים של המלאך והשטן לפני כשנה, הופרשו מאובנים רבים - 21 מאובנים רבי עוצמה. לאחר מאמץ רב, צלחנו במשימה ואספנו את כל המאובנים אשר נודע לנו עליהם. הוקרת תודה הטבה כללית - מבצע אבן הגנה מוזהבת - 1600 זהב בשליחת ה"פ לObelisk. יימכרו עד 3 יחידות, עד 1 למאמן אחד. ניתן לשלוח הודעה החל מ1.10, 20:00 ועד 2.10, 20:00. הראשון שישלח הודעה ויביע התעניינות על האבן יקבל 5% הנחה נוספים על מחיר המבצע. הטבה כללית - דאבל אקספי החל מצאת החג ולמשך 24 שעות לפחות hask2604 אשר השיג 21 מאובנים וזוכה ב+ תוספת ניקוד משמעותית לשקלול הכללי של איוונט הטיטאנים Ori10 אשר השיג 16 מאובנים וזוכה ב+ תוספת ניקוד גבוהה לשקלול הכללי של איוונט הטיטאנים Divergent אשר השיג 14 מאובנים וזוכה ב+ תוספת ניקוד גבוהה לשקלול הכללי של איוונט הטיטאנים מותר12 אשר השיג 11 מאובנים וזוכה ב+ תוספת ניקוד בינונית לשקלול הכללי של איוונט הטיטאנים yoel1b אשר השיג 11 מאובנים וזוכה ב+ תוספת ניקוד בינונית לשקלול הכללי של איוונט הטיטאנים BrOnFull אשר השיג 10 מאובנים וזוכה ב+ תוספת ניקוד בינונית לשקלול הכללי של איוונט הטיטאנים SouLegands אשר השיג 9 מאובנים וזוכה ב+ תוספת ניקוד בינונית לשקלול הכללי של איוונט הטיטאנים aliav67890 אשר השיג 6 מאובנים וזוכה ב10 + תוספת ניקוד סבירה לשקלול הכללי של איוונט הטיטאנים הפרסים נמסרו לכלל המאמנים הטיטאן הרביעי והאחרון בדרכו אלינו. חייבים לאמץ את כוחותינו האחרונים על מנת להביסו ולהיפטר מהישויות המאיימות. בהצלחה!
 36. 1 point
  Obelisk

  לא קיבלתי אבן הגנה בהחלפה.

  שלום, לאחר בדיקה אין בעיה באבן הגנה במרכז ההחלפות. ננעל.
 37. 1 point
  Obelisk

  הנוקמים מתאחדים | חלק 7

  פורמט לא תקין, נא לא להגיב אחרי עד ששוחת עם תמיכה/שחקן אחר כיצד להתנהל פה
 38. 1 point
  עומר91

  דיון | הגבלת הטבעות

  אתם מבינים שרעיון בטבעות זה שאין להם הגבלה ואפשר לשים בלי הפסקה. הם כמו בוסט אינסופי אבל יקר. אז להגביל את הטבעות יהיה רעיון ממש גרוע שיהרוס את המשמעות של הטבעות.
 39. 1 point
  1 אתה עושה קרבות בשביל אימון ואין עליך מאסטר ופתאום אתה מוצא אגדי (זראניס) ומנסה עליו את כול הפוקדורים שלך ומתיאש ואז אתה מוצא שוב ואותו דבר אתה אומר לעצמך די נקנה מאסטר קונה ולא מוצא את האגדי
 40. 1 point
  shaharful

  הודעות במציאת חפצים

  מצאת אבן רבייהמכיוון שAlolan Raticate לא חושב שהוא צריך להשתמש ב אבן רבייה, הוא העניק לך אותה במתנה. ברור שאתה לא צריך את האבן הזו. אתה בן 10 Alolan Raticate
 41. 1 point
  זה כמו במיינקראפט ששמיים לך trap עם לבה וstring אז אתה מת ומאבד את כול החפצים זה כמו לחפש משהו קשה מעל יכולתך ולמצוא מטבע זה כמו לחפש פוקימון ולהבין ששכחתי את המתקפה שהייתה בדיוק צריך לפוקימון ואז אתה הורג ו מחפש שוב ולא מוצא
 42. 1 point
  1. כשיש סוחרים משו שווה ויש לך את הפוקימון שצריך, אתה מוציא את הפוקימון ואז אתה מבין שמישהו כבר החליף את אותו הסוחר 2. כשיש פוקימון שאתה רוצה והוא עולה בול מה שיש לך (זהב) ואז אתה מגלה שחסר לך זהב 1 אמממ מה עוד? הא 3. כשאתה בא להחליף פוקימון ואז נפל לך האסימון שלא היה לך ואין לך את הפוקימון הזה שהיית צריך לתת בתמורה לפוקימון אחר (ליאן.)
 43. 1 point
  NanoAtom

  אפשרות לאשר לפני שאתה מוכר לחנות

  שם משתמש במשחק: zion ההצעה: שיהיה אפשרות לאשר את המכירה לפני שאתה מוכר חפץ למשחק ב''הרכוש שלי>חפצים''. לפי דעתי צריך להיות רשום לפני שאתה נגיד מוכר טבעת התקפה ב5000 כסף למשחק ''האם אתה בטוח שאתה רוצה למכור את החפץ הזה'' וככה מקרים שקרו יופחתו בעתיד. כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: אני חושב שהצעה תעזור למנוע מקרים בעתיד שקרו בעבר שבהם שחקנים מכרו/טענו שמכרו בטעות למשחק חפץ מסווים דרך החפצים וביקשו החזר או כול דבר אחר.
 44. 1 point
  Obelisk

  הצעה למשחק

  סיכויי המפתחות יותאמו ההצעות נדחו.
 45. 1 point
  Yonatan

  הגבלת טבעות

  כל טיפה של מאמץ וזמן שהשקעתי במשחק (נערמו לאוקיינוס), נבעה מתוך הידיעה שאין הגבלות... אם הייתי יודע שפתאום ביום בהיר אחד יכולים לבטל הכל - רק בשביל לתת סיכוי לאחרים שעשו מעט יחסית, הבחירות שלי לגבי אם ואיך לשחק היו שונות לגמרי. יתכן שהגבלת טבעות מאז שהן נכנסו לליגה יכלה להיות דבר טוב? אולי ולא בהכרח...הדעות חלוקות. אבל זה לא קרה ואי אפשר להחזיר את הזמן לאחור, הורדה שלהן עכשיו משמע הקרבה של שחקן שבסך הכל שיחק לפי החוקים כמעט 3 שנים במחשבה שיכבדו את הישגיו שהושגו בהגינות. למה שאצטרך לשלם את המחיר על בחירות שנעשו לא על ידי לפני כמה שנים? זאת לא הדרך הנכונה למען הליגה, דווקא הוותיקים והמשקיענים ליוו אותה לאורך כל הדרך... ולא העצלנים שמחפשים קיצורי דרך והחלשה של החזקים - שחזקים בצדק. לפעמים אפילו כשמבחינת בן אדם האידיאל הוא דבר מסויים, כדאי להתחשב בנסיבות ולהפנים שהכי נכון והוגן להיום לעשות אחרת
 46. 1 point
  hask2604

  בדייקת EV

  לפי דעתי צריך לעשות בנתונים נוספים של הפוקימון כמה הוא אומן ב EV של כול סטט יהיה חלונית כמו בוסטים שיהיה רשום בה נגיד התקפה 255\75 ועוד מי שחושב שזה רעיון טוב שיצביע בעד ואולי זה יתקבל זה יכול לעזור שמחליפים בסוחרים משהו רמה מאה והוא יורד ל98 ובקרב אחד עולה ל 99
 47. 1 point
  anialmog

  הגבלת טבעות

  זה בדיוק למה מחזירים לכולם את הטבעות עם אפשרות לחלק את הטבעות בין נכחדים במקום לפוצץ 3 באינספור טבעות גם עם הגבלה יכול להיות הבדל בפוקימונים לפי הIV שלהם. טבעות יהיו בעצם סוג של בוסט נוסף שצריך לשלם כדי לשים אותו. ובדיוק כמו עם הבוסטים גם לטבעות יהיה הגבלה
 48. 1 point
  anialmog

  הגבלת טבעות

  שלישיית נכחדים ממוצעת + שלישיית אגדיים ממוצעת = 16 אלף זהב וזה בלי הזהבות + בוסטים + אימונים + גיוון בשישיה + טבעות ויש נכחדים שאם הייתי מחשיב אותם היה יוצא לך קרוב ל20 אלף זהב בלי כל מה שציינתי 20 אלף זהב לא בא ברגל גם למי שמשקיע
 49. 1 point
  elihar290

  הגבלת טבעות

  אני רוצה שיהיו קרבות של פוקימונים בליגה לא קרבות אסטרטגיה זה לא משחק קלפים שהחזק והמשקיע יותר ינצחו
 50. 1 point
  Obelisk

  למה זה קרא לי ולמרדר

  שלום, פתחת אשכול בפורום של פוקימושן.