עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

Pokemon - The Infinity Secret

וולי
 Share

Recommended Posts

*נכתב בצבעוניות בשביל מראה נוח לעיין בלבד

פוקימון - סוד האינסוף
3328805.png

בעידן בו הפוקימונים קיבלו על עצמם את גזר הדין של פייקמונים (פוקימונים מומצאים) שפרצו אט-אט
לעולמם, עולם הפוקימון הוכה תדהמה והחל להתפרק אך יחד עם זאת להשתדרג.

מספר ילדים אמיצים ממחוז מושחט שדרך קרעים מימדיים המציפים אותו
מגיעים אותם ה"פייקמונים" הידועים לשמצה, החליטו להיות

הראשונים שיוצאים למסע "פייקמונים".

מה הם יעשו בעולם ומה תהיה מטרתם? זאת עוד לא החליטו

כל שידעו זה שהדרך תחליט בשבילם, או שאולי יהיה זה הגורל.

אתם תשחקו את אותם הילדים אמיצים שיצאו למסע.
יש לכם קצת ציוד, ילדות מסובכת שהעדפתם להשאיר מאחוריכם ולשכוח כל פרט ממנה, "פייקמון" שהשגתם כל אחד בדרכו שלו, והרבה תקווה, אומץ, וגאווה.

טופס הרשמה:

שם הדמות שלי במשחק תפקידים זה: 
זכר\נקבה: 
כיצד השגתי את ה"פייקמון" שלי: (לא חובה
הערות: 
(לא חובה

את שאר הפרטים אוסיף בעצמי ותגלו בתחילת המשחק

כשירשמו לפחות ארבעה שחקנים אתחיל את המשחק.

רשימת השחקנים הפועלים:

1.
 קיילו רן - קייל

זכר
חפצים:

x1eonflute.png באמצעות חפץ זה והפוקימון מגה לטיאס\מגה לטיאוס ניתן לעוף בשמי המחוז בחופשיות
x1bicycle.png אלו אופניים. מגבירים את הקצב שלך ופחות מעייפים.
x1solarball.png כדור מיוחד המגביר את הסיכויים ללכידת פייקמונים.
x4pokeball.png כדור בעל סיכויי תפיסה רגילים.

כסף:
3000poke_money_sprite.gif

שישיה:
1. פוליאט 
3861001.gifאיכות: חדיש, רמה: 5, חפץ: berry07.png, מתקפות: ניקור, נהימה

2.
לאו
זכר
חפצים:

x1shinycharm.pngחפץ נדיר זה מגביר את הסיכויים למצוא פוקימון זוהר.
x1machbike.png אלו אופניים. מגבירים את הקצב שלך ופחות מעייפים.
x1images?q=tbn:ANd9GcTifaDrzWXHp4F2koBNAlu כדור המגביר ב0.5 אחוזים את סיכויי תפיסת הפוקימון.
x8pokeball.png כדור בעל סיכויי תפיסה רגילים.

כסף:

שישיה:
1. קרוקיבל 
[IMG] איכות: חדיש, מחובר למאמנו, רמה: 6, חפץ: rockgem.png, מתקפות: הפתעה, כד מתפוצץ, ריפוי, ליצן מפחיד

3.
אנג'ל
זכר

חפצים:
x3pokeball.png כדור בעל סיכויי תפיסה רגילים.
x2luxuryball.pngהופך את הפוקימון לידידותי יותר
x1revealglass.pngמראה זאת משנה את צורתם של פוקימונים מסויימים.
x1meteorite.pngמטאור מסתורי שהגיע מהחלל

כסף:

שישיה:
1. פלאסמנטוס 
4000951.png איכות: חדש ביותר ונוצר על ידי אדם, רמה: 5, חפץ: אין, מתקפות: כדור ברק, בועה, זנב שוט

4.
ליאו
זכר
חפצים:

x1oldrod.pngחכה ישנה
x1oldseamap.pngמפה, כרגע לא ברור של מה
x3duskball.pngכדור מערה - סיכויים מוגברים ללכוד פוקימונים במערות
x4pokeball.pngכדור בעל סיכויי תפיסה רגילים.

שישיה:
1. ג'יראצ'י מולטי סטאר
imageאיכות: עתיק, נוצר איכשהו בחלל, רמה: 24 חפץ: אין, מתקפות: הבזק כוכבים, משאלה, מגן, כדור קוסמי

5.

זורו
זכר
חפצים:

x1silphscope.pngבעזרת מכשיר זה תוכל להבחין בדברים מסויימים שאחרים לא יכולים. הוא פועל רק במקומות מסויימים.
x1oldrod.pngחכה ישנה
x1cherishball.pngכדור צ'ריש - מסוגל להכיל פוקימונים מיוחדים.
x4pokeball.pngכדור בעל סיכויי תפיסה רגילים.

שישיה:
1. סטראטאג'ם לא מפותח  
8896963.gif איכות: פוקימון שמקורו עתיק אך הוא ספציפית חדש, יתכן והוא יתחיל מחדש את הזן שלו, כרגע עוד אינו מפותח. רמה: 3, חפץ: rockgem.png, מתקפות: נגיחה, סיבוב ג'יירו, מפולת סלעים

6.

אורנה
נקבה
חפצים:

x1exp.share.pngמוסיף נקודות נסיון לכל הפוקימונים שבשישיה שלך
x2leftovers.pngמוסיף לפוקימון המחזיק בחפץ זה מספר נקודות חיים בסיום כל תור שלו.
x1luxuryball.pngהופך את הפוקימון לידידותי יותר
x5pokeball.pngכדור בעל סיכויי תפיסה רגילים.

שישיה:
1. פורולה 
image איכות: חדישה, רמה: 5, חפץ: -אין- מתקפות: ליקוק, הצלפת זנב, נגיחה, נהימה

נערך על-ידי וולי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם הדמות שלי במשחק תפקידים זה: קיילו רן, או בקיצור קייל.
זכר\נקבה: זכר
כיצד השגתי את ה"פייקמון" שלי: (לא חובה) הלכתי לתומי ביער, עצבני על מה שאחיי עשו, הפעם זה עבר כל גבול. הם התחילו להמציא עליי שקרים בבית הספר, לקחו את ספרי הלימוד שלי והראו לכולם את היומן שלי. הם שרפו את כל הדברים שהיו חשובים לי, ובמיוחד את החברה שלי בלימודים. ואז פגשתי אותו, ציפור בצבע ירוק כהה, התעופפה אל כתפי ונחה עליה, נראה שגם עליה עבר יום רע. "אממ... את רוצה להיות חברה שלי? את פייקמונית, לא?" שאלתי אותה, חיכיתי לתשובתה. היא התעופפה סביבי וצנחה על כתפי שוב, ואז הנהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם הדמות שלי במשחק תפקידים זה: לאו
כיצד השגתי את ה"פייקמון" שלי:
הערות:

נערך על-ידי שאנקס
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם: אנג'ל

כיצד השגתי את "הפייקמון" שלי:  אני לא ידוע...

הערות: אפשר להתחיל ללא זיכרון ואתה תמציא לי אותו? וזה יכול להיות פייקמון אפל מה שתתן לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כיצד השגתי את ה"פייקמון" שלי: (לא חובה) הלכתי לתומי ביער, עצבני על מה שאחיי עשו, הפעם זה עבר כל גבול. הם התחילו להמציא עליי שקרים בבית הספר, לקחו את ספרי הלימוד שלי והראו לכולם את היומן שלי. הם שרפו את כל הדברים שהיו חשובים לי, ובמיוחד את החברה שלי בלימודים. ואז פגשתי אותו, ציפור בצבע ירוק כהה, התעופפה אל כתפי ונחה עליה, נראה שגם עליה עבר יום רע. "אממ... את רוצה להיות חברה שלי? את פייקמונית, לא?" שאלתי אותה, חיכיתי לתשובתה. היא התעופפה סביבי וצנחה על כתפי שוב, ואז הנהנה.

הערות:

עדכנתי את פרטי הדמויות של שניכם.
כשירשמו עוד שני שחקנים נתחיל.
גם אחרי זה יהיה ניתן להרשם. בעמוד השישי או העשירי או כמה שאני אחליט של המשחק, משתמש שכתב פחות משלוש הודעות ימחק עקב חוסר פעילות.

הערות: אפשר להתחיל ללא זיכרון ואתה תמציא לי אותו? וזה יכול להיות פייקמון אפל מה שתתן לי?

כל הקטע הוא שהשארתם את העבר מאחוריכם, אם נרצה לשחזר אותו או לא את זה נחליט כבר במהלך המשחק, כל אחד לפי הסיפור שייווצר לדמות שלו.
מיד אעדכן גם את פרטי הדמות שלך.
בבקשה תקרא מה שכתבתי גם לשניים הקודמים.
משחק נעים D:

עוד רשום אחד ונתחיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם הדמות שלי במשחק תפקידים זה:  ליאו
זכר
הערות: 
(לא חובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערות:

אפשר להתחיל!
ההתחלה של כולם תהיה זהה.
אינכם זוכרים דבר. כמעט. אתם זוכרים כיצד לדבר, לזוז, את שמכם, ו... זה מעורפל אבל רצתם... רצתם ומאחוריכם היתה אש... אך כעת אתם מתעוררים, אתם שוכבים על דשא ולידכם נמצא יצור, פייקמון. אתם מוקפים שיחים, אך ניתן לעבור דרכם. מסביבכם יש הרבה שמיים, מצד אחד בניינים ועיר גדולה, מצד שני ים, ומכל השאר עצים.אינכם רואים מעבר לכך. מה תעשו?

קייל עם 3861001.gif

לאו עם dNxLv6v.gif

אנג'ל עם  4000951.png

ליאו עם image

נערך על-ידי וולי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתחיל!ההתחלה של כולם תהיה זהה.
אינכם זוכרים דבר. כמעט. אתם זוכרים כיצד לדבר, לזוז, את שמכם, ו... זה מעורפל אבל רצתם... רצתם ומאחוריכם היתה אש... אך כעת אתם מתעוררים, אתם שוכבים על דשא ולידכם נמצא יצור, פייקמון. אתם מוקפים שיחים, אך ניתן לעבור דרכם. מסביבכם יש הרבה שמיים, מצד אחד בניינים ועיר גדולה, מצד שני ים, ומכל השאר עצים.אינכם רואים מעבר לכך. מה תעשו?

קייל עם 001

לאו עם dNxLv6v.gif

אנג'ל עם  4000951.png

ליאו עם image

"פוליאט, את רואה את כל זה?" שאלתי אותה והצבעתי על כל השטח שאנחנו יכולים ללכת אליו, "לכל המקום הזה אנחנו יכולים ללכת, לאן את רוצה?" המשכתי לשאול אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם הדמות שלי במשחק תפקידים זה:  זורו
הערות: 
(לא חובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קייל עם 001

לאו עם dNxLv6v.gif

אנג'ל עם  4000951.png

ליאו עם image

אני חושב לעצמי "איך הגעתי לפה?" אני רואה את קרוקיבל ואומר לו "היי חבר! מה אתה רוצה לעשות?! רוצה ללכת לים?" הוא הניד בראשו ואז קמתי והלכתי איתו לים כי רציתי ללכוד פייקמון מסוג מים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם הדמות שלי במשחק תפקידים זה:  זורו
הערות: 
(לא חובה

זורו

ברוך הבא!
אינך זוכר דבר. כמעט. אתה זוכר כיצד לדבר, לזוז, את שמך, ו... זה מעורפל אבל רצתה... רצתה ומאחוריך היתה אש... אך כעת אתה מתעורר, אתה שוכב על דשא ולידך נמצא יצור, פייקמון. אתה מוקף שיחים, אך ניתן לעבור דרכם. מסביבך יש הרבה שמיים, מצד אחד בניינים ועיר גדולה, מצד שני ים, ומכל השאר עצים. אינך רואה מעבר לכך. מה תעשה?
הפייקמון שלידך - 
8896963.gif

אני חושב לעצמי "איך הגעתי לפה?" אני רואה את קרוקיבל ואומר לו "היי חבר! מה אתה רוצה לעשות?! רוצה ללכת לים?" הוא הניד בראשו ואז קמתי והלכתי איתו לים כי רציתי ללכוד פייקמון מסוג מים

לאו

אתה קולט שמהסביבון של קרוקיבל כבר מתחיל לצאת ראש. הוא מפוחד אך נדמה שהוא מחבב אותך. אתה חושב כיצד למצוא פוקימון מים, ולפני שאתה מוצא תשובה נשמע רעש. רעש של צבתות וקשקשים. זה מעצבן, ואז אתה רואה את הדבר המוזר הבא:
7047709.gif

איך אתה מגיב?

"פוליאט, את רואה את כל זה?" שאלתי אותה והצבעתי על כל השטח שאנחנו יכולים ללכת אליו, "לכל המקום הזה אנחנו יכולים ללכת, לאן את רוצה?" המשכתי לשאול אותה.

קייל

-לבקשתך הפלויאט השתנה-
-כעת יש לך פלויאט זכר-

הפלויאט מביט בך 3861001.gif, ואז מתחיל לעוף אל עבר היער שמצד שמאל.

נערך על-ידי וולי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קייל עם 3861001.gif

לאו עם dNxLv6v.gif

אנג'ל עם  4000951.png

ליאו עם image

" איי , זה כואב , כל הראש שלי מתפוצץ... " חשבתי לעצמי בעודי מחזיק את ראשי ומנסה להיזכר מה קרה לי ואיך הגעתי לפה , עד ששמתי לב ליצור המוזר שלידי " היי קטנצ׳יק מה שימך אני ליאו , תוכל לעזור להגיע לעיר ששם? " שאלתי בחיוך 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זורו

ברוך הבא!
אינך זוכר דבר. כמעט. אתה זוכר כיצד לדבר, לזוז, את שמך, ו... זה מעורפל אבל רצתה... רצתה ומאחוריך היתה אש... אך כעת אתה מתעורר, אתה שוכב על דשא ולידך נמצא יצור, פייקמון. אתה מוקף שיחים, אך ניתן לעבור דרכם. מסביבך יש הרבה שמיים, מצד אחד בניינים ועיר גדולה, מצד שני ים, ומכל השאר עצים. אינך רואה מעבר לכך. מה תעשה?
הפייקמון שלידך - 
8896963.gif

לאו

אתה קולט שמהסביבון של קרוקיבל כבר מתחיל לצאת ראש. הוא מפוחד אך נדמה שהוא מחבב אותך. אתה חושב כיצד למצוא פוקימון מים, ולפני שאתה מוצא תשובה נשמע רעש. רעש של צבתות וקשקשים. זה מעצבן, ואז אתה רואה את הדבר המוזר הבא:
7047709.gif

איך אתה מגיב?

קייל

-לבקשתך הפלויאט השתנה-
-כעת יש לך פלויאט זכר-

שכבתי היה לי קשה ראיתי את הפייקמון שליידי שאלתי אותו: מי אתה? ואיפה אני? 

לא לקח הרבה זמן עד שקמתי והתחלתי ללכת לכיוון היער 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זורו

ברוך הבא!
הפייקמון שלידך - 
8896963.gif

לאו

7047709.gif

איך אתה מגיב?

קייל

-לבקשתך הפלויאט השתנה-
-כעת יש לך פלויאט זכר-

"חכה! אל תעוף מהר!" צעקתי לעברו, ורצתי אחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זורו

ברוך הבא!
הפייקמון שלידך - 
8896963.gif

לאו

7047709.gif

איך אתה מגיב?

קייל

-לבקשתך הפלויאט השתנה-
-כעת יש לך פלויאט זכר-

אני חושב לעצמי "מה בדיוק קורה פה? זה בטח כואב למג'יקארפ המסכן! וגם אני רוצה ללכוד אחד מהם! אני חייב!" אני שואל את קוקריבל אם הוא רוצה שנעזור למג'יקארפ ואם כן אני רץ אליהם עם קרוקיבל בידי אל הלופסטרים ואומר להם "היי אתם! זה לא יפה להתנהג ככה אל פוקימונים! ואני הולך לנצח אתכם ולעזור למג'יקארפ הזה!" ואז אני אומר לקורקיבל "קורקיבל תשתמש בדוקרני מוות! על שני הלופסטרים האלה!" ואם לא אני שואל אותו "מה אתה רוצה לעשות?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" איי , זה כואב , כל הראש שלי מתפוצץ... " חשבתי לעצמי בעודי מחזיק את ראשי ומנסה להיזכר מה קרה לי ואיך הגעתי לפה , עד ששמתי לב ליצור המוזר שלידי " היי קטנצ׳יק מה שימך אני ליאו , תוכל לעזור להגיע לעיר ששם? " שאלתי בחיוך 

ליאו

הפייקמון מתעופף קצת סביבך ואז מדבר איתך טלפתית: "שלום!" קולו ממש חמוד, "אני... ג'יראצ'י! אני חושב..." הוא שוב מקיף אותך בתעופה קלילה "אני זוכר! אני יכול להגשים משאלות, ו... כן! בוא נלך לעיר ששם! לעיר ששם!" הוא צוחק ועף מהר לכיוון העיר כשאתה אחריו.
אחרי שלוש דקות של הליכה אתם מגיעים לעיר. אתה מוקף באנשים, חלקם נמוכים וחלקם גבוהים, וסביבך יש ארבעה רחובות, שלושה בניינים ממש גבוהים שהדלת שלהם פתוחה, בית אדום, ובית כחול. אינך רואה עוד דלתות פתוחות.

tumblr_inline_n2b9v3x46H1rjw2mu.png

שכבתי היה לי קשה ראיתי את הפייקמון שליידי שאלתי אותו: מי אתה? ואיפה אני? 

לא לקח הרבה זמן עד שקמתי והתחלתי ללכת לכיוון היער 

זורו

הפייקמון הניד בראשו והשמיע קול מוזר. כשראה שאתה מתחיל ללכת ליער הוא מיהר בעקבותיך.
ממולכם הגיע עדר של פוקימונים דמויי שור... הפייקמון השמיע לעברם קול מוזר ואחד מהם רץ לכיוונו, לכיוון הפייקמון שלך.

128.gif128.gif128.gif128.gif128.gif

"חכה! אל תעוף מהר!" צעקתי לעברו, ורצתי אחריו.

קייל
הגעתם ליער והוא ציחקק. לפתע תקף אתכם פוקימון כחול ומוזר: 
Calfoam - Commission by Nebaku

אני חושב לעצמי "מה בדיוק קורה פה? זה בטח כואב למג'יקארפ המסכן! וגם אני רוצה ללכוד אחד מהם! אני חייב!" אני שואל את קוקריבל אם הוא רוצה שנעזור למג'יקארפ ואם כן אני רץ אליהם עם קרוקיבל בידי אל הלופסטרים ואומר להם "היי אתם! זה לא יפה להתנהג ככה אל פוקימונים! ואני הולך לנצח אתכם ולעזור למג'יקארפ הזה!" ואז אני אומר לקורקיבל "קורקיבל תשתמש בדוקרני מוות! על שני הלופסטרים האלה!" ואם לא אני שואל אותו "מה אתה רוצה לעשות?"

לאו

שניהם המומים מכך שתקפת אותם ובורחים מהר לים כשהמאג'יקרפ בידיהם. לפני שאתה או שקרוקיבל מספיקים לעשות משהו מופיעים מולך שני הפוקימונים הבאים:
725.gif726.gif
קרוקיבל  רוצה להלחם, ויותר מזה, הוא עכשיו בצורתו המלאה:

קרב!!!
725.gif726.gif

VS

מתקפות:
הפתעה, כד מתפוצץ, ריפוי, ליצן מפחיד

נערך על-ידי וולי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאו

הפייקמון מתעופף קצת סביבך ואז מדבר איתך טלפתית: "שלום!" קולו ממש חמוד, "אני... ג'יראצ'י! אני חושב..." הוא שוב מקיף אותך בתעופה קלילה "אני זוכר! אני יכול להגשים משאלות, ו... כן! בוא נלך לעיר ששם! לעיר ששם!" הוא צוחק ועף מהר לכיוון העיר כשאתה אחריו.
אחרי שלוש דקות של הליכה אתם מגיעים לעיר. אתה מוקף באנשים, חלקם נמוכים וחלקם גבוהים, וסביבך יש ארבעה רחובות, שלושה בניינים ממש גבוהים שהדלת שלהם פתוחה, בית אדום, ובית כחול. אינך רואה עוד דלתות פתוחות.

tumblr_inline_n2b9v3x46H1rjw2mu.png

זורו

הפייקמון הניד בראשו והשמיע קול מוזר. כשראה שאתה מתחיל ללכת ליער הוא מיהר בעקבותיך.
ממולכם הגיע עדר של פוקימונים דמויי שור... הפייקמון השמיע לעברם קול מוזר ואחד מהם רץ לכיוונו, לכיוון הפייקמון שלך.

128.gif128.gif128.gif128.gif128.gif

קיילהגעתם ליער והוא ציחקק. לפתע תקף אתכם פוקימון כחול ומוזר: Calfoam - Commission by Nebaku

לאו

שניהם המומים מכך שתקפת אותם ובורחים מהר לים כשהמאג'יקרפ בידיהם. לפני שאתה או שקרוקיבל מספיקים לעשות משהו מופיעים מולך שני הפוקימונים הבאים:
725.gif726.gif
קרוקיבל  רוצה להלחם, ויותר מזה, הוא עכשיו בצורתו המלאה:

קרב!!!
725.gif726.gif

VS

מתקפות:
הפתעה, כד מתפוצץ, ריפוי, ליצן מפחיד

" אוקיי , מגניב ג׳ראצ׳י , יש מצב אני יקרא לך ג׳ריץ׳? , אז תגיד לאיזה דלת תרצה ללכת ג׳ריץ׳? , אולי תבדוק עם הכוחות העל חושיים שלך מה יש בכל ביניין שהדלת שלו פתוחה? " שאלתי אותו בחיוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" אוקיי , מגניב ג׳ראצ׳י , יש מצב אני יקרא לך ג׳ריץ׳? , אז תגיד לאיזה דלת תרצה ללכת ג׳ריץ׳? , אולי תבדוק עם הכוחות העל חושיים שלך מה יש בכל ביניין שהדלת שלו פתוחה? " שאלתי אותו בחיוך

ג'יראצ'י מצחקק ואומר שבסדר.
הוא עוצם את עיניו ואחרי כמה שניות מספר לך:
"הדלת באדום היא של מרכז הפוקימונים בו תוכל להחליף בגדים, לרפות אותי, ולהשיג כמה הסברים.
בכחול: החנות, בה תוכל לקנות דברים.
בבניין הראשון מפתחים כדורים שאני חושב שכדאי שניקח, יש בו שלוש קומות.
בבניין השני נמצא איש שמחכה למשהו... אני לא יודע למה. האיש נמצא בקומה השניה מתוך ארבע.

הבניין השלישי הוא מלון, אני לא רואה צורך להיכנס לשם."

לאן תרצה להיכנס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'יראצ'י מצחקק ואומר שבסדר.הוא עוצם את עיניו ואחרי כמה שניות מספר לך:
"הדלת באדום היא של מרכז הפוקימונים בו תוכל להחליף בגדים, לרפות אותי, ולהשיג כמה הסברים.
בכחול: החנות, בה תוכל לקנות דברים.
בבניין הראשון מפתחים כדורים שאני חושב שכדאי שניקח, יש בו שלוש קומות.
בבניין השני נמצא איש שמחכה למשהו... אני לא יודע למה. האיש נמצא בקומה השניה מתוך ארבע.

הבניין השלישי הוא מלון, אני לא רואה צורך להיכנס לשם."

לאן תרצה להיכנס?

" מגניב , יש לך כוחות ממש טובים ג׳ריץ׳ , נראה לי שנכנס קודם למרכז תרענן קצת ואז נשיג קצת הסברים עלייך ועל המסע , משם נתקדם לבניין הראשון טניקח את הכדורים שפתחים, אחרי הכל נראה למה האיש מחכה בקומה השנייה ואז נראה מה נעשה , מה אתה אומר? " דיברתי אליו בחיוך והצבעתי לעבר המרכז שתקדם לעברו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שם דמות:  אורנה (אין לי שום רעיון)

זכר\ נקבה: נקבה

כיצד השגתי את הפייקמון שלי: שוב סילקו אותי מהבית לגינה. הרטטה החבר היחיד שלי ישב בחיקי וליטפתי אותו. פתאום היה רעש מוזר בשיחים. רטטה לא אהב את זה. פתאום הגיח אף, ורחרח. רטטה התנוענע באי נוחות. הורדתי אותו, ורצתי להסתכל בשיחים. הסטתי אותם, וראיתי פייקמון. הוא קפץ עלי, ונהיהו חברים.

הערות: הפייקמון יכול להיות נקבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" מגניב , יש לך כוחות ממש טובים ג׳ריץ׳ , נראה לי שנכנס קודם למרכז תרענן קצת ואז נשיג קצת הסברים עלייך ועל המסע , משם נתקדם לבניין הראשון טניקח את הכדורים שפתחים, אחרי הכל נראה למה האיש מחכה בקומה השנייה ואז נראה מה נעשה , מה אתה אומר? " דיברתי אליו בחיוך והצבעתי לעבר המרכז שתקדם לעברו.

ליאו

הוא מרוצה מהחלטתך ואתם נכנסים למרכז הפוקימונים. אישה בשיער ורוד מציגה את עצמה ומספרת ששמה הוא האחות ג'וי, היא מגישה לך cherishball.png (כדור צ'ריש) וג'יראצ'י נכנס לתוכו. לאחר שהיא מרפה אותו אתם הולכים לבניין שבו מפתחים פוקדורים. איש נחמד אומר לכם שלום בכניסה ללובי ואתם נכנסים למעלית. אתם נמצאים בקומה הראשונה מתוך שלוש. לאן תעלה?

שם דמות:  אורנה (אין לי שום רעיון)

זכר\ נקבה: נקבה

כיצד השגתי את הפייקמון שלי: שוב סילקו אותי מהבית לגינה. הרטטה החבר היחיד שלי ישב בחיקי וליטפתי אותו. פתאום היה רעש מוזר בשיחים. רטטה לא אהב את זה. פתאום הגיח אף, ורחרח. רטטה התנוענע באי נוחות. הורדתי אותו, ורצתי להסתכל בשיחים. הסטתי אותם, וראיתי פייקמון. הוא קפץ עלי, ונהיהו חברים.

הערות: הפייקמון יכול להיות נקבה?

אורנה

אפשר D:

את מתעוררת במקום אפל ומתקשה לראות. את שומעת מלמולים. "כן... אולי היא זוכרת איזה... ניתן לה לבדו... כן זה יהיה ... ההתחלתי שלה..." ואז ראייתך מתבהרת וניגש אלייך איש גבוה בחלוק מעבדה. "שלום לך אורנה. את זוכרת מי מהפייקמונים האלו תקפה אותך בחצר?"

ממולך נמצאים שלושה יצורים, עלייך לבחור אחד:
[IMG]imageimage
הסגול האמצעי נראה מעט עצבני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואלת: "אפשר לשחק איתם או משהו? אולי זה יעזור לי להיזכר איזה אחד מהם תקף אותי, או מה שלא יהיה."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קייל

הגעתם ליער והוא ציחקק. לפתע תקף אתכם פוקימון כחול ומוזר: Calfoam - Commission by Nebaku

"פוליאט! אתה מוכן? תשתמש בניקור ישר באוזן שלו! בלי רחמים!" צרחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואלת: "אפשר לשחק איתם או משהו? אולי זה יעזור לי להיזכר איזה אחד מהם תקף אותי, או מה שלא יהיה."

אורנה

האיש נותן לך כמה מאכלים של פוקימונים ואת מנסה קצת להשתעשע איתם. נראה שimage ו[IMG] נהנים, אבל image ממש עצבני.
לפתע חוזר האיש ואומר בטון ממש עצבני "מהרי ילדה ותבחרי! אין לנו הרבה זמן!"

"פוליאט! אתה מוכן? תשתמש בניקור ישר באוזן שלו! בלי רחמים!" צרחתי.

קייל

הפייקימון חוטף את המכה וגונח בכאבים, ואז במבט של זעם נוגב בפלויאט. פלויאט שורד ונראה להוט להמשיך להלחם ומחכה לפקודה הבאה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואלת את הסגול אם הוא רוצה להצטרף אלי, ואם קרה לו משהו, ואם הוא לא רוצה לבוא או לענות, אז אני שואלת את הלבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים