עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

תיקיות בפורום

Nemesis
 Share

תצביעו  

11 הצבעות

1. 1. תצביעו

• בעד
    • נגד נמק
      0

Recommended Posts

שם במשחק: Nemesis
ההצעה: שהיו כמו תיקיות בפורום מה הכוונה שלי שבן אדם פותח אשכול עכשיו נגיד זה אשכול ערוך שלוקח הרבה זמן לכתוב ועכשיו זה אשכול שבערך לוקח שבוע לכתוב בגלל שהוא מדריך או משהו כזה אז במקום שכל הזמן להיות לחוץ שלא בטעות לצאת מזה או שפתאום קרה שנכבה המחשב נלחץ בטעות וזה יצא מהפורום וכן עוד תקלות שקורה לפעמים או שפתאום מיואשים מהאשכול ואין כח ואז שוכחים מימנו ומה שהוא רצה לעשות נמחק במקום זה אני מציע שהיה אופצייה לשמירת האשכול כלומר כמו בדומה קובץ וורד שאתה שומר משהו אז נהיה כמו תיקייה כזאת אז במקום זה בפורום היה לך דף של תיקיות שלך בפורום שלך ואתה תיתן שם על כל תיקייה שלך שאתה רוצה לשמור על אשכולות שאתה רוצה לשמור לדוגמא מדריך קונטרול( יש כזה אשכול כבר אבל זה רק דוגמא) ואז מתי שהיה לך זמן תוכל להמשיך אותו במקום שבטעות הימחק

במה ההצעה תעזור: שאנשים לא התייאשו מלכתוב אשכולות ויוכלו לכתוב בזמנם הפנוי כך גם היה יותר פעילות בפורום אני מאמין על ידי זה שכל אחד יעשה בחלקים תאשכולות שלו שהוא רוצה להכין בין אם זה סיפורים ציורים דיונים מדריכים וכו יוכל תמיד לשמור את האשכול שלו ולהמשיך אותו בזמנו הפנוי שהיה לו שוב ואז לסיים אותו וגם שאנשים לא הכתבו ובטעות הימחק להם והכל ירד לטימיון (לי אישית זה קרה על אשכול שעבדתי עליו הרבה זמן והתייאשתי שזה נמחק לי ולא חזרתי לכתוב אותו שוב) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד כי אני קורבן לאשכולות שנמחקו בזמן עבודה, פעמיים -_- רק חבל שאני לא עומד לפרסם שום אשכול יותר, בכל זאת אהיה בעד

נערך על-ידי Allen Walker
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 weeks later...

שלום.

הבאת רעיון טוב מאוד שיכול לעזור במקרים מסוימים שאינך יכול להמשיך לכתוב את האשכול וכן להשאיר אותו במקום מסוים להשאר.

במצב הנוכחי של פורום המשחק אין אפשרות ליצור תיקיות לשמירה של האשכולות.

לכן ההצעה נדחתה.

תודה רבה על הצעתך! נשמח לראות עוד אשכולות שלך בפורום המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.