עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

12 דברים שלא ידעתם על ''קוקה קולה''

Eliz
 Share

Recommended Posts

12 דברים שלא ידעתם על images?q=tbn:ANd9GcQ6NoK7g48pePX-cf8wclb! 

1. הקולה היא המשקה הכי פופולארי בעולם אחרי מים! 

2. הקולה הומצאה בשנת 1886 ע''י הרוקח ג'ון פימלטון.

3. בשנת 1888 נמכרו הזכויות של הקולה ב2000$ בלבד! ושנה לאחר מכן נמכרו הזכויות בדולר אחד בלבד! (המחיר של הפחיות בימינו...)

4.  החברה ''קוקה קולה'' יצרה 3,500 סוגי משקאות שונים! ו500 מותגי שתייה! (כגון: ספרייט, פאנטה, נסוי ועוד...)  וזה אומר, אם בכל יום תשתו בקבוק שתייה אחר תגמרו את כל הבקבוקים רק בעוד 9 שנים!

5. החברה מגלגלת בכל שנה 35,100,000,000 $ ! (הרבה יותר מהאוצר של מדינת ישראל!)

6. חברת ''קוקה קולה'' משקיעה בפרסום 2,900,000,000 $! שזה יותר הרבה מתקציב הפרסום שלי מיקרסופט ואפל ביחד!

7. הלוגו של החברה מוכר ב95% מהעולם! למעשה, הוא המושג הכי מוכר בעולם אחרי המילה OK.

8. החברה משתמשת ליצור הפחיות שלה כ-300,000,000,000 גרם אלומניום בשנה! כמות זו מהווה כ17.4% בצריכת האלומניום בארה''ב!

9. כל שנייה נפתחים 10,000 בקבוקי/פחיות קולה בעולם!

10. בצפון קוריאה וקובה חל איסור מכירת בקבוקי קוקה קולה!

11. קוקה קולה הינו המשקה הראשון שטס לחלל. בגלל שאין בחלל את כוח המשיכה, לכן הביאו עם הפחית קש משאבה כך שגם האסטרונאוטים יוכלו לשתות~

12. פחית קולה אחת מכילה 9 כפיות סוכר!

13.    קוקה קולה עבדה עם חברת נסטי להכנת המשקה אך לבסוף הגבר לא צלח... לבסוף, קוקה קולה קיבלה את המתכון ונסטי לקחו את המותג. לכן הנסטי של קוקה קולה נקראת פיוז טי. (קרדיט לDOUBLE M)

~לדברים נוספים מסדרת ''דברים שלא ידעתם'' נמצאים בצד שמאל שבתחילת האשכול!~

אהבתם? לחצו בכפתו ''אהבתי'' שבצד שמאל למטה!

Bye!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי הכל חוץ מ-8,9,10,11

כל הכבוד חחח זה באמת לא מובן מאליו שאתה ככה משקיע בפורום כדי להעביר לנו את הזמן תודה, יואליעזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי הכל חוץ מ-8,9,10,11

כל הכבוד חחח זה באמת לא מובן מאליו שאתה ככה משקיע בפורום כדי להעביר לנו את הזמן תודה, יואליעזר

תודה רבה!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

יואליעזר XD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

יואליעזר XD

אולי תוסיף את העובדה שקוקה קולה עבדה עם נסטלה כדי ליצור את החברה Nestea אבל אז הם התפרקו וקוקה קולה לקחה את הצורה ואת המתכון, אבל נסטלה לקחה את השם של המותג, עכשיו השם של הנסטי שבבעלות קוקה קולה נקרא פיוזטי FuzeTea 

או שאולי תוסיף גם את המשקאות המובילים ביותר כמו ספרייט, פאנטה, פיוזטי, קולה (אלו היחידים שאני מכיר XD)

נערך על-ידי DoubleM
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויל תוסיף את העובדה שקוקה קולה עבדה עם נסטלה כדי ליצור את החברה Nestea אבל אז הם התפרקו וקוקה קולה לקחה את הצורה ואת המתכון, אבל נסטלה לקחה את השם של המותג, עכשיו השם של הנסטי שבבעלות קוקה קולה נקרא פיוזטי FuzeTea 

או שאולי תוסיף גם את המשקאות המובילים ביותר כמו ספרייט, פאנטה, פיוזטי, קולה (אלו היחידים שאני מכיר XD)

תודה רבה! אני אוסיף לא ידעתי שזה קרה...

ואני יוסיף!

תודה רבה על התגובות שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוו נפתחו 10000 בקבוקי/פחיות קולה בעולם!

עכשיו 20,000  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו

אני לא זוכר באיזו שנה אבל ראיתי בטלוויזיה שפעם במקסיקו (אולי בעוד מדינות אני לא יודע אני זוכר רק את מקסיקו) היו שמים בקוקה קולה את הסם קוקאין.

עוד משהו ששווה בדיקה: יכול להיות שמכאן בא השם קוקאין- קוקה קולה

נערך על-ידי DoubleM
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו

אני לא זוכר באיזו שנה אבל ראיתי בטלוויזיה שפעם במקסיקו (אולי בעוד מדינות אני לא יודע אני זוכר רק את מקסיקו) היו שמים בקוקה קולה את הסם קוקאין.

עוד משהו ששווה בדיקה: יכול להיות שמכאן בא השם קוקאין- קוקה קולה

חח מה קוקאין?? 0_o אני אבדוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, היו לך כמו שגיאות ה13, וגם קוקה קולה לקחה את הצורה של הבקבוק. והיא לא עבדה עם חברת נסטי, היא עבדה עם חברת נסטלה

והחברה "שוופס" גם חלק מקוקה קולה

נערך על-ידי DoubleM
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים!!

לא ידעתי מפה כלום! (חסרת השכלה שכמותי XD)

כמו תמיד, הקריאה באשכולות שלך מביאה טעם של משהו חדש, מרענן ומפתיע.

תודה! :)

דרך אגב, בעניין הקוקאין, נכנסתי לאתר של קוקה קולה http://www.cocacola.co.il/brands/675#.VyeWctQrJpg

והיה כתוב שם בתשובה על השאלה "האם קוקה קולה מכיל קוקאין?" את זה:

"

לא, קוקה-קולה אינו מכיל קוקאין. כל המוצרים שלנו בטוחים לשימוש ועומדים בכל התקנות במדינות שבהן הם מיוצרים. כל הרכיבים של המשקאות שלנו רשומים במפורט על התוויות וכן בשקף המצורף."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים!!

לא ידעתי מפה כלום! (חסרת השכלה שכמותי XD)

כמו תמיד, הקריאה באשכולות שלך מביאה טעם של משהו חדש, מרענן ומפתיע.

תודה! :)

דרך אגב, בעניין הקוקאין, נכנסתי לאתר של קוקה קולה http://www.cocacola.co.il/brands/675#.VyeWctQrJpg

והיה כתוב שם בתשובה על השאלה "האם קוקה קולה מכיל קוקאין?" את זה:

"

לא, קוקה-קולה אינו מכיל קוקאין. כל המוצרים שלנו בטוחים לשימוש ועומדים בכל התקנות במדינות שבהן הם מיוצרים. כל הרכיבים של המשקאות שלנו רשומים במפורט על התוויות וכן בשקף המצורף."

כי הפסיקו לשים את זה ב1903

מידע מדויק: קוקה קולה היה מכיל 9 מיליגרן לגוס קוקאין שהוא סם שמשמש כתחליף לאלכוהול, ב1903 הפסיקו לייצרו.

אם תרצו מקורות אני יכול לתת לכם או שתכתבו בגוגל : קוקה קולה, קוקאין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו 20,000  

ועוד עובדה קוקה קולה בכלל התחילה כתרופה נגד כאבים אבל שאנשים לקחו את התרופה הם אמרו שזה לא עוזר להם אבל זה טעים להם! וגם גם הקטשופ התחיל כתרופה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 month later...

ועוד עובדה קוקה קולה בכלל התחילה כתרופה נגד כאבים אבל שאנשים לקחו את התרופה הם אמרו שזה לא עוזר להם אבל זה טעים להם! וגם גם הקטשופ התחיל כתרופה!

איך קולה וקטשופ יכולים להיות תרופות XD 

להפך, זה מזיק P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה היה באי --__--

והקולה והקטשופ לא 

ואם הופכים את המילה קטשופ יוצא פושטק 0_O

נערך על-ידי matan2002
אני שכחתי משפט 0_O
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה היה באי --__--

והקולה והקטשופ לא 

ואם הופכים את המילה קטשופ יוצא פושטק 0_O

לא קשור לאי זה באמת התחיל בתור ניסיון לתרופה.... גם רשום שרוקח המציא את המשקה... , תבדוק גם באינרטנט ותראה שקטשופ וקולה התחילה כתרופות...

נערך על-ידי BoRuTo
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• Eliz locked this topic
  • TheUnreal unlocked this topic
  • 4 weeks later...