עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

סקר| אתר משחקים אהוב

Zeraora
 Share

Recommended Posts

שלום, אני ממש אוהב לשחק משחקים באינטרנט.

וסקרן אותי לדעת איזה אתם אוהבים🤔אני אוהב את האתר, Poki. (לקישור-  https://poki.co.il )

ותכתבו לי בתגובות איזה אתם אוהבים.

נ.ב. אתר המשחקים יויו לא שווה כלום מבחינתי 

תודה ויום טוב לכולם🙂!

1007.gif1007.gif1007.gif

שולט!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, משמח לראות יוזמה של פעילות בפורום משחקים🤗

עם זאת, יש כמה הערות שאשמח שתיישם.

אני קורא את הסיקור שלך  - ולא מבין כלום. מדובר בהמלצה ולא בסיקור (כמו שמצופה שאתה מציג לי אתר שלא ידעתי עליו עד עכשיו), אני לא יודע כלום על האתר! 

הנה מדריך קטן שיעזור לך להסביר באשכול הבא שלך קצת יותר על האתר, ולסקר באופן מיטבי את האתר/המשחק שברצונך להציג!

חוץ מזה, ראיתי שסיימת את האשכול בהזמנה שלנו לדון איתך בנושא האשכול, זה מדהים ומבורך! לא מובן מאליו.

אחרי שתתקן את הסעיף שהדגשתי, אני בטוח שתצליח ליצור אשכולות הרבה יותר טובים.

תודה על האשכול!

נערך על-ידי cactus
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 20 שעות cactus אמר:

היי, משמח לראות יוזמה של פעילות בפורום משחקים🤗

עם זאת, יש כמה הערות שאשמח שתיישם.

אני קורא את הסיקור שלך  - ולא מבין כלום. מדובר בהמלצה ולא בסיקור (כמו שמצופה שאתה מציג לי אתר שלא ידעתי עליו עד עכשיו), אני לא יודע כלום על האתר! 

הנה מדריך קטן שיעזור לך להסביר באשכול הבא שלך קצת יותר על האתר, ולסקר באופן מיטבי את האתר/המשחק שברצונך להציג!

חוץ מזה, ראיתי שסיימת את האשכול בהזמנה שלנו לדון איתך בנושא האשכול, זה מדהים ומבורך! לא מובן מאליו.

אחרי שתתקן את הסעיף שהדגשתי, אני בטוח שתצליח ליצור אשכולות הרבה יותר טובים.

תודה על האשכול!

אין לי כח לערוך עכשיו אז אני ידע לפעם הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, כל הכבוד על היוזמה אשמח לראות עוד אשכולות ממך בפורום. כפי שמנש ציין עדיף לשים סקר ולשפץ קצת את האשכול כי זה באמת נושא ששווה לדון בו !

לגבי האשכול אתר המשחקים האהוב עליי הוא כנראה steam אך מבחינת נוסטלגיה אני חושב שהפלאגין של flash לוקח. 

המשך דיון פורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-14.11.2022 at 20:24 השטן מהאיוונט אמר:

היי, כל הכבוד על היוזמה אשמח לראות עוד אשכולות ממך בפורום. כפי שמנש ציין עדיף לשים סקר ולשפץ קצת את האשכול כי זה באמת נושא ששווה לדון בו !

לגבי האשכול אתר המשחקים האהוב עליי הוא כנראה steam אך מבחינת נוסטלגיה אני חושב שהפלאגין של flash לוקח. 

המשך דיון פורה!

מסכים אבל מבאס שיצרנית הפלאש מחקה אותו

נערך על-ידי Zeraora
נ
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטים עשה לי בעיות בפעמיים שניסיתי, ובפלאש היו משחקים ממש נחמדים, שעכשיו כבר לא נגישים. (נוסטלגיה...) כשהייתי קטן יותר שיחקתי בעיקר במיקמק ובאתר גוגי, וגם בהרבה משחקים שמצאתי בנט גיימס או יויו (כשהוא היה טיפה פחות עמוס בזבל). לעתים קרובות שיחקתי במשחקים דרך האתרים של המפרסמים שלהם ולא דרך אתרים ישראליים. ייתכן שיש אתרים שאני לא זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 16 שעות eri אמר:

סטים עשה לי בעיות בפעמיים שניסיתי, ובפלאש היו משחקים ממש נחמדים, שעכשיו כבר לא נגישים. (נוסטלגיה...) כשהייתי קטן יותר שיחקתי בעיקר במיקמק ובאתר גוגי, וגם בהרבה משחקים שמצאתי בנט גיימס או יויו (כשהוא היה טיפה פחות עמוס בזבל). לעתים קרובות שיחקתי במשחקים דרך האתרים של המפרסמים שלהם ולא דרך אתרים ישראליים. ייתכן שיש אתרים שאני לא זוכר.

גוגי אני מכיר יויו גם נט גיימס גם אבל בכי שווה זה אתר פוקי כנס כדי לפרט https://poki.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הדיון,אני כבר הרבה שנים מדלג מאתר לאתר וכל פעם משחק במה שאני מוצא חדש ומעניין בכל אחד מהאתרים.

ציינו פה כמה שמות טובים שעובדים גם ללא הצורך בפלאש שנחסם.(כמובן שאין מה להשוות בין הרמה של המשחקים האלה לרמה של הליגה אז את רוב הזמן הפנוי אני מנצל כדי להיות בליגה 😉)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים