עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

הצעה לשיפור טורניר הדייג

Dream
 Share

בעד או נגד?  

18 הצבעות

1. 1. בעד או נגד?

• בעד
      17
    • נגד (לפרט בתגובות)
      1

Recommended Posts

שם במשחק: obito

קישור לפרופיל: https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=Obito

ההצעה: קרה לכם שדגתם פוקימון ממש טוב והגעתם לשלישיה שיש לה סיכוי לזכות בזהב? למי מאיתנו לא קרה שהם שכחו שהם בטופ ודגו למרות שיכלו לזכות, לא מעצבן? (בנוסף: ההערה שכבר יש בקושי ניראת לעין)

ההצעה שלי היא שברגע שתגיע לטופ הצבע של העוגן (הכפתור לכניסה לטורניר) יהיה בצבע שונה בהתאם למקום שלך (מקום שלישי-ברונזה, שני-כסף, ראשון זהב).

(ראו בתמונה)

SBjt13a.png

בנוסף כשתנסה לדוג למרות הצבע, תופיע לך הודעה של "האם אתה בטוח?" ותצטרך לאשר שאתה אכן רוצה לדוג למרות שאתה בשלישיה הראשונה. 

eTVI06S.png

זה הכל להצעה הזאת, לפי דעתי היא תשפר את המשחק ותוריד את רמת הביאוס... מקווה שאהבתם!

נערך על-ידי Dream
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעד לגמרי, הרבה פעמים קורה שדגים כי שוכחים שבטופ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שבעד! דבר נוסף אם אפשר לעשות זה להכניס עוד פוקימונים כי מתוך 1500 יש 222 וזה קצת איבד עניין..אפשר לעשות גם פרס נחמד לדוגמא-דגת 300 פוקימונים שונים?תקבל 20 זהב.דגת 400?30 זהב וכו(זה רק דוגמאות הפרס לשיקול ההנהלה..) אני חושב שזה ישפר את רמת התוספת הנחמדה הזאת לרמת שימוש יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 דקות גילעד1 אמר:

בטח שבעד! דבר נוסף אם אפשר לעשות זה להכניס עוד פוקימונים כי מתוך 1500 יש 222 וזה קצת איבד עניין..אפשר לעשות גם פרס נחמד לדוגמא-דגת 300 פוקימונים שונים?תקבל 20 זהב.דגת 400?30 זהב וכו(זה רק דוגמאות הפרס לשיקול ההנהלה..) אני חושב שזה ישפר את רמת התוספת הנחמדה הזאת לרמת שימוש יותר טובה.

העניין זה זה שזה דגים שאפשר למצוא באזור המים

נערך על-ידי trenkl
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד, אבל שימו לב שההצעה הוצעה הרבה פעמים ויכול להיות שתדחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה trenkl אמר:

העניין זה זה שזה דגים שאפשר למצוא אזור המים

תכלס לא רואה איך זה משנה באמת כל כך לא טרחתי לשים לזה לב עד היום.כן חושב שצריך לפתח ולהגדיל את האופציה הזאת כי היא אופציה קטנה ונחמדה שיכולה להיות יותר מענינת.(אני נגד הפליות! זכותי לדוג גם קופים!)😇

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 5 דקות גילעד1 אמר:

תכלס לא רואה איך זה משנה באמת כל כך לא טרחתי לשים לזה לב עד היום.כן חושב שצריך לפתח ולהגדיל את האופציה הזאת כי היא אופציה קטנה ונחמדה שיכולה להיות יותר מענינת.(אני נגד הפליות! זכותי לדוג גם קופים!)😇

מבחינת התכלס של הדיג אין הבדל, זה גם אמור להיות זה שאפשר לדוג רק כאלה שנמצאים בים, נראה לי פחות הגיוני שקוף הלך לשחות חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת trenkl אמר:

מבחינת התכלס של הדיג אין הבדל, זה גם אמור להיות זה שאפשר לדוג רק כאלה שנמצאים בים, נראה לי פחות הגיוני שקוף הלך לשחות חח.

נו זה קוף מרגל זה משהו סודי חדש אז אל תגלה..התחפש לבבון בטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד ההצעה טובה - אבל עדיף כבר שיהיה כפתור שמאפשר ממך לגמרי לא לדוג, ושאם אתה בטופ אפילו לא יופיע אצלך הסימן של הדיג למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 3 דקות אנונימוס אמר:

אני בעד ההצעה טובה - אבל עדיף כבר שיהיה כפתור שמאפשר ממך לגמרי לא לדוג, ושאם אתה בטופ אפילו לא יופיע אצלך הסימן של הדיג למטה.

זה לא עובד, כי בהתחלה אין לך הרבה דיג אבל מיד אחרי האיפוס אתה תהיה בטופ, אפילו שברור לך שאה לא תזכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד וזה באמת קורא

לפני 20 דקות NFrealmusic אמר:

אני בעד, אבל שימו לב שההצעה הוצעה הרבה פעמים ויכול להיות שתדחה

זה תלוי נראה לי כמה בעד וכמה נגד ואז הבעלים מאשר את שיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 11 דקות NFrealmusic אמר:

זה לא עובד, כי בהתחלה אין לך הרבה דיג אבל מיד אחרי האיפוס אתה תהיה בטופ, אפילו שברור לך שאה לא תזכה

לכן כל פעם שאתה יוצא מהטופ זה יופיע לך שוב למטה... וגם אם זה לא מופיע למטה עדיין אפשר לגשת דרך: המחוז -> טורניר הדיג.

ברגע שמורידים את הסמל למטה הרבה פחות ילחצו בטעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד בזה אבל כמו שבניהו אמר זה כבר הוצע המון פעמים ואף פעם לא התקבל בנוגע למה שאמרת שיופיע בצבע אחר זה אולי באמת יכול לשנות את זה כי לא הציעו את זה כך אף פעם יכול להיות שיקבלו תצבע אני מאמין אבל את ענין ההזהרה זה כבר הוצע המון פעמים ולא הצליח 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון- כל הכבוד על ה"הרמת כפפה" וסוף סוף משהוא לקח את זה לידיים והחליט לעשות עם זה משהוא. כל הכבוד!!!!!😉

ודבר שני- אני בעד גם אבל בקטע הראשון שיהיה צבע שונה, אבל לא שיישאלו "אתה בטוח" ודברים כאלה, כי זה כל הפואנטה שתשים לב למה שאתה עושה ומשחק, אבל לא יפריע לי אם זה יהיה כמובן.

בהצלחה לכולם בדייג!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 18 שעות אורגרינגה אמר:

ודבר שני- אני בעד גם אבל בקטע הראשון שיהיה צבע שונה, אבל לא שיישאלו "אתה בטוח" ודברים כאלה, כי זה כל הפואנטה שתשים לב למה שאתה עושה ומשחק, אבל לא יפריע לי אם זה יהיה כמובן.

נכון לגמרי, צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• בעלים

טוב, אחרי שדחיתי את ההצעה הזאת פעמיים, פעם שלישית זה כבר אישור. ההצעה אושרה ותכנס בקרוב - נוסיף הודעת התראה במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.