עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

בן אדם או זאב?

הנפיל
 Share

Recommended Posts

~בן אדם או זאב~

רון, ילד רגיל כמו כולם הולך ביער כדי להביא עצים לביתו. רון הלך לאמצע היער בלי שום מושג איך לצאת, כך כשאסף את העצים וניסה לחזור לביתו לא מצא את דרכו... באמצע הדרך למציאת ביתו נתקל בזאב. "יופי, עוד בשר לארוחת ערב..." רון נבהל "א... אתה מממדבר?! ומה הכוונה לעוד בשר?" הזאב צחק בקול רם ואמר לו בחזרה:" ילד טפשון... כן אני מדבר! והכוונה היא שארוחת הערב היא אתה..." הזאב גחך ורץ לעברו במהירות, רון ברך בשיא המהירות כי ידע שחייו תלואים בזה! הוא ראה צריף קטן באמצע היער ורץ לעברו. הדלת הייתה נעולה ומרוב לחץ דפק בחוזקה על הדלת כך שידיתה נפלה! רון הביט אחורה וראה את הזאב רץ לעברו במהירות! מן הדלת נשמע קול "מי זה? מה אתה רוצה?!" רון השיב במהרה "אנא תפתח לי! זאב רודף אחרי להורגי!" הזאב כבר היה מאוחריו והדלת נפתחה, רון נכנס במהירות אך הזאב נשך אותו נשיכה חלשה בידו "אחחחחחח" צעק רון והאיש הזקן שפתח את הדלת מהר לשאול:" מה קרה?! וכרגע הגד לי מי אתה!" האיש הזקן לא ציפה לזה ולרון צמחה פרווה על ידו. "מה קורה לי?" לרון צומחת פרווה עוד ועוד עד שכל גופו מתמלא פרווה, "אני.. אני... אני זאב! מה קורה לי?! הצילו!" רון הופך במהרה לזאב ואומר לאדם הזקן:" אני זאב... אני אל מצליח לשלוט בעצמי! תברח פן יהיה מאוחר!" רון רודף אחריו בכל הבית והזקן נבהל, כשהזקן עלה על השולחן הוא זרק את קנקן הפרחים עם המים לעבר רון ורון השתתק וירדה לו הפרווה כך שלבסוף הפך שוב לבן אדם. "אנא, הגד לי מה קרה לי!" והזקן משיב לו "הפכת לזאב,רצת אחרי בכל הבית אז שזרקתי עליך את קנקן הפרחים עם המים, כנראה שהמים עשו לך משהו.." לפתע נשמעו נביחות מהדלת הם ראו בחלון מי זה והם גילו שזה היה הזאב!

קצר מדי, ארוך מדי או עוד דוגמאות נוספות תוכלו להגיב לי פה. החלק השני יתפרסם השבוע! לא לשכוח!

סוניק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף רואים אשכול שלך,תבוא יותר 😉

שים לב למספר שגיאות כתיב שיש לך באשכול(מוזמן לשלוח הודעה ואגיד לך איזה)

רואים שקיבלת השראה מכיפה אדומה ומעוד סיפורים על אנשי זאב,ישנו קשר ברור בין רון ואנשי זאב להארי פוטר כמובן.

סיפור מותח ביותר,מחכה להמשך.

נערך על-ידי גילעד1
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיפור נהדר!

מחדד את מה שגילעד כתב מעלי, מומלץ לעבור על האשכול ע"מ לתקן את שגיאות הכתיב.

תודה על האשכול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים