עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

לאון האנטר| היה הווה ויהיה

NFrealmusic
 Share

Recommended Posts

היי זה שוב אני.

אז כמו שחלקכם יודעים אני כתבתי ספר במהלך שנתיים כזה, וסוף סוף הוא גמור.

בכוונה אני כותב את הפוסט לא בספרות ולפני שהספר יצא לגמרי, כדי שלא תחשבו שאני עושה את זה על מנת רווח אישי, זה נטו בשביל לספר על החוויה.

היה

הכל התחיל כשאני ואחי היינו ממש קטנים אני הייתי בכיתה ד' כזה והוא בכיתה ו' כשהתחלתי לתאר באוזניו איזה מגניב זה יהיה אם נכתוב ספר, והוא נכנס לעניין והתחלנו לפרט את כל העלילה מא' ועד ת'.

שכחנו מזה עד לפני שנתיים, כשאחי הגדול פירט כמה הטרילוגיה החדשה של ריק ריירדן היא הרבה יותר מדי דרמטית ובכיינית. ואני אמרתי שזה נורא חבל שאין ספר שפשוט צוחק על כל הקטע הזה של דרמטיות ובכייניות.

פתאום נזכרתי ברעיון שלנו לכתוב את הספר והזכרתי לו אותו, הוא חייך ואמר שזה היה רעיון ממש נחמד.

באותו הערב החלטתי 'למה לא לנסות לכתוב ספר?' ולקחתי את המחשב והתחלתי לכתוב. אחי הסתכל עליי ושאל אותי מה אני עושה אז אמרתי שהחלטתי לכתוב את הספר המדובר.

הוא אמר שזה נשמע ממש מגניב והאם אפשר להצטרף ועניתי לו בחיוב.

התחלנו לכתוב את הספר, בעיקר בשביל עצמנו אבל אחרי חודשיים אחי אמר שאולי אפשר אפילו להוציא את זה לאור וזה הכניס בנו עוד חשק לכתוב.

שנתיים אחרי זה סיימנו לכתוב, והיינו קצת עובדי עצות איך להתקדם, אבל לאחי יש חבר שאבא שלו מכיר מלא הוצאות ספרים אז דרכו חברנו להוצאת הספרים 'ניב' הוצאה לא מוכרת אבל הסכימה לקבל את הספר שלנו.

מפה הכל הלך חלק, הם הקצו לנו מעצבת כריכות מקצועית שיחד איתה עבדנו על כריכה מעולה, אבא שלי, שהוא מעמד ספרים מקצועי גם הסכים לעמד לנו את הספר ויועץ ספרותי ולשוני שיפרו לנו את הספר פלאים.

הווה

היום, כמה ימים לפני ההוצאה לאור אני נורא מתרגש לכתוב פה שהספר מוכן ומוגמר ומחכה להיות ממשי.

טוב עכשיו בקצרה על הספר.

שם הספר: לאון האנטר ובית הצללים

כריכה:Image

תקציר: "אם אתם מעדיפים את הראש שלכם מחובר לכתפיים ושהאיברים הפנימיים שלכם יישארו פנימיים, לא הייתי ממליץ לכם להכנס למציאות שאני נמצא בה כרגע".

לאון האנטר אף פעם לא חשב שהוא יהיה חלק ממצוד לחיים ולמוות או ליתר דיוק, הוא לא ציפה להיות הניצוד. אבל אחרי שחלום מוזר, איש עם עורב וילדת פרנקשטיין מובילים אותו לבית נטוש, הוא יודע שחייו השתנו לעד

יהיה

בתכנון? 3 ספרים לטרילוגיה הזו, ועוד 2 טרילוגיות + ספרים צדדיים. כן אני אוהב לשאוף גבוה.

נתראה בספר הבא: 'לאון האנטר וטירתו של הרוזן'

נערך על-ידי NFrealmusic
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת-וואו.

בשתי מילים-ממש וואו.

זה ממש יפה בעיניי שילדים כותבים ספרים. ממש כל הכבוד להוצאת ספרים שמאמינה בכם, זה לא כל כך נפוץ, אבל אני בטוח שהם לא יצטערו.

הספר נראה ממש ממש ממש טוב-נחכה שיצא לאור ונקרא (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה trenkl אמר:

במילה אחת-וואו.

בשתי מילים-ממש וואו.

זה ממש יפה בעיניי שילדים כותבים ספרים. ממש כל הכבוד להוצאת ספרים שמאמינה בכם, זה לא כל כך נפוץ, אבל אני בטוח שהם לא יצטערו.

הספר נראה ממש ממש ממש טוב-נחכה שיצא לאור ונקרא 🙂

תודה רבה. ממש מעריך את התגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 14 דקות NFrealmusic אמר:

תודה רבה. ממש מעריך את התגובה

תוכל לעדכן מתי שהספר יוצא? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 17 דקות trenkl אמר:

תוכל לעדכן מתי שהספר יוצא? 

בטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד אחי. מצפה לראות את הספר ואת הספרים יוצאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-21.4.2022 at 18:18 The King of Demons אמר:

כל הכבוד אחי. מצפה לראות את הספר ואת הספרים יוצאים.

לפני ב-21.4.2022 at 18:23 TheNightmare אמר:

מדהים! מקווה לראות את הספר בקרוב.

תודה רבה. מעריך את התגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שדיברת איתי על הספר שלך לפני חצי שנה, זה לא היה נראה כמו משהו ממשי.

אני באמת מופתע לטובה. באיזו חנות ספרים יהיה ניתן לרכוש את הספר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעדכן, כי אני עומד לקרוא- אין סיכוי שלא. במבט ראשון זה נראה ספר ממש טוב, ואם הוא יהיה כזה בפועל אני אסקר אותו בקבוצה שאני מכיר ואעניק לו קצת פרסום... בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 59 דקות cactus אמר:

שדיברת איתי על הספר שלך לפני חצי שנה, זה לא היה נראה כמו משהו ממשי.

אני באמת מופתע לטובה. באיזו חנות ספרים יהיה ניתן לרכוש את הספר?

תודה רבה

אין לי מושג איזו חנות, אבל תמיד תוכל לרכוש את זה באתר של הוצאת ניב

לפני 57 דקות eri אמר:

תעדכן, כי אני עומד לקרוא- אין סיכוי שלא. במבט ראשון זה נראה ספר ממש טוב, ואם הוא יהיה כזה בפועל אני אסקר אותו בקבוצה שאני מכיר ואעניק לו קצת פרסום... בהצלחה!

יש תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 9 דקות NFrealmusic אמר:

תודה רבה

מן הסתם הוצאת ניב הזאת עובדת באופן קבוע עם חנויות מסוימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה NFrealmusic אמר:

לפני 1 שעה trenkl אמר:

מן הסתם הוצאת ניב הזאת עובדת באופן קבוע עם חנויות מסוימות.

הם מפיצים בעיקר באינטרנט, אבל גם בסטימצקי וצומת ספרים. ההוצאה היא הוצאה פרטית, כלומר תשלום גבוהה ושמירה על כל זכויות היוצרים והרווחים.

נערך על-ידי eri
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@eriשמירה למי? לעצמם? (למה אני יוצא דפוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה eri אמר:

הם מפיצים בעיקר באינטרנט, אבל גם בסטימצקי וצומת ספרים. ההוצאה היא הוצאה פרטית, כלומר תשלום גבוהה ושמירה על כל זכויות היוצרים והרווחים.

אתה מפגין בקיאות, כן הספר עולה סכומים גבוהים נורא להוצאה דרך ההוצאה הזו. אבל על כל ספר אתה מרוויח יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 20 דקות NFrealmusic אמר:

אתה מפגין בקיאות, כן הספר עולה סכומים גבוהים נורא להוצאה דרך ההוצאה הזו. אבל על כל ספר אתה מרוויח יותר

אפשר הסבר על איך זה עובד חח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 7 דקות trenkl אמר:

אפשר הסבר על איך זה עובד חח?

אתה מציע להוצעה הלקטור, בודק את הספר ומתריע מה הוא צריך כדי להשתפר.

הם מקצים לך אנשים לפי מה שאתה צריך (כורך, עורך לשוני וכ'ו) ואתה משלם על כל דבר לפי הדרישה, אחר כך בשביל לקצץ בעלויות הם מציעים לך כל מיני דברים שאפשר להימנע מהם, כמו לוגו וספרים דיגטליים.

אתה משלם ועובד עם כל האנשים האלה עד לתוצאה מוגמרת.

כל העניין עלה לי בסביבות ה20000 שקל, אבל כמעט אין כזה דבר ספר שלא מכסה את הרווחים שלו, אבל יש פעמים שאתה חושב שזה לא שווה את ההשקעה, ובגלל זה לא כותב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 37 דקות NFrealmusic אמר:

אתה מציע להוצעה הלקטור, בודק את הספר ומתריע מה הוא צריך כדי להשתפר.

הם מקצים לך אנשים לפי מה שאתה צריך (כורך, עורך לשוני וכ'ו) ואתה משלם על כל דבר לפי הדרישה, אחר כך בשביל לקצץ בעלויות הם מציעים לך כל מיני דברים שאפשר להימנע מהם, כמו לוגו וספרים דיגטליים.

אתה משלם ועובד עם כל האנשים האלה עד לתוצאה מוגמרת.

כל העניין עלה לי בסביבות ה20000 שקל, אבל כמעט אין כזה דבר ספר שלא מכסה את הרווחים שלו, אבל יש פעמים שאתה חושב שזה לא שווה את ההשקעה, ובגלל זה לא כותב.

אתה מאמין בזה, אני מאמין בזה. שיהיה בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת, יש סיכון בהוצאה פרטית- כל ספר מכסה את ההוצאה של עצמו עם הפרש, אבל ככל שתדפיס יותר ספרים תיקח סיכון גבוה יותר שלא תמכור כמות מספיקה במידה והם לא ימכרו טוב. חלק מההוצאות הפרטיות מספקות שירות רק עד היציאה לאור, אבל נראה לי שספרי ניב מספקים גם שירות של שיווק והפצה.

אני כנראה אחרוג מהרגלי לקחת מהספרייה ואשכרה אקנה כדי לתמוך 🙂 

נערך על-ידי eri
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-24.4.2022 at 20:05 eri אמר:

למען האמת, יש סיכון בהוצאה פרטית- כל ספר מכסה את ההוצאה של עצמו עם הפרש, אבל ככל שתדפיס יותר ספרים תיקח סיכון גבוה יותר שלא תמכור כמות מספיקה במידה והם לא ימכרו טוב. חלק מההוצאות הפרטיות מספקות שירות רק עד היציאה לאור, אבל נראה לי שספרי ניב מספקים גם שירות של שיווק והפצה.

אני כנראה אחרוג מהרגלי לקחת מהספרייה ואשכרה אקנה כדי לתמוך 🙂 

זה יותר מזה, בחרתי באפשרות של הוצעה חכמה והיא אומרת שבשנייה שספר נמכר ספר חדש מודפס באותה שנייה, לכן אין מצב שאני מפסיד יותר ממחיר שעולה לי ספר אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 דקות NFrealmusic אמר:

זה יותר מזה, בחרתי באפשרות של הוצעה חכמה והיא אומרת שבשנייה שספר נמכר ספר חדש מודפס באותה שנייה, לכן אין מצב שאני מפסיד יותר ממחיר שעולה לי ספר אחד.

זה אומר שלא תוכל למכור מהר או דרך חנות פיזית, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת eri אמר:

זה אומר שלא תוכל למכור מהר או דרך חנות פיזית, לא?

אני לא זוכר מה היה שם אבל יש פתרון לזה. אח שלי יותר מבין ממני בקטע הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ידעתי ועקבתי אחרי התקדמות הספר אבל בכל זאת מרגש לראות אשכול על זה ולדעת שעוד רגע הספר יוצא 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים