עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

סוכריה אגדית

jek123
 Share

האם אתה בעד?   

7 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד?

• כן
      5
    • לא (אשמח שתפרטו)
      2

Recommended Posts

שם במשחק: BlackLotus

ההצעה שלי: חפץ שיוריד את הפוקימון שאתה שם עליו את החפץ רמה (כמובן שהסטאטים יורדים בהתאם), הסוכרייה תהיה בחנות חפצים מיוחדים ותעלה 10 זהב, (נתון לשיקול הצוות) את הסוכרייה יהיה אפשר לשים על פוקימונים מתחת לגיל 20 יום,

תמונה של החפץ: unknown.png

כיצד אני חושב שההצעה תעזור למשחק: הרבה פעמים קורה שאתה לוכד פוקימון רמה גבוהה מדי (99/100) ואי אפשר להקפיץ אותו בצורה נורמלית, נניח ואז ככה תוכל להקפיץ וגם לאמן EV כמו שצריך.

לדוג': אני מחפש המון זמן שאדו נאגאנדל וסוף סוף מצאתי אחד, אבל הוא ברמה 100/99 וככה נדפקתי לגמרי כי לא רק שהוא פיספס הקפצה אני גם לא יכול לאמן לו EV וכדו', בעזרת הסוכרייה אני אוריד את השדו שתי רמות- (והוא גם ייאבד בהתאם נניח, 8 חיים, 10 מהירות, 8 התקפה 8 הגנה 8 הג''מ 15 הת''מ 8 התקפה) עכשיו אוכל לאמן לו מה שאצטרך וכ'ו.

נערך על-ידי jek123
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד נשמע OP מצד שני זה יציל הרבה פוקימונים  זה חפץ שמאוד יועיל אני חושב שעדיף אולי שיהיה אפשר להשתמש רק 3 על כל פוקימון שלא יהיה שבור מידיי

ו10 זהב נשמע לי קצת זול מידיי בשביל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגד בגלל שאני לא מבין למה אולי זה באמת שימושי אבל שאתה עושה הקפצה לפוקימון לדוגמא שינוי מצב אתה מחשיב את זהכאילו הקפצתה אותו ברמה 98 במקום 99 זה הסיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 6 דקות סרוטיטו אמר:

מצד אחד נשמע OP מצד שני זה יציל הרבה פוקימונים  זה חפץ שמאוד יועיל אני חושב שעדיף אולי שיהיה אפשר להשתמש רק 3 על כל פוקימון שלא יהיה שבור מידיי

ו10 זהב נשמע לי קצת זול מידיי בשביל זה

לא חשבתי שקבעתי כבר הכול נתון לשיקול הצוות

לפני 7 דקות אליה87 אמר:

אני נגד בגלל שאני לא מבין למה אולי זה באמת שימושי אבל שאתה עושה הקפצה לפוקימון לדוגמא שינוי מצב אתה מחשיב את זהכאילו הקפצתה אותו ברמה 98 במקום 99 זה הסיבה

אז לא רמה 99 רמה 100 עדיין נהרסה הקפצה

תודה על התגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה jek123 אמר:

אז לא רמה 99 רמה 100 עדיין נהרסה ההקפצה 

אבל אי אפשר לשנות מצב ברמה 100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה Leafeon אמר:

1. אפשר לאמן EV ברמה.

2. פספס הקפצה? זו בעיה שלך. אתה בחרת להילחם בטווח רמות הזה...

אז אתה יכול גם לעלות את הפוקימון שלך במעון אותו דבר כמו סוכרייה נדירה זה כדי להקל עליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים