עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

כתיבת סיפור בהמשכים!

גילעד1
 Share

Recommended Posts

בכול שמונת המחוזות, האדמה רעדה.

ברקים הבזיקו, עננים גדולים ושחורים כיסו את השמים.

לפתע, ברק אחד פגע בדיוק זיגארד. זיגארד לא נפצע. אפילו שריטה לא הופיעה על גבו.

הוא יודע שהוא יגיע בדיוק לאן שהוא יצטרך.

כל הסערה הזו היא רק הדרך הטיפשית של פוקימוני האולטרה לנסות למנוע ממנו לפרוץ לעולם שלהם ולהשתלט גם עליו.

הוא התקדם עוד צעד לעבר חור האולטרה - שלפתע סולגאלו ולונאלה קפצו מהצדדים.

"סולגאלו! לונאלה! סוף סוף הגעתם. חיכיתי רק לכם."

"זיגארד! השתמש בEarthquake על סולגאלו! השתמש בOutrage על לונאלה!" נשמע קול ממרחקים.

זיגראד ביצע את הפקודות, סולגאלו ולונאלה נפלו כמו חיילי חוטים.

הוא השאיר אותם שם. הם לא יפריעו לו יותר. אבל לדבר הבא שהגיע - זיגארד לא ציפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתאום קפץ עליו נקרוזמה והתחיל לתקוף את לונאלה וסולגלאו תביאו לי מהאור צעק והוא פתאום השטלת על סולגלאו והפך לנקרוזמה כנפי דמדומים.... סיימתי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולונאלה יצא לחפש את האור כדי להחזיר את סולגאלו אבל ניהלו יצתאה מחור אולטרה ורצתה את העזרה של לונאלה כי נקרוזמה תוף ותו לונאלה מהירה ופתאם הו עזב את סולגאלו והישטלת על לונלא ופתאום סולגלאו השתמש בכוח האולטימטיבי שלו והפך לפירט סולגאלו וכל כדי להור לונאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעבור שעתיים

לייסאנדר

"אני נכנע." אמר לייסאנדר בייאוש רב, ותהה איך המצב הידרר כל כך מהר.

דני

"יוסי? גארי? אתם כאן?" הוא צעק בכל כוחו, ללא תועלת. הוא הרגיש את זה. הוא ידע שהמאמצים האלו הם חסרי טעם.

"הכל בגללך! אם לא היית שולח את זייגארד אלינו - כלום לא היה קורה!" הוא הטיח בדודו.

דני הרגיש אשם.

היה אסור לו לספר לדודו לייסאנדר על המסיבה שהם מתכננים.

גארי

"בבקשה, טבעת הזי שלך." הוא החזיר את הטבעת והלך לדרכו. נותר לו רק עוד דבר אחד לעשות.

כעת, כל שנותר לו הוא למצוא את חברו, ולקיים את המסיבה שהם תכננו.

יוסי

יוסי נותר לכוד במערה, ללא יכולת לצאת ממנה וללא יכולת לתקשר עם חבריו.

הלוואי וזה לא היה קורה הוא התחנן, שנייה לפני שהכל נהפך לשחור.

נערך על-ידי אנונימוס
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהשמיים החשיכו, התחילה סערה חדשה, שלעומתה, הסערה הקודמת הייתה בדיחה.

דני קנה את ההצגה של לייסאנדר. הוא ידע שהוא שלאחר שהוא נכנע, אסור היה לו לרחם עליו, אבל הוא פשוט לא היה מסוגל להרוג אותו. וכעת, כשהתחילה הסערה, לייסאנדר ברח וזימן את הקלף האחרון שלו- טיטאן אטרנטוס דיינאמיקס.

לייסאנדר צעק: "טיטאן אטרנטוס דיינאמיקס! תהרוג את הילד הזה!" ואז, הוא ירה עליו פרץ אור סגול, ופתאום, משום מקום הגיע פוקימון אחר- טיטאן ג'יראצ'י!

ואז, דני הבין מה קרה. המשאלה של ג'יראצ'י הייתה להפוך לטיטאן, כדי לעצור את לייסאנדר, וכעת, הקרב הסופי בניהם החל, כשדני צופה בהם, גארי אבוד ויוסי כלוא.

(ומכיוון שכל אחד מוסיף דמויות חדשות לסיפור ומתעלם מדמויות שהיו קצת כמו נגיד: בנטו, מיכאל, נתנאל, רון, מנשה וכו' אני מתמקד רק בדני, יוסי וגארי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז גירצאי התחיל להסביר תוך כדי הקרב יש אבן מיוחדת אבן הטיטאן כל אגדי שיגיע לשם יהפוך לטיטאן אבל איפו שהאבן יש מלקודות וליד האבן יוסי כלום לך להציל אותו ולהביא את האבן... סימתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 12 דקות srotito אגדה מקומית אמר:

הכנתי את טיטאן ג'יראצ'י  Final  

תעשה אותו, דיינאמקס טיטאן ג'יראצ'י - כי בקצב הזה הם יגיעו לשם, ואפילו יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים גארי בקרב מותח נגד מיוטו שכבר הביס לו 5 פוקימונים מתוך 6 וגארי צעק אוקיי זה הפוקימון הכי חזק שלי הוא זרק את הכדור ויצא דיטו מיוטו צחק ואמר מכל המגות שיש לך הוא הכי חזק ? ובבת אחת דיטו שינה צורה למיוטו והביס אותו במכה אחת  אבל במקום לעבור את מיוטו גארי אמר בגללך לא נשארו לי פוקימונים לעזור לחברים שלי אתה בא איתי !!!

הוא זרק אולטרה בול ואמר פוכדור צאא! הוא פגע במיוטו ו 1... 2... 3.... POF הפוקידקס אמר תפסת את מיוטו בהצלחה וגארי  צעק יששששש ועלה לטיסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה לא יאמן פתאום מיו עבר ליד המטוס וגארי צעק מיו מיו זה לא יאמן כי הפוקימון האגדי מיו עבר לידי ושהטיס עצר בתחנה הראשונה גארי מייד ירד מהמטוס כדי לתפוס גם את מיו הוא רץ ופתאום ראה את מיוישר שלף את בלסטויס שלו ועשה מגה היפתחות איתו ואז 3 הציפורים האגדיות הופיע מולטרס ארטיקנו וזפאדוס והם הגינו על מיו וגארי לא וויתר ונתן הכול ובלסטויז הצליח להביס את מולטרס וגארי ישר זרק פוכדור ותפס ואז הוא שלף את ארקניט כדי לנצח את זפאדוס והוא שוב ניצח ועוד ציפור התווספה לרוטום שלו ונישאר לו עוד אחד אחרון ארטיקונו והוא שלף את מגה צ'אריזארד X  ובזמן הזה מיו ברח וגארי שוב ניצח זה לא יאמן גארי אמר והוא היה עצוב שהוא ראה שמיו נעלם ועלה למטוס בחזרה

נערך על-ידי jokerwars1
כמה תיקונים קטנים ^^
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחזור ליוסי 
יוסי הצליח מלייסנדר והתאחד אם חבורתו   יוסי מצא את זשיאן וזמזנטה  ואז  פתאום אבן שהייתה לו בכיס זהרה הוא נזכר שהוא מצא בדרך אבן יפה הוא לא ידע שזאת אבן מיזוג 
פתאום האבן יצאה מהכיס שלו ונהייתה בין זמזנטז לזשיאן ואז זמזנטה וזשיאן התמזגו והפכו להיות דיינאמיקס זמזנטיאן ואז הם הלכו לליסנדר לייסנדר ראה שמשהו מתקרב אבל הוא לא דאג כי  אטרנטוס הדיינאמיקס שלו ישמיד את העולם לפתע בלי שהוא שם לב במהירות בזק זמזנטיאן תקף את אטרנטוס לייסנדר מה מה?! לא יכול להיות איטרנטוס מכת דיינמאיקס תירא לכל כיוון אבל זמזנטיאן הצליח להתחמק מכל ההתקפות ואז זמזנטיאן תקף במתקפת דיינאמיקס קרן אור!! ואז הוא חדר את אטרנטוס ואטרנטוס התפוצץ וחזר להיות אטרנטוס רגיל ואז אטרנטוס נרדם בחזרה לייסנדר צעק לאאאא מי זה שעשה את זה ואז הוא רואה את זמטיאן מעליו לייסנדר מתחנן לרחמים יוסי וחבריו הגיעו אל לייסנדר למה עשית את זה אמר להם לייסנדר תפסיקו רדו מימני ואז נהיה פיצוץ עשן ואז צעק לייסנדר אני יחזור לפה בשנה הבאה!!! מייד תפסו אותו זמזנטיאן ותפסו אותו מייד קראו למשטרה והשוטרת ג'ני עצרה אותו 
עכשיו שהכל בסדר אפשר עכשיו סוף סוף לחגוג את חגיגת יום ההולדת של יוסי ואז צעק מנש רגע יש לי רעיון איפה נחגוג הם שמו ליוסי בד שחור על העיניים ואז הכניסו אותו ואז מנש צועק הפתעההה ומורידים תבד השחור מעיניים ואז יוסי רואה טירה ענקית וואו מה זה! מנש: אתה יודע הטירה של לייסנדר לא בשימוש עכשיו אז חשבתי אולי נחגוג לך פה ואז הכל היה בשלום התקשרו לגארי שיגיע ושהכל נגמר הוא יכול לחזור ולחגוגג תיום הולדת ליוסי והכל נגמר בשלום סוף טוב (כל זה היה חלום של יוסי) 🙂 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שהוא מבין שהכל היה חלום, הוא חוגג עם חבריו במסיבה, ואז... הוא שם לב למשהו מוזר, "איפה גארי...?" הוא שואל.

"גארי?" שואלים החברים, "מי זה גארי?".

יוסי רץ לשדה התעופה, הוא מחפש את גארי במשך שעות ללא תועלת. "גארי!!! איפה אתה?"

פתאום, יוסי נזכר במה שהוא ראה בחלום והוא מבין איפה גארי נמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסי רץ לחפש את גארי ומצא אותו והם חזרו למסיבה אבל פתאום רגיגס דינמיקס הופיע גארי שלח את הציפורים האגדיות שלו ארטיקונו זפדוס ומולטרס אבל זה לא הספיק כי הגיעו הצורה שלהם מגאלר יוסי כבר לא ידע מה לעשות כל פעם קורהמשהו במסיבה אין רגע אחד של שקט ואז הוא צעק לכו מכאן פוקימונים לא רוצים לראות אתכם יותר לעולם גארי אמר לו הפוקימונים הם חלק חשוב אתה לא יכול לסלק אותם מהעולם הוא אמר זאת המסיבה שלי אני יחליט ואתה מסולק מימנה וגארי היה עצוב ועזב בנתיים רגיגס תקף אותם ויוסי פשוט אמר לכו כבר לכו ואז רגיגס הבין אותו והלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"גארי, גארי, גארי!!!"

"קום כבר!"

"תתעורר, אתה מאחר ליום הראשון ללימודים. אתה לא תספיק לעבור אצל הפרופסור ולקחת את הפוקימון הראשון שלך"

גארי התעורר, "וואו, כל זה היה חלום?"

"על מה חלמת?" שאלה אותו אימו.

"עזבי אמא. זה סיפור ארוך לפעם אחרת…"

גארי יצא מהמיטה, והלך לעשות את הצעד הראשון שלו במטרה להיות המאמן הטוב בעולם!!

תמשיכו את הסיפור בצורה רגועה במטרה לגמור אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אז גארי ראה אבן מיזוג וראה את מיו שתיקן הכל קורץ לו 

גארי חייך והמשיך את דרכו אל סבא שלו פרופסור אוק ובפעם הראשונה לפגוש את יריבו רד וכל השאר היסטוריה ...

אני יודע שזה ממש נדוש לסיים ככה סיפור אבל היי נגמר לי המקום לכתוב אז זה הסוף או שלא תחליטו אתם       

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גארי הלך למעבדה של פרופסור אוק, ופרופסר אוק קידם את פניו בחצר.

"בוקר טוב גארי!" אמר פרופסור אוק, "אתה הראשון שהגיע, ולכן יהיו לך יותר אופציות בחירה מהאחרים!"

"תודה, סבא. אני בוחר בסקווירטל" אמר גארי. "בחירה טובה, גארי" ופרופסור אוק נתן לו את הפוכדור של סקווירטל.

אחרי שגארי הודה לו ועמד לצאת לדרכו, פרופסור אוק נתן לו דברים פוקדקס ופוכדורים, ובדרכו ליציאה הוא שם לב למשהו מוזר- למרות שהוא לקח את אחד משלושת ההתחלתיים, עדיין נשארו שם 3 פוכדורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתם נצמדים הרבה יותר מדי לסדרה וזה רק ימשיך בדיוק כמו הפרקים הראשונים לפי מה שהולך פה..שימו לב מה נעשה עכשיו! כל אחד שרוצה כותב בתחילת התגובה שלו בגדול ובצבע אדום: הצעת סיום לאחר מכן תכתבו את פסקת הסיום שאתם חושבים שמתאימה-ניתן להגיש פסקאות עד יום רביעי ב7 וחצי בערב.לאחר מכן נפתח סקר שבו תצביעו על הצעת הסיום המועדפת עליכם וההצעה עם רוב הקולות תבחר והסיפור המלא יפורסם!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעת סיום

גארי זה לא יכול להיות גארי אמר אולי מיטו שיכפל פוקימונים ואחרי שמאמן לוקח אותם הוא שם שיכפולים גארי שאל את עצמו וחזר מיד למעבדה להגיד לסבא שלו (פרופסור אוק) הוא ישר אמר לפרופסור אוק והוא אמר לגארי שהו לא רואה שם עוד פוקימון וסבא שלו אומר לו יכול להיות שאתה רואה השליה אבל איך אתה לא רואה אני לא יודע גארי עדיון חשד ואמר לעצמו מניין אם זה אשליה או ל או ישר הלך לקרוא ליריב שלו אש כדי שיבדוק איתו ואש הסכים אם גארי מה קורה כאן סבא אני חושב שאני יודע היפנו שבחצר כנראה היפנת אותי אני הלך להגיד לו שישחרר אותי ומסתבר שבאמת זה מה שקרה הם חזרו לתעלומה איך יש עוד פוקדור ופתאום שאש לקח את הפוקימון שלו צ'ארמנדר הם ראו את מיטו וישר לקחו את החיקוים וזרקו אותם ואמרו למיטו שילך מיטו כיבד את מה שהם אמרו והלך וכך גארי הבין שהוא רוצה להיות כמו סבא שלו וש עדיין לא בטוח בעצמו אבל הוא עוד ימצא מה הוא רוצה להיות והם המשיכו ואש ראה קרב פוקימונים וצעק אני רוצה להיות המאמן הכי טוב שיש 

סוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעת סיום:

טיטאן ג'יראצ'י זורק מאסטר בול על טיטאן אטרנאטוס דיינאמקס ולוכד אותו, ואז שובר את הפוכדור ואטרנטוס פשוט נמחק. ואז טיטאן ג'יראצ'י מתפוגג, ודני העצוב מתנפל על לייסאנדר ורב איתו מכות. ובינתיים יוסי נושך את האזיקים שכולאים אותו, ולהפתעתו הרבה הם פשוט מתפוגגים.

כשיוסי יצא מהמערה שבה כלאו אותו, גארי חיכה לו שם, מחזיק אולטרה בול ולידו מיוטו. ואז גארי סיפר לו שהוא לכד את מיוטו בעזרת הדיטו שלו, ומיוטו השתמש ב"על-חושי" כדי להעלים את האזיקים של יוסי.

ובזמן שדני ולייסאנדר רבו מכות, פתאום מאמצע שום-מקום הגיע ארכאוס, ואז הוא הפריד בין דני ללייסאנדר, וצרח על לייסאנדר: מה עשית?! כמעט החרבת את כל העולם! (ועוד כל מיני דברים מהסוג הזה)" אז הוא ירה פרץ-אור זוהר על לייסאנדר והוא פשוט נעלם.

אח"כ ארכאוס שיבח את דני, איחד אותו עם יוסי, גארי ושאר החברים, ושיגר אותם למקום שבו אמורה הייתה להיות המסיבה.

ארכאוס אמר להם שהוא יימחק להם מהזיכרון את כל מה שקרה עם לייסאנדר, ושהוא ישחרר את כל האגדיים שלייסאנדר השתלט עליהם, ושהוא יחזיר לחיים את ג'יראצ'י האמיץ.

ואז, ארכאוס מחק להם את הזיכרון מהזמן האחרון, והם התחילו את המסיבה. במהלך המסיבה, לגארי נפל מהכיס אולטרה בול, והוא פתח אותו, ויצא משם מיוטו שאמר: "מהי פקודתך, המפקד גארי?" וכל החברים (ששכחו איך המיוטו הגיע לשם) היו בשוק.

~הסוף!~

נערך על-ידי גאריהמבורגרי
תיקון פרט ששכחתי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעת סיום

לפני 23 שעות מגניב אמר:

יוסי הצליח לברוח מלייסנדר והתאחד אם חבורתו   יוסי מצא את זשיאן וזמזנטה  ואז  פתאום אבן שהייתה לו בכיס זהרה הוא נזכר שהוא מצא בדרך אבן יפה הוא לא ידע שזאת אבן מיזוג 
פתאום האבן יצאה מהכיס שלו ונהייתה בין זמזנטז לזשיאן ואז זמזנטה וזשיאן התמזגו והפכו להיות דיינאמיקס זמזנטיאן ואז הם הלכו לליסנדר לייסנדר ראה שמשהו מתקרב אבל הוא לא דאג כי  אטרנטוס הדיינאמיקס שלו ישמיד את העולם לפתע בלי שהוא שם לב במהירות בזק זמזנטיאן תקף את אטרנטוס לייסנדר מה מה?! לא יכול להיות איטרנטוס מכת דיינמאיקס תירא לכל כיוון אבל זמזנטיאן הצליח להתחמק מכל ההתקפות ואז זמזנטיאן תקף במתקפת דיינאמיקס קרן אור!! ואז הוא חדר את אטרנטוס ואטרנטוס התפוצץ וחזר להיות אטרנטוס רגיל ואז אטרנטוס נרדם בחזרה לייסנדר צעק לאאאא מי זה שעשה את זה ואז הוא רואה את זמטיאן מעליו לייסנדר מתחנן לרחמים יוסי וחבריו הגיעו אל לייסנדר למה עשית את זה אמר להם לייסנדר תפסיקו רדו מימני ואז נהיה פיצוץ עשן ואז צעק לייסנדר אני יחזור לפה בשנה הבאה!!! מייד תפסו אותו זמזנטיאן ותפסו אותו מייד קראו למשטרה והשוטרת ג'ני עצרה אותו 
עכשיו שהכל בסדר אפשר עכשיו סוף סוף לחגוג את חגיגת יום ההולדת של יוסי ואז צעק מנש רגע יש לי רעיון איפה נחגוג הם שמו ליוסי בד שחור על העיניים ואז הכניסו אותו ואז מנש צועק הפתעההה ומורידים תבד השחור מעיניים ואז יוסי רואה טירה ענקית וואו מה זה! מנש: אתה יודע הטירה של לייסנדר לא בשימוש עכשיו אז חשבתי אולי נחגוג לך פה ואז הכל היה בשלום התקשרו לגארי שיגיע ושהכל נגמר הוא יכול לחזור ולחגוגג תיום הולדת ליוסי והכל נגמר בשלום סוף טוב (כל זה היה חלום של יוסי) 🙂 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 14 שעות גילעד1 אמר:

^ תתעלמו מזה אני לא מצליח להעלים את זה

הצעת סוף

ילד בשם בנטו  מתעורר מהחלום בבאת אחת ואומר וואו איזה חלום מטורף חלמתי הלוואי שבעולם שלנו היו פוקימונים

ואמא של בנטו אמרה לו בנטו אתה תאחר למסיבה של יוסי הוא התלבש רץ ובדרך נפגש עם גארי ורון ואמר אתם לא מאמינים איזה חלום היה לי הוא סיפר להם והם אמרו חבל שאין פוקימונים בעולם שלנו לפחות שנגיע למסיבה של יוסי נשחק בליגת הפוקימונים 😏 

הם באו ליוסי והם שיחקו קצת ופתאום התפרץ זייגארד מהרצפה כולם שחמו חוץ מבנטו שידע מה הולך לקרות הוא אמר אוי לא הנה זה שוב מתחיל ... הסוף

נערך על-ידי srotito אגדה מקומית
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים