• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

3DS - דף קשר

Recommended Posts

ובכן... קונסולת ה-3DS מאוד אהובה בקרב קהילת הפורום, לכן החלטתי ליצור דף קשר עם כל ה-Friend Codes

טופס:

שם:

קוד:

הודעת מבקרים:

משחק מועדף:

הערות:

דוגמא לטופס (שלי):

שם: Ariel

קוד: 1134-9897-1775

הודעת מבקרים: LOL

משחק מועדף: Sonic Lost World

הערות: אולי לא תוכלו להוסיף אותי (אלא אם כן תהיו קרובים אליי), מכיוון שאם תבחרו באפשרות אינטרנט אז אצטרך לשלוח בקשה חזרה ואסור לי להפעיל את האינטרנט, והאפשרות השנייה דורשת קרבה בין שני המכשירים...

אם תרצו לבקש שיוסיפו אתכם חזרה, נא לעשות זאת בהודעה פרטית

תהנו!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: ערן

קוד:

הודעת מבקרים: WhatEver~ (זה הילד שפתח את הפוסט הזה עשה לי)

משחק מועדף: אממ... אומגה רובי/ספיר (שם כתוב סמאש ברוס ראו למה ב"הודעת מבקרים" סוגריים). האמת שאין לי את המשחק אבל יהיה לי.

הערות: נעננעננעע Hey Jude

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: Liel

קוד: 0404-8485-5332

הודעת מבקרים: I LOVE Luxray

משחק מועדף: Pokemon Omega Ruby

הערות: מתחנן להחלפה יש לי 2 פרואקי , זורוארק ו2 בלדומים למי שרוצה בORAS או XY

נערך על-ידי TheLuxray
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: לידי

קוד: 2466-3779-9520

משחק מועדף: פאנטאזי לייף, אני גם משחקת בסמאש, פוקימון Y, פוקימון אלפא ספיר ווואן פיס.

הערות: אנשים שרוצים קרב\עזרה\להחליף פוקימונים או סתם פרינד סאפארי תוסיפו אותי ותשלחו לי הודעה בפרטי עם הקוד שלכםD:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • 2 months later...

שם: שחר (Shahar)

קוד: 0662-4980-6911

הודעת מבקרים: לא זוכר XD

משחק מועדף: Pokemon x

הערות: המשחקים שיש לי הם אומגה רובי וX ויש כמה אגדיים שאני מחלק כגון גראודון שייני קיוגר שיני ועד... אבל לא כולם עובדים כמו שצריך...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • 4 weeks later...
Guest Reggie Fils-Aimé

סליחה עם אני מקפיץ, אני חושב שזה נושא שאפשר תמיד להקפיץ..

שם: ירון, דא.

קוד: 3797-9168-2738

הודעת מבקרים: למה לעזאזל בפורום לפוקימון רק למשתמשים ספורים יש 3DS? למה?!  ורק לאיזה שתיים-שלושה אין קונסולה (שכנראה הם יקנו בקרוב XD).

משחק מועדף: כולם. (סמאש ואומגה רובי)

הערות: יש לי ניו 3DS XL! הגרסה החדשה עם הצ'יפרים, המשחקים הבלעדיים, החומרה והגרפיקה המשופרות, התלת-מימד הטוב יותר, זמני הטעינה הקצרים יותר וכו' D:

נערך על-ידי TheUnreal
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • 1 month later...

מצטער אם זה ספאם, אבל מישהו כאן יודע כמה אמורה לעלות בערך קונסולת DS3+אומגה רובי ואולי עוד משחק?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מצטער אם זה ספאם, אבל מישהו כאן יודע כמה אמורה לעלות בערך קונסולת DS3+אומגה רובי ואולי עוד משחק?

קונסולת אקסטרה לארז' (בגודל גדול כמו של הרוב) פלוס משחק פוקימון אומגה רובי אני מניח בסביבות ה800 שקל. זה נשמע מטורף, אני יודע.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קונסולת אקסטרה לארז' (בגודל גדול כמו של הרוב) פלוס משחק פוקימון אומגה רובי אני מניח בסביבות ה800 שקל. זה נשמע מטורף, אני יודע.

אתה צוחק עלי?! מישהו אמר לי 1.5K\1.2K! שיקרו עלי. יש מצב אני קונה, רק אני לא יודע מה העניין באומגה רובי~

מה עושים שהוא כל-כך כיף?

נערך על-ידי RoarDialga
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק עלי?! ישהו אמר לי 1.5K! שיקרו עלי. יש מצב אני קונה, רק אני לא יודע מה העניין באומגה רובי~

מה עושים שהוא כל-כך כיף?

אוקיי המצב הולך ככה.

המשחקים המומלצים הם XY שהם הלפני אחרונים שיצאו או ORAS שהם העדכניים ביותר. אם אתה רוצה להשאר עדכני, לשחק הרבה באינטרנט וכדומה קנה את ORAS, שזה הקיצור לאומגה רובי ואלפה ספיר. כמובן שעדיף לקנות רק אחד. לא הרבה קונים XY כי רוצים להשאר עדכניים וכל זה... רק תזכור שבXY לא היו פרימל גראודון, פרימל קיוגר, ועוד מספר מגות, כך שמבחינת פוקימונים יש פחות אפשרויות. מכיוון שזה מחוז חדש יותר בטבע תוכל למצוא יותר פוקימונים. מה שאני אישית אהבתי בXY שלא אפשרי בORAS זה האפשרות של שינוי עיצוב הדמות. במהלך המשחק תוכל לשנות את המראה של עצמך. אבל כמובן כיום עדיף ORAS, למרות שאם תרצה להשאר ממש עדכני, עדיף שתחכה למשחק הבא בסדרה (לא בסגנון סופר מסטרי דאנג'ן, בסגנון המשחקים המקוריים) ואז תקנה אותו מיד. המחיר לא ישתנה. כמובן שאני ממש ממש לא נחשב מומחה ואנשים רבים אחרים יוכלו לתת לך הסבר הרבה יותר טוב משלי על כלל מה שכתוב כאן. ההמלצה הסופית שלי היא שבכל זאת על מנת להשאר עדכני, למרות שזה לא חביב עליי, קנה את אומגה רובי או אלפה ספיר.

תהנה :)

ותזכור, אנחנו חייבים לתת פריינד קוד ולהלחם XD אני חייב להלחם בך XP, רק חשוב שתלמד משחק תחרותי ולא רק הסתמכות על כוח כמו בליגה. זה אומר לא להלחם עם טנקים כמו ארכאוס ומגה סאלמנס, אלה עם חשיבה.

חחח זהו זה מה שיש לי לאמר לך כרגע XD

לי יש את X, ואומגה רובי. גם אולימפיאדת סוניק ומאריו אבל זה מיועד לDS רגיל וישן כך שהאיכות לא משהו... ועוד משחקים שאני מוריד חינם בEshop, חנות המשחקים של הקונסולה. הרוב עולים כסף, פוקימון ראמבל וורלד הדי חדש ושאפל הם בחינם. אם יהיה לך ORAS אז תוריד את הדמו מEshop\ הוא ממש מעצבן ועלוב אבל משיגים ממנו הרבה דברים למשחק האמיתי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אוקיי המצב הולך ככה.

המשחקים המומלצים הם XY שהם הלפני אחרונים שיצאו או ORAS שהם העדכניים ביותר. אם אתה רוצה להשאר עדכני, לשחק הרבה באינטרנט וכדומה קנה את ORAS, שזה הקיצור לאומגה רובי ואלפה ספיר. כמובן שעדיף לקנות רק אחד. לא הרבה קונים XY כי רוצים להשאר עדכניים וכל זה... רק תזכור שבXY לא היו פרימל גראודון, פרימל קיוגר, ועוד מספר מגות, כך שמבחינת פוקימונים יש פחות אפשרויות. מכיוון שזה מחוז חדש יותר בטבע תוכל למצוא יותר פוקימונים. מה שאני אישית אהבתי בXY שלא אפשרי בORAS זה האפשרות של שינוי עיצוב הדמות. במהלך המשחק תוכל לשנות את המראה של עצמך. אבל כמובן כיום עדיף ORAS, למרות שאם תרצה להשאר ממש עדכני, עדיף שתחכה למשחק הבא בסדרה (לא בסגנון סופר מסטרי דאנג'ן, בסגנון המשחקים המקוריים) ואז תקנה אותו מיד. המחיר לא ישתנה. כמובן שאני ממש ממש לא נחשב מומחה ואנשים רבים אחרים יוכלו לתת לך הסבר הרבה יותר טוב משלי על כלל מה שכתוב כאן. ההמלצה הסופית שלי היא שבכל זאת על מנת להשאר עדכני, למרות שזה לא חביב עליי, קנה את אומגה רובי או אלפה ספיר.

תהנה :)

ותזכור, אנחנו חייבים לתת פריינד קוד ולהלחם XD אני חייב להלחם בך XP, רק חשוב שתלמד משחק תחרותי ולא רק הסתמכות על כוח כמו בליגה. זה אומר לא להלחם עם טנקים כמו ארכאוס ומגה סאלמנס, אלה עם חשיבה.

חחח זהו זה מה שיש לי לאמר לך כרגע XD

לי יש את X, ואומגה רובי. גם אולימפיאדת סוניק ומאריו אבל זה מיועד לDS רגיל וישן כך שהאיכות לא משהו... ועוד משחקים שאני מוריד חינם בEshop, חנות המשחקים של הקונסולה. הרוב עולים כסף, פוקימון ראמבל וורלד הדי חדש ושאפל הם בחינם. אם יהיה לך ORAS אז תוריד את הדמו מEshop\ הוא ממש מעצבן ועלוב אבל משיגים ממנו הרבה דברים למשחק האמיתי.

תודה על ההסבר, אבל יש לך חנות בעיר מסוימת להמליץ לי לקנות? נגיד באיזו חנות קנית את ה-DS3 שלך? 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסבר, אבל יש לך חנות בעיר מסוימת להמליץ לי לקנות? נגיד באיזו חנות קנית את ה-DS3 שלך? 

אני קניתי מהאינטרנט, הכי טוב. אם יש לך דודים שחוזרים מחו"ל פעם פעמיים בשנה ותוכל לשלוח אליהם ושהם יביאו זה יכול לצאת אפילו יותר זול בגלל משלוח קצר יותר. לא בטוח שתמצא משלוח לישראל בכלל. האתר שאני ממליץ הוא אמזון אבל יש עוד אתרים כמובן,, גם איביי. חנות בישראל ששמעתי שמוכרת 3DS וORAS זה היה במפלצות כיס שהם פרסמו:

http://pocketmonsters.co.il/?p=37564

ו... עכשיו ראיתי את זה...:

http://pocketmonsters.co.il/?p=25088

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מהאינטרנט, הכי טוב. אם יש לך דודים שחוזרים מחו"ל פעם פעמיים בשנה ותוכל לשלוח אליהם ושהם יביאו זה יכול לצאת אפילו יותר זול בגלל משלוח קצר יותר. לא בטוח שתמצא משלוח לישראל בכלל. האתר שאני ממליץ הוא אמזון אבל יש עוד אתרים כמובן,, גם איביי. חנות בישראל ששמעתי שמוכרת 3DS וORAS זה היה במפלצות כיס שהם פרסמו:

http://pocketmonsters.co.il/?p=37564

ו... עכשיו ראיתי את זה...:

http://pocketmonsters.co.il/?p=25088

מה לקנות? נינטנדו DS3 XL, או DS3 רגיל?...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

XL

עדיף

תודה, אם אקנה (ואני רוצה לקנות) כנראה אקנה XL. אבל  שאלה קטנה נוספת-

יש משהו שב-DS3 רגיל יש וב-XL אין?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה, אם אקנה (ואני רוצה לקנות) כנראה אקנה XL. אבל  שאלה קטנה נוספת-

יש משהו שב-DS3 רגיל יש וב-XL אין?

אני חושב שההבדל הוא רק בגודל... מצטער XP

אבל תהנה

http://vignette2.wikia.nocookie.net/gravityfalls/images/0/05/Paul_Robertson_Fight_Fighters_Rumble_sword_swipes.gif/revision/latest?cb=20120922042901

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה, עזרת לי מאוד (:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה, עזרת לי מאוד (:

קדימה דניאל! תקנה ועולם שלם (זכויות של Nintendo) יפתח בפניך!

נ.ב. אני קניתי את אומגה רובי עם 2DS (ניתן לשחק בו גם במשחקי DS וגם במשחקי 3DS) וזה עלה בחבילה אחת... 1,200 שקלים! 11020263-1411472759-120871.jpg

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest Reggie Fils-Aimé

קדימה דניאל! תקנה ועולם שלם (זכויות של Nintendo) יפתח בפניך!

נ.ב. אני קניתי את אומגה רובי עם 2DS (ניתן לשחק בו גם במשחקי DS וגם במשחקי 3DS) וזה עלה בחבילה אחת... 1,200 שקלים! 11020263-1411472759-120871.jpg

בכל סוגי ה-3DS אפשר לשחק במשחק DS.

2DS הוא פשוט 3DS לילדים קטנים - אין בו את האפקט התלת-מימדי שבמילא אפשר לכבות בכל ה-3DS.

נערך על-ידי Yal
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחח לי המשחק והקונסולה התלת מימדית כשהם בנפרד עלו לי ביחד 800 XD אבל נייס לוקסארי. רוצה מחר קרב?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שחר, אם תוכל לתת לי שם של חנות, לא באינטרנט, אשמח. תזכיר לי, קנית את שלך באינטרנט??

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קניתי באינטרנט, יותר זול, ובאחד הקישורים שנתתי יש להם חנות אני חושב בראשון לציון.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לך עדיין את האתר אינטרנט שממנו קנית?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

דה לוקסרי*, ותודה. אני מקווה לקנות, עזרת לי רצח ^^

עריכה:

יש מצב תגיד לי אם אלפא ספיר עלה כמו האומגה רובי?..

נערך על-ידי RoarDialga
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים