עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

המלחמה

MyHeartForYou
 Share

Recommended Posts

איך אתם מרגישים עם המלחמה העוברת עלינו כיום?

קשה לכם? יותר קל לכם?

אתם דואגים?

זה המקום לפרוק בוא הכל.

אני קצת מוטרדת מהמלחמה הזאת, אח שלי נכנס לעזה וחזר.

הוא לא נפצע בעזרת השם, אך חברו נפטר, יהי זכרו ברוך.

אני חושבת שצריך כבר שלום בעולם הזה!  אי אפשר לחיות ככה.. אי אפשר..

אנחנו צריכים להבין שחייבים לגשר, אם לא יהיה שלום, לא נחזיק מעמד.

כמו כן, נמשיך לחזק את חיילי צה"ל ואת תושבי הדרום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא גר בעזור המילחמה אבל בקשר לשלום בעולם כשהייתי קטן (בערך גיל 5) תמיד רציתי שיהיה שלום בעלום (ודימינתי שכל היבשות היתחבר לאחד כשזה יקרה XD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא גר בעזור המילחמה אבל בקשר לשלום בעולם כשהייתי קטן (בערך גיל 5) תמיד רציתי שיהיה שלום בעלום (ודימינתי שכל היבשות היתחבר לאחד כשזה יקרה XD)

באזור* המלחמה*

איי.. חלומות מתוקים :< חבל שהם לא יכולים להתגשם, לא במצבנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב לדבר בשגיאות! זה כיף

תגובת ספאם לא קשורה, דווחת

כל כך נכון, אנחנו מתרחקים במקום להתקרב, המלחמות ימשכו, ועוד פרחים יקטפו, אסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.. אל תדאגי..

הכל יהיה בסדר<: נקווה שהמבצע ייגמר בקרוב וכל החיילים יחזרו בשלום לביתם.

לקיים שלום זה לא דבר קל במיוחד, ואני מניחה שהוא לא יקרה בקרוב, אבל כולנו נצטרך להתגבר על הדאגות והפחדים כדי להמשיך לנצל את החיים ולא להסתגר בתוך עצמנו כי מישהו שאנחנו אוהבים נהרג או נפצע. הוא היה רוצה שנמשיך להנות ולחיות בכיף.

בינתיים כל מה שיש לנו לעשות זה לחזק את החיילים ותושבי הדרום - מה שיחזק את צה"ל. 

אם יש לך עוד נושאים לפרוק אותם או לשתף אותם עם מישהו במקום להחזיק על הלב את מוזמנת לפתוח פה אשכולות נוספים וכולם יוכלו לענות לך / לשלוח לי בה"פ.

תיהי חזקה!♥

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יואב ניפצע קשה במילחמה אני גר בבאר שבע ורוב הזמן אני בבית חולים איתו זה מעצבן נוראאא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בעוטף עזה ורוב המבצע לא הייתי בבית... אנחנו רוצים שלום, וגם הערבים רוצים, אבל יש ארגוני טרור שהמטרה שלהם היא ברורה: להרוג כול יהודי ישראלי :( הם לא מעוניינים בשלום, כי המטרה שלהם מלכתחילה היא לא שלום, אלה רצח ומוות..  :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בעוטף עזה ורוב המבצע לא הייתי בבית... אנחנו רוצים שלום, וגם הערבים רוצים, אבל יש ארגוני טרור שהמטרה שלהם היא ברורה: להרוג כול יהודי ישראלי :( הם לא מעוניינים בשלום, כי המטרה שלהם מלכתחילה היא לא שלום, אלה רצח ומוות..  :(

לא, זאת רק המטרה של כל העולםO: המטרה של החאמס זה להרוג את כולםO: את היהודים, את הישראלים, את הנוצרים, את הערבים וגם את עצמם. בקיצור, כל אחד שלא חושב בדיוק כמותם צריך למות. ומבחינתם למות בשביל לעשות את זה זאת הדרך הנכונה. הם רוצים שכל דבר חי פשוט לא ישאר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זאת רק המטרה של כל העולםO: המטרה של החאמס זה להרוג את כולםO: את היהודים, את הישראלים, את הנוצרים, את הערבים וגם את עצמם. בקיצור, כל אחד שלא חושב בדיוק כמותם צריך למות. ומבחינתם למות בשביל לעשות את זה זאת הדרך הנכונה. הם רוצים שכל דבר חי פשוט לא ישאר...

לא אמרתי שזאת המטרה של העולם, אמרתי שזו המטרה של ארגוני טרור כמו החמאס, חיזבאללה ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזאת המטרה של העולם, אמרתי שזו המטרה של ארגוני טרור כמו החמאס, חיזבאללה ועוד...

כא, אני תיקנתי אותך. גם מוסלמים כמובן, אבל תאמין לי שגם רוב האחרים ישמחו יותר אם אנחנו לא נהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יואב ניפצע קשה במילחמה אני גר בבאר שבע ורוב הזמן אני בבית חולים איתו זה מעצבן נוראאא

מאחל לך שהכל יהיה בסדר ושהוא יחזור בריא ושלם הביתה.

אני לא מפחד מהמלחמה בכלל, זה מצחיק אותי כמה שהם יכולים להיות טיפשים,

אולי קצת בהתחלות של מלחמה אני פוחד, ב3-4 ימים הראשונים אבל אחר כך אני מבין שזה סתם חרא.

אין מה לפחד.

אבל אם באמת אחד מהמשפחה שלי היה בעזה הייתי דואג לו. זו תחושה מובנת שאתה דואג לבן משפחה שנכנס לעזה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי היה שלום בעולם.. אבל זה העולם שלנו, אין מה לעשות. הדבר  היחיד שאפשר לעשות לחיילים זה לשמח אותם, לתמוך בהם. באמת שאני מאחל שלום בעולם, אבל זה לא משהו שיקרה במאה הקרובה. אני מקווה שדור העתיד יהיה דור בלי מלחמות, ואני רוצה לחיות בלי מלחמות, לחיות בביטחון, שאף אחד לא יכול לעשות לי רע. בקיצור, שכל חיילנו יחזרו בשלום,  בריאים ושלמים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעדיף מלחמה על פני שלום , למרות שהשמועות הן שיש גם מנהרות שהגיעו עד לאזור הצפון ורוב המשפחה שלי בערים הצפוניות ממש , נהריה וכל זה :( 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעדיף מלחמה על פני שלום , למרות שהשמועות הן שיש גם מנהרות שהגיעו עד לאזור הצפון ורוב המשפחה שלי בערים הצפוניות ממש , נהריה וכל זה :(

באמת אתה מעדיף מלחמה על פני שלום? שעוד אנשים ימותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה מעדיף מלחמה על שלום?O: אתה ערבי?O:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת האיסלם היא דת שאומרת שכל הדתות נחותות יותר (מהאיסלם כמובן), הם נגד ישראל כי הם יותר בקטע של תפסנו להם את המדינה.

כן, צודק, עדיף לאבד המון חיילים ואזרחים ולרצוח ערבים שלא עשו כלום, ממש חכם! נכון! אני איתך! או שפשוט נקבץ הרבה ערבים שלא עשו כלום באיזה מקום כדי שלא נצטרך לאסוף אותם מכל מקום, נקרא לזה גטאות וכל פעם נהרוג אותם לפי סדר הגעתם לגטאות, לא נביא להם אוכל, מקסימום הם יוכלו את הבשר של האנשים שרצחנו, ככה נטהר את העולם מערבים ואם מישהו יתנגד לנו נגיד שהם התחילו ונפרסם תמונות שנערכו בפוטושופ של ערבים מכים ילד ישראלי קטן ורוצחים אותו או שנרצח אותו בעצמנו ונפרסם את זה...

B0reXlc.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, צודק, עדיף לאבד המון חיילים ואזרחים ולרצוח ערבים שלא עשו כלום, ממש חכם! נכון! אני איתך! או שפשוט נקבץ הרבה ערבים שלא עשו כלום באיזה מקום כדי שלא נצטרך לאסוף אותם מכל מקום, נקרא לזה גטאות וכל פעם נהרוג אותם לפי סדר הגעתם לגטאות, לא נביא להם אוכל, מקסימום הם יוכלו את הבשר של האנשים שרצחנו, ככה נטהר את העולם מערבים ואם מישהו יתנגד לנו נגיד שהם התחילו ונפרסם תמונות שנערכו בפוטושופ של ערבים מכים ילד ישראלי קטן ורוצחים אותו או שנרצח אותו בעצמנו ונפרסם את זה...

B0reXlc.gif

"בואו נקח את מה שעידן אמר ונפרש את זה בדרך הפוכה. כי ככה אנשים טיפשים עושים!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בואו נקח את מה שעידן אמר ונפרש את זה בדרך הפוכה. כי ככה אנשים טיפשים עושים!"

זה יותר "בואו נסיק מה שהולך לקרות אם מה שהוא אמר יקרה" רק שישראל היא מדינה קטנה וכולם שמים עליה ... לא רק ששמים גם יש אנטישמיות בכל מקום, צעד אחד לא נכון שלנו וזהו, בעיקרון מה שהוא אמר זה שהוא רוצה מלחמה במקום שלום, אני בעצם הבאתי את מה שיקרא אם המלחמה תמשיך, אני בכלל לא חושב שהוא התכוון לזה שהמלחמה תמשיך הוא יותר התכוון לערבי טוב זה ערבי מת, אם הוא באמת התכוון למלחמה אז הוא סדיסט או פשוט מטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יותר "בואו נסיק מה שהולך לקרות אם מה שהוא אמר יקרה" רק שישראל היא מדינה קטנה וכולם שמים עליה ... לא רק ששמים גם יש אנטישמיות בכל מקום, צעד אחד לא נכון שלנו וזהו, בעיקרון מה שהוא אמר זה שהוא רוצה מלחמה במקום שלום, אני בעצם הבאתי את מה שיקרא אם המלחמה תמשיך, אני בכלל לא חושב שהוא התכוון לזה שהמלחמה תמשיך הוא יותר התכוון לערבי טוב זה ערבי מת, אם הוא באמת התכוון למלחמה אז הוא סדיסט או פשוט מטומטם.

אני מקווה בשבילו שהוא לא התכוון לזה. אני מניחה שנצטרך לחכות שהוא יסביר לנו. למרות שלא פעם ראשונה שיצא לי לראות אנשים ש"מעדיפים מלחמה על שלום" ובזה מתכוונים פשוט לא לוותר ולא להתפשר על "תנאי שלום" שרק פוגעים בנו אחר כך. שלזה אגב גם אני בעד. אני אבל עדיין לא חושבת שאם תהיה לנו הזדמנות להשיג שלום אמיתי, ובאמיתי אני מתכוונת שבדרך קסם פתאום אף אחד לא ירצה באמת להרוג אותנו, אז צריך להתנגדO:

כל מה שנשאר זה לחכות שאמריקאי שמן יצבע פרה בכתוםO^O *מחזיקה אצבעות*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה בשבילו שהוא לא התכוון לזה. אני מניחה שנצטרך לחכות שהוא יסביר לנו. למרות שלא פעם ראשונה שיצא לי לראות אנשים ש"מעדיפים מלחמה על שלום" ובזה מתכוונים פשוט לא לוותר ולא להתפשר על "תנאי שלום" שרק פוגעים בנו אחר כך. שלזה אגב גם אני בעד. אני אבל עדיין לא חושבת שאם תהיה לנו הזדמנות להשיג שלום אמיתי, ובאמיתי אני מתכוונת שבדרך קסם פתאום אף אחד לא ירצה באמת להרוג אותנו, אז צריך להתנגדO:

כל מה שנשאר זה לחכות שאמריקאי שמן יצבע פרה בכתוםO^O *מחזיקה אצבעות*

עד שיש פה ויכוח בין שמאל לימין אני לא מתכוון לסיים אותו ככה, מקווה שזה לא מפריע לך ><

קודם כל אני בכללי מיזנתרופ (לא מסיבות של חרם אומשהו כזה, אני פשוט חושב שהאנושות מזיקה לעצמה ולחיים האחרים בכדור הארץ, האנושות עשתה ממש מעט נזק לכדור הארץ ואנחנו פשוט מפגרים מדי מכדי לעשות שלום עולמי, במקום זה אנחנו מאמינים באלים שלא קיימים ויש יותר מדי אלים זאת אומרת שיש מלחמות בעולם בעיקר בגלל הדתות [למרות שיש גם עוד הרבה מלחמות על שטח וכבוד, אני לא אתייחס לזה]) הקטע של "אני לא מאמין שיהיה שלום אמיתי" זה סתם תירוץ של המון אנשים שפשוט לא רוצים לעשות שלום עם ערבים מסיבות שונות יכול להיות גזענות ויכול להיות פרנויה וסתם דעה שנלקחה מהסביבה, הסביבה הישראלית היא יותר ימינית זה לא סוד, הבעיה זה שהימיניים חושבים שכל השמאל הוא שמאל רדיקלי מה שלא נכון, שמאל רדיקלי זה בעצם שמאל שהוא לטובת הערבים ולא לטובת ישראל כלומר אלו שצועקים "שחרור פלסטין" וכו', יש גם את המרכז שאני בעצם שם אותי שם רק שאני בדרך כלל יותר מגן על השמאל וזה בגלל הסיבה שציינתי, יש יותר ימיניים.

~נקטע לי חוש המחשבה לרגע כי אמא ואבא שלי מדברים ברוסית, גררררררר~ 

אז כן, יש אנשים שלא רוצים שלום שזה סבבה ויש אנשים שרוצים שלום ויש את האנשים שרוצים שלום בחינם זאת אומרת לא לוותר על כלום מצד שני הצדדים שלא מוביל לשום דבר, היה אדם אחד שקראו לו "יצחק רבין" הוא היה שוחר שלום שרצה רק לטובת עמו, כמה רגעים אחרי שהוא היה בעצרת תמיכה בהסכם אוסלו על ידי מתנקש ישראלי - דתי - ימיני שהתנגד להסכם אוסלו (הסכם שלום בין ישראל לאש''ף והוא היה חלק מתהליך השלום בין ישראל ופלסטינים) ובכך הרס את כל מה שרבין בנה. 

אני מאמין שאם היה הסכם שלום הכל היה אחרת, הגזענות הייתה יורדת בשני הצדדים המלחמות היו פוסקות או לפחות פוחתות מצד שני היו ארגוני טרור גם מצד ישראל שהם בעצם יהיו האנשים שלא סובלים ערבים מסיבות גזעניות ורואים אותם כמתים אותו דבר כמובן אצל הצד השני אך, היינו יכולים לעבוד בשיתוף פעולה ולהרוס את ארגוני הטרור הללו. 

אה... כן, הרפרנס לסאות' פארק בהחלט עובד פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שיש פה ויכוח בין שמאל לימין אני לא מתכוון לסיים אותו ככה, מקווה שזה לא מפריע לך ><

קודם כל אני בכללי מיזנתרופ (לא מסיבות של חרם אומשהו כזה, אני פשוט חושב שהאנושות מזיקה לעצמה ולחיים האחרים בכדור הארץ, האנושות עשתה ממש מעט נזק לכדור הארץ ואנחנו פשוט מפגרים מדי מכדי לעשות שלום עולמי, במקום זה אנחנו מאמינים באלים שלא קיימים ויש יותר מדי אלים זאת אומרת שיש מלחמות בעולם בעיקר בגלל הדתות [למרות שיש גם עוד הרבה מלחמות על שטח וכבוד, אני לא אתייחס לזה]) הקטע של "אני לא מאמין שיהיה שלום אמיתי" זה סתם תירוץ של המון אנשים שפשוט לא רוצים לעשות שלום עם ערבים מסיבות שונות יכול להיות גזענות ויכול להיות פרנויה וסתם דעה שנלקחה מהסביבה, הסביבה הישראלית היא יותר ימינית זה לא סוד, הבעיה זה שהימיניים חושבים שכל השמאל הוא שמאל רדיקלי מה שלא נכון, שמאל רדיקלי זה בעצם שמאל שהוא לטובת הערבים ולא לטובת ישראל כלומר אלו שצועקים "שחרור פלסטין" וכו', יש גם את המרכז שאני בעצם שם אותי שם רק שאני בדרך כלל יותר מגן על השמאל וזה בגלל הסיבה שציינתי, יש יותר ימיניים.

~נקטע לי חוש המחשבה לרגע כי אמא ואבא שלי מדברים ברוסית, גררררררר~ 

אז כן, יש אנשים שלא רוצים שלום שזה סבבה ויש אנשים שרוצים שלום ויש את האנשים שרוצים שלום בחינם זאת אומרת לא לוותר על כלום מצד שני הצדדים שלא מוביל לשום דבר, היה אדם אחד שקראו לו "יצחק רבין" הוא היה שוחר שלום שרצה רק לטובת עמו, כמה רגעים אחרי שהוא היה בעצרת תמיכה בהסכם אוסלו על ידי מתנקש ישראלי - דתי - ימיני שהתנגד להסכם אוסלו (הסכם שלום בין ישראל לאש''ף והוא היה חלק מתהליך השלום בין ישראל ופלסטינים) ובכך הרס את כל מה שרבין בנה. 

אני מאמין שאם היה הסכם שלום הכל היה אחרת, הגזענות הייתה יורדת בשני הצדדים המלחמות היו פוסקות או לפחות פוחתות מצד שני היו ארגוני טרור גם מצד ישראל שהם בעצם יהיו האנשים שלא סובלים ערבים מסיבות גזעניות ורואים אותם כמתים אותו דבר כמובן אצל הצד השני אך, היינו יכולים לעבוד בשיתוף פעולה ולהרוס את ארגוני הטרור הללו. 

אה... כן, הרפרנס לסאות' פארק בהחלט עובד פה.

קודם כל, אין קשר לדת. כבר חשבתי לוותר על כל החפירה שלך בגלל השטות הראשונה הזאת שכתבת. וגם אחרי שהמשכתי לקרוא נראה שבאמת אתה לא מבין איפה את החי. לערבים לא אכפת משלום, הם לא רוצים להיות בשלום. מה שהם רוצים זה שאנחנו נחשוב שהם בשלום כדי שהם יוכלו לבוא ולהרוג אותנו בקלות יותר. זאת המטרה שלהם. זה למה החאמס מתקיפים אותנו וזה למה כל השכנים שלנו מתקיפים אותנו. הם פשוט רוצים שכל מי שלא מאמין במה שהם מאמינים וחושב מה שהם חושבים צריך למות. ומה הדרך הכי טובה לעשות את זה? להקריב את עצמם בשביל זה. עם כאלו אנשים אתה רוצה לעשות "שלום"? ואתה עוד מאשים שאם יהיה שלום יהיו ישראליים טרוריסטים? פשוט בושה שיש אנשים כמוך במדינה שלנו, אני רצינית. אתה יודע למה יש גזענות כלפי ערבים בישראל? בגלל שהם כל הזמן מפציצים אותנו. אתה יודע למה יש גזענות כלפי יהודים בעולם? כי אנחנו יהודים ואנחנו שונים מהם. עם כזה עולם אתה מתעסק, עם כאלו טרוריסטים אתה מתעסק, ומה שאתה רוצה לעשות זה הסכמי שלום איתם? להגן עליהם? לחיות איתם? אני מצטערת, אבל אם יתנו לי את האפשרות בחירה, שלום עם איך שעכשיו העולם נראה לבין מלחמה אני כנראה אעשה את אותה הבחירה שקודם תומר עשה. כי אני יודעת טוב מאוד שברגע שנרגע, אפילו לשנייה, אלפי מדינות מוסלמיות שונות יקפצו עלינו מול כל שאר העולם ובזמן שאנחנו נרצח ללא רחמים העולם יתלונן על כמה מסכנים אותם המתקיפים.

אנשים כמוך לא רק בושה לישראלים וליהודים, גם בושה לערבים שאתם מנסים "להגן עליהם". אתם מעודדים שלום עם ארגוני הטרור שפוגעים בהם במקום לעודד לעצור אותם! אנשים כמוך צריך לשלוח לעזה, שתראו איך באמת הערבים האמיתיים חיים. את הטרור הזוועתי שאתם מגנים עליו וחושבים שבכלל אפשר לדבר איתו. נראה איך תגיבו שהאנשים ש"הגנתם" עליהם ירצחו אתכם מפחד מהטרור בו הם חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים