עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

Iceberg לפוקימון

סרוטיטו
 Share

Recommended Posts

אז פוקימון מי לא מכיר פוקימון סדרות הילדות שכולנו גדלנו עליה אך לכל סדרת ילדות יש גם דברים אפלים בתוכה (במיוחד במשחקים המקוריים ) 

בטח אתם שואלים את עצמם מה זה Iceberg זה לא פשוט אומר קרחון  זה פשוט לכל נושא יש את התוכן שכולם יודעים עליו את התוכן שרק המעריצים יודעים אליו ונושאים שרק אנשים בודדים יודעים נגיד קרחון כזה כל שלב מסמן תוכן של סדרה שפחות אנשים מודעים אליו ככל שאתה יורד בקרחון התוכן יותר אפל  אז בואו נתחיל שלב א :  קצה הקרחון   רובנו כבר יודעים  שהפוקימון הראשון שנוצר הוא ריידון  , אני מניח שאתם גם יודעים שהמשחק יצא לפני הסדרה ושיש אתגר בשם נאזלוק עם מטרות מסוימות (אעשה עליו סרטון אחר כך)  שלב ב  מתחילים לרדת  יש נו פרק מסוים בסדרה בשם ההחייל החשמלי פוריגון פרק ששלח מאות ילדים לבתי החולים ביפן בפרק הייתה סצנה שמכת הברק של פיקאצו פגעה בטילים ויצרה פיצוצים ענקיים על המסך  שגרמו לפרכוסים והתקפים חמורים    וואו זה קצת אפל בואו נעשה הפסקה למשהו פחות אורי גלר תבע את פוקימון על העיצוב של קדברה בטענה שמדובר בקריטרוה מעליבה אליו  אם אני הייתי אורי גלר הייתי שמח שפוקימון יצרו בשבילי פוקימון , יש פרק שבו שומר בגן חיות פשוט מכוון אקדח לכל מי שמתקרב אליו הפרק נאסר לשידור בארהב בגלל הרגישות לדברים מסוג זה

שלב ג  אמצע הקרחון מכאן דברים יתחילו להיות ממש אפלים אז כן...            המשחקים של פוקימון נראים מאוד תמימים אבל שנכנסים לפרטים הקטנים  אפשר למצוא בהם דברים מאוד אפלים במשחקים הראשונים של פוקימון  הופיעה העיר לוונדר עיר מוזרה עם מוזיקה מפחידה ובית קברות של פוקימונים ואפשר לראות ילדים מתאבלים על הפוקימונים שלהם כנראה זה הוביל לשמועה אחת המפורסמות על פוקימון "סידנרום לוונדר " לפי הסיפור המוזיקה המפדיחה והקריפי של לוונדר השמיע  תדרים מסוכנים שרק ילדים יכלו לקלוט שגרמו להם לסיוטים  ואפילו לחלקם ללכת לעולמם    אז הנה אני ארגיע אותכם בתור אחד שבישחק מאז גיל 7 במשחקים המקוריים של פוקימון בגיימבוי שלי שיחקתי בfire red המוזיקה של לוונדר לעולם לא גרמה לי לסיוטים       עכשיו אנחנו מגיעים לחלק יותר קריפי מכיוון שהוא לא שמועה אלא אשכרה אמיתי    דברים שנכנסו למשחקים  חלק מהדברים הכי קריפים במשחקים של פוקימון נמצאים דווקא בפוקידקס  אביזר שמכיל מידע על הפוקימונים עצמם על כל פוקימון כתובה פסקת מידע קטנה שבדרך כלל רגילה וחמודה  אבל לפעמים זה מגיע למקומות מוזרים למשל על הפוקימו דראוזי נכתב  " אם האף שלכם מגרד בזמן שאתם ישנים זה אומר שדרואוזי עומד מעל הכרית שלכם  ומנסה לאכול לכם את החלומות דרך הנחיריים " ,    על היפנו כתוב "פעם היה תקרית שבה הפוקימון הזה היפנט ילד וחטף אותו" על מימיקיו כתוב " פעם חוקר ראה מה יש מתחת לסדין שלו והיה כלכך מבוהל שהוא מת מרוב פחד

על דריפלו כתוב " הפוקימון מחזיק ילדים קטנים בידיים ומושך אותם איתו לעולם הבא "           אך האחד שהכי מטריד הוא התיאור של הפוקימון יאמאסק  שהוא מעוצב כמו יצור קטן שמחרף ומחזיק מסכה    עליו כתוב במשחק  "כל פוקימון כזה  מחזיק מסכה שפעם הייתה הפרצוך האמיתי שלו כשהוא היה אנושי  לפעמים הוא מתסכל עליה ובוכה "  שלב ד סוף הקרחון אולי יהיו כאן דברים פחות קריפים אך עדיין אמיתים שקרו בחיים האמיתים ומצמררים אחד מהסיפורים האפלים ששמעתי הוא  במשחק גולד וסילבר שבו הוצגו פוקימונים חדשים ומסתוריים שנקראו unown  או בעברית לא יודעים כל אחד מהם מסמל אות אחרת באלף בית האנגלי והם מגיעים ב26 צורות  במשמך שנים אף אחד לא ידע מה הסיפור שלהם  עד 2018 באותה שנה דלפו לרשת קבציים סודיים של נינטנדושל האתר נינטדנו והאנון הם מופיעים במיקום המדויק של הירושימה והם מסמלים את כל הנופלים של פצצת האטום שנפלה בהירושימה  שהשמות שלהם היו לא ידועים והם לא זכו לקבורה ראויה 

Behold: The Pokemon Iceberg : r/pokemon תמונה להמחשה בלבד

אם תרצו שאני אעשה המשך אני אשמח אם טעיתי במשהו ויש לכם איך לדייק יותר אני גם אשמח תהנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק לראות שאתה חשבת שהמוזיקה בfirered בלבנדר היא באמת אמורה להיות מפחידה, טעית בגלל שבדור שלוש נינטנדו עברו לכלי נגינה אמיתיים ולא למוזיקת ביט זה באמת לא מפחיד

אני שיחקתי בפוקימון red של הגיימבוי המקורי לכן שמעתי את המוזיקה והאמת שהיא כן מסוכנת לילדודס, אומנם כילד לא שמעתי אותה אני יכול להבין איך הצלילים מסוגלים להשפיע על המוח שלך כילד

נערך על-ידי Allen Walker
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים