עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

סקירת מנגה: D.gray-man the rewinding city

Allen Walker
 Share

Recommended Posts

ברוכים הבאים אל העיר שלי, אם עדיין לא נכנסתם אליה אתם תצטרכו תהודת זהות, אותה תקבלו רק אחרי שתסיימו לקרוא את שתי הסקירות הללו.

סקירת מנגה: D.gray-man the rewinding city
D.Grayman vol. 3 Japanese Language (D.Grayman, 3): Katsura Hoshino:  9784088737843: Books: Amazon.com

שם בעברית: העיר המתחדשת
ז'אנרים: אותם ז'אנרים
דמוגרפיה: שונן
ווליום: 3
צ'אפטרים: 17-26

תקציר:
אלן יחד עם לינאלי - חברה במסדר השחור ואחותו של ראש המפקדה קפטן קאמוי נשלחים למשימה להשבת innocence בעיר משונה שתקועה באותו היום כבר מספר רב של פעמים.

הביקורת
D.Gray-Man Chapter 21 - Contact page 8D.Gray-Man Chapter 21 - Contact page 9

בפעם הקודמת הכרנו את יו קאנדה ובארק הזה אנו מכירים את לינאלי, הדמות הבת הראשית בסדרה, לינאלי מאוד שונה מיו בהרבה דברים, בעיקר ביחס שלה אל אנשים, היא יותר ידידותית, יותר תומכת ומסתדרת עם אנשים, עבורה המסדר השחור הוא כמו המשפחה שלה, לאט לאט גם אפשר ללמוד למה ועל העבר הטרגי של לינאלי שנמצא ממש בתמונה שלמעלה, אני גם נורא אוהב את הדינמיקה שלה עם אלן שתקבל התפתחות בהמשך. בכל מקרה אנחנו פוגשים דמות חדשה בשם מיראנדה, דמות שמגושמת בכל דבר אפשרי שקשורה באופן לא ידוע אל שעון שכנראה הגורם העיקרי לזמן שעצר בעיר והיא היחידה שמודעת לכך שהעיר תקועה באותו היום, אלן ולינאלי פוגשים אותה ולאט לאט העניינים מסתבכים כאשר הם נתקלים בשלושה אקומות רמה שתיים, על אף שאלן בגלל שבארק הקודם הוא הצליח להגיע לרמת סינכרון יותר גבוהה עם הINNOCENCE הוא מספיק חזק להביס אחד, אבל שלושה אקומות רמה 2 זה קצת קשה לכן הוא נדפק, ומצא אותו ואת לינאלי קשורים, מסתבר שהאקומות נשלחו תחת ארגון הנקרא "the clan of noah" כלומר הקבוצה של נוח שהם בעצם בני אדם משושלת נוח שטוענים שהם היורשים האמיתיים של האל, בכל מקרה הגיע לשם נציגה אחת מהקבוצה בשם רואד שהיא זו ששלחה אותם, אותו הטוויסט משנה את פני הסדרה כולה, עד עכשיו חשבנו שרק הרוזן והאקומות שמייצר הם האויב, אך מעולם לא חשבנו שלצד רוזן המילניום נילחמים גם בני האדם.

סיכום
Image

אין ספק שמדובר בארק נהדר שמכיר לנו גם דמויות חדשות ומעניינות עם דינמיקה נהדרת ומביא טוויסט שמרענן את הסדרה.

ציון:8/10 
[ככה אני נותן לכל הארקים שמתחת ל12 צ'אפטרים]

מקווה שתהנו הארקים הבאים יהיו מטורפים

נערך על-ידי Allen Walker
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר עוד סיקור? מהיר! 

כל הכבוד על ההשקעה והאשכול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד סיקור מנגה מעולה מבית קאיטו. מרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 14 דקות cactus אמר:

עוד סיקור מנגה מעולה מבית קאיטו. מרשים.

ארק אם כבר נכנסים לזה, זה בעצם אותה המנגה פשוט זה שם של ארק זה לא מנגה שלמה אבל אני עצלן כל שניה להסביר לאנשים מה זה ארק (סיפור קצר עם מסע קצר בתוך סיפור אחד גדול במקרה הזה, the rewinding city הוא סיפור קצר בתוך d.gray-man)

ואם כבר המנגה, 2 ווליומים שהם אחד לפני האחרון הגיעו אליי, בקרוב האחרון שיצא, ווליום 27 יגיע ויהיה לי את כל המנגה בפיזי חוץ ממה שעדיין לא קיבל ווליום

20220523_141030.jpg

20220523_141032.jpg

נערך על-ידי Allen Walker
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים