עבור לתוכן
Solegalo

שינוי סוג לארכאוס

שינוי סוג ל×�רכ×�וס  

21 הצבעות

1. 1.

• ×?×¢×?+ ס×?×?×? (:×?א ×?×?×?×?, ×?×?×?×? × ×?×?×?:)
    • × ×?×? + ס×?×?×? :(×?×?×?×?!):

Recommended Posts

שמי במשחק: Itabe 

ההצעה: שכמו שיש אפשרות של שינוי סוג לכל הארכאוסים, תהיה באותו דף, גם אפשרות שנקראת:"שינוי סוג לארכאוס הספציפי שלך", שבה יהיה ניתן לשנות סוג לארכאוס שלך בלבד, בעלות של 150 זהב. והמחיר לשינוי סוג לכל הארכאוסים יעלה ל500 זהב, (אם יש כמה ארכאוסים יופיע לפי הסדר בשישיה), בעזרת "צלחת ארכאוס", שתעלה בשוק 50 זהב. (כל צלחת היא סוג אחר).

כיצד ההצעה תעזור למשחק: יהיה מגוון רחב יותר של סוגים לארכאוסים, וארכאוסים יוכלו להשפיע אחד על השני. 

נערך על-ידי itai2003

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רעיון מצוין! אבל יש כמה טעויות פה ושם.....אני אפרט אבל עדיין, רעיון מצוין!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רעיון מצוין! אבל יש כמה טעויות פה ושם.....אני אפרט אבל עדיין, רעיון מצוין!

איפה? תגיד לי בפרטי בליגה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רעיון מעלה  :)  :)  :)  :)  :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד מכמה סיבות סיבה א':יכול להיות לך ארכאוס מכל הסוגים תמיד שזה לא שווה ב' כי אם כולם יעשו את זה לא היה כיף להילחם כי ארכאוס יכול להיות בסוג מים אדמה אש... אתה לא יודע למה אתה מצפה ג' יש כבר שינוי סוג ל48 שעות ב250 זהב אז אם כבר אני יגיד כן אז זה יעלה הרבה יותר לא 150 אולי 500 זהב (אם זה לתמיד אם לא אז פחות)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בעד הרעיון של שינוי סוג לארכאוס יחיד, אבל לדעתי הדרך צריכה להיות אחרת.

במשחקים יש חפצים שהם תחת הקטגוריה ARCEUS PLATES (צלחות ארכאוס). יש לצלחות שני תפקידים - 1. לחזק מהלכים מסוג מסויים אם שמים את זה לפוקימון מסויים. 2. לשנות לארכאוס את הצורה ואת הסוג.

לדעתי צריך לשנות את הסוג לארכאוס יחיד ע"י צלחת ארכאוס. אפשר שזה יעלה גם זהב, אבל צלחות הארכאוס לדעתי יהפכו את העניין למעניין יותר.

הצבעתי בעד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בעד הרעיון של שינוי סוג לארכאוס יחיד, אבל לדעתי הדרך צריכה להיות אחרת.

במשחקים יש חפצים שהם תחת הקטגוריה ARCEUS PLATES (צלחות ארכאוס). יש לצלחות שני תפקידים - 1. לחזק מהלכים מסוג מסויים אם שמים את זה לפוקימון מסויים. 2. לשנות לארכאוס את הצורה ואת הסוג.

לדעתי צריך לשנות את הסוג לארכאוס יחיד ע"י צלחת ארכאוס. אפשר שזה יעלה גם זהב, אבל צלחות הארכאוס לדעתי יהפכו את העניין למעניין יותר.

הצבעתי בעד

תודה! אני אוסיף

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד מכמה סיבות סיבה א':יכול להיות לך ארכאוס מכל הסוגים תמיד שזה לא שווה ב' כי אם כולם יעשו את זה לא היה כיף להילחם כי ארכאוס יכול להיות בסוג מים אדמה אש... אתה לא יודע למה אתה מצפה ג' יש כבר שינוי סוג ל48 שעות ב250 זהב אז אם כבר אני יגיד כן אז זה יעלה הרבה יותר לא 150 אולי 500 זהב (אם זה לתמיד אם לא אז פחות)

כל הקטע הוא שלא תדע למה לצפות, וזה רק יכול להוסיף זה לא במקום משהו אחר.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בעד אבל שהשינוי לכל הארכאוסים לא יעלה 500 שישאר 250

אבל אז, נגיד ושינית לארכאוס שלך סוג לפייה, ומישהו ישנה לכולם אש במחיר זול יחסית וזה סתם יהרוס לכל מי ששינה רק לעצמו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה רעיון ודרך הגב אם ההנהלה מיסתכלת מגיע לאיתי ליהיות צוות תמיכה לא רק בגלל מה שהוא אמר עכשיו הוא עוזר להרבה אנשים בצ'אט

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה רעיון ודרך הגב אם ההנהלה מיסתכלת מגיע לאיתי ליהיות צוות תמיכה לא רק בגלל מה שהוא אמר עכשיו הוא עוזר להרבה אנשים בצ'אט

יווו תודה, אבל כבר הסברתי לך שזה לא עובד ככה... :P אבל תודה!!!!! (:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד - אם כבר , אז תשאירו את השינוי לכולם 250 ותשנה את זה ל100000000000000000000000000 זהב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד - אם כבר , אז תשאירו את השינוי לכולם 250 ותשנה את זה ל100000000000000000000000000 זהב

זה יהיה בלתי אפשרי -_- ואם יעשו שיעלה לשנות לכל הארכאוסים 250, אז עוד פעם התאפסו הסוגים של כל הארכאוסים, אז ההוצעה על הארכאוס הספציפי שלך, לא תהיה שווה כלום.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה יהיה בלתי אפשרי -_- ואם יעשו שיעלה לשנות לכל הארכאוסים 250, אז עוד פעם התאפסו הסוגים של כל הארכאוסים, אז ההוצעה על הארכאוס הספציפי שלך, לא תהיה שווה כלום.

כשעשיתי את המספר הגדול כל כך הכוונה היא שזה לא שווה כי אז כל אחד יוכל לעשות את זה בקלות ויהיה ארכאוס אחד אש , אחד מים , אחד אופל , אחד פיה ... שזה לא אמור להיות ככה . וגם , המחיר הוא עכשיו 250 זהב ולא 500 ...

בקיצור ההצעה הזאת ממש מיותרת -_-

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כשעשיתי את המספר הגדול כל כך הכוונה היא שזה לא שווה כי אז כל אחד יוכל לעשות את זה בקלות ויהיה ארכאוס אחד אש , אחד מים , אחד אופל , אחד פיה ... שזה לא אמור להיות ככה . וגם , המחיר הוא עכשיו 250 זהב ולא 500 ...

בקיצור ההצעה הזאת ממש מיותרת -_-

הקטע הוא לגוון בסוגי הארכאוסים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם תוסיף להצעה שבקרבות זירה ניתן יהיה לראות מה הסוג של הארכאוס שנגדו אתה נלחם- כדי שתוכל לדעת מה חזק עליו, אני בעד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד מסיבה פשוטה כל ארכאוס חייב להיות באותה סוג אחרת זה יעשה בלבול גדול מאוד וסתם יבלבל 

חוץ מזה זה אותו פוקימון אז לא יכול להיות שזה ככה וזה ככה זה מגד העקרונות 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נדחה כבר בעבר מספר פעמים ואםילו שבעבר אני הצעתי אני כבר לא רואה את היעילות של זה אחרי כל הסיבות שנתנו לי.

מצטער אבל נגד!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעד גדול, פעם היה לי ארכאוס ועד שהחלפתי אותו לסוג שרציתי החליפו אותו שוב :wacko:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים