עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

סיפור עם תמונות 2 (מרגש)

NoHorizon
 Share

Recommended Posts

אני לא רוצה להאריך בפתיחה אבל שלום אנשנושים שלי 😄 תבורכו אלו שהבאוני עד הלום עם כמות מכובדת של מוניטין בפורום והערכה לפוסט הקודם!

נתחיל:

האשכול עלול להכיל טריגרים לא רצוניים אנא שיקלו את הקריאה!

זהו מחר זה נגמר אני לא יכול לסבול את זה יותר, אבל זה לא יגמר ברע אלא רק בחיוך שלי שאני עושה טובה לעולם הזה 🙂 הסתכלתי על העולם באמצע הטיול המשפחתי וזה מה שחשבתי לעצמי

צילומים ותמונות של נוף ירוק | לעיצוב הסלון, הבית והמשרד

ביום שלמחרת רק התחלתי לעכל את זה שזה הבסוף  "זה היום, היום האחרון שלי בלימודים" אמרתי בשקט אחרי שקיבלתי את התעודה, מעולם לא היו לי חיים יפים, אפילו קשים כי לא מה שרואים בתמונות טיול הוא מה שבהכרח קורה. אני חזרתי הביתה ואמא הלכה לעבודה.

אושר בכנסת: מוסדות להשכלה גבוהה יונגשו לאנשים עם מוגבלות

כשניסיתי להתקשר לאמא שלי והיא לא ענתה והשארתי לה את ההודעה במשיבון, עלו לי דמעות, אמא היקרה שלי שלא משנה מה ניסתה להיות איתי שם,  לא תהיה איתי יותר, אבל יהיו לה את שרה את נואל ואת דין,

הגדרת כפתור תא קולי באייפון - YouTube

והתחלתי ללכת, בדרך ראיתי אנשים, לא כמו בדרך כלל אבל ראיתי אותם, בזמן שטיפסתי גבוה ככל שיכולתי על המנוף שעמד דומם בקצה העיר, החבורה שהייתה שם הזעיקה את המשטרה שהגיעה אחר כך אבל עד שהגעתי לקצה אף אחד לא עצר אותי.

מנוף ומשקולת ענק מעל פעוטון: "מחכים לאסון"

כבר היה לקראת ערב עד שאזרתי מספיק אומץ בדיוק שעמדתי לקפוץ, שמעתי קול, לא של ילדה או ילד של נער בערך בגילי, הוא בכה והסתכל למטה, רק אז הבנתי מה קורה, קראתי לו "סליחה, חבר?" כשהוא הסתובב היה לו את אותו המבט בעיניים כמו שלי, את אותו הפרצוף כמו שלי, ושתינו הבנו מה הולך לקרות אחד לשני.

אבא ואמא, אני ממש מבקש - תפסיקו לריב" - בחדרי חרדים

לאחר בהייה רציפה של 1.5 שניות ודמעות של שתינו בעיניים נפל לי האסימון , זה אותו הילד שכולם בכיתה אהבו, זה אותו הילד שדיבר עם כולם והעריך את כולם, מה הוא עושה כאן? הוא לא אמור להיות כאן?

בנק ישראל - מטבעות זיכרון בהנפקת הבנק

הוא? בוכה? אין לו שום זכות! הוא לא יודע מה אני עב-

תעצרו גם אתם לא יודעים מה הוא עבר!

ואז ילדה עלתה למעלה ואחריה עוד ילד ועוד ילד עד שעמדנו כולנו על המנוף, 35 ילדים בוכים שאמרו כולם באותה השנייה "סליחה לא ידענו מה אתה עובר! אנחנו כאן! ואם אתה קופץ אנחנו איתך!" הסתכלת עליו חזרה והוא אמר "אני שמעתי אותך, אני הערכתי אותך, אני ראיתי אותך

הסוף של הסיפור הזה לא נכתב אבל יכול להגיע לשתי מקומות, אלה שיקפצו ויקחו איתם את החברים שלהם. יש שיגידו שזה מאנוכיות ויש שיגידו שזה מייאוש

אבל רבותיי הייאוש האמיתי מגיע מהוויתור העצמי שלך, והאנוכיות נובעת הוויתור העצמי שלך, אתם מתים רק כשאתם מוותרים לעצמכם, קשה לך? אוי אוי אוי מה תעשה? 

מה תעשה? תילחם! תקום על הרגליים ואל תוותר כי הדבר היחיד שעומד בינך לבין החלומות שלך הוא הייאוש.

אם אדם אחד לא אוהב אתכם לא חרב עולמכם, מספיק אדם אחד שיאמין בי כדי שאצליח!

לא אוהבים אתכם פה? יאהבו אתכם שם! אבל בסופו של דבר עם מספיק רצון והרבה יכולת גם פיל יוכל לחבק תרנגולת, אז בסופו של יום יאהבו אתכם. ואם לא, אני אוהב אתכם 3> ואם תוותרו אתם תוותרו על האנשים שחשובים לכם.

לא לוותר לייאוש, להצליח.

והסוף הטוב יגיע לבד 🙂 

(בשביל העולם אתה רק עוד אדם אחד, אבל בשביל אדם אחד אתה כל העולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד סיפור מדהים ומרגש,

מחכה לפרק השלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים