עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

ריאיון עם אחראי הקהילה RamYo

Doom man
 Share

Recommended Posts

טוב, אז כולנו מכירים את רם - מפקח בליגה ואחראי קהילה בפורום, בשותפות עם יוני, במשתמש שלקח 6 אליפויות ליגה(ברצף!)

אז החלטתי להרים את הכפפה, לראיין אותו, ולעזור לכולנו להכיר אותו יותר טוב

אז... נתחיל

ריאיון עם Kratos(רם)

גבריאל: שלום רם, מה שלומך?

רם: הכל טוב(חוץ מכאבים בזרת)

גבריאלנאחל לך החלמה מהירה.

גבריאל: איך אתה רואה את הליגה (בתור מפקח) ואת הפורום(בתור אחראי קהילה)? מה מצב הליגה והפורום לדעתך?

רם: מי שעוקב, ולמי שלא - בזמן האחרון הפעילות שלי הייתה נמוכה מהרגיל, בגלל היותי בצבא.
הייתי מתחבר בעיקר בסופשים, אבל כשאני נכנסתי בסופ"ש, הפעילות בצ'אט הייתה גבוהה.
הליגה במצב שיא מבחינתי, לא יודע איך היה בעבר, לפני ששיחקתי, אבל אני מ2017 משחק רצוף, ובחיים לא היה כלכך הרבה אנשי צוות במשחק, כלכך הרבה אפשרויות משחק, ועדכונים ופעילויות ביום -יום.
לגבי המצב בפורום - יכל להיות יותר טוב, ובגלל זה כרגע הכנסנו משתמש חדש לצוות. (טרנקל - תאחלו לו בהצלחה), וכאחראי קהילה - אנסה להזיז כמה שיותר דברים לטובת הפורום.

גבריאל: נראה שאנחנו נמצאים במצב טוב, ושמצפים לנו דברים גדולים ומעניינים בהמשך

גבריאל: אתה נמצא כרגע בצבא בטירונות(ועוד מעט מסיים), איך אתה משלב את הליגה עם הצבא? איך תשלב אותה אחרי הטירונות?

רם: קודם כל, עוד 6 ימים הטירונות שלי נגמרת!! (הכומתה הסגולה בדרך), כפי שרשמתי לך בהודעה הקודמת, לרוב נכנסתי למשחק בימי חמישי-שישי-שבת.
אבל כשהייתי נכנס - הייתי משקיע כל כולי. מנסה שיקרו דברים וכו'.

לגבי אחרי הטירונות? פרה-פרה. עוד אין לי מושג בתאכלס מה מחכה לי אחרי הטירונות, אבל כן יהיה לי טלפון כל היום. אז יכול להיות שאהיה יותר זמין.

גבריאל: קודם כל, כל הכבוד!! אתה עוד מעט מסיים את הטירונות. דבר שני, רם יהיה פעיל יותר, אז תתכוננו...

גבריאל: למה בחרתם(אתה ויוני) את השם Kratos? איזה שם אהבתם יותר, את זה או את הקודם(RainDrop)?

רם: יוני בחר את ראיין דרופ ואני קרייטוס.
אני יותר אוהב את קרייטוס.
למה בחרתי את השם הזה? הדמות ממשחק גוד אוף וואר, ובתאכלס? הוא לוחם אכזרי הקורא תיגר על כל האלים האולימפיים שקיימים. ומחסל אחד אחד.
הכוח שלו אינסופי בדיוק כמו השחקן שלנו XD

גבריאל: אינסופי ומוגבל בקרוב...🥴

גבריאל: איפה אתה רואה את עצמך ואת הליגה בעוד 5 שנים?

רם: אין לי מושג, גם לא יהיה לי מושג איפה אני אהיה בעוד שבוע, אז בעוד 5 שנים?

גבריאל: נראה שאין תוכניות לעתיד..
איך הגעת לליגה?

רם: תאמת זה מצחיק, השחקן הראשון שלי מ2013 קיים.
כשהייתי ילד קטן פשוט חיפשתי פוקימון בגוגל וזה מצא לי את האתר, ומשם הכל היסטוריה.

גבריאל: צירוף מקרים מעניין, מה היו המטרות שלך כשעלית לצוות התמיכה, והאם אתה חושב שעמדת במטרות שהצבת לעצמך?

רם: לפני שעליתי לצוות, המשחק היה במקום חשוך, היו רואים בצ'אט הודעות מלפני שבוע.
הבטחתי לעצמי שזה לא יקרה יותר, וגם המטרות שלי היו לגרום לכמה שיותר להפטר מתלונות, כשעליתי היה יחסית הרבה תלונות (על באגים וכו') ופשוט ניסיתי לעזור כמה שאפשר באותו נושא.
בכללי, המטרה הכי גדולה שלי זה פיתוח המשחק, שהוא יעודכן על בסיס קבוע ולשדרג אותו תמיד.

גבריאל: נראה שבאמת הרבה יותר פעיל בליגה - כמו אחת מהמטרות שהצבת לעצמך. מחזק את מה שענית עליו בשאלה הראשונה

גבריאל: לאור הגבלת הכוח הכללי שתתווסף לליגה, תצטרך להעביר 3000 כוח כללי לפוקימון אחר. למי תבחר להעביר אותו? מה האסטרטגיה שלך אחרי פרסום ההגבלה?

רם: כרגע, אין לי מושג, ואני מעדיף שלא לעשות דברים כאלה על דעת עצמי, קודם אצטרך לגבש דעה עם יוני ואז אוכל להחליט על האסטרטגיה.

גבריאל: נראה שאתה ויוני עובדים בשיתוף פעולה, מה שמוביל אותנו לשאלה הבאה
 אתה עכשיו בשותפות עם יוני, איך הוא בתור שותף? האם אתם מסתדרים?(גם מבחינה משחקית וגם מבחינה ניהולית)

רם: יוני בן אדם מדהים, איך הוא בתור שותף? חופשי, משחרר, הרבה צריכים ללמוד ממנו בקטע הזה - לתת יד חופשית ולא להיות לחוצים על כל דבר קטן. בקיצור, נותן הרבה חופש בחירה.
כרגע אין לו ממש זמן כי הוא בלימודים, עכשיו גם לי אין זמן, אז השחקן שלנו לא כזה פעיל.
אבל לפני הצבא אני הייתי בעיקר הפעיל משנינו. אם זה בצ'אט או בקרבות

גבריאל: נראה שהשותפות ביניכם עובדת מעולה, כל אחד מכיל ומקשיב לשני, אני מניח שזה גם מה שהוא חושב עליך

עד כאן הריאיון שלנו, תודה על שיתוף הפעולה ותודה על הקדשת זמנך

נערך על-ידי Doom man
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• Doom man changed the title to ריאיון עם RamYo

וואו! אשכול מדהים! ממש נהנתי לקרוא! מחכה לעוד ראיונות ואשכולות בכללי ממך גבי ( : @Doom man

לפני 6 דקות Doom man אמר:

כרגע הכנסנו משתמש חדש לצוות. (טרנקל - תאחלו לו בהצלחה)

תודה רבה רם! @RamYo

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מראיין אדם מדהים ומרואיין אדם מדהים.

ריאיון מעולה- תודה רבה על האשכול, נהניתי לקרוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיון מצוין!!!

👏👏👏

לפני 25 דקות Doom man אמר:

לגבי המצב בפורום - יכל להיות יותר טוב, ובגלל זה כרגע הכנסנו משתמש חדש לצוות. (טרנקל - תאחלו לו בהצלחה), וכאחראי קהילה - אנסה להזיז כמה שיותר דברים לטובת הפורום.

@RamYo אותי מעניין לדעת, איך אתה חושב שאפשר לשפר את המצב בפורום? (באופן פרקטי - איזה שינויים אתה חושב שצריך?)

אשמח אם תענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה רם תמשיך להנות מהגימלים ולשחק בסדרות TV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך ידעת שרם רוצה ריאיון?!??!

הוא לא הזכיר משהו דומה אפילו פעם אחת....

אחלה ריאיון גבריאלוש 😍

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• Doom man changed the title to ריאיון עם אחראי הקהילה RamYo