עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

הצעה לשדרוג האיוונט הנוכחי

האם אתה תומך בהצעה  

12 הצבעות

1. 1. האם אתה תומך בהצעה

• כן!
    • לא - הסבר בתגובות.

Recommended Posts

שם במשחק + קישור לפרופיל - g20

הבעיה: מאמנים רבים אספו  לא מעט דמויות פורליון 509.gifאך לא מספיק בכדי להיכנס לדירוג של 5 הראשונים, כנ"ל גם לגבי המצות, שחקנים רבים אספו מספר מצות matzot.png אך לא מספיק בכדי לקנות פרס שווה (כמו כן, גם יש שחקנים שחסר להם ממש קצת מצות כדי לקנות פרס שווה).

הפתרון שאני מציע: הוספת אפשרות למכור דמויות פורליון 509.gif ומצות matzot.png  במרכז המסחר (ואפשר גם במרכז ההחלפות)! ככה גם אם אספת 15 דמויות פורליון 509.gif בלבד תוכל להרוויח עליהם הרבה... ולתת לשחקנים שחסר להם 2 בלבד להיכנס לדירוג - להשיג את זה. 

בנוסף, הדבר יתרום ויגדיל את התחרות על המקומות הראשונים בדמויות הפורליון 509.gif ויגדיל את הסיכויים של שחקנים לקנות פרסים טובים עם המצות matzot.png.

נערך על-ידי אנונימוס
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעד יש לי הרבה דמויות פוריליון אבל אני לא יכול לעלות לשלושה שאספו הכי הרבה ואין לי מה לעשות איתם

*כדאי גם להוסיף כמה שווה מצה אחת ודמות פוריליון אחת דוגמה: דמות פוריליון-5 זהב פחות או יותר, מצה-7 זהב פחות או יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי. אבל לדעתי יש יתרון כאשר השווי לא נקבע מראש, בגלל שכאשר אתה לא קובע אותו מראש אז יהיה אפשר להשיג הרבה יותר מ - 5 זהב על דמות פורליון אחת, כי המובילים יהיו מוכנים לשלם הרבה על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה יוסיף תחרות לזה.
  2. זה הרעיון... לתת הזדמנות גם לכאלה שהיה להם טיפה פחות מזל מלאחרים בלמצוא מצות או דמויות, ואז חסר להם בדיוק 5 מצות או 10 דמויות כדי להגיע לחמישיה בדירוג - או לקנות משהו במצות - הם יוכלו לקנות את הדמויות או המצות שהם צריכים ולהשיג את מטרתם!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי פורליונים-לא חושב שצריך למכור כי יצא מצב שמישהו שמפגר ב100 לדוגמא ממקום ראשון או שני ויש לו הרבה זהב יוציא הרבה ויקנה ואז מי שחרש והשקיע יותר ובמקום הראשון שני וכו יכול לרדת סתם כי הוציא זהב.

לגבי מצות-בעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו מעל 2000 זהב (אמור להיות לך מעל 4000), אז אני אצטט אותך: "כשחורשים אפשר להשיג הרבה זהב בקלות", אז אני אזכיר אלו שמשיגים את הדמויות אמורים להיות חרשנים כדי להשיג אותן, אז אם הם חרשו יש להם זהב לקנות עוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה זוכר מה שאמרתי אחרי? הנה עוד ציטוט: "חרשתי והשקעתי בשביל זה,זאת לא סיבה להוציא יותר רק כי יש" הוא השקיע וחרש בשביל זה והוא מוביל למה הוא צריך להוציא עוד משהו חוץ מההשקעה שהוא כבר נתן?מגיע לו לפחות את הזהב שהוא הצליח להשיג בזמן שחרש ומצא פורליונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מישהו שהיה לו קצת פחות מזל צריך "להידפק" בגלל שאין לו מזל?

זה נותן שיווין, אם הוא לא רוצה לקנות, זכותו. הוא יכול גם למכור ולהסתפק בזהב שהוא ירוויח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק מזל בסוף היו כאלה שהשקיעו כפול מאחרים..האלה שהשקיעו חצי מאמץ מהם יוכלו להגיע אליהם בעזרת זהב וזה יגרום להם סתם לבזבז עוד זהב.בסוף הפרס שמשיגים זה משהו ששווה סכום יפה של זהב.הפרס ירד בהרבה אם כדי להשיג אותו יצטרכו להוציא הרבה זהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אלו שהשיקעו כפול יצטרכו להשקיע הרבה פחות זהב כדי לשמר את מעמדם בראש הרשימה.

הפרס שמשיגים מהדמויות (למקום הראשון) שווה כמעט 2000 זהב (אפשר למצוא מישהו שישלם עליו ככה)...

וחלק מהרעיון של קפיטליזם זה שכל אחד ישקיע עד שהוא יחשוב שלא שווה לא יותר להשקיע.

וכמו שציינתי קודם - גם המוביל יכול למכור את הדמויות שלו, ולהערכתי לעשות עליהן אפילו יותר מ - 2000 זהב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד. האיוונט הזה במיוחד נועד להביא לכולם הזדמנות. יש לך אפשרות לאסוף מצות ואפשרות להתחרות, והפרסים מעולים. אם בחרת שלא לחרוש הרבה ולהשיג חפצי איוונט, או אפילו אם כן חרשת ולא הצלחת לנצח בחלק התחרותי של האיוונט, לכל אחד יש הזדמנות שווה ואין סיבה שתרוויח בלי מאמץ.

בנוסף, חפצי האיוונט הם לא חפצים למסחר ושימוש קבוע, ולכן הכנסתם למסחר אינה מתאימה.

בכל מקרה אלו שחורשים הם אלו שיש להם זהב, ואלו שיש להם חפצי איוונט, ואפשרות כזאת תאפשר להם להשיג פרסים טובים בכמות גדולה יותר ממה שכלכלת המשחק יכולה לעמוד בו בבת אחת.

נערך על-ידי eri
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 שעות eri אמר:

האיוונט הזה במיוחד נועד להביא לכולם הזדמנות.

מה אם שני אנשים עשו בדיוק אותו מספר קרבות לאורך האיוונט ואחד קיבל הרבה יותר דמויות מהשני? ההצעה שלי מאזנת את אי השיוויון המובנה באיוונט.

לפני 2 שעות eri אמר:

יש לך אפשרות לאסוף מצות ואפשרות להתחרות, והפרסים מעולים. אם בחרת שלא לחרוש הרבה ולהשיג חפצי איוונט, או אפילו אם כן חרשת ולא הצלחת לנצח בחלק התחרותי של האיוונט, לכל אחד יש הזדמנות שווה ואין סיבה שתרוויח בלי מאמץ.

ואם מישהו חרש, וחסר לו 5 דמויות כדי לקבל פרס, לא חבל שהוא לא יקבל תגמול על זה? בהתאם להצעה שלי עצם כך שהוא השיג את הדמויות מהווה את התגמול שלו - כמו שכתבתי קודם - מקום ראשון באיוונט יוכל להשיג (בקלות) יותר מ - 2000 זהב, למרות שהפרס של המקום הראשון שווה פחות מ - 2000 זהב.

לפני 2 שעות eri אמר:

בנוסף, חפצי האיוונט הם לא חפצים למסחר ושימוש קבוע, ולכן הכנסתם למסחר אינה מתאימה.

זה פשוט שטויות!!!

יש אפשרות להכניס אותם למסחר לזמן מוגבל.

לפני 2 שעות eri אמר:

בכל מקרה אלו שחורשים הם אלו שיש להם זהב, ואלו שיש להם חפצי איוונט, ואפשרות כזאת תאפשר להם להשיג פרסים טובים בכמות גדולה יותר ממה שכלכלת המשחק יכולה לעמוד בו בבת אחת.

ומי מחליט במה "כלכלת המשחק" יכולה לעמוד? (אני אנחש שאתה...) - ואני רק אומר שבמשפט הזה סתרת כל מה שאמרת קודם לכן.

אני כופר באופן מוחלט בזכות שלך אפילו לטעון כזה דבר! זו טענה ששמורה לחברי הנהלת המשחק שיש להם מידע מהימן על כמות המצות שנאספו בסה"כ וההתפלגות של השחקנים שמחזיקים כמות משמעותית מהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 8 שעות אנונימוס אמר:

מה אם שני אנשים עשו בדיוק אותו מספר קרבות לאורך האיוונט ואחד קיבל הרבה יותר דמויות מהשני? ההצעה שלי מאזנת את אי השיוויון המובנה באיוונט.

אם שני אנשים עשו מספר גבוה מספיק כדי לזכות בפרס (או אפילו אם אחד מהם לא יזכה), זה מושפע מעט ממזל. אבל איך בדיוק להפוך את זה ממזל לזהב הופך את זה להוגן ומאוזן? האם הוגן שאחד מהם יוכל לרכוש את הניצחון, פשוטו כמשמעו?

ואם מישהו חרש, וחסר לו 5 דמויות כדי לקבל פרס, לא חבל שהוא לא יקבל תגמול על זה? בהתאם להצעה שלי עצם כך שהוא השיג את הדמויות מהווה את התגמול שלו - כמו שכתבתי קודם - מקום ראשון באיוונט יוכל להשיג (בקלות) יותר מ - 2000 זהב, למרות שהפרס של המקום הראשון שווה פחות מ - 2000 זהב.

מי בכלל דיבר על דמויות פה תגיד לי? אני אומר שבאיוונט שיש בו גם תחרות וגם חנות איוונט לא צריכים להוסיף לך עוד דרכים להרוויח. באיוונטים רגילים יהיה לך או זה או זה, ולפעמים לא תרוויח דבר. אני לא רואה סיבה שלמען הרווח האישי תתווסף אפשרות נוספת להרוויח מאיוונט כזה.

זה פשוט שטויות!!!

יש אפשרות להכניס אותם למסחר לזמן מוגבל.

אני מסכים שטכנית הדבר אפשרי, ואפילו נעשה בעבר, אבל אני חושב שזו עובדה שכדאי לשקול בנוסף לסיבות האחרות. זו סיבה חלשה, אבל היא אכן סיבה ואין צורך לפתור אותה בזלזול.

ומי מחליט במה "כלכלת המשחק" יכולה לעמוד? (אני אנחש שאתה...) - ואני רק אומר שבמשפט הזה סתרת כל מה שאמרת קודם לכן.

אני כופר באופן מוחלט בזכות שלך אפילו לטעון כזה דבר! זו טענה ששמורה לחברי הנהלת המשחק שיש להם מידע מהימן על כמות המצות שנאספו בסה"כ וההתפלגות של השחקנים שמחזיקים כמות משמעותית מהן.

אין לי מושג מה ניסית להסביר, אני רק יודע שאם תהיה אפשרות כזאת כמות הנכחדים שתחולק באיוונט הזה תגדל בצורה משמעותית. שחקן שאסף 340 מצות יצטרך לבחור בין נכחד לבין נכחד רנדומלי מסדרת פסח. אבל אם הוא יוכל להשיג בקלות עוד 10 מצות, זו לא תהיה שאלה בכלל! הוא יוכל לקנות 2 נכחדים רנדומליים מסדרת פסח... או 160. אם הוא אסף 160 הוא יכול לקנות אבן הגנה, אבל בעוד 15 מצות הנכחד לא יהיה רק תוספת סיכוי ברבייה- הוא יהיה נכחד רנדומלי מסדרת פסח.

אין סיבה מצד ההנהלה לאפשר הצפה של נכחדים. (מוזמן גם להסתכל על המובילים שבאיוונט הפעיל כרגע ביחס של מצות:דמויות כדי לבדוק האם מצב כזה הוא סביר- שחקנים שונים לגמרי נמצאים בטופ של הפורליונים, ועם מספרים גבוהים בהרבה. היחס של המצות:דמויות שלי הוא 9:10, ככה שאין לי ברירה אלא להניח שזה בגלל שהם כבר קנו דברים בחנות האיוונט).

כמות גדולה מדי של כסף שזורמת למערכת כלכלית בבת אחת הורסת אותה, ואני לא יודע מה קשור "כמות המצות שנאספו וההתפלגות של השחקנים שמחזיקים כמות משמעותית מהן" כשאתה עצמך מציע לשנות את זה ולאפשר העברה של חפצי האיוונט משחקן לשחקן...

אז אני נגד. לגבי מצות אני אוסיף, שגם מי שיש לו מעט מצות יכול להמיר אותן לזהב ביחס של 3:2 או 5:4, והכל בהתאם להשקעה של השחקן. אם ההצעה הייתה אפשרות להמיר דמות פורליון ל1 או 2 זהב מהמשחק עצמו ולא העברה בין שחקנים לא הייתי מתנגד.

נערך על-ידי eri
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני אסביר לך:

קיימת כרגע כמות מסוימת של מצות. כלומר, אם ניקח את כל המצות שהרוויחו כלל שחקני המשחק (נקרא לזה X) וניקח את כמות השחקנים שסביר שיקנו מצות ולא ימכרו אותם (נקרא לזה Y) לכן הנהלת המשחק צריכה לבדוק את הדבר הבא:

האם (ע"פ ה - Y המוערך) נקבל שאכן יש כמות גדולה של שחקנים שיוכלו לקנות נכחדים ובמצב כזה - כמו שכתבתי קודם - נכנס שיקול של הנהלת המשחק, "האם יש צורך בהגבלת הפרסים בחנות המצות? ואם כן, עד כמה?"

וגם בהתחשב בטיעון שלך - אין פה שום קשר לדמויות פורליון. שם כמות הפרסים היא סופית ומוגדרת מראש לכן אין סיבה לחשוש "להצפת כלכלת המשחק".

לפני 1 שעה eri אמר:

מי בכלל דיבר על דמויות פה תגיד לי? אני אומר שבאיוונט שיש בו גם תחרות וגם חנות איוונט לא צריכים להוסיף לך עוד דרכים להרוויח. באיוונטים רגילים יהיה לך או זה או זה, ולפעמים לא תרוויח דבר. אני לא רואה סיבה שלמען הרווח האישי תתווסף אפשרות נוספת להרוויח מאיוונט כזה.

התכוונתי לדמויות פורליון...

לפני 1 שעה eri אמר:

כמות גדולה מדי של כסף שזורמת למערכת כלכלית בבת אחת הורסת אותה, ואני לא יודע מה קשור "כמות המצות שנאספו וההתפלגות של השחקנים שמחזיקים כמות משמעותית מהן" כשאתה עצמך מציע לשנות את זה ולאפשר העברה של חפצי האיוונט משחקן לשחקן...

רואים שאין לך הבנה גדולה בכלכלה, כי מה שאתה אומר נכון - אבל אין לו שום קשר לסיטואציה הנוכחית! אתה לא מציף את השוק בכסף משום שזה כסף שכבר קיים בשוק...

לפני 1 שעה eri אמר:

אז אני נגד. לגבי מצות אני אוסיף, שגם מי שיש לו מעט מצות יכול להמיר אותן לזהב ביחס של 3:2 או 5:4, והכל בהתאם להשקעה של השחקן. אם ההצעה הייתה אפשרות להמיר דמות פורליון ל1 או 2 זהב מהמשחק עצמו ולא העברה בין שחקנים לא הייתי מתנגד.

לא משנה מה הייתי עושה היית נגד. הסיבות שרשמת אינן נכונות ולא רלוונטיות לסיטואציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר בעיקר על החלק בהצעה שקשור למצות, ואתה פשוט לא שם לב שכל מה שאני הסברתי היו אירועים שהצגת בצורה חיובית בגוף ההצעה...

"מאמנים רבים אספו  לא מעט דמויות פורליון 509.gifאך לא מספיק בכדי להיכנס לדירוג של 5 הראשונים, כנ"ל גם לגבי המצות, שחקנים רבים אספו מספר מצות matzot.png אך לא מספיק בכדי לקנות פרס שווה (כמו כן, גם יש שחקנים שחסר להם ממש קצת מצות כדי לקנות פרס שווה)."

בפסקה הזאת אתה אומר שמטרת ההצעה היא לעזור לאלו שחסרות להם מעט מצות לקבל פרס טוב יותר, ולשנות את העובדה שיש צורך בחרישה כדי לנצח בדמויות פורליון.

"הוספת אפשרות למכור דמויות פורליון 509.gif ומצות matzot.png  במרכז המסחר (ואפשר גם במרכז ההחלפות)! ככה גם אם אספת 15 דמויות פורליון 509.gif בלבד תוכל להרוויח עליהם הרבה... ולתת לשחקנים שחסר להם 2 בלבד להיכנס לדירוג - להשיג את זה."

וכשמישהו אחד עולה לדירוג מישהו אחר יורד. מי שבדירוג עובד קשה לחרוש ולהשיג את הדמויות. האם חרישה תהיה משתלמת בכלל? כאשר אתה חורש אתה אוסף את החפצים אחד אחד, ובקנייה אתה יכול לקנות כמות גדולה ולשנות את התוצאות בקלות.

גם לא חסרים מי שימכרו את הדמויות, כי רוב השחקנים גם ככה לא יהיו מסוגלים לקבל פרסים. יש מאות דמויות פורליון מחוץ ל5 הראשונים, כנראה כמות דומה לזו שהם עצמם אספו. האם ראוי שניצחון יעלה זהב?

שים לב שאני נגד למרות שאני לא מהמובילים או החרשנים עם המצות, אלא אחד מאלו שהגדרת כקהל היעד של ההצעה הזאת, אלו שאספו מעט מצות  ודמויות פורליון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד- זה איוונט שמתבסס על כמות הקרבות שאתה עושה לא עשית מספיק בשביל להגיע לטופ או לקנות משהו שווה במצות? אין מה לעשות אל תחפש הקלות בדרך.

נערך על-ידי ori~
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים