עבור לתוכן
  • צור חשבון
Pikachu Cute !!

מ"ת - גיבורים

Recommended Posts

אני בא ויוצר דרקון מים בזהירות כדי שיתקוף את הטוטרול בזמן שאני מנסה ליצור עוד אחד שישבור את החומה

אני חושב לעצמי "שיט! איך אני ינצח אותו!? אדמה חלש נגד מים אני יכול להשתמש בסילון מים!" אני יורה אליו סילון מים חזק מאוד ואז הולך אחורה כדי לא להפגע

החומה נשברת והטרול לא נפגע מסילון המים ואז אתם רואים שהוא שואג חזק ויוצאים ממנו שני טרולים חלשים והוא מתחיל לירות עליכם סכינים מאבן והטרולים הקטנים רצים אליכם.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

החומה נשברת והטרול לא נפגע מסילון המים ואז אתם רואים שהוא שואג חזק ויוצאים ממנו שני טרולים חלשים והוא מתחיל לירות עליכם סכינים מאבן והטרולים הקטנים רצים אליכם.

אני יוצר מגן קרח ורץ אל הטרולים וכשאני מספיק קרוב אני נותן להם מכה עם המגן ואז דוקר אותו בבטן

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני יוצר מגן קרח ורץ אל הטרולים וכשאני מספיק קרוב אני נותן להם מכה עם המגן ואז דוקר אותו בבטן

הטוטרול לא נפגע ואתה הורג את הטרולים הקטנים אבל פתאום סכין ענק פוגע בך ואתה נמחץ על הקיר ואתה רואה שאתה מדמם ואז אתה רואה ידית בקיר.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הטוטרול לא נפגע ואתה הורג את הטרולים הקטנים אבל פתאום סכין ענק פוגע בך ואתה נמחץ על הקיר ואתה רואה שאתה מדמם ואז אתה רואה ידית בקיר.

אני מנסה להשתמש במהירות ואז רץ לקיר(גם אם הצלחתי וגם אם לא) ומושך בידית

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להשתמש במהירות ואז רץ לקיר(גם אם הצלחתי וגם אם לא) ומושך בידית

אתה רואה שנפתח פתח בקיר ומשהו מנצנץ ואתה מגלה שזו חרב האור! ( הסבר בהסבר על הטוטרול )

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה רואה שנפתח פתח בקיר ומשהו מנצנץ ואתה מגלה שזו חרב האור! ( הסבר בהסבר על הטוטרול )

אין הסבר על הטוטרול

~~~~~~~~~~~~~~~~~

אני לוקח את החרב(אני יכול לשמור אותה? אני לקחתי אותה ראשון כל הקודם זוכה!) ודוקר את הטוטרול בראש

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין הסבר על הטוטרול

~~~~~~~~~~~~~~~~~

אני לוקח את החרב(אני יכול לשמור אותה? אני לקחתי אותה ראשון כל הקודם זוכה!) ודוקר את הטוטרול בראש

אתה מכניס יד ולפתע אתה לא מצליח להוציא אותה!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה מכניס יד ולפתע אתה לא מצליח להוציא אותה!

אני מנסה למשוך אותה בחוזק 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מנסה למשוך אותה בחוזק 

אתה מוציא אותה ועף על הקיר ואתה נפגע ואתה רואה שהחרב ביד שלך ופתאום אתה מרגיש יותר טוב!!

הטוטרול רואה אותך והוא חוטף לך את החרב וזורק עליך אבן ואתה נפצע ממש ומאוד כואב לך ואתה רואה שיורד לך דם

והרגל שלך נשברה ואתה מתחיל לצרוח!

( יש לך שיקוי שבר... )

נערך על-ידי Pikachu cute !!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה מוציא אותה ועף על הקיר ואתה נפגע ואתה רואה שהחרב ביד שלך ופתאום אתה מרגיש יותר טוב!!

הטוטרול רואה אותך והוא חוטף לך את החרב וזורק עליך אבן ואתה נפצע ממש ומאוד כואב לך ואתה רואה שיורד לך דם

והרגל שלך נשברה ואתה מתחיל לצרוח!

( יש לך שיקוי שבר... )

אני לוקח את שיקוי השבר ואז יורה על הטרול סילון מים חמים(שיהפוך לאדים) ואני מנסה לכוון לעניים שלו ואז כשהוא לא יכול לראות(אם זה מצליח) אני מנסה לקחת לו את החרב ולתקוע אותה בראש שלו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לוקח את שיקוי השבר ואז יורה על הטרול סילון מים חמים(שיהפוך לאדים) ואני מנסה לכוון לעניים שלו ואז כשהוא לא יכול לראות(אם זה מצליח) אני מנסה לקחת לו את החרב ולתקוע אותה בראש שלו

אתה פוגע בו והוא צורח ובונה קופסא מאדמה והוא שם בפנים את החרב והוא סוגר.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה פוגע בו והוא צורח ובונה קופסא מאדמה והוא שם בפנים את החרב והוא סוגר.

אני יורה סילון מים חזק על הקופסא(איך הוא לקח לי את החרב?)  אני רץ לקופסא ומנסה לפתוח אותה ולקחת את החרב ואם אני מצליח אני דוקר אותו בראש שוב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני יורה סילון מים חזק על הקופסא(איך הוא לקח לי את החרב?)  אני רץ לקופסא ומנסה לפתוח אותה ולקחת את החרב ואם אני מצליח אני דוקר אותו בראש שוב

הוא חטף לך אותה

~~~~~~~~~~~~

אתה לא מצליח לפתוח את הקופסא אבל אתה רואה בה 4 שקעים שעל כל אחד כתובה אות. אתה רואה שזה יוצר את המילה: חידה.

לפתע כל האותיות מתבלבלות ויוצא עוד שקע ואתה רואה שכתוב: גראלט.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הוא חטף לך אותה

~~~~~~~~~~~~

אתה לא מצליח לפתוח את הקופסא אבל אתה רואה בה 4 שקעים שעל כל אחד כתובה אות. אתה רואה שזה יוצר את המילה: חידה.

לפתע כל האותיות מתבלבלות ויוצא עוד שקע ואתה רואה שכתוב: גראלט.

אני רץ לשקע הזה ורואה אם כתוב בו עוד משהו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני רץ לשקע הזה ורואה אם כתוב בו עוד משהו

לפתע יוצאים עוד המון שקעים ואתה רואה שכתוב: הגיבור יפסיד והרע ינצח, טוב ורע. והרע ינצח.

ואתה שומע את הטוטרול צוחק ולפתע הוא זורק אבן על הקופסא והיא נשברת... ויוצא ממנה לפתע איש עם שיריון שחור ופנים מרושעות והחרב אור ביד שלו והוא יוצר סוג של קופסא כמו מקודם ויש בה שקעים וכתוב עליה: מה דעתך... על מוות? ואתה רואה שהאיש השחור צוחק ופתאום הטוטרול נמס והאיש תוקף אותך.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפתע יוצאים עוד המון שקעים ואתה רואה שכתוב: הגיבור יפסיד והרע ינצח, טוב ורע. והרע ינצח.

ואתה שומע את הטוטרול צוחק ולפתע הוא זורק אבן על הקופסא והיא נשברת... ויוצא ממנה לפתע איש עם שיריון שחור ופנים מרושעות והחרב אור ביד שלו והוא יוצר סוג של קופסא כמו מקודם ויש בה שקעים וכתוב עליה: מה דעתך... על מוות? ואתה רואה שהאיש השחור צוחק ופתאום הטוטרול נמס והאיש תוקף אותך.

אני מתגלגל כדי להתחמק ואז משתמש במהירות ומנסה לחפש עוד שקעים שכתוב בהם דברים[

~~~~~~~~

הרע ינצח? נשמע כאילו נמאס מהמ"ת

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מתגלגל כדי להתחמק ואז משתמש במהירות ומנסה לחפש עוד שקעים שכתוב בהם דברים[

~~~~~~~~

הרע ינצח? נשמע כאילו נמאס מהמ"ת

לא... עזוב, זה סתם. אבל... תודה שקצת נמאס...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

אתה רואה עוד שקע אחד וכתוב בו: מאחוריך... ופתאום האיש השחור קופץ עליך.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא... עזוב, זה סתם. אבל... תודה שקצת נמאס...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

אתה רואה עוד שקע אחד וכתוב בו: מאחוריך... ופתאום האיש השחור קופץ עליך.

אני דוקר אותו בראש ואז מפיל אותו ומנסה לקחת את החרב ואומר לו "מילים אחרונות?"

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני דוקר אותו בראש ואז מפיל אותו ומנסה לקחת את החרב ואומר לו "מילים אחרונות?"

הוא נופל והחרב מתגלגלת לתוך חור ברצפה ונעלמת ואתה שולף את הסכין והוא צועק: " רחמים!! " ואז הוא מסתכל מאחוריך ומתחיל לחייך חיוך מרושע והוא אומר:  " אבל לא... " ואז פתאום טרול ( רגיל ) קופץ עליך.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טופס הרשמה:

שם במ"ת: נאטסו

דמות: ( אם קוסם אז לכתוב יסוד ) קוסם אוויר 

רמה: 1 ( לא לגעת )

חפצים: \ לכתוב את החפצים ההתחלתיים של הדמות \ מטה פשוט,חליפת הגנה רמה 1,מים,מזון 

רקע:מאז שהייתי קטן הייתי סקרן לגבי העולם שבחוץ אבא שלי יצא שהייתי קטן להלחם הוא לא חזר מאז אני סקרן לגבי מה שקרה לו הרבה אמרו לי שהוא המשיך בדרכו וכמה אמרו לי שהוא מת לא האמנתי להם ברגע שיכולתי לצאת לעולם שבחוץ יצאתי יומי הגדול הגיעה נפרדתי מאימי ומשניי אחיי הקטנים

מראה:School_uniforms_tie_brown_eyes_red_eyes_

הערות:אין

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טופס הרשמה:

שם במ"ת: נאטסו

דמות: ( אם קוסם אז לכתוב יסוד ) קוסם אוויר 

רמה: 1 ( לא לגעת )

חפצים: \ לכתוב את החפצים ההתחלתיים של הדמות \ מטה פשוט,חליפת הגנה רמה 1,מים,מזון 

רקע:מאז שהייתי קטן הייתי סקרן לגבי העולם שבחוץ אבא שלי יצא שהייתי קטן להלחם הוא לא חזר מאז אני סקרן לגבי מה שקרה לו הרבה אמרו לי שהוא המשיך בדרכו וכמה אמרו לי שהוא מת לא האמנתי להם ברגע שיכולתי לצאת לעולם שבחוץ יצאתי יומי הגדול הגיעה נפרדתי מאימי ומשניי אחיי הקטנים

מראה:School_uniforms_tie_brown_eyes_red_eyes_

הערות:אין

נסגר המ"ת. סליחה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר