עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

וואן פיס- פירות השטן החזקים ביותר, ואיך מנצחים נגד קאידו וביג מאם במהלך אחד. (דעה אישית ודיון, מכיל ספוילרים)

eri
 Share

Recommended Posts

שם האשכול מאוד ארוך, אז יתכן שלא קראתם את המילים "מכיל ספוילרים". אני אשתדל להסתיר ספוילרים כמה שאפשר, אבל יתכן שלא אוכל להסתיר הכל או שיהיה קשה להבין את האשכול בלי החלקים המוסתרים, אז שימו לב.

פירות השטן החזקים ביותר (כולל שימושים נוספים שלא קיימים בסדרה)

קרב אחד על אחד:

ובמקום הראשון... טוב נו, לופי, עם פרי הגומי (ובלי הערות על זה בבקשה). הוא הדמות הראשית, ככה שהיכולת שלו ממשיכה להשתפר, והוא לא משתתף מעכשיו.

Kaido - the King of the Beasts by hobbj on DeviantArtאני מניח שבמקום הראשון אחריו נמצא קאידו עם פרי הדרקון.

ספויילר

קאידו, עם פרי הדרקון שלו, נמצא במקום הראשון. לפרי יש הרבה מאוד שימושים: הנשיפה של הדרקון, להבים מרוח, היכולת לעוף, ליצור סופה ולהרים דברים באוויר, בנוסף לכוח הפיזי הגבוה והקשקשים הקשיחים. יש לפרי איזון בין יכולות התקפיות גבוהות, הגנה, ויכולות תמיכה ואסטרטגיה.

Kaido - the King of the Beasts by hobbj on DeviantArthybrid KaidoAbyss1 User Profile | DeviantArt

במקום השני התלבטתי. בסוף חשבתי להעביר את כל ההתלבטות האידיוטית למקום השלישי, ולהציג פה את... אנל.

Is Enel (One Piece) a Shichibukai level? - Quora

ולא, אני לא אידיוט. כולנו זוכרים איזה אפס הוא היה. אבל בסופו של דבר, פרי הברק שלו חזק בטירוף, ואנחנו מדברים על פירות שטן.

ספויילר

אם חיפשתם פרי טוב מבוזבז, מצאתם כזה. אנל הוא אידיוט שלא משתמש ביכולות של הפרי שלו במו שצריך, בנוסף לעובדה שהוא חי באיי השמיים, ולכן מעולם לא למד האקי כמו שצריך.

הפרי הזה הוא פרי לוגיה, מה שהופך את המשתמש לחסין מהתקפה פיזית ללא האקי או חולשה מיוחדת. הוא גם מאפשר לו להשתגר, להעביר מכות חשמל בעוצמה מטורפת, ליצור סופת ברקים ולהגדיל את הטווח של האקי התצפית בטירוף. אם זו לא הייתה אנימה, אז אחת ממכות החשמל האלה הייתה יכולה לשרוף לאפר כל אחד, כולל החזקים ביותר (מלבד החסינים לחשמל, לופי וקאידו, ואולי גם ברתולומיאו (שניהם) עם המחסום והדחייה). בגלל שזו כן אנימה, כמה מהדמויות החזקות יותר עשויות לשרוד כמה ממכות החשמל האלה, אבל לא לנצח- ההשתגרות תמנע כמעט כל פגיעה במשתמש.

הפרי עצמו כמעט בלתי מנוצח, ומגיע בקלות למקום השני.

והגענו להתלבטות שלי. ביג מאם הייתה יכולה להיות בחירה טובה, אבל חלק גדול מהכוח שלה לא קשור דווקא לפרי השטן. גם למרקו, מוריה, אקאינו, פוג'יטורה ואאוקיג'י יש יכולות מטורפות. יש הרבה מועמדים עם יכולות מעולות, ולכן החלטתי לעשות פה תיקו, ואולי להפתיע אתכם פעם נוספת. אז קבלו את התיקו בין:

• פרי הלבה של אקאינו
  • פרי הנשמה של ביג מאם/ צל של גקו מוריה / כבידה של פוג'יטורה (הסבר בספוילרים)
  • ו... פרי המחסום של ברתולומיאו! (לא קומה.)
ספויילר

נתחיל מהסבר לגבי הפריט המוזר ברשימה שלנו, ביג מאם / מוריה / פוג'יטורה. מה הכוונה?

Pin page

פרי הנשמה של ביג מאם מסוגל לקחת חלק מחייהם של אנשים בהסכמתם, או את כל חייהם (בלי הסכמתם...) אם הם מפחדים מהמוות כשהם עומדים מול ביג מאם. הפרי מאפשר לה גם להעניק חיים זמניים לעצמים דוממים. היכולת הזאת לא באמת חזק בקרב 1V1, אלא אם לא מחשיבים דברים שהיא מעניקה להם חיים זמניים כלוחמים בקרב. אם לא  נחשיב אותם, בכל קרב כזה יהיה לביג מאם ייתרון מספרי, בנוסף לעובדה שיש לה את נפוליאון, זאוס ופרומתאוס, החרב (הכובע שלה), הלהבה וענן הברק, שכל אחד מהם חזק מאוד.

בלי עזרת החיים הזמניים שהיא מעניקה לדברים, פרי הנשמה שלה לא יועיל לה בכלל בקרב נגד אדם שלא מפחד מהמוות.

Pin page

המצב עם פרי הצל של גקו מוריה דומה- הוא יכול ליצור זומבים ולחזק את עצמו בצללים, אבל אם צללים וזומבים יחשבו ללוחמים נוספים, ישאר לו רק הצל של עצמו (שגם הוא די חזק, אבל לא מספיק).

thumb

נעבור לפוג'יטורה, אם התחלנו בזה. לפוג'יטורה יש פרי שמאפשר לו לשלוט בכבידה, אבל נראה שזו יכולת מעט מוגבלת, היות ולא ראיתי אותו מתחיל לעוף או להרים ספינות ואיים באוויר. מה שכן, הוא יכול להגדיל או להקטין את השפעת הכבידה באיזור מסוים או על עצם מסוים, וגם להזיז עצמים שהוא מרחיף באוויר, מה שלא ממש ברור לי איך הוא עובד אבל שיהיה. השימוש של הפרי בקרב מגוון, ומשתנה בהתאם לסביבה. הטבעת ספינות בחפצים כבדים או שימוש בהם כמגן, האטת אויבים וכו'.

אם הייתי צריך להמציא שימוש נוסף שאין בסדרה, הייתי ממציא כיסוי בהאקי של חפצים מרחפים וירייה במהירות (וכן, לא חובה מגע פיזי מתמשך בשביל הקשחה. האמזונות משתמשות בהאקי על החיצים שלהן).

http://pm1.narvii.com/7242/851f54fec6b9cb8bfb27f55ba560cf90aa6d34dcr1-540-810v2_uhq.jpg

אקאינו. מתברר שהרבה אנשים די שונאים את אקאינו, ואני נוטה להסכים. אבל מה נעשה- הוא חזק. פרי הלבה של אקאינו (עפ"י One piece wiki) הוא פרי מסוג לוגיה, ולא פארמיסיה. זה לא הבדל גדול, אבל אני לא הייתי בטוח אז החלטתי לציין את זה פה. הפרי שלו מעולה בהתקפה- קשה מאוד לעצור אותו, והחום שממיס ושורף הכול חודר דרך כל ההגנות. הוא חזק מאוד גם בהגנה, כי... אתם יודעים, לא כדאי להרביץ ללבה בידיים חשופות. אקאינו עצמו הוא גם אסטרטג מעולה, ולפרי שלו יש גם יכולות אסטרטגיות. אני מניח שחומות בזלת ונהרות לבה הם לא הסגנון שלו (הוא מנסה להיראות כמו הבחור הטוב, לא כמו נבל...), אבל טכנית, הוא מסוגל ליצור ביצורים עוצמתיים, ולהפיל לבה מהשמיים... אני מניח שהבנתם.

thumb

ברטולומאו, עם פרי המחסום, הוא הכי מפתיע ברשימה הזאת, אבל לא לגמרי לא צפוי. ממה שהבנתי, המחסום שלו בלתי שביר, וניתן לעצב אותו לכל צורה- מה שהופך אותו לעוצמתי מאוד בקרב 1V1. המחסום הצליח להדוף את את "אגרוף המלך", שיכול להשמיד מבצר, את ההתקפות של קוונדיש במצב "האקובה" ואת הפיצוצים של גלאדיוס, ואפילו שרד בלי שריטה את "כלוב הציפורים" של דופלמינגו, שחותך מטאורים לפרוסות. לפרי יש גם הגבלות: ניתן ליצור רק מחסום אחד כל פעם, וכמות המחסום שניתן ליצור היא מוגבלת. למחסום יש שימושים התקפיים: ברטולומאו דחף אויבים אל מחוץ לזירת הקולוסיאום כשהזיז את המחסום לכיוונם במהירות, וכיסה את האגרוף שלו במחסום בקרב נגד גלאדיוס, כדי לחזק את עוצמת המכה.

אני לא יודע אם ניתן לכסות את המחסום בהאקי- מנחש שכן. המחסום לא חסין צליל, ואני מנחש שהוא גם לא הודף טמפרטורה, מה שיכול להוות חיסרון משמעותי (אבל לא משמעותי מדי- זו אנימה...). הוא יכול לעצור גז רעיל- המחסום לא התמלא בעשן בפיצוץ של גלאדיוס. הרבה דברים לא ידועים לגבי היכולת הזאת, אבל אם הייתי צריך להמציא לה שימוש נוסף, הייתי ממציא שריון מחסום- שריון גוף מלא, עם קוצים, אגרופים מוגדלים והכול, בלי להתקמצן על שום דבר- המחסום כמעט גדול מספיק לכסות ענק!

אני אמשיך בקרוב את האשכול, עם קרבות קבוצתיים והניצחון במהלך אחד. הייתי מציע איזור טיוטות בפורום אם היה לי כוח לפתוח על זה אשכול...

נערך על-ידי eri
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• eri changed the title to וואן פיס- פירות השטן החזקים ביותר, ואיך מנצחים נגד קאידו וביג מאם במהלך אחד. (דעה אישית ודיון, מכיל ספוילרים)
ספויילר

יש סיכוי שאנל חוזר  זה א

ב גם הפרי של אדמירל אראמאקי הוא שבור הוא עשה וואן שוט לקווין וקינג וראינו כמה זמן לקח לזורו וסאנג'י שהתחזקו משמעותית לנצח אותם

לאראמאקי יש גם יכולת ריפוי  מטורפת

כל מי שלא קרא עד צאפטר 1055 אל תיכנסו 

נערך על-ידי סרוטיטו
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני יודע שאתם תתעצבנו עליי אבל לדעתי 4 הפירות הכי חזקים (ברמה שהסיבה היחידה שהביסו אותם היא מאוד ספציפית) הן: בסדר הזה.

ספויילר

1. רוח רוח (של ילדת הרוחות של גקו מוריה, ברמה העיקרון לא אמור להיות מישהו שמביס אותה, אוסופ הוא ספציפי מדי)

2. אהבה אהבה (כמו קודם, לופי הוא היחיד שיכול להתנגד לפרי הזה)

3. מנתח מנתח (המתקפה הירוקה של טראפלאגר אמורה להביס כל אדם, חוץ ממי שיש לו את פרי החוט-חוט)

4. צעצוע צעצוע (אותו כנל כמו הקודמים, העובדה שאוסופ ניצח אותה היא סתם בדיחה בעיקרון היא סופר חזקה)

נערך על-ידי NFrealmusic
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 3 שעות eri אמר:

הצג תוכן מוסתר

קאידו, עם פרי הדרקון שלו, נמצא במקום הראשון. לפרי יש הרבה מאוד שימושים: הנשיפה של הדרקון, להבים מרוח, היכולת לעוף, ליצור סופה ולהרים דברים באוויר, בנוסף לכוח הפיזי הגבוה והקשקשים הקשיחים. יש לפרי איזון בין יכולות התקפיות גבוהות, הגנה, ויכולות תמיכה ואסטרטגיה.

Kaido - the King of the Beasts by hobbj on DeviantArthybrid KaidoAbyss1 User Profile | DeviantArt

הצג תוכן מוסתר

אם חיפשתם פרי טוב מבוזבז, מצאתם כזה. אנל הוא אידיוט שלא משתמש ביכולות של הפרי שלו במו שצריך, בנוסף לעובדה שהוא חי באיי השמיים, ולכן מעולם לא למד האקי כמו שצריך.

הפרי הזה הוא פרי לוגיה, מה שהופך את המשתמש לחסין מהתקפה פיזית ללא האקי או חולשה מיוחדת. הוא גם מאפשר לו להשתגר, להעביר מכות חשמל בעוצמה מטורפת, ליצור סופת ברקים ולהגדיל את הטווח של האקי התצפית בטירוף. אם זו לא הייתה אנימה, אז אחת ממכות החשמל האלה הייתה יכולה לשרוף לאפר כל אחד, כולל החזקים ביותר (מלבד החסינים לחשמל, לופי וקאידו, ואולי גם ברתולומיאו (שניהם) עם המחסום והדחייה). בגלל שזו כן אנימה, כמה מהדמויות החזקות יותר עשויות לשרוד כמה ממכות החשמל האלה, אבל לא לנצח- ההשתגרות תמנע כמעט כל פגיעה במשתמש.

הפרי עצמו כמעט בלתי מנוצח, ומגיע בקלות למקום השני.

הסתר תוכן

אני אמשיך בקרוב את האשכול, עם קרבות קבוצתיים והניצחון במהלך אחד. הייתי מציע איזור טיוטות בפורום אם היה לי כוח לפתוח על זה אשכול...

היי, קודם כל - תודה רבה על האשכול המעניין, שהחזיר אותי לאווירת וואן פיס שאהבתי ועסקתי בה פעם 🙂 

לגבי אזור טיוטות - היה פעם קטע (כמדומני) שאתה כותב אשכול ואם לא פרסמת אז זה לא ממש נמחק כשאתה חוזר אלא זה נשמר, אבל לא ממליץ להמר על זה (אם בכלל זה נשאר עד היום). תעשה בוורד... לא נראה לי שיעשו אזור טיוטות למרות שזה רעיון חמוד 🙂 

לפני 3 שעות NFrealmusic אמר:

אוקיי אני יודע שאתם תתעצבנו עליי אבל לדעתי 4 הפירות הכי חזקים (ברמה שהסיבה היחידה שהביסו אותם היא מאוד ספציפית) הן: בסדר הזה.

1. רוח רוח (של ילדת הרוחות של גקו מוריה, ברמה העיקרון לא אמור להיות מישהו שמביס אותה, אוסופ הוא ספציפי מדי)

3. מנתח מנתח (המתקפה הירוקה של טראפלאגר אמורה להביס כל אדם, חוץ ממי שיש לו את פרי החוט-חוט)

4. צעצוע צעצוע (אותו כנל כמו הקודמים, העובדה שאוסופ ניצח אותה היא סתם בדיחה בעיקרון היא סופר חזקה)

לגבי 1 - לא זוכר בדיוק איך הפרי עובד, אבל אולי התשובות שלי להמשך התגובה שלך תהיינה רלוונטיות גם לגבי הפרי הזה.
2 - ראינו סגן אדמירל שהתנגד עם הסחת דעת, אני לא מאמין שאנשים כמו קאידו, או בכללי כל אדם עם ראש על הכתפיים (שאנקס... טוב אולי... ולמשל אקאינו, דרגון, זורו ורובין ועוד ועוד) לא אמור ליפול לזה (ואולי גם אם הוא מאותו המין זה עוד יותר יבלוט... למרות שהאמזונות אהבו את האנקוק גם...)
טוב תכל'ס זה נתון לדיון כי לא ראינו את זה מספיק , אבל נגיד סמוקר לא חווה משהו כזה בקרב נגדה. זה מרגיש פרי שמשמש רק נגד אנשים בלי האקי (לא סביר - בגלל המקרה עם סגן האדמירל) \ האקי חלש יחסית.

מקווה שהבנת את הכיוון שלי - שזה לא ממש ריאלי שזה יעבוד בצורה כה פשוטה. תאורטית - זה אמור להיות בערך ככה, אבל טכנית אני לא רואה את זה קורה לדמויות מספיק חכמות ובעלות האקי מפותח.

3 - הו - הנה החלק שנוגע (אולי) גם ל-1, ותכל'ס זו גם התשובה ל-4.
הפרי הזה רלוונטי רק אם האויב מצליח לפגוע (\לגעת) בך, ולא תמיד קל לגעת בדמויות.
מה גם - אם למשל הסכין הזו (רדיו\גאמה, היו 2 סוגים... לא זוכר בדיוק איזו מהן היא הקטלנית יותר) נוגעת באויב מכוסה האקי - זה יעבוד? כנראה תלוי למי יש האקי עוצמתי יותר, אז כבר הפרי הזה נהיה פחות ופחות OP ממה שהוא נראה (ספציפית במתקפה הזו).
כאילו, זה לא שעכשיו לאו ייגע בקאידו ושם נגמר הסיפור... משהו פה חייב להיות תלוי בדברים קשים כמו יצירת מגע, האקי ואולי עוד דברים שלא כתבתי...

4 - נכלל ב-3 פלוס מינוס.

וואלה אחי, תודה על החוויה של לכתוב בפורום ולהרגיש לכמה דקות בעבר המתוק הזה בליגה 🙂 תודה, שב"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 3 שעות NFrealmusic אמר:
ספויילר

שים בספוילר

ספויילר

1. רוחות- כשהיא הופכת לרוח היא משאירה את הגוף שלה מאחורה- האקי תצפית ימצא אותה בקלות. לרוחות המתפוצצות לא תהיה השפעה על פירות לוגיה, ומעט מאוד על כל פיראט חזק או עם האקי. הרוחות של מצב הרוח השלילי הן חזקות, אבל יש לא מעט שמסוגלים להתנגד ליכולת הזאת לדעתי, והרבה שיכולים להתחמק או לתקוף אותה לפני שהיא תתקוף- מרחוק או במהירות. למשל: קאידו עם מצבי הרוח המשתנים בכל מקרה וההגנה הגבוהה, ביג מאם שמשוגעת וההגנה שלה גם היא גבוהה, אנל שמשתגר (ולוגיה), לופי עם האקי תצפית לעתיד / התעוררות, טיץ' עם יאמי יאמי נו מי, אפו שמתקיף עם צליל, מיהוק שחותך מרחוק, פיקה עם הגולם הענק שלו ועוד.

2. אהבה- הומוסקסואלים + איבאנקוב לא מושפעים, וגם כל מי שיש לו כוח רצון חזק מספיק להתנגד (מה שמתאים לדעה על האקי קודם), מי שלא רואה אותה, מי שמהיר מספיק, מי שדומה ללופי במה שזה לא יהיה שלו...

3. טראפלגר- לא כל אחד, וזו מתקפה עם כמה חסרונות.

4. צעצועים- שוגר צריכה לגעת במישהו ישירות בשביל להפוך אותו לצעצוע, ואפילו כצעצוע ניתן להביס אותה אם מתחמקים מהפקודה שצריכה להיווצר מיד עם ההפיכה לצעצוע. היא גם מאוד חלשה בתור ילדה קטנה, וזה לא משתנה בין משתמשים- להיות ילד זה אחד מהתנאים של הפרי.

חלק מהם יכולים להיות יעילים יותר בקרב קבוצתי, ואולי אחשוב עליהם בהמשך.

@סרוטיטו

ספויילר

עוד לא ראיתי אותו נלחם, אבל...

1- זורו וסאנג'י לא ממש מתאימים לקרב נגד קינג, שעף, וזורו לא השתמש אפילו קרוב לכוח מלא- בהמשך הוא הצליח לחתוך את קאידו, מה שכנראה היה מוריד לקווין את כל הצוואר.

2- הם נלחמו הרבה זמן, ומרקו התיש אותם מאוד.

אני בטוח שיש מלא פירות שאני לא יודע על היכולות שלהם הרבה בהמשך הסדרה או בסיפורים צדדיים וסרטים, אבל אני משתדל...

נערך על-ידי eri
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-5.8.2022 at 15:10 RoarDialga אמר:

לגבי 1 - לא זוכר בדיוק איך הפרי עובד, אבל אולי התשובות שלי להמשך התגובה שלך תהיינה רלוונטיות גם לגבי הפרי הזה.
2 - ראינו סגן אדמירל שהתנגד עם הסחת דעת, אני לא מאמין שאנשים כמו קאידו, או בכללי כל אדם עם ראש על הכתפיים (שאנקס... טוב אולי... ולמשל אקאינו, דרגון, זורו ורובין ועוד ועוד) לא אמור ליפול לזה (ואולי גם אם הוא מאותו המין זה עוד יותר יבלוט... למרות שהאמזונות אהבו את האנקוק גם...)
טוב תכל'ס זה נתון לדיון כי לא ראינו את זה מספיק , אבל נגיד סמוקר לא חווה משהו כזה בקרב נגדה. זה מרגיש פרי שמשמש רק נגד אנשים בלי האקי (לא סביר - בגלל המקרה עם סגן האדמירל) \ האקי חלש יחסית.

מקווה שהבנת את הכיוון שלי - שזה לא ממש ריאלי שזה יעבוד בצורה כה פשוטה. תאורטית - זה אמור להיות בערך ככה, אבל טכנית אני לא רואה את זה קורה לדמויות מספיק חכמות ובעלות האקי מפותח.

3 - הו - הנה החלק שנוגע (אולי) גם ל-1, ותכל'ס זו גם התשובה ל-4.
הפרי הזה רלוונטי רק אם האויב מצליח לפגוע (\לגעת) בך, ולא תמיד קל לגעת בדמויות.
מה גם - אם למשל הסכין הזו (רדיו\גאמה, היו 2 סוגים... לא זוכר בדיוק איזו מהן היא הקטלנית יותר) נוגעת באויב מכוסה האקי - זה יעבוד? כנראה תלוי למי יש האקי עוצמתי יותר, אז כבר הפרי הזה נהיה פחות ופחות OP ממה שהוא נראה (ספציפית במתקפה הזו).
כאילו, זה לא שעכשיו לאו ייגע בקאידו ושם נגמר הסיפור... משהו פה חייב להיות תלוי בדברים קשים כמו יצירת מגע, האקי ואולי עוד דברים שלא כתבתי...

4 - נכלל ב-3 פלוס מינוס.

וואלה אחי, תודה על החוויה של לכתוב בפורום ולהרגיש לכמה דקות בעבר המתוק הזה בליגה 🙂 תודה, שב"ש.

ספויילר

1. זורו ולופי נפלו להשפעה של ילדת הרוחות, ולזורו ולופי יש כוח רצון חזק מאוד, אם בכל זאת הם נפלו לזה סימן שזה חייב להיות חזק רצח. זה גם לטווח אין סופי אז אני לא חושב שמה שאמרת ב3 משפיע.

2. הוא דקר את עצמו ביד, לא חושב שזו הסחת דעת שתועיל בקרב, + הנקוק לא ניסתה להלחם בסמוקר, עובדה שאפילו רובוטים ודן דן מושים התאהבו בה ונהפכו לאבן- ולסני אדמירל יש האקי נורא חזק אז אני לא חושב שההאקי משפיע כל כך.

3. לטראפלאגר יש את היכולת לעשות גם טלפורציה אז קל לו לגעת באנשים, וכן זה ייבעוד למי שיש לו האקי כי מה שההתקפה הזו עושה זה שהיא שהיא מערבבת לך את האיברים ומונעת ממך לחיות, אז גם אם תצליח לשרוד את זה עם האקי או משהו- הכאב שתחווה יימנע ממך להמשיך בקרב.

4. בזה אתה צודק, ולכן שמתי אותו רביעי, אבל נניח רוב פירות הזוהן (חוץ מממש ממש ספציפיים) מצריכים מגע ישיר להתקפה לכן הפרי הזה יעיל (אולי כמו שאתה אומר זה לא יינצח את היונקו אבל הפרי כשלעצמו חזק)

לפני ב-5.8.2022 at 11:34 eri אמר:

אם חיפשתם פרי טוב מבוזבז, מצאתם כזה

לדעתי הפרי של באגי הוא הפרי הכי מבוזבז, הוא היה יכול להגיע לרמה גבוהה יותר מלופי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 שעות NFrealmusic אמר:

לדעתי הפרי של באגי הוא הפרי הכי מבוזבז, הוא היה יכול להגיע לרמה גבוהה יותר מלופי

עובד רק בטווח מוגבל וכשהרגליים על משטח יציב (אימפל דאון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 שעות NFrealmusic אמר:
  הסתר תוכן

1. זורו ולופי נפלו להשפעה של ילדת הרוחות, ולזורו ולופי יש כוח רצון חזק מאוד, אם בכל זאת הם נפלו לזה סימן שזה חייב להיות חזק רצח. זה גם לטווח אין סופי אז אני לא חושב שמה שאמרת ב3 משפיע.

2. הוא דקר את עצמו ביד, לא חושב שזו הסחת דעת שתועיל בקרב, + הנקוק לא ניסתה להלחם בסמוקר, עובדה שאפילו רובוטים ודן דן מושים התאהבו בה ונהפכו לאבן- ולסני אדמירל יש האקי נורא חזק אז אני לא חושב שההאקי משפיע כל כך.

3. לטראפלאגר יש את היכולת לעשות גם טלפורציה אז קל לו לגעת באנשים, וכן זה ייבעוד למי שיש לו האקי כי מה שההתקפה הזו עושה זה שהיא שהיא מערבבת לך את האיברים ומונעת ממך לחיות, אז גם אם תצליח לשרוד את זה עם האקי או משהו- הכאב שתחווה יימנע ממך להמשיך בקרב.

4. בזה אתה צודק, ולכן שמתי אותו רביעי, אבל נניח רוב פירות הזוהן (חוץ מממש ממש ספציפיים) מצריכים מגע ישיר להתקפה לכן הפרי הזה יעיל (אולי כמו שאתה אומר זה לא יינצח את היונקו אבל הפרי כשלעצמו חזק)

1 - זורו ולופי של אז זה מרשים, אבל בעולם החדש לדעתי זה יהיה קשה יותר להפיל בזה אנשים. לא יודע עד כמה... לגבי הטווח - אתה מתכוון טווח הפעולה לאחר שהתחילה ההשפעה? אולי, אני לא יודע...
2 - הנקוק תקפה אותו במארינפורד... מה הכוונה שלך ב"לא ניסתה להילחם"? היא רצתה להציל את לופי או משהו כמדומני...
ועוד דבר - לא כל מה שנהפך לאבן בהכרח התאהב בה. ולדעתי דווקא הרובוטים זו ההוכחה - כי אין להם רגשות, פשוט הפרי שלה יכול "לאבן" במגע, ואם אתה מתאהב - אז אפילו מרחוק ע"י חיצים או משהו.. צריך לראות שוב את הסצנות שם ולהבין בדיוק מה קרה, אבל לדעתי אין היגיון ממש בזה שרובוטים יתאהבו. הפרי יכול לאבן גם חפצים (עיין ערך הנשק של סמוקר), אז הוא לא תלוי נטו באהבה...
לגבי האקי - לסגני אדמירל יש האקי סביר, היום הוא לא נראה לי נחשב ממש כבר, אבל עזוב את זה - אם אני לא טועה הרעיון בהאקי הוא ביחס לאויב - אז אם שלך הרבה יותר חזק משלו (למשל... - האנקוק מול סמוקר) אתה תנצח דיי בקלות \ ההגנה שלו לא תצליח לעצור אותך...

3 - התכוונתי שההאקי של המגן יבלום לגמרי את כניסת המתקפה. אחרת , למה שלאו לא יהרוג את קאידו ככה ובערך כל יריב? קודם כל כי להתקרב ליריבים ברמה הזו זה מורכב מאוד, גם עם טלפורציה (יש להם האקי תצפית מטורף וכו') וגם אם התקרב אליהם מישהו - הוא עלול למות ממכה אחת שלהם. אבל שוב, התכוונתי שההאקי הקשחה שלהם פשוט ימנע מהמכה להיכנס לגוף כאילו.

4 - כן, הפרי הזה חזק אבל במיוחד בשימוש מול אנשים חלשים \ מול אנשים טיפה יותר חזקים שהצלחת לגעת בהם בפוקס \ כשהם היו כבולים (כמו הלוחמים בדרסרוזה...).
תודה על התגובה 🙂
לא אהיה זמין פה לתקופה כנראה, אז אם אני לא אענה או משהו... תבין 🙂 צום מועיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים