עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

הצעה/תיבת מתכת עתיקה

XJonny10Z
 Share

בעד/נגד  

18 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד ההצעה?

• בעד
      13
    • נגד
      5

Recommended Posts

שם משתמש במשחק: Yoriichi

ההצעה: אני מציע להוסיף תיבה חדשה למשחק, תיבת מתכת עתיקה שבתוכה יש פוקימון מנדירות, "נדיר מאוד" (מבלי התפתחויות) שכמו תיבת כסף רק שיוכל להיות בה פוקימון שלא חייב להיות התחלתי (כמובן שתיבת המתכת העתיקה תכלול בתוכה התחלתיים). נדירותה תהיה בין נדירות מציאת תיבת כסף לנדירות מציאת תיבת זהב. (טווח הכסף = 5500-8000 כסף, טווח הזהב = 10-17 זהב, טווח המטבעות = 8-12 מטבעות, ביצת פוקימון נדיר מאוד אחת, ניתן לפתיחה באמצעות מפתח ברזל.

תמונה של התיבה:8GwWZddW-9iB_4DSnGnZ3Vk7Jwi4ooEmY_9hzNRWמצטער על הגודל של התמונה 😞

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: לדעתי ההצעה הזו תשפר את חווית המשחק בכך ששחקנים רבים סוף סוף יוכלו להשיג פוקימון נדיר מאוד מתיבה, ועכשיו עם הפוקימונים החדשים (Hisuian) שהם בנדירות "נדיר מאוד" יהיה אפשר להשיג גם אותם מתיבה שלדעתי זה יכול להשפיע לטובה על המשחק.

נערך על-ידי XJonny10Z
שינוי והוספה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצביע כי אני עדיין זקוק לשכנוע.

רק העירה אחת: אין צורך להוסיף את הסעיף של 'כמה היא שווה במסחר?' כי זה לא בדיוק נתון לשיקולנו.

מה שכן אשמח לדעת כמה זהב, כסף, מטבעות יהיה בתיבה (טווח כאילו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 דקות NFrealmusic אמר:

אני לא מצביע כי אני עדיין זקוק לשכנוע.

רק העירה אחת: אין צורך להוסיף את הסעיף של 'כמה היא שווה במסחר?' כי זה לא בדיוק נתון לשיקולנו.

מה שכן אשמח לדעת כמה זהב, כסף, מטבעות יהיה בתיבה (טווח כאילו)

אוסיף ואשנה, תודה על הערה

לפני 2 דקות אנונימוס אמר:

איך בדיוק זה טוב יותר מתיבת כסף?

להפך, אם כבר, התיבה הזו שווה פחות מתיבת כסף.

בתיבה הזו יש גם התחלתיים וגם נדירים מאוד אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 7 דקות XJonny10Z אמר:

שם משתמש במשחק: Yoriichi

ההצעה: אני מציע להוסיף תיבה חדשה למשחק, תיבת מתכת עתיקה שבתוכה יש פוקימון מנדירות, "נדיר מאוד" (מבלי התפתחויות) שכמו תיבת כסף רק שיוכל להיות בה פוקימון שלא חייב להיות התחלתי (כמובן שתיבת המתכת העתיקה תכלול בתוכה התחלתיים).

מחירה של התיבה לדעתי צריך להיות בין 20 זהב ל-60 זהב במרכז המסחר ונדירותה תהיה בין נדירות מציאת תיבת כסף לנדירות מציאת תיבת זהב.

תמונה של התיבה:8GwWZddW-9iB_4DSnGnZ3Vk7Jwi4ooEmY_9hzNRWמצטער על הגודל של התמונה 😞

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק: לדעתי ההצעה הזו תשפר את חווית המשחק בכך ששחקנים רבים סוף סוף יוכלו להשיג פוקימון נדיר מאוד מתיבה, ועכשיו עם הפוקימונים החדשים (Hisuian) שהם בנדירות "נדיר מאוד" יהיה אפשר להשיג גם אותם מתיבה שלדעתי זה יכול להשפיע לטובה על המשחק.

לא חושב שזה דבר יותר מדי משמעותי כרגע... את הנדירים מאוד האלה לא קשה מדי למצוא אם תחרוש כמה מאות קרבות

לא מצביע כרגע. מחכה לשיכנוע.

(אגב התמונה מעולה)

נערך על-ידי SilverStorm
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורסם (נערך)
לפני 5 דקות SilverStorm אמר:

לא חושב שזה דבר יותר מדי משמעותי כרגע... את הנדירים מאוד האלה לא קשה מדי למצוא אם תחרוש כמה מאות קרבות

לא מצביע כרגע. מחכה לשיכנוע.

(אגב התמונה מעולה)

אוספתי כרגע כמה דברים נחוצים אך אני לא חושב שחסרים דברים, והתמונה היא תיבת כסף בשינויים קלים (עיצוב שלי) תודה על המחמאה 🙂

נערך על-ידי XJonny10Z
הוספת תודה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבעתי בעד, ולו בלבד כדי שיהיה אפשר להשיג פוקימונים כמו אש גרנינג'ה.

אחלה הצעה, אשמח לראות עוד פעילות ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה NFrealmusic אמר:

הצבעתי בעד, ולו בלבד כדי שיהיה אפשר להשיג פוקימונים כמו אש גרנינג'ה.

אחלה הצעה, אשמח לראות עוד פעילות ממך.

תודה, אשתדל להמשיך ולעבוד על רעיונות טובים 🙂

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 9 דקות XJonny10Z אמר:

בתיבה הזו יש גם התחלתיים וגם נדירים מאוד אחרים

ההתחלתיים הם הנדירים-מאוד הכי טובים. (מלבד כמה בודדים). קח למשל סלאקינג או סאלמאנס, הם יותר קרובים לנפוצים במציאה שלהם...

מעבר לזה, אני לא חושב שיש מחסור בסוגי תיבות שמוציאות פוקימונים, אם כבר אתה הולך על כיוון של תיבה חדשה, אולי תעשה תיבה בסגנון אחר. לדוגמא תיבה שמוציאה באופן רנדומלי טבעת (בלי קטנוניות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת אנונימוס אמר:

ההתחלתיים הם הנדירים-מאוד הכי טובים. (מלבד כמה בודדים). קח למשל סלאקינג או סאלמאנס, הם יותר קרובים לנפוצים במציאה שלהם...

מעבר לזה, אני לא חושב שיש מחסור בסוגי תיבות שמוציאות פוקימונים, אם כבר אתה הולך על כיוון של תיבה חדשה, אולי תעשה תיבה בסגנון אחר. לדוגמא תיבה שמוציאה באופן רנדומלי טבעת (בלי קטנוניות).

את הרעיון שלך תציע אתה, אבל מה זה משנה הסיכוי מציאה של הפוקימונים, מה שחשוב זה הכוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 7 דקות XJonny10Z אמר:

את הרעיון שלך תציע אתה, אבל מה זה משנה הסיכוי מציאה של הפוקימונים, מה שחשוב זה הכוח

לא הבנת, זה לא רעיון שאני מציע. אני אומר שכבר עכשיו יש מספיק תיבות שמקבלים מהם פוקימונים, והפוקימונים שיכולים לצאת מהתיבת כסף טובים מרוב הפוקימונים שיוכלו לצאת מהתיבה שהצעת - כך שההצעה הזו היא חסרת תכלית, גם ככה היום כמעט ואין שימוש בתיבות כסף, למה לייצר עוד תיבה כזו שלא תשמש אף אחד?

באותה מידה, מה תיתן לך תיבת נפוצים?

נערך על-ידי אנונימוס
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורסם (נערך)
לפני 7 דקות אנונימוס אמר:

לא הבנת, זה לא רעיון שאני מציע. אני אומר שכבר עכשיו יש מספיק תיבות שמקבלים מהם פוקימונים, והפוקימונים שיכולים לצאת מהתיבת כסף טובים מרוב הפוקימונים שיוכלו לצאת מהתיבה שהצעת - כך שההצעה הזו היא חסרת תכלית, גם ככה היום כמעט ואין שימוש בתיבות כסף, למה לייצר עוד תיבה כזו שלא תשמש אף אחד?

באותה מידה, מה תיתן לך תיבת נפוצים?

אתה נגד זה פשוט תצביע, ואני אתעלמם מהחלק האחרון. הרבה אחרים אוהבים את הרעיון, אתה לא חייב להשתמש בתיבה הזו

נערך על-ידי XJonny10Z
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת XJonny10Z אמר:

אתה נגד זה פשוט תצביע, ואני אתעלמם מהחלק האחרון

אני לא נגד (עדיין).

אני מנסה להבין את ההצעה שלך. מהתשובה שלך אני מבין שאתה חושב שהיא מיותרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בהצעה יתרונות וחסרונות. 

אתן פה שאלה קטנה, אשמח שתענה לי.

התיבה תיהיה מאוד דומה לתיבת כסף, ואף אחד לא באמת פותח תיבת כסף, אז למה שמישהו יפתח את התיבה הזאת?

הערה-אמרת שהתיבה תיהיה בין הכסף לזהב אבל סכום הזהב שהצעת יותר גבוה מסכום הזהב של תיבת הזהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 14 דקות אנונימוס אמר:

אני לא נגד (עדיין).

אני מנסה להבין את ההצעה שלך. מהתשובה שלך אני מבין שאתה חושב שהיא מיותרת...

מהחלק האחרון של התגובה שלך, ואתה כן לפחות לפי איך שאתה מגיב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה XJonny10Z אמר:

מהחלק האחרון של התגובה שלך, ואתה כן לפחות לפי איך שאתה מגיב...

אני עדיין לא נגד ההצעה, אני פשוט לא משוכנע שיש צורך בתיבה הזו, במקום להתייחס לצורך בתיבה אתה מתייחס בדמגוגיות לאם אני בעד או נגד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת trenkl ツ אמר:

יש בהצעה יתרונות וחסרונות. 

אתן פה שאלה קטנה, אשמח שתענה לי.

התיבה תיהיה מאוד דומה לתיבת כסף, ואף אחד לא באמת פותח תיבת כסף, אז למה שמישהו יפתח את התיבה הזאת?

הערה-אמרת שהתיבה תיהיה בין הכסף לזהב אבל סכום הזהב שהצעת יותר גבוה מסכום הזהב של תיבת הזהב.

לשאלתך, לדעתי אנשים יפתחו את התיבה הזו מכיוון שיש פוקימונים נדירים מאוד בחוזק של אגדיים ופוקימוני מגה ועל הסיכוי הזה לדעתי שווה לפתוח, להערתך, אני מודע לכך שהסכום המקסימלי של הזהב והמטבעות גבוה יותר מהסכום המינימלי של תיבת הזהב וזה מכיוון שהטווח לא יכול להיות קטן מאוד וגם מהתשובה לשאלתך, יש פוקימונים נדירים מאוד שחזקים כמו אגדיים ואף יותר ולכן זה תקף גם על פוקימוני המגה.

לפני 2 דקות אנונימוס אמר:

אני עדיין לא נגד ההצעה, אני פשוט לא משוכנע שיש צורך בתיבה הזו, במקום להתייחס לצורך בתיבה אתה מתייחס בדמגוגיות לאם אני בעד או נגד.

אני כבר לא יודע מה לענות לך מרוב שיגוע, לדעתי אתה פשוט צריך להבין מה אתה מעדיף, שהתיבה הזו תהיה או שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נגד זה עמו תיבת כסף ההבדל הוא קטן ואין פו שיכנוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 דקות XJonny10Z אמר:

מזכיר לי משהו שאמרתי.

לפני 30 דקות אנונימוס אמר:

גם ככה היום כמעט ואין שימוש בתיבות כסף, למה לייצר עוד תיבה כזו שלא תשמש אף אחד?

לפני 4 דקות XJonny10Z אמר:

לשאלתך, לדעתי אנשים יפתחו את התיבה הזו מכיוון שיש פוקימונים נדירים מאוד בחוזק של אגדיים ופוקימוני מגה ועל הסיכוי הזה לדעתי שווה לפתוח, להערתך, אני מודע לכך שהסכום המקסימלי של הזהב והמטבעות גבוה יותר מהסכום המינימלי של תיבת הזהב וזה מכיוון שהטווח לא יכול להיות קטן מאוד וגם מהתשובה לשאלתך, יש פוקימונים נדירים מאוד שחזקים כמו אגדיים ואף יותר ולכן זה תקף גם על פוקימוני המגה.

אני לא חושב שזה תמריץ מספק עבור אנשים לפתוח את התיבה הזו, בדיוק כמו שיש נדירים-מאוד שטובים מההתחלתיים גם יש נדירים-מאוד שהרבה פחות טובים מהם.

פוקימוני המגה הם מגה וזה בפני עצמם, ובכל זאת, יש סיבה שתיבת זהב לא שווה לפלטיניום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכל הצעה נחמדה ואין לנו באמת מה להפסיד מזה וזה באמת יכול להוסיף למשחק לפי דעתי ולעזור לשחקנים מתחילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש שונה ממתכת רגילה אבל בעד לא ממש משנה זה רק מוסיף לא מוריד למשחק 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפי דעתי זה יהיה אפילו יותר גרוע מתיבת כסף אבל אחלה רעיון

אולי אם תעשה שיהיה סיכוי ממש קטן גם לאגדי שלא חייב מאסטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 43 דקות םןףךץ אמר:

גם לפי דעתי זה יהיה אפילו יותר גרוע מתיבת כסף אבל אחלה רעיון

אולי אם תעשה שיהיה סיכוי ממש קטן גם לאגדי שלא חייב מאסטר

יש פה גם את ההתחלתיים וגם פוקימונים נדירים מאוד אחרים, אז זה לא הגיוני שזה פחות טוב מתיבת כסף

וזה לא יהיה ממש טוב אם יהיו בתיבה הזו גם אגדיים לא משנה איזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 3 שעות XJonny10Z אמר:

יש פה גם את ההתחלתיים וגם פוקימונים נדירים מאוד אחרים, אז זה לא הגיוני שזה פחות טוב מתיבת כסף

אתה לא מבין דבר אחד, רוב הנדירים-מאוד פחות טובים מההתחלתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.