עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

איוונטים

roeemas
 Share

להפסיק לעשות עוד ×�יוונטי×�  

18 הצבעות

1. 1.

Recommended Posts

שם משתמש במשחק:TheStaR

ההצעה: 
ההצעה שלי היא להפסיק לעשות "ניכחדים"\"איוונטים",
מכיוון שהדבר הזה מרחיק את המשחק מהמקור.
אני פה עוד מהימים ליפני כל ה"נכחדים" ואני יכול להגיד בכנות היה יותר כיף בלי הדברים האלו

כיצד אני חושב שההצעה תתרום למשחק:
תעשה את המשחק קרוב יותר למציאות (הוא כבר רחוק משם) יחזיר את הכיף,
בנוסף לכך כל ה"איוונטים" מורידים ערך לפוקימונים אחרים 

מקווה שההצעה תתקבל emoticon-00148-yes.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט צודק, בלי הנכחדים היה הרבה יותר כיף! בעד ענקקק  :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בעד אבל במקום להוציא "נכחדים" תוציאו אגדיים חדשים שיהיה אפשר למצוא וזה יעשה את המשחק הרבה יותר כיף אז כמו שאמרתי בעד!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• מנהלים ראשיים

אחת הסיבות להגיית ההצעה שלך היא שהנכחדים בד"כ חזקים יותר מרוב האגדיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכחדים זה שם לא מתאים אני ממליץ לשנות אותו למסטוריים.. יותר מתאים..
ואיוונטים יש גם במשחקים המקוריים ככה שאני רושם נגד...
איוונטים נועדו כדי לגוון ולהוסיף
ואפילו בסדרה היו פוקימונים מיוחדים כמו סנורלקס איש השלג או סודוואודו המוזהב.. ככה שזה די בסדר להוסיף פוקימונים מיוחדים
אבל בנוגע לשם "נכחדים" הייתי משנה למסטוריים או מיוחדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת הסיבות להגיית ההצעה שלך היא שהנכחדים בד"כ חזקים יותר מרוב האגדיים?

נכון,

אבל כל הנכחדים זה כבר נמאס כל הזמן אותיות\בלונים\מסכות ומי יודע לאן זה יגיע בתור שחקן מפעם אני אומר את דעתי שנכחדים זה גרוע הורידו את הכיף מהמשחק והוציאו אותו מהמקור ויש הרבה כאלו שלא יותר חזקים...

אם הייתה שם לב רק עונת האנונים הייתה רצינית חוץ מזה כלום לא רציני 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכחדים זה שם לא מתאים אני ממליץ לשנות אותו למסטוריים.. יותר מתאים..

ואיוונטים יש גם במשחקים המקוריים ככה שאני רושם נגד...

איוונטים נועדו כדי לגוון ולהוסיף

ואפילו בסדרה היו פוקימונים מיוחדים כמו סנורלקס איש השלג או סודוואודו המוזהב.. ככה שזה די בסדר להוסיף פוקימונים מיוחדים

אבל בנוגע לשם "נכחדים" הייתי משנה למסטוריים או מיוחדים

אתה יודע שהמוזהב יש כרגע במשחק וזה לא מפריע אבל זה לא כאילו פוקימון עם כוח נסתר וגם הסנורקלס זה כנראה סנורקלס שחי הרבה בשלג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שנגד,

האירועים מוסיפים כיף למשחק!

אם לא היו אירועים אז היה משעמם כי כל הזמן היה אותו הדבר!

עם אירועים אתה יכול לאסוף חפצים, לקנות דברים.

ואני לא חושב שנכחדים מורידים את הערך לפוקימונים אחרים,

זה פוקימונים מיוחדים שאי אפשר להשיג, רק באירועים,

זה שהם יותר חזקים מהפוקימונים האגדיים לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שנגד,

האירועים מוסיפים כיף למשחק!

אם לא היו אירועים אז היה משעמם כי כל הזמן היה אותו הדבר!

עם אירועים אתה יכול לאסוף חפצים, לקנות דברים.

ואני לא חושב שנכחדים מורידים את הערך לפוקימונים אחרים,

זה פוקימונים מיוחדים שאי אפשר להשיג, רק באירועים,

זה שהם יותר חזקים מהפוקימונים האגדיים לא אומר כלום.

בוא נביא לך דוגמא קטנה:

פעם מיוטוY היה שווה 500+ גם על מצב לא הכי טוב ובמצב מהיר היה 700+ 

עכשיו כמה הוא שווה 200-400  וזה טווח מחירים של סאסי-טימיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד !

אוונטים מוסיפים מרץ למשחק, ומהו המרץ הזה? להשיג את המטבעות המסויימות בשביל לקנות את הפוקימון.

הנכחדים לא מורידים בכלל אבל בכלל לא ערך לפוקימונים, פוקימון לא תמיד נשאר אותו מחיר גבוהה, בסוף הוא ירד.. בגלל חידוש נוסף שיגרום לאנשים להישאר/להימשך למשחק

אי אפשר שהקהילה תישאר תקועה במשחק בלי כלום, לא יתווסף שום דבר חדש, רק כל יום אותו דבר, משחק רגיל, משחק שבסוף ישעמם אותך כעבור כמה ימים/שבועות/חודשים.

אך בעלי הקהילה מנסים לשפר אותה עוד ועוד והלפוך אותה לקהילה מצליחה ומאוד כיפית.

אך בשביל לשפר את האוונטים בעלי המשחק הוסיף גם פוקימונים הנקראים "נכחדים", כך יותר מהנה ויותר מאתגר ומושך לזכות בפרסים השונים שיש באוונט.

גם אני בעד אבל במקום להוציא "נכחדים" תוציאו אגדיים חדשים שיהיה אפשר למצוא וזה יעשה את המשחק הרבה יותר כיף אז כמו שאמרתי בעד!!!

כמה שאתה טועה, פוקימון הנקרא נכחד הוא פוקימון שאינו ניתן למציאה, מדוע? מאחר ואם יהיה ניתן למצוא אותו, ירד גם ל*פוקימון וגם ל*אוונט עצמו הערך.

מוריד את החשק למשחק? בכלל לא.

האוונטים מוסיפים חלק גדול למשחק, זה לא מהנה לעשות קרבות, להתאמץ בשביל זה, לקבוע מטרה במשחק? להשיג מטבעות (מטבע מיוחד בשביל אותו האוונט) ולקנות חפצים/פוקימונים, דרך חנות מיוחדת שנפתחת בשביל אירוע האוונט?

והפוקימונים הנכחדים ממש לא מורידים ערך לפוקימונים אחרים אני חייב להזכיר שלפוקימונים תמיד יורד הערך, ופוקימונים אחרים חזקים יותר מתווספים.

זוהי בעייתך שאינך מצליח להשיג פוקימונים נכחדים, אך זו לא סיבה שמשתמשים אחרים יפגעו מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד !

אוונטים מוסיפים מרץ למשחק, ומהו המרץ הזה? להשיג את המטבעות המסויימות בשביל לקנות את הפוקימון.

הנכחדים לא מורידים בכלל אבל בכלל לא ערך לפוקימונים, פוקימון לא תמיד נשאר אותו מחיר גבוהה, בסוף הוא ירד.. בגלל חידוש נוסף שיגרום לאנשים להישאר/להימשך למשחק

אי אפשר שהקהילה תישאר תקועה במשחק בלי כלום, לא יתווסף שום דבר חדש, רק כל יום אותו דבר, משחק רגיל, משחק שבסוף ישעמם אותך כעבור כמה ימים/שבועות/חודשים.

אך בעלי הקהילה מנסים לשפר אותה עוד ועוד והלפוך אותה לקהילה מצליחה ומאוד כיפית.

אך בשביל לשפר את האוונטים בעלי המשחק הוסיף גם פוקימונים הנקראים "נכחדים", כך יותר מהנה ויותר מאתגר ומושך לזכות בפרסים השונים שיש באוונט.

כמה שאתה טועה, פוקימון הנקרא נכחד הוא פוקימון שאינו ניתן למציאה, מדוע? מאחר ואם יהיה ניתן למצוא אותו, ירד גם ל*פוקימון וגם ל*אוונט עצמו הערך.

השם נכחד נבחר לפוקימונים אלה, מאשר והם נכחדו בטבע, כלומר ללא אפשרות מציאה בטבע ואי אפשר למצוא אותם, למשל שאומרים "חיות בסכנת הכחדה".

אז כאילו הפוקימונים הנכחדים ב"סכנת הכחדה" ויש אפשרות להשיג אותם רק בחנות האיוונט או/ בתחרות שאותה צוות המשחק מממן.

אתה כל כך צודק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי מה שרועי אמר הבנתי שבאמת צריכים להיות ניכחדים ואוונטים וזה יעשה את המשחק יותר מאתגר אבל עדיין לפי דעתי צריכים להתווסף גם אגדיים חדשים אגדיים שאפשר למצוא ולא רק נכחדים שהם בלתי ניתנים למציאה ככה יצאו אגדיים חדשים שיהיו יותר טובים וגם תיהיה תחרות כזאת בין המשתמשים של "מי יתפוס את הפוקימון הזה ראשון" וזה ייתן יותר כיף למשחק... אז כמו שאמרתי בהתחלה עברתי לנגד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד!

האוונטים מחדשים דברים במשחק.

כאשר אין איוונטים המשחק יתחיל להימאס.

בסופו של דבר אנשים ישיגו את כל הפוקמונים וישעמם להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• מנהלים ראשיים

איוונטים ימשיכו להתקיים, פוקימונים חדשים ימשיכו לצאת. 

ננסה להתחשב ולא לעשות את הנכחדים חזקים יתר על המידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.