עבור לתוכן
Solegalo

L. Zoroark

×�×– מה ×�ת×� חושבי×�?   

24 הצבעות

1. 1.

• ×?×¢×?+ ס×?×?×? (:×?א ×?×?×?×?, ×?×?×?×? × ×?×?×?:)
      13
    • × ×?×? + ס×?×?×? :(×?×?×?×?!):
      11

Recommended Posts

שמי במשחק: Itabe

ההצעה: שכמו זורוארק---> 571.gif יהיה פוקימון  אגדי שיקרה "L. Zoroark", שלא יתפתח מאף אחד.

יהיה לו 700 בסיסי---> http://jpg.co.il/view/54ef2e811ba55.png/ וסיכויי לכידה 0.4%.  

יהיה ההצעה תעזור למשחק: זורוארק  ששווה משהו, ישאיר את הקודם, וחזק כמו שהוא באמת. 

מחכה לבעד שלכם!!!  :) 

נערך על-ידי itai2003

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תנסה שגם זורואה יהיה אגדי כי זורואק הוא הפיתוח שלו, אבל עדיין, בעד!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד.לא הגיוני כי זורואק מתפתח מזורואה, כי אגדיים לא יכולים בכלל להתפתח...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד.לא הגיוני כי זורואק מתפתח מזורואה, כי אגדיים לא יכולים בכלל להתפתח...

בלי להחשיב את כל המגות יש את פיון ואת מנאפי -_-

ולנושא : נגד - אם כל מי שאמור להיות אגדי כמו בסדרה היה פה אגדי אז אפילו מישהו כמו ארכניין (פוקימון נדיר מסוג אש אשר נמצא בקאנטו) היה אגדי והוא מתפתח מנפוץ בעזרת אבן אש ...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התפתחות מגה זה לא ממש התפתחות, זה שינוי צורה לצורה חזקה יותר וזה מתבטל לאחר הקרב. בנוגע לפיון ומאנפי-לפי דעתי הם אפילו לא אמורים להיות אגדיים. וגם מה שלא נראה לי הגיוני בהתפחות הזאת (מה שגורם לי לחשוב שזאת לא התפתחות) זה שהסטטים שלו יורדים סצורה דרסטית.

בנוגע לנושא אני מסכים איתך, אם ככה אז מלא פוקימונים אחרים שהם חזקים היו אגדיים (לדעתי גם פיון ומאנפי...)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest Reggie Fils-Aimé

האמת שבמשחקים המקוריים, פיון ומאנפי הם לא התפתחויות. פיון מתקבל רק לאחר רביית דיטו עם מאנפי (או שזה הפוך, אני לא זוכר).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זורוארק הוא לא אגדי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מתי אנשים יפנימו שהסדרה זה שטויות!

אגדיים אפשר להשיג רק פעם אחת במשחקים המקוריים אבל זורוארק אפשר כמה שרוצים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ומי שאמר שאמור להיות עוד מישהו אגדי זה לא קשור לזה!!!  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

itai2003 הסדרה זה ממש אבל ממש לא פוקימון זה לא דומה בכלום לפוקימון האמתי המשחקים של נינתנדו. אחד ההבדלים הגדולים והמטופשים ביותר זה הכוח של הפוקימונים וגם בסדרה אין ev יש מעט פוקימונים פראיים אין רמות ההתפתחויות קורות מתי שהפוקימון מרגיש שהוא צריך להתפתח בקיצור מזה השטויות האלה! 

הסדרה היא בסך הכול תוכנית טלוויזה שיצרו בשביל עוד כסף והיא רחוקה מהמקור כמעט כמו שמשחקי מעריצים כמו זה רחוקים מהמקור

ורק שתדע אלה הסטטוסים האמתיים של זורוארק

HP: 60       Attack: 105       Defense: 60       Sp.Atk: 120       Sp.Def: 60       Speed: 105       Total: 510

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד למה אתם מנסים להפוך כל דבר טוב בשבילכם וזה לא יעזור בליגה לכלום ונמאס כבר מההצעות המעצבנות האלה מתי תבינו שזה יותר מסובך מזה? חוץ מזה שנמאס כבר מהמומצאים!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד למה אתם מנסים להפוך כל דבר טוב בשבילכם וזה לא יעזור בליגה לכלום ונמאס כבר מההצעות המעצבנות האלה מתי תבינו שזה יותר מסובך מזה? חוץ מזה שנמאס כבר מהמומצאים!

לדבר יותר יפה!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מודע מאוד לעצם זה שאגדיים ונכחדים הם קצת מוגזמים פה בליגה, לעומת במשחקים ששישיה חסרת אגדיים יכולה לכפול כל אחד... אבל זאת לא סיבה ליצור עוד פוקימון. ועוד אגדי. כל היופי זה להשאיר אותו כמו שהוא, באותה דרגת נדירות (נדיר מאוד), אבל להוסיף לו קצת כוח, או לתקן את הגורם המרכזי לבעיה שאגדיים הם יותר מדי חזקים ושישיה טהורה לא יכולה לשרוד בגלל זה... כי במשחקים המקוריים, אתה לא צריך שום אגדי כדי לנצח את העילית פור או את האלוף או בכלל.

אז נגד. אבל כן כדאי לך להציע חיזוק לזורואק, כי זה מאוד טוב (או בכלל לתקן את כל המערכת השגוייה)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מודע מאוד לעצם זה שאגדיים ונכחדים הם קצת מוגזמים פה בליגה, לעומת במשחקים ששישיה חסרת אגדיים יכולה לכפול כל אחד... אבל זאת לא סיבה ליצור עוד פוקימון. ועוד אגדי. כל היופי זה להשאיר אותו כמו שהוא, באותה דרגת נדירות (נדיר מאוד), אבל להוסיף לו קצת כוח, או לתקן את הגורם המרכזי לבעיה שאגדיים הם יותר מדי חזקים ושישיה טהורה לא יכולה לשרוד בגלל זה... כי במשחקים המקוריים, אתה לא צריך שום אגדי כדי לנצח את העילית פור או את האלוף או בכלל.

אז נגד. אבל כן כדאי לך להציע חיזוק לזורואק, כי זה מאוד טוב (או בכלל לתקן את כל המערכת השגוייה)

לפחות נתת סיבה טובה...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד. מה הרעיון להכפיל פוקימון ולעשות אותו חזק יותר? שטותי לגמרי בעיני. יש את זורוארק הרגיל, אם אתה רוצה תשיג אותו ותחזק אותו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד. מה הרעיון להכפיל פוקימון ולעשות אותו חזק יותר? שטותי לגמרי בעיני. יש את זורוארק הרגיל, אם אתה רוצה תשיג אותו ותחזק אותו.

הרעיון הוא שזורוארק יותר חזק בסדרה וגם במשחקים אחרים..., אבל אמרו לי שלא רוצים שהרגיל יהפוך לאגדי...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד הסיבה פשוטה מספיק כבר להמציא פוקמונים עוד מעט יהיו יותר נכחדים מהאמתיים!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נגד הסיבה פשוטה מספיק כבר להמציא פוקמונים עוד מעט יהיו יותר נכחדים מהאמתיים!!

לא אמרתי שהוא יהיה נכחד... -_-

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני נגד.לדעתי צריך להגדיל את הכוח של זוראה וזוראורק שיש כבר ולא ליצור פוקימון חדש.(ויש כבר אנג'ל זוראה)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים