עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

באן

מכאל
 Share

Recommended Posts

שם המשתמש : מכאל 

תיאור הבעיה היי קבלתי באן מסיבה שימוש בתוכנות לא חוקיות ולא השתמשתי אני משחק בשביל הכיף והשקעה במשחק אני גם מנוי ותורם למשחק ועוזר למי שצריך אני תמיד עונה להודעות מערכת מהר ובודקים אותי הרבה .מה שקרה זה עשיתי קרבות כרגיל ואמא שלי בא להראות לי משהו חשוב ואישי אז לא שמתי לב להודעה אדומה אחרי שראיתי את ההודעה אדומה ישר  שלחתי הודעה לצאט 

אני מבין שזה לא בסדר לא לענות ואם אני משחק אז 100 אחוז במשחק מצטער על זה זה לא יקרה שוב למדתי את הלקח ואני מצטער אני משחק הרבה שנים במשחק ואני לא חדש אני יודע את החוקים ושזה לא בסדר 

מקווה שתבינו שלא השתמשתי בשום תוכנה וגם לא יקח סיכון שכזה להרוס לי את כל מה שבנייתי והשקעתי פה במשך השנים 

תודה רבה מקווה שתבינו 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• מנהלים ראשיים

שלום מיכאל, 

לפי מה שסיכמנו, הבעלים @TheUnreal יכריע אם הבאן יוסר ואם כן - מהי הענישה האלטרנטיבית אם בכלל. אני לא מהווה חלק פעיל בענישה וגם לא בהמלצה לענישה. 

לצורך התייחסותו של הבעלים, להלן הממצאים העיקריים של הפעולות שביצעת טרם קבלת הבאן + הממצאים בעקבות שיחת הבירור שניהלנו:

(א) קיבלת הודעה אדומה וענית עליה רק לאחר כ-40 שניות.
(ב) במהלך אותן 40 שניות לחצת על מסך המחשב באיזורים לא לחיצים מעל ל-10 פעמים. 
(ג) טענת שבאופן מקרי בהחלט, כשהופיעה ההודעה האדומה, דיברת עם אדם אחר למשך אותו פרק זמן. 
(ד) טענת שבאופן מקרי בהחלט, כשדיברת עם אותו אדם, גם לא הסתכלת על מסך המחשב בכלל באותו פרק זמן שבו לחצת על מסך המחשב באיזורים לא לחיצים, בגלל שדיברת עם אותו אדם. כישרון מרשים במיוחד, אשמח אם מתישהו תוכל ללמד אותי כיצד לדבר עם אדם אחר, לא להסתכל על המחשב, ללחוץ בדיוק על אותו מקום ולעשות קרבות לכאורה, וכל אלו - במקביל.  
(ה) ישנן הוכחות חד משמעיות, שאינן משתמעות לשני פנים, שהייתה ברשותך תוכנה בלתי חוקית במחשב. 
(ו) הודית שהשתמשת בתוכנה בלתי חוקית ולאחר זמן מה מחקת את ההודעות של ההודאה.

*שני ממצאים לא נחשפו, והועברו באופן פרטני לבעלים. 

כפי שכבר דיברנו בכל מצב אפשרי עברת על חוקי המשחק:
(א) שימוש בתוכנות בלתי חוקיות - עילה להרחקה מהמשחק. 
(ב) אי שימוש בתוכנות בלתי חוקיות - התעלמות ממסך המחשב ומהודעות שניתנו על ידי צוות המשחק, ולכן עבירה על המשחק שעל פי חוקי המשחק יכולה לגרור לענישה של קנס עד באן. 

אם תרצה להגיב לאחד או יותר מהפרטים שרשמתי, אתה מוזמן לעשות זאת כאן או בפרטי מול הבעלים. 
מעתה הטיפול עובר לבעלים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• בעלים

היי, תקבל הזדמנות נוספת, שים לב שכשאתה עושה קרבות ומקבל הודעה מההנהלה - צריך לענות עליה. עם תוכנה או בלי תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.