עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

באן

MR.JOKER
 Share

Recommended Posts

שם במשחק: MRJOKER
קישור לפרופיל: אין כי אני בבאן...
תיאור הבעיה: לפני כמה ימים קיבלתי באן ורציתי לבקש סליחה מצוות ההנהלה ולהסביר מה עשיתי ולבקש מההנהלה להחזיר אתה המשתמש שלי

לפני כמה ימים קיבלתי הזהרה מההנהלה בגלל שצפיתי בטלוויזיה ושיחקתי במשחק ולא ידעתי בשלב הזה שזה עבירה על החוקים רק אחרי שהם הסבירו לי ויום למחרת חרשתי מעל 5 שעות ברצף ובגלל שהייתי כבר עייף מלחרוש מרוב טיפשותי השתמשתי בטלפון שלי בזמן ששיחקתי וצפיתי במשהו תוך כדי בשביל להעסיק את עצמי ונתפסתי אבל בפעם הזאתי מאוד נלחצתי כי אמרתי בפעם הקודמת שאני אשתדל שזה לא יקרה עוד פעם אבל לא עמדתי במה שאמרתי למרות שהשתדלתי לא הצלחתי ושלחו לי הודעה אדומה לענות בצ'אט והייתי בטלפון ולא ראיתי ומרוב לחץ אמרתי שאני ראיתי ישר את ההודעה ששלחו לי ועניתי בצ'אט באותו הרגע וזה לא היה נכון אני מצטער על זה ששיקרתי ויותר לא אשקר ולבסוף שילמתי על זה ביוקר 

הלקח שלמדתי מזה הוא קודם כל לפעול לפי חוקי המשחק ולומר רק את האמת גם ברגעי לחץ לא משנה מה הסיטואציה ובעיקר להנהלה ולצוות ההנהלה

אז הסיבה שכתבתי את זה בשביל

1. לבקש סליחה מההנהלה
2.ללמוד מהטעות הנוראית הזאת
3.לנסות לבקש להוריד את הבאן

אני מוכן להתחייב שזה לא יקרה שוב כי אם דבר כזה יקרה שוב אני כבר יודע ששום דבר כבר לא יעזור לי לנסות להחזיר את המשתמש שלי.

אני באמת יודע שעשיתי משהו רע שהוא נגד חוקי המשחק אבל אני מוכן להבטיח שלמדתי מהטעות שלי.

לפי דעתי הבאן היה די מוצדק אבל רציתי לבקש הזדמנות שנייה להוכיח שאני מסוגל לפעול לפי חוקי המשחק ולשחק את המשחק בצורה הטובה ביותר שיש.

לסיום אני רק רוצה לומר שאני מצטער על מה שעשיתי ואני לא מצפה שיחזירו לי את המשתמש אני רק מקווה שיחזירו לי אחרי כל מה שאני עשיתי ואקבל קנס במקום ורציתי להדגיש שהטעות הזאתי לא תקרה עוד הפעם בין אם תחליטו להוריד לי את הבאן או בין אם תשאירו לי אותו אכבד כל החלטה ניהולית.

נערך על-ידי Alon
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• מנהלים ראשיים

שלום,

נא לערוך את הטופס בהתאם לנדרש.

בנוסף, נא לציין באילו נושאים שיקרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• מנהלים ראשיים

שקרים הם אכן לא דרך נכונה. לאור ההודאה הבאן הוסר, אם כי נוסף קנס סמלי לחשבון.

המשך משחק מהנה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.