עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

נו''ד - "מהר! היא נטענת!" "אגרוף!"

DJ Pon-3
 Share

Recommended Posts

לפני 3 דקות Michael Olsson אמר:

בינתיים אין לי הרבה תלונות לגבי העדכון, אבל תלונה אחת (שלדעתי צריך לתקן מהר), זה שאין קישור מהפורום לליגה. זה לא נוח במיוחד, כבן אדם שמשתמש בפורום כדי להיכנס לליגה בד"כ.

זה ממש לא הכל.

יש המון פורומים שסך ההודעות הכלליות שלהם פשוט צנח בלי סיבה הנראית לעין כגון פורום טכנולוגיה/שיתוף.

יש לי עוד המון בעיות שמצאתי בעידכון החדש. אני עומד לפתוח אשכול מפורט של כל הבעיות ועל כל העדכונים החדשים שיש כעת בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה Michael Olsson אמר:

בינתיים אין לי הרבה תלונות לגבי העדכון, אבל תלונה אחת (שלדעתי צריך לתקן מהר), זה שאין קישור מהפורום לליגה. זה לא נוח במיוחד, כבן אדם שמשתמש בפורום כדי להיכנס לליגה בד"כ.

צודק, למה שלא תציע את זה בפורם הצעות ורעיונות? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 דקות Eliz אמר:

זה ממש לא הכל.

יש המון פורומים שסך ההודעות הכלליות שלהם פשוט צנח בלי סיבה הנראית לעין כגון פורום טכנולוגיה/שיתוף.

יש לי עוד המון בעיות שמצאתי בעידכון החדש. אני עומד לפתוח אשכול מפורט של כל הבעיות ועל כל העדכונים החדשים שיש כעת בפורום.

לפחות אפשר להתנחם בזה שלאף אחד לא נמחק חצי מ"ת kappa

אני חייב לשתף את זה עם מישהו: https://clips.twitch.tv/HealthyBumblingBatteryFloof

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 27 דקות Michael Olsson אמר:

פשוט תמחק בכתובת את הכל חוץ מהכתובת של האתר עצמו יעני את כל החלק של הפורום ומה שאחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה Eliz אמר:

זה ממש לא הכל.

יש כנראה קצת באגים בגלל העדכון אבל בעיקרון העיצוב יפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה אוק אמר:

יש כנראה קצת באגים בגלל העדכון אבל בעיקרון העיצוב יפה..

מעניין עם הפורום הכתום עדיין תקף לעדכון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 55 דקות Eliz אמר:

מעניין עם הפורום הכתום עדיין תקף לעדכון הזה.

אין לך אתת הפורום הכתום ? לול חשבתי שאתה מאלה שהחליפו 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת אוק אמר:

אין לך אתת הפורום הכתום ? לול חשבתי שאתה מאלה שהחליפו 

היה בעבר, בודק עכשיו איך נראה הפורום הכתום כעת~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש רק בפורום הכתום

יש קצת בעיה עם השורה חדשה למעלה (Browse,activity וכל זה) עם הפורום הכתום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי מקודם לשמוע את השיר broken arrows של אביצ'י, שלא שמעתי כבר שנתיים. אני לא זוכר את הפעם האחרונה ששיר נתן לי תחושה כ"כ טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 6 שעות Michael Olsson אמר:

יצא לי מקודם לשמוע את השיר broken arrows של אביצ'י, שלא שמעתי כבר שנתיים. אני לא זוכר את הפעם האחרונה ששיר נתן לי תחושה כ"כ טובה.

כל שיר של אביצ'י הוא שיר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 27 דקות Eliz אמר:

כל שיר של אביצ'י הוא שיר טוב.

אני לא מעריץ גדול של מוזיקה אלקטרונית, ככה שחלק מהשירים שלו הם לא ממש לטעמי (כי יש לו שירים מעבר למה שכל העולם מכיר), אבל בסה"כ חלק גדול מהשירים שלו ממש טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתלבטות אם להחליף חתימה למרות הגאונות, רציתי פשוט להוסיף משו אבל הדרישות חתימה כאלה מוגזמות שאם אני משנה אז החתימה הנוכחית גדולה מדי :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 דקות Kiwi אמר:

ההתלבטות אם להחליף חתימה למרות הגאונות, רציתי פשוט להוסיף משו אבל הדרישות חתימה כאלה מוגזמות שאם אני משנה אז החתימה הנוכחית גדולה מדי :/

כדי לעדכן את החתימה שלי הייתי צריך להחליף את החתימה המתחלפת.

לפני 2 דקות Nico Di-Angelo אמר:

אני הגעתי למסקנה שאני כושלת בכתיבה.

את לא כזאת כושלת. איפה הביטחון העצמי שלך? אני אמור להיות זה שאין לו ביטחון עצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה Michael Olsson אמר:

את לא כזאת כושלת. איפה הביטחון העצמי שלך? אני אמור להיות זה שאין לו ביטחון עצמי.

אני אוהב את החתימה שיש לי עכשיו >< אבל אני רוצה לשים אחת שעיצבתי, עקרונית גם זו שעיצבתי גדולה מדי כי 400X400 זה כזה מוגזם אבל יש לי אחת שעיצבתי עכשיו יותר קטנה אבל פחות יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה Michael Olsson אמר:

אין לי ביטחון בכתיבה כי אני גרועה בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת Kiwi אמר:

אני אוהב את החתימה שיש לי עכשיו >< אבל אני רוצה לשים אחת שעיצבתי, עקרונית גם זו שעיצבתי גדולה מדי כי 400X400 זה כזה מוגזם אבל יש לי אחת שעיצבתי עכשיו יותר קטנה אבל פחות יפה

אם אני זוכר נכון פעם היה 600X400 או משהו כזה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 דקות Michael Olsson אמר:

אם אני זוכר נכון פעם היה 600X400 או משהו כזה, לא?

לא זוכר אבל כנראה כי הנוכחית שלי לא עומדת באלה שיש עכשיו אז זה היה משהו כמו מה שאמרת.

זה מה שעיצבתי שבגודל המתאים: 9474373.png

זה מה שלא: 5389350.png

ונחמד שהקישור הופך לתמונה.

עריכה: מסתבר שהגודל היה יותר גדול מ600X400 כי החתימה שלי הנוכחית איזה 650X350

נערך על-ידי Kiwi
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-22.5.2017 at 17:30 Kiwi אמר:

לא זוכר אבל כנראה כי הנוכחית שלי לא עומדת באלה שיש עכשיו אז זה היה משהו כמו מה שאמרת.

זה מה שעיצבתי שבגודל המתאים: 9474373.png

זה מה שלא: 5389350.png

ונחמד שהקישור הופך לתמונה.

עריכה: מסתבר שהגודל היה יותר גדול מ600X400 כי החתימה שלי הנוכחית איזה 650X350

הוא למד ממני הכל T.T 
אני גאה בך T.T 
יודע רק עכשיו אני מסתכלת על השנייה שעיצבת (יעני הזאתי בגודל המתאים) תשים קצת C4D על הדמות ולא רק מאחורה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 6 שעות Meliodas אמר:

טוב היה לי שבוע קשה , אבל אני שורד.

בית ספר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסי. פרסייייייייייייייייייייייי. פרסיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייאיעיאעיאיעאיעיאעיאיעיאי.

ניקו. ניקווווווווווווווווווווווווווווו ניקוווווווווווווווווווועיורןוהףשמלחכגנךשץחכץ 

ליאו. ליאוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו. ליאוקירהונהןוראהרחלןנר'ואנ'ראנ'רלךהנ'ךחדינך'.

אני אמרתי את דבריי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים