עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

הצעה חשובה ברמה קריטית להמשך.

GOOD MAN
 Share

האם אתה בעד ההצעה?  

24 הצבעות

1. 1. האם אתה בעד ההצעה?

• כן
    • לא - נמקו בתגובות מדוע

Recommended Posts

היי חברים, ברוכים הבאים - לפניכם אשכול שעשוי וחייב להיות אשכול שיהפוך להיות אגדי בזכות מה שהוא מציע עבור הליגה שלנו.

כידוע לכם, במשחק לא פשוט בכלל להתקדם (משמע להתחזק) -כדי להיות מאמן עם כוח רלוונטי כדי שיוכל להשתתף ובאמת להתחרות בתחרויות רשמיות במשחק (מדובר בעיקר על הליגות), יש צורך אדיר של השקעה במשחק, לשם המחשה אתן מספר של זמן מוערך שלי (אני מהטובים שבשחקנים הוותיקים), לקח להתקדם במשחק לרמה שאני באמת מתחרה במשחק - אם משקללים את הפרישה, לקחו לי שנתיים רצופות של משחק להגיע לרמה שהיא בקושי מגרדת את השביעייה הראשונה במשחק. וזאת ללא איזכור לרוב המוחלט שבמשתמשים הוותיקים שהם בכלל לא זכו להתקרב לרמות הללו (אפילו כאלו שבאמת השקיעו מזמנם והיו חרוצים בחרישות). במילים אחרות, כל שחקן שחולם אי פעם להיות שחקן תחרותי (אני אפילו לא מדבר על אליפות הליגה או צמרת הטבלה) - יצטרך להקריב את חייו בשנים הקרובות כדי שזה יקרה. במילים אחרות, המשחק הפך למשחק בעל רמת קושי לא פרופורציונאלית, ולא רק שהבעיה כאן כדי להישאר, היא רק תחמיר ככל שהזמן עובר כיוון שהשחקנים הוותיקים רק צוברים עוד ועוד כוח והרבה יותר מקצב הצבירה של שחקנים ממוצעים בליגה.

קוראים יקרים, אתם וודאי יודעים מה הביא אותנו למצב הזה - הטבעות.

היתה תקופה בה השחקנים במשחק היו חלוקים בדעתם - להגביל את אפשרות שימת הטבעות לנכחדים או לא : מצד אחד אם היו מגבילים היו פוגעים בשחקנים שהשקיעו מעצמם בכל פראמטר כדי להגיע למה שהגיעו- מזמן ועד כסף אמיתי, אך מצד שני, אם הליגה תהיה ללא הגבלה של טבעות, המצב רק יחמיר עד לכדי קטסטרופה של ממש, ארחיב על כך בכותרת  "שינויים גדולים לטובה שההצעה הנ"ל מקנה" בהמשך.

אז ההצעה שלי נועדה כדי לצמצם משמעותית את הפגיעה ב-2 הצדדים, כי המצב פשוט לא יכול להימשך ככה.

עקרונות ההצעה:

1) הגבלת כוחם האפשרי של הפוקימונים במשחק עד ל-5000/6000 כוח.

2) סטאטים שהושקעו בהם טבעות, יהפכו להיות סטאטים "דינאמיים", כלומר אפשר יהיה להעלות ולהוריד בהם כוח בכפוף לתנאים שעליהם ארחיב בהמשך. מה זה אומר בגדול? דוגמה: לטיטאן ארכאוס מוזהב יש לאחר השקעה מלאה של בוסטים כ-2700 כוח כללי, כאשר החלוקה של הסטאטים שלו היא שווה כשיש לו בכל סטאט 450 כוח. עכשיו, אותם 2700 כוח יחשבו לכוח בסיס, או ככוחו המקורי של הפוקימון (לא באמת משנה איך נקרא לזה). מעבר לאותו כוח בסיס , יהיה כוח שייקרא "כוח דינאמי", שאפשר להעלות ולהוריד בו כוח בכפוף לתנאים שעליהם אדבר בהמשך כמו שכבר ציינתי. אני חושב שהדרך הכי טובה להסביר למה אני מתכוון היא לתת דוגמה איך זה עובד: למשל עבור הטיטאן ארכאוס שתיארתי בתחילת הפיסקה, שיש לו 2700 כוח כללי ו-450 כוח בכל סטאט, נניח שהוא הושקע ב-200 טבעות בכל סטאט מלבד הסטאטים מהירות והתקפה שבהן הושקע כ-500 טבעות. מה שאומר שבמצב נתון יהיו לו: 850 בסטאטים חיים, התקפה, הגנה, והגנה מיוחדת, כשבהתקפה מיוחדת ומהירות יהיו לו 1450 כוח, ובסך הכל יהיה לו 6300 כוח. נשאלת השאלה איך הוא יעמוד באותם החוקים של המגבלה? ככה: קודם כל לפוקימון שלו אסור לחצות את רף ה-6000 כוח כמוזכר, לכן יצטרך לוותר על 300 "כוח דינאמי" - כוח שהושקע בעזרת הטבעות, כדי לעמוד בהגבלה. דוגמה: המאמן של אותו טיטאן ארכאוס יחליט להוריד את הכוח בסטאט ההגנה של הטיטאן כיוון שהוא הגיע למסקנה כי אין לו כל צורך בסטאט ההגנה לפני קרב מסוים - כך בעצם עובד השימוש באותו "כוח דינאמי". עוד דוגמה: אותו מאמן רוצה להוריד את כל הכוח בסטאט ההתקפה מיוחדת כדי להוסיף לסטאט ההתקפה : אז לעשות דבר כזה הוא  קודם כל דבר אפשרי, אך ישנם 2 תנאים לכך:

א) אסור להפחית מהסטאטים שנחשבים ככוח הבסיס של הפוקימון, כלומר אם בטיטאן ארכאוס הנ"ל עסקינן, אסור לדוגמה להפחית את כל סטאט ההתקפה מיוחדת כיוון שיש לו 450 התקפה מיוחדת ככוח בסיס.

ב) במידה ואכן היה לו 0 התקפה מיוחדת ככוח בסיס, והוא ירצה להעביר את כל כוח הטבעות של ההתקפה מיוחדת לסטאט ההתקפה, הוא צריך שיהיה לו מספיק כוח דינאמי בסטאט ההתקפה. לדוגמה: אם היו לו 450 כוח דינאמי בהתקפה מיוחדת, ו-850 כוח בהתקפה, הוא יצטרך שיהיו לו 850+450 כוח פוטנציאלי בהתקפה, כלומר רק אם בפוקימון הושקעו מספיק טבעות כדי שיגיע ל-1300 בהתקפה, הוא יוכל להעלות את סטאט ההתקפה ל-1300 על חשבון סטאט ההתקפה המיוחדת. (מקווה שנתתי דוגמה מספיק טובה אם לא תעירו לי למטה בתגובות אשתדל להבהיר יותר).

אז חברים, אחרי שהסברתי על איך ההצעה עצמה עובדת, אעבור לדבר על איך היא תעבוד ברמה הטכנית במשחק: 

כאשר לוחצים על "ניהול פוקימון" בשישיה,  כידוע ישנם 2 אופציות לפעילות הקשורה לפוקימון - יש שיוך לשישיית משנה וסידור מתקפות. יש מקום יחסית ריק ליד המקום שבו משנים את סדר המתקפות של הפוקימון - במקום הזה תהיה אפשרות להעלאה והורדה של סטאטים באמצעות כתיבה שלהם, כאשר אם במקרה והשינוי הרצוי בסטאטים על ידי המאמן לא יענה על הקריטריונים של ההצעה - השינוי לא יאופשר.

נעבור לדבר על השינויים הגדולים לטובה שההצעה הנ"ל מקנה:

1) אם עד היום שחקנים שרצו שתהיה אפשרות משתלמת ורציונלית להשקעה ביותר מפוקימון אחד, אז ההצעה מגשימה להם חלום (גם אני יותר מאשמח להשקיע במגוון של פוקימונים).

2) ההגבלה אומנם תפגע במידה מסוימת ב3-4 שחקנים וותיקים, אבל הפגיעה לא תהיה אנושה כיוון שהסטאטים שלהם לא יימחקו, אלא יהיו שימושיים עבור אסטרטגיות בקרבות (תחשבו שאתם נלחמים ביריב שיש לו נכחד שיכול להיות גם הגנתי גם התקפי וגם מהיר במיוחד לפני שנלחמים נגדו, ככה שאי אפשר להתכונן אליו בצורה אופטימלית, מה שיהפוך ליתרון גדול עבור אותם המאמנים ש"ייפגעו" מההצעה). והכי חשוב - כל שחקני הליגה ירוויחו את הליגה תחרותית מחדש !

3) הקרבות במשחק יהיו מעניינים ואסטרטגיים יותר כתוצאה מהמגוון ההולך והגובר של פוקימונים מושקעים, וזאת בנוסף לאפשרות להיות אסטרטג ויצירתי יותר עם השימוש ב"כוח הדינאמי" שעשוי להקנות יתרון גדול לשחקן שיש לפוקימון שלו יכולת לשחק עם הסטאטים המושקעים של הפוקימון שלו.

4) ההתקדמות במשחק אומנם תישאר קשה עד מאוד, אך אם היום שחקן שפורש למשך תקופה מסיבה מסוימת, רוצה לחזור לשחק, ומגלה ששחקנים שהיו הרחק מאחוריו עקפו אותו ,וכן שחקנים שהיו ביריבות צמודה איתו פתחו עליו פערים בהתאם, הוא יהיה בבעיה כיוון שאותם יריבים יהיו ביתרון אל-חזור של כל הזמן שהוא לא שיחק, על אותו פורש, ולכן גם אם אותו שחקן שפרש ישקיע במשחק לאחר מכן, הוא לא יוכל באמת לצמצם פערים ברמה מספקת כיוון שגם השחקנים היריבים שלו משחקים במקביל, מה שעשוי להפוך את האפשרות להיות תחרותי שוב לבלתי אפשרי, מה שיתסכל את אותו פורש בהתאם. אז ההצעה שלי תיצור הגבלה של כוח - מה שיתן אפשרות לשחקנים שלא שיחקו תקופה לחזור להדביק פערים ולהיות רלוונטיים גם כשיחזרו (כמובן שאותם שחקנים ששיחקו בזמן הפרישה שלו יהיו חזקים ממנו, אך במקום שאלה שעקפו אותו ישקיעו בפוקימון אחד בלתי מנוצח, הוא יתמודד עם כמה פוקימונים חזקים במקום, מה שיקנה לו אפשרות להתמודד איתם).

5) נכחדים שהם ספק עם ערך ספק בלי ערך, או סתם נכחדים ממוצעים, יכולים בטווח הרחוק להתחיל להיות רלוונטיים לקרבות בשביל הגיוון, לדוגמה כדי לקנטר את טיטאן קיורם אפשר להשתמש בנכחדי "מהולל", וכדי לקנטר נכחדי "מהולל" אפשר להשתמש בפוקימוני "סוכות" - אלו דוגמאות לסדרות של נכחדים שהיום הם "מחוץ לעסק" בגלל שהיום כל ההשקעה הולכת לפוקימון אחד, ומי הפראייר שישקיע בנכחד מסדרת סוכות אם הוא הנכחד היחיד שלו? אז כיוון שההצעה שלי תעודד השקעה בפוקימונים אחרים, אותם סדרות לא כל כך פופולאריות יוכלו להיכנס גם הם לפעילות במשחק.

6) אם היום אין אפשרות ליצור איוונטים של כוח דוגמת איוונט הטיטאנים, זאת כיוון שקיימים כיום, ועשויים לגדול עוד יותר ככל שהזמן עובר, פערים בלתי נתפסים של כוח, אז במקרה וההצעה אכן תתקבל נוכל לחזור לימים טובים של איוונטים בסגנון זה.

ליתרונות אלה אפשר להוסיף עוד ועוד, אך אני אעדיף לא להעמיס יתר על המידה על ההנהלה ועליכם כקוראים שרוצים בסך הכל להבין את הרעיון. ולכן אסיים את הצעתי כאן עם המשפט הבא:

חברים, כל מי שבעד לשנות את היוצרות במשחק מהקצה לקצה, ורוצה להחזיר את המשחק היקר שלנו לחזור ולהיות תחרותי (גם אם לא לגמרי) - אתה חייב לתמוך באשכול זה! אל תתעצלו, אני פותח סקר כל מי שבעד בבקשה ללכת להצביע.

כמובן שרעיונות וביקורות לשדרוג ההצעה תמיד אשמח לקבל. תודה רבה ושיהיה לנו בהצלחה!

נערך על-ידי GOOD MAN
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה טעם בלהגביל טבעות 9 שנים לאחרשהמשחק קיים רק כי יש כמה מאמנים שהשקיעו את הנשמה על המשחק והגיעו לאן שהגיעו

הצעה מיותרת לגמרי לא הגיוני ששחקן שעבר 6000 נכון לעכשיו יוגבל ויצטרך לוותר על חלק בשביל ססטאטים דינמיים כדי לעמוד בקריטריונים

אתה בתור אחד שמשקיע אמור לדעת למה שחקנים שהשקיעו יהיה נגד ההצעה שלך להגביל שחקנים שעברו את הכוח המינימלי שתיארת ושיוותרו על חלק בשביל סטאטים מינמלאים לא אמור לקרות מה תעשה עם ההשקעה הכספית שלהם? אתה תחזיר להם כסף על כול ההשקעה שלהם?

לפני 1 דקה ori~ אמר:

נערך על-ידי ori~
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 דקות ori~ אמר:

אני לא רואה טעם בלהגביל טבעות 9 שנים לאחר שהמשחק קיים רק כי יש כמה מאמנים שהשקיעו את הנשמה על המשחק והגיעו לאן שהגיעו

הצעה מיותרת לגמרי לא הגיוני ששחקן שעבר 6000 נכון לעכשיו יוגבל ויצטרך לוותר על חלק בשביל ססטאטים דינמיים כדי לעמוד בקריטריונים

אתה בתור אחד שמשקיע אמור לדעת למה שחקנים שהשקיעו יהיה נגד ההצעה שלך

ההבדל ביני לבינך הוא שלך אכפת רק מעצמך ואני חושב על כל הליגה. מדובר על לא פחות מ2-3 שחקנים שיש להם אינטרס(לא מזלזל חס ושלום) כנגד האינטרס של כל הליגה. אז לא הצעתי לקחת לך את כל הטבעות אלא הבאתי פיתרון מאוד יצרתי שגם אם לא יפתור הוא יגרום לך קצת לבוא לקראת וגם לשאר השחקנים לבוא לקראתך, כי 6000 כוח זה עדיין המון כוח בשביל הגבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• מנהלים ראשיים

ההצעה אכן באה לתת מענה לסוגייה רלוונטית, אם מסתכלים על הסיטואציה מנקודת מבט אובייקטיבית ונטולת אינטרסים אישיים. 

שתי ההצעות לפתרון מאוד הגיוניות ומפורטות. לטעמי ההצעה הראשונה קלה יותר למימוש, ואילו ההצעה השנייה טובה יותר אך מורכבת יותר למימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד גם למחוק את כל המומצאים על הדרך נעשה המתת חסד למומצאים התמואים שהמומצאים מוחקים לגמרי את כל האסטרטגיה במשחק גם עם ההצעה שלך (ואני בעדך כן?)

אני חושב שהליגה גם ככה נורא שבורה  במכרכת שלה אז לא יזיק להגביל קצת עם טבעות שאנשים מוכנים לחתוך ורידים עבורם

נערך על-ידי Allen Walker
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 23 שעות ori~ אמר:

אני לא רואה טעם בלהגביל טבעות 9 שנים לאחרשהמשחק קיים רק כי יש כמה מאמנים שהשקיעו את הנשמה על המשחק והגיעו לאן שהגיעו

אתה בתור אחד שמשקיע אמור לדעת למה שחקנים שהשקיעו יהיה נגד ההצעה שלך להגביל שחקנים שעברו את הכוח המינימלי שתיארת ושיוותרו על חלק בשביל סטאטים מינמלאים לא אמור לקרות מה תעשה עם ההשקעה הכספית שלהם? אתה תחזיר להם כסף על כול ההשקעה שלהם?

מסכים, מה גם שזה אומר שאחרי כמה זמן (גם אם אחרי הרבה מאוד זמן) כבר אין יותר לאן להתקדם במשחק, ויהיה למישהו את השש הכי חזק שיכול להיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי מתנגד להצעה של ההגבלת טבעות. בנוסף, ישנם שחקנים שעברו את רף ה5000-6000 כוח.

לא יהיה הוגן להוריד להם מהסטאטים גם אם יקבלו פיצוי מסויים, ומצד שני לגרום לזה שפוקימונים חדשים לא יוכלו לעקוף אותם גם בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שיש מקום להצעה מבחינת חוסר ההוגנות שיש לשחקנים חדשים (או פחות חרשנים) ביחס לוותיקים החרשנים (למרות שאני נוטה להסכים עם הגישה של השחקנים האלו - למרות היותי שחקן (יחסית) ותיק במשחק ולא חרשן, משום שבזה שאני לא חרשן השחקנים האלו אינם אשמים ולכן אני לא חושב ש"מגיע" להם להיפגע בגלל שהם חרשנים והשקיעו במשחק...)

אך ההצעה לא פותרת את הבעיה שציינת:

לפני 23 שעות GOOD MAN אמר:

כידוע לכם, במשחק לא פשוט בכלל להתקדם...

אני חושב שההצעה אינה מתמקדת בפתרון הבעיה שציינת, אני חושב שעדיף שתהיה התמקדות בכיצד שחקן יוכל לעלות רמות ולהשיג זהב/חפצים וכו' גם בלי לחרוש. אני חושב שעדיף שתהיה אפשרות לעלות רמות גם בעזרת אמצעים אחרים (למשל קרבות בזירה). כנ"ל גם בנוגע לחפצים וכו' - אני חושב שכדאי להוסיף אופציה של מציאת חפצים בקרבות זירה (או מקומות אחרים).

נ.ב

עדיין לא הצבעתי על ההצעה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את התגובות . ובכל זאת אני די בטוח שכמו בכל הצעה שמתפרסמת פה בפורום אנשים מגיבים נגד במיוחד על הצעות שמגבילות את הכוח של האנשים "החזקים" במשחק וזה טבעי , מצד שני המשחק לא שייך רק להם . לא הבנתי מה דיברת עם הדינמי אשמח להסבר אבל בגדול אני חושב שצריך להגביל את החזקים כדי שהמשחק ישאר רלוונטי באישזהו אופן לכולם וככה גם פוקימונים שלא שמישים ביום יום יהפכו לשמישים . אהבתי מאוד את ההצעה שאפו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר אז לא צריך יותר טבעות? מכל סוג יעשו פשוט טבעת דינאמית וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הפואנטה להגביל את המשחק ? 

מי שמשקיע מחזק את השישיה שלו בהתאם... יש אנשים שחרשו מאות אלפי קרבות בשביל להגיע למצב שהם חזקים בפער משאר המשתמשים ולפעמים גם השקיעו מכספם האישי!

לא רואה סיבה להגביל ואפילו רואה בזה מיותר ולעג לאותם אנשים שהשקיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 9 שעות trenkl אמר:

באופן כללי מתנגד להצעה של ההגבלת טבעות. בנוסף, ישנם שחקנים שעברו את רף ה5000-6000 כוח.

לא יהיה הוגן להוריד להם מהסטאטים גם אם יקבלו פיצוי מסויים, ומצד שני לגרום לזה שפוקימונים חדשים לא יוכלו לעקוף אותם גם בעייתי.

דרך המחשב האשכול לא מתרענן לי לכן אני אתחיל לענות לכם רק עכשיו.

אני מסכים שאכן יש פגיעה ב3 שחקנים שהשקיעו וחצו 6000 כוח, אבל מהצד השני כמצוין יש פגיעה אנושה בשחקנים חדשים שכל מה שהם רוצים הוא אפשרות לחלום על הישגים עתידיים משל עצמם, ואני לא מדבר על 3 כאלה אני מדבר על כל השחקנים שיכנסו לליגה בעתיד! תחשוב לדוגמה עוד 5 שנים מגיע שחקן חדש למקום זאין לו מגבלות של כוח - מה הוא יראה? האם הוא ימשיך לשחק? בשביל מה? מעטים השחקנים שאין להם מטרה אמיתית במשחק וימשיכו בכל זאת להיות פעילים בטווח ארוך. אני לדוגמה לולא לא היו לי מטרות קונקרטיות בליגה לא הייתי ממשיך לשחק בוודאות. כמה כמוני יש? זה שהם לא מדברים כמו ה3 הראשונים שכולם מכירים, זה אומר שהם לא קיימים? למה אתה מרחם רק על מי שיודע לדבר?

אז ההצעה שלי בעיקר עוסקת אם לא בפתרון הבעיה לחלוטין - אז בגישור של הבעיה. 

בנוסף יש הרבה מאוד יתרונות נוספים שיכנסו לליגה מרגע שתהיה הגבלה. לדוגמה אם היום אי אפשר מעשית ליצור את אוונט הטיטאנים האהוב בגלל פערי כוח בלתי נתפסים כי כל הכוח הולך לפוקימון אחד - אז לאחר ההגבלה המצב יהיה שהכוח יחולק בכמה פוקימונים מה שיקנה אפשרות ריאלית להתמודד מולו באוונט/בקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 8 שעות lilidor951 אמר:

מה הפואנטה להגביל את המשחק ? 

מי שמשקיע מחזק את השישיה שלו בהתאם... יש אנשים שחרשו מאות אלפי קרבות בשביל להגיע למצב שהם חזקים בפער משאר המשתמשים ולפעמים גם השקיעו מכספם האישי!

לא רואה סיבה להגביל ואפילו רואה בזה מיותר ולעג לאותם אנשים שהשקיעו.

מה הפואנטה? את זה תגיד לשחקנים שמתחילים לשחק כשיש מאמנים עם 12000 כוח בליגה. נסה לדמיין שחקן שמתחיל לשחק בעוד 5 שנים. אתה חושב ומרחם רק על שחקנים שמדברים אבל מה עם אלה שלא המשיכו לשחק כי מראש לא היה להם סיכוי להיות רלוונטים באיזשהי צורה?

בנוסף חוסר ההגבלה במשחק היא בעצם מגבילה בעצמה את הליגה בהרבה מאוד מובנים. לדוגמה שחקנים שחולמים לבנות בקרבות שלהם על שילוב בין כוח לאסטרטגיה - יתבדו. למה? כי המצב עכשיו הוא שלמי שמחזיק ביותר כוח ינצח, ובמצב כזה למה שתצפה שמישהו ישקיע ב-2? תראה את בן השקיע ב-2 והפסיד בלי תחרות בכלל. אם לא היה משקיע ב-2 היה עם אותו כוח כללי עם יוני והיה לו סיכוי שווה לנצח. יש עוד המון דברים בנוסף שחוסר ההגבלה של כוח מגבילה כמו למשל לא יודע אם שמת לב אבל איוונטים כבר לא מגיעים לליגה דוגמת איוונט התקפת הטיטאנים וזה רק בגלל שהכוח בליגה הוא לא פרופורציונאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 10 שעות NFrealmusic אמר:

מסכים, מה גם שזה אומר שאחרי כמה זמן (גם אם אחרי הרבה מאוד זמן) כבר אין יותר לאן להתקדם במשחק, ויהיה למישהו את השש הכי חזק שיכול להיות...

אתה לא הבנת את ההצעה אם זאת התגובה שאתה מגיב. כל ההבדל שיהיה הוא שהפוקימון לא יוכל לעבור 6000 כוח. שוב - אפשר להשקיע בו כמה שרוצים, אבל אסור שיעבור 6000. למשל אפ תרצה שיהיה לפוקימון שלך 2000 התקפה זה אפשרי כל עוד תשקיע מספיק.

לגבי "אין לאן להתקדם במשחק" - שוב, התגןבה שלך מראה כמה אתה לא מבין על מה אתה מדבר בכלל. אתה יודע מה זה שאפשר לגוון שישיות? תמיד תוכל להשקיע בנכחדים וטיטאנים חדשים שיציעו לך מגוון התקפות/סןגים שתצטרך.

לפני כעת GOOD MAN אמר:

אתה לא הבנת את ההצעה אם זאת התגובה שאתה מגיב. כל ההבדל שיהיה הוא שהפוקימון לא יוכל לעבור 6000 כוח. שוב - אפשר להשקיע בו כמה שרוצים, אבל אסור שיעבור 6000. למשל אפ תרצה שיהיה לפוקימון שלך 4000 התקפה זה אפשרי כל עוד תשקיע מספיק.

לגבי "אין לאן להתקדם במשחק" - שוב, התגןבה שלך מראה כמה אתה לא מבין על מה אתה מדבר בכלל. אתה יודע מה זה שאפשר לגוון שישיות? תמיד תוכל להשקיע בנכחדים וטיטאנים חדשים שיציעו לך מגוון התקפות/סןגים שתצטרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 9 דקות GOOD MAN אמר:

אתה לא הבנת את ההצעה אם זאת התגובה שאתה מגיב. כל ההבדל שיהיה הוא שהפוקימון לא יוכל לעבור 6000 כוח. שוב - אפשר להשקיע בו כמה שרוצים, אבל אסור שיעבור 6000. למשל אפ תרצה שיהיה לפוקימון שלך 2000 התקפה זה אפשרי כל עוד תשקיע מספיק.

אוקיי, קודם כל אתה מגיב באשכול הרבה פעמים רצוף, לא שאכפת לי אבל אני מזהיר שאולי זה דאפל פוסט.

לעניינינו: גיוון שישייה? אני לא בטוח כמה זה תופס- אולי לכל אדם עם שישיית 6000 יהיה עוד איזה 2 פוקימונים מהצד אבל זהו- לא יילכו יותר רחוק מזה.

ואני מתנצל אבל אם זו התשובה שלך אז נראה שלא הבנת אותי- התכוונתי שאחרי שבן אדם השיג 6 פוקימונים והשקיע בכל אחד מהם 6000 כוח, מה ייעשה? ונניח ויהיו לו עוד 4 פוקימונים כדי שיוכל לגוון (אני מגזים כמובן אבל שם את עצמי בעמדה תיאורתית) מה עכשיו? הוא גמר את המשחק? שלום שלום ואל תבוא לי בחלום?

אתה טוען שהמשחק נהרס בגלל שלחלשים אין מה לעשות ורק החזקים מצליחים לנצח בדברים וכ'ו, אבל אני שואל אותך: זה יותר עדיף שאנשים שהשקיעו את זמנם וכספם במשחק יילכו? ייפרשו מפאת חוסר בתעסוקה? רק כדי שכמה אנשים בדרגה 10 יוכלו להשתתף, מרביתם ייפרשו והיחידי סגולה שיישארו במשחק ייפרשו אחרי כמה שנים בדומה לאלה בדרגות הגבוהות?

אני מבין את חשיבות ההצעה לפתוח הזדמנויות לאנשים מתחילים גם כן לקבל יחס שווה בליגה- אבל האם זה באמת שווה? הרי יש המון הצעות לאחרונה שפתחו בפני המתחילים הזדמנויות נהדרות להוכיח את עצמם (קח לדוג' את טורניר האלופים של אלעד, שנעשה נהדר ואני- שנחשב אדם חלש- הצליח לנצח מקום שני 😮 ).

ואם אתה אומר שאני מגזים ואף אחד לא יגיע לשש מלאה, אז מה הפואנטה שלך מההתחלה? אז במקום שיהיה לרם פוקימון 1 עם 8000 יהיה לו פוקימון עם 6000 ופוקימון עם 5000, קשה כמעט באותה מידה. ומתחילים עדיין לא יצליחו לעקוף אותו- אלה אם אתה אומר שזה לא קשה להגיע ל6000 ואז אני חוזר לטענה שלי שבשלב מסויים מישהו יגיע לסוף המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 37 דקות GOOD MAN אמר:

1. נתחיל מזה שבשבועות שלי לא הושקעו טבעות שהיו עוזרות לאנון לנצח את יוני. 

2. לתת תקווה לחדשים? יש ליגות אגדיים שהן אחלה דבר לחדשים או כאלה ״שחסרי סיכוי בליגה הגדולה״ הפרסים כמעט זהים.

3. שיהיו אסטרטגים בליגה הזו… זתומרת? הם לא יכולים לגבור על נכחד עם 6000 כוח? שיעשו אגדי 4500 כוח וינצחו את ליגת האגדיים… בהצלחה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 שעות GOOD MAN אמר:

אני מסכים שאכן יש פגיעה ב3 שחקנים שהשקיעו וחצו 6000 כוח

מה שכנראה אומר בין היתר 3 השחקנים שהשקיעו הכי הרבה במשחק

אבל מהצד השני כמצוין יש פגיעה אנושה בשחקנים חדשים שכל מה שהם רוצים הוא אפשרות לחלום על הישגים עתידיים משל עצמם, ואני לא מדבר על 3 כאלה אני מדבר על כל השחקנים שיכנסו לליגה בעתיד! תחשוב לדוגמה עוד 5 שנים מגיע שחקן חדש למקום זאין לו מגבלות של כוח - מה הוא יראה? האם הוא ימשיך לשחק? בשביל מה? מעטים השחקנים שאין להם מטרה אמיתית במשחק וימשיכו בכל זאת להיות פעילים בטווח ארוך. אני לדוגמה לולא לא היו לי מטרות קונקרטיות בליגה לא הייתי ממשיך לשחק בוודאות. כמה כמוני יש? זה שהם לא מדברים כמו ה3 הראשונים שכולם מכירים, זה אומר שהם לא קיימים?

אולי תבקש גם איפוס כללי של הדירוג? משתמש חדש בליגה שירצה להגיע למקום ראשון ויראה שהוא צריך לעשות למעלה מ2,600,000 קרבות (בתנאי שלא יחרשו יותר כמובן) כנראה לא יעשה את זה. אבל אתה לא תאפס את הדירוג בגלל שזה לקח המון המון זמן לכל המקומות, ובטח למקומות הראשונים לעשות את כמויות הקרבות המטורפות האלה.

בנוסף, לא כולם רואים בפוקימון החזק בליגה כמטרה. ישנם שרואים את המטרה בקהילה, ובכיף שבמשחק עצמו, לחרוש טיפה ולהשיג פוקימונים טובים, גם אם לא ה"הכי טובים".

ללא קשר לזה שיש אנשים שהשקיעו יותר ולכן הם מן הסתם טובים יותר.

בנוסף יש הרבה מאוד יתרונות נוספים שיכנסו לליגה מרגע שתהיה הגבלה. לדוגמה אם היום אי אפשר מעשית ליצור את אוונט הטיטאנים האהוב בגלל פערי כוח בלתי נתפסים כי כל הכוח הולך לפוקימון אחד - אז לאחר ההגבלה המצב יהיה שהכוח יחולק בכמה פוקימונים מה שיקנה אפשרות ריאלית להתמודד מולו באוונט/בקרב.

כמו שאמרתי אני באופן כללי מתנגד, יש דברים טובים בהצעה לפי דעתי, כמו זה, אבל בהחלט לא יהיה "פר" להרוס לשחקנים שבסופו של דבר השקיעו הכי הרבה במשחק הזה.

למה אתה מרחם רק על מי שיודע לדבר?

אם אתה חושב שאני מרחם רק על מי שיודע לדבר, אז אני יענה את זה ככה: כי מי שיודע לדבר משכנע יותר ממי שלא מדבר מן הסתם.

יום טוב~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 5 שעות NFrealmusic אמר:

אוקיי, קודם כל אתה מגיב באשכול הרבה פעמים רצוף, לא שאכפת לי אבל אני מזהיר שאולי זה דאפל פוסט.

לעניינינו: גיוון שישייה? אני לא בטוח כמה זה תופס- אולי לכל אדם עם שישיית 6000 יהיה עוד איזה 2 פוקימונים מהצד אבל זהו- לא יילכו יותר רחוק מזה.

ואני מתנצל אבל אם זו התשובה שלך אז נראה שלא הבנת אותי- התכוונתי שאחרי שבן אדם השיג 6 פוקימונים והשקיע בכל אחד מהם 6000 כוח, מה ייעשה? ונניח ויהיו לו עוד 4 פוקימונים כדי שיוכל לגוון (אני מגזים כמובן אבל שם את עצמי בעמדה תיאורתית) מה עכשיו? הוא גמר את המשחק? שלום שלום ואל תבוא לי בחלום?

אתה טוען שהמשחק נהרס בגלל שלחלשים אין מה לעשות ורק החזקים מצליחים לנצח בדברים וכ'ו, אבל אני שואל אותך: זה יותר עדיף שאנשים שהשקיעו את זמנם וכספם במשחק יילכו? ייפרשו מפאת חוסר בתעסוקה? רק כדי שכמה אנשים בדרגה 10 יוכלו להשתתף, מרביתם ייפרשו והיחידי סגולה שיישארו במשחק ייפרשו אחרי כמה שנים בדומה לאלה בדרגות הגבוהות?

אני מבין את חשיבות ההצעה לפתוח הזדמנויות לאנשים מתחילים גם כן לקבל יחס שווה בליגה- אבל האם זה באמת שווה? הרי יש המון הצעות לאחרונה שפתחו בפני המתחילים הזדמנויות נהדרות להוכיח את עצמם (קח לדוג' את טורניר האלופים של אלעד, שנעשה נהדר ואני- שנחשב אדם חלש- הצליח לנצח מקום שני 😮 ).

ואם אתה אומר שאני מגזים ואף אחד לא יגיע לשש מלאה, אז מה הפואנטה שלך מההתחלה? אז במקום שיהיה לרם פוקימון 1 עם 8000 יהיה לו פוקימון עם 6000 ופוקימון עם 5000, קשה כמעט באותה מידה. ומתחילים עדיין לא יצליחו לעקוף אותו- אלה אם אתה אומר שזה לא קשה להגיע ל6000 ואז אני חוזר לטענה שלי שבשלב מסויים מישהו יגיע לסוף המשחק

חח 

1. לא יודע מי אתה בליגה אבל אתה קצת קצת מגזים עם הקלות שבה אתה מדבר על השגת שמינייה עם 6000 כוח. תחשוב שלשחקנים הכי יעילים מבחינת זמן -כוח לקח 6-8 שנים (גם אם לא שיחקו הרבה מהזמן - אלו שחקנים שעשו את זה בדרך הכי מהירה מכולנו, מה שמעיד על זה שהסיכוי שמישהו אי פעם יוכל להשלים שמינייה של פוקומונים בעלי 6000+, הוא אותו סיכוי שמישהו ישקיע 40 שנה מחייו במשחק על ידי חישוב ממוצע קר). והמשחק לא יסתיים אחרי זה ואת זה אסביר בהמשך, אבל גם אם והיה מסתיים נראה לי אחרי 40 שנה מגיע לו לסיים משחק

2. יודע למה אתה לא מבין? כי אני מנסה לשדר לך שזה לא נגמר בהשקעה של 6000 כוח ואתה לא מבין. יש לך כוח דינאמי שבו תוכל להשקיע בלי סוף. יש לך נכחדים וטיטאנים חדשים שיץווספו כל הזמן. כדי להשיג פוקימון 8000 כוח אתה צריך 5 שנים מינימום מחייך (1000 כוח בשנה שזה הספק מטורף) אז שוב לא יודע אם יצא לך להשקיע טבעות אי פעם ולהבין כמה זה קשה 1000 כוח בשנה ועוד תוסיף שעי חישוב אתה צריך לעשות את זה לאורך 40 שנה אינטנסיביות במשחק.

2. אתה יודע למה המשחק לא מתחדש בשחקנים או לחלופין אתה רואה לטוול הארוך כמעט רק שחקנים בעלי כוח במשחק? כי הם היחידים שיש להם מטרה ריאלית במשחק. אל תצפה מאדם בלי מטרה (מטעם איבוד תקווה) להישאר לאורך זמן. לכן אין לך אינדיקציה לדעת כמה שחקנים הפסדת בדרך מבלי שאתה יודע. כן אני יודע שיהיה לך קשה לדמיין שחקנים שרצו להמשיך כל עוד היה להם מה לעשות ועזבו כי לא היה להם, מבלי לשמוע עליהם, אבל זה שאתה שומע את השחקנים שהשקיעו טבעות רק מדברים, לא אומר שהם אלו היחידים שאתה צריך לרחם עליהם.

3. אין פיתרון גורף שפותר בעיות של כולם - ולא תמצא גם בעתיד, אז לפני שמתקדמים בציר הזמן למצב חמור יותר מבחינת השקעה של טבעות, אני מציע לעשוץ תשינוי עכשיו, ושוב, מה שאני מציע הוא לא אידיאלי גם עבור מאמנים חדשים. תחשוב 6000 כוח לפוקימון זה עדיין פסיכי, אז גם את ההגבלה לא עשיתי חד צדדית כדי לאזן פחות או יותר. ולמי שיגבילו כוח כמובן - יוכל להשתמש בכוח הדינאמי כיתרון בקרב.

4. שוב אתה מראה חוסר הבנה ניכר במשחק, איך אתה משווה בכלל את האפשרות להתמודד עם פוקומון 18000 כוח ל-3 פוקימונים עם 6000 כוח? (זאת דוגמה כן?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 5 שעות Leafeon אמר:

1. נתחיל מזה שבשבועות שלי לא הושקעו טבעות שהיו עוזרות לאנון לנצח את יוני. 

2. לתת תקווה לחדשים? יש ליגות אגדיים שהן אחלה דבר לחדשים או כאלה ״שחסרי סיכוי בליגה הגדולה״ הפרסים כמעט זהים.

3. שיהיו אסטרטגים בליגה הזו… זתומרת? הם לא יכולים לגבור על נכחד עם 6000 כוח? שיעשו אגדי 4500 כוח וינצחו את ליגת האגדיים… בהצלחה. 

1. היא בהחלט היתה נותנת סיכוי. אתה בעתמך אמרת שכל היהלום שלך שמת על שבועות.

2. אז אתה מציע לשחקנים פשוט לפרוש מלכתחילה מהאפשרות להיות רלוונטיים במשחק. אחלה. בוא נראה אותך משחק רק בשביל ליגה של פעם בשנתיים שהיא לא באמת מעניינת.

3. אתה לא הסברת טוב.

4. אני די מכיר את האופן שבו תגיב אם תגיב ככה שזה די מייאש. חבל שזה המצב

לפני 14 דקות GOOD MAN אמר:

חח 

1. לא יודע מי אתה בליגה אבל אתה קצת קצת מגזים עם הקלות שבה אתה מדבר על השגת שמינייה עם 6000 כוח. תחשוב שלשחקנים הכי יעילים מבחינת זמן -כוח לקח 6-8 שנים (גם אם לא שיחקו הרבה מהזמן - אלו שחקנים שעשו את זה בדרך הכי מהירה מכולנו, מה שמעיד על זה שהסיכוי שמישהו אי פעם יוכל להשלים שמינייה של פוקומונים בעלי 6000+, הוא אותו סיכוי שמישהו ישקיע 40 שנה מחייו במשחק על ידי חישוב ממוצע קר). והמשחק לא יסתיים אחרי זה ואת זה אסביר בהמשך, אבל גם אם והיה מסתיים נראה לי אחרי 40 שנה מגיע לו לסיים משחק

2. יודע למה אתה לא מבין? כי אני מנסה לשדר לך שזה לא נגמר בהשקעה של 6000 כוח ואתה לא מבין. יש לך כוח דינאמי שבו תוכל להשקיע בלי סוף. יש לך נכחדים וטיטאנים חדשים שיץווספו כל הזמן. כדי להשיג פוקימון 8000 כוח אתה צריך 5 שנים מחייך (1000 כוח בשנה שזה הספק לא פשוט לביצוע אם אתה רוצה לעשות עוד משהו עם חייך) אז שוב לא יודע אם יצא לך להשקיע טבעות אי פעם ולהבין כמה זה מאתגר 1000 כוח בשנה, אז תוסיף שעי חישוב אתה צריך לעשות את זה לאורך 40 שנה אינטנסיביות במשחק.

2. אתה יודע למה המשחק לא מתחדש בשחקנים או לחלופין אתה רואה לטוול הארוך כמעט רק שחקנים בעלי כוח במשחק? כי הם היחידים שיש להם מטרה ריאלית במשחק. אל תצפה מאדם בלי מטרה (מטעם איבוד תקווה) להישאר לאורך זמן. לכן אין לך אינדיקציה לדעת כמה שחקנים הפסדת בדרך מבלי שאתה יודע. כן אני יודע שיהיה לך קשה לדמיין שחקנים שרצו להמשיך כל עוד היה להם מה לעשות ועזבו כי לא היה להם, מבלי לשמוע עליהם, אבל זה שאתה שומע את השחקנים שהשקיעו טבעות רק מדברים, לא אומר שהם אלו היחידים שאתה צריך לרחם עליהם.

3. אין פיתרון גורף שפותר בעיות של כולם - ולא תמצא גם בעתיד, אז לפני שמתקדמים בציר הזמן למצב חמור יותר מבחינת השקעה של טבעות, אני מציע לעשוץ תשינוי עכשיו, ושוב, מה שאני מציע הוא לא אידיאלי גם עבור מאמנים חדשים. תחשוב 6000 כוח לפוקימון זה עדיין פסיכי, אז גם את ההגבלה לא עשיתי חד צדדית כדי לאזן פחות או יותר. ולמי שיגבילו כוח כמובן - יוכל להשתמש בכוח הדינאמי כיתרון בקרב.

4. שוב אתה מראה חוסר הבנה ניכר במשחק, איך אתה משווה בכלל את האפשרות להתמודד עם פוקומון 18000 כוח ל-3 פוקימונים עם 6000 כוח? (זאת דוגמה כן?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 שעות trenkl אמר:

מה שכנראה אומר בין היתר 3 השחקנים שהשקיעו הכי הרבה במשחק

אולי תבקש גם איפוס כללי של הדירוג? משתמש חדש בליגה שירצה להגיע למקום ראשון ויראה שהוא צריך לעשות למעלה מ2,600,000 קרבות (בתנאי שלא יחרשו יותר כמובן) כנראה לא יעשה את זה. אבל אתה לא תאפס את הדירוג בגלל שזה לקח המון המון זמן לכל המקומות, ובטח למקומות הראשונים לעשות את כמויות הקרבות המטורפות האלה.

בנוסף, לא כולם רואים בפוקימון החזק בליגה כמטרה. ישנם שרואים את המטרה בקהילה, ובכיף שבמשחק עצמו, לחרוש טיפה ולהשיג פוקימונים טובים, גם אם לא ה"הכי טובים".

ללא קשר לזה שיש אנשים שהשקיעו יותר ולכן הם מן הסתם טובים יותר.

כמו שאמרתי אני באופן כללי מתנגד, יש דברים טובים בהצעה לפי דעתי, כמו זה, אבל בהחלט לא יהיה "פר" להרוס לשחקנים שבסופו של דבר השקיעו הכי הרבה במשחק הזה.

אם אתה חושב שאני מרחם רק על מי שיודע לדבר, אז אני יענה את זה ככה: כי מי שיודע לדבר משכנע יותר ממי שלא מדבר מן הסתם.

יום טוב~

לא ביקשתי איפוס כללי ביקשתי איזון בליגה. ובגלל שהמצב הוא 3 משתמשים נגד כל המשתמשים שמגיעים בעתיד, בנוסף ליתרונות שהגבלה מקנה למשתמשים בהווה - ההצעה שלי הכרחית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 24 דקות GOOD MAN אמר:

ובגלל שהמצב הוא 3 משתמשים נגד כל המשתמשים שמגיעים בעתיד

העניין זה שאלו 3 המשתמשים שהשקיעו הכי הרבה בליגה מן הסתם, אתה לא יכול להוריד להם גם אם זה בשביל שאר המשתמשים.

אגב אתה גם עושה פה מלא דאבל פוסטים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-15.5.2022 at 06:46 GOOD MAN אמר:

מה הפואנטה? את זה תגיד לשחקנים שמתחילים לשחק כשיש מאמנים עם 12000 כוח בליגה. נסה לדמיין שחקן שמתחיל לשחק בעוד 5 שנים. אתה חושב ומרחם רק על שחקנים שמדברים אבל מה עם אלה שלא המשיכו לשחק כי מראש לא היה להם סיכוי להיות רלוונטים באיזשהי צורה?

בנוסף חוסר ההגבלה במשחק היא בעצם מגבילה בעצמה את הליגה בהרבה מאוד מובנים. לדוגמה שחקנים שחולמים לבנות בקרבות שלהם על שילוב בין כוח לאסטרטגיה - יתבדו. למה? כי המצב עכשיו הוא שלמי שמחזיק ביותר כוח ינצח, ובמצב כזה למה שתצפה שמישהו ישקיע ב-2? תראה את בן השקיע ב-2 והפסיד בלי תחרות בכלל. אם לא היה משקיע ב-2 היה עם אותו כוח כללי עם יוני והיה לו סיכוי שווה לנצח. יש עוד המון דברים בנוסף שחוסר ההגבלה של כוח מגבילה כמו למשל לא יודע אם שמת לב אבל איוונטים כבר לא מגיעים לליגה דוגמת איוונט התקפת הטיטאנים וזה רק בגלל שהכוח בליגה הוא לא פרופורציונאלי.

שחקנים חדשים יכולים גם להשקיע כמו שהישנים השקיעו 

תוכל להקטין ראש ולהגיד את זה בכל מקום בחיים...

מה תעשה שתגיע למקום עבודה ויהיו אנשים עם יותר וותק וכוח ממך? תבקש להגביל או תילחם על המקום שאתה רוצה להרוויח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-19.5.2022 at 16:29 lilidor951 אמר:

שחקנים חדשים יכולים גם להשקיע כמו שהישנים השקיעו 

תוכל להקטין ראש ולהגיד את זה בכל מקום בחיים...

מה תעשה שתגיע למקום עבודה ויהיו אנשים עם יותר וותק וכוח ממך? תבקש להגביל או תילחם על המקום שאתה רוצה להרוויח ?

1. לא כששחקנים בפער של שנים ארוכות עליך.

2. הדוגמה שהבאת עם העבודה גרועה ביותר. למה? כי בעבודה אם תשקיע את החיים שלך זה יהיה לטובה, בלי עבודה אדם לא יוכל להיות עצמאי ולהתקדם בחיים. אתה לא יכול לצפות מבן אדם להשקיע את החיים במשחק כמו שבעבודה - כי אם כן הבן אדם אבוד.

איזכור: לכן, לא הצעתי "לדפוק" את השחקנים שהשקיעו מכל הכיוונים, אלא הבאתי פיתרון שמצמצם משמעותית את הפגיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• GOOD MAN changed the title to הצעה חשובה ברמה קריטית להמשך.

שלום. אני ממש בעד להצעה אהבתי איך שאתה הארכת את הכל (אולי לא קראתי הכל ארוךךךך) ומביא הסברים למה כדאי להכניס 

בעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 10 שעות GOOD MAN אמר:

1. לא כששחקנים בפער של שנים ארוכות עליך.

לא מסכים למשתמש BlackF0X  לקח 8-9 חודשים להגיע למקום 7 בליגה עם טיטאן ארכאוס מושקע טבעות אם הוא עד היום היה חורש הוא יכל להיות בשלישיה הראשונה ועם טיטאן מעל 5500 כח 

לפני ב-13.5.2022 at 21:12 ori~ אמר:

אני לא רואה טעם בלהגביל טבעות 9 שנים לאחר שהמשחק קיים רק כי יש כמה מאמנים שהשקיעו את הנשמה על המשחק והגיעו לאן שהגיעו

מסכים שחקנים שהשקיעו הרבה טבעות אחרי ה-6000 כח אחרי כל ההשקעה שלהם יצטרכו לוותר על כל כך הרבה השקעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.