עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

איוונט הזהב

eri
 Share

רוצים?  

14 הצבעות

1. 1. רוצים?

• כן
      12
    • לא
      2

Recommended Posts

חשבתי על רעיון לאיוונט שיכול להיות מוצלח, והחלטתי להציע. הנקודות המוצלחות יותר באיוונט הן העיצוב של הפוקימונים והעובדה שהוא כולל גם תחרותיות וגם קנייה בחנות האיוונט- קביעת מטרה.

סיפור האיוונט:

מספר פוקימונים סקרנים מצאו במקרה את מפעל הזהב של הליגה, ונכנסו פנימה. חלקו הפנימי של המפעל בהק באור שהוחזר מבריכות הזהב המותך, ומכונות טרטרו ויצקו את הזהב לתבניות. לפתע נשמע רעש רועם- הם ברחו, והזהב נשפך מאחוריהם. הם יצאו מהמפעל, מכוסים בזהב. כאשר ניסו לנער אותו מעליהם הם התחילו לזהור, וטיפות הזהב שנשרו מהם התפזרו בליגה. הם החליטו לבקש ממשתמשי הליגה לעזור להם למצוא את הטיפות ולהחזיר אותן אל המפעל.

מכניקת האיוונט:

ניתן יהיה למצוא טיפות זהב בקרבות שדה ולהמיר אותן לפרסים. אלו שאספו הכי הרבה יקבלו הנחה על נכחדי האיוונט, אבל יהיה ניתן לקנות אותם אם לא הגעת למקומות הראשונים (בזמן המועט שלאחר סיום האיוונט ובו חנות האיוונט עוד פתוחה. לא סביר שמישהו שאינו במקומות הראשונים יצליח להשיג כמות מספיקה, אבל למה לא).

חפצי האיוונט:

טיפות זהב, אם זה לא היה ברור עד עכשיו.

נכחדי האיוונט:

זרניאס זהוב/Golden Xerneas

סוגים: פיה, מתכת

צורה רגילה: thumbצורה מוזהבת: 1d555fc32e42be2cb6c9c161319e02e4c7f93d71.gif

הואו זהוב/Golden Ho-oh

סוגים: אש, מתכת

צורה רגילה: thumb צורה מוזהבת: 3483e11fd00f0aae371ee389fbbc356d954d4822.gif

אני אוסיף פוקימונים וסטאטים אם יהיה צורך. (מקבל רעיונות לפוקימונים בתגובות, זה יהיה נחמד...)

נערך על-ידי eri
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעד!

נשמע כמו איוונט כיף.

רק אבל לקבל הסבר- אם הטיפות מביאות רק הנחות לאיוונט, במה קונים את הנכחדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה cactus אמר:

רק אבל לקבל הסבר- אם הטיפות מביאות רק הנחות לאיוונט, במה קונים את הנכחדים?

הזכייה במקומות הראשונים מביאה את ההנחה, לא הטיפות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 דקה eri אמר:

הזכייה במקומות הראשונים מביאה את ההנחה, לא הטיפות

אז את הנכחדים קונים ב...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כעת cactus אמר:

אז את הנכחדים קונים ב...?

טיפות... הרעיון הוא שיש תחרות מי ישיגו הכי הרבה טיפות. מי שמשיגים הכי הרבה צריכים לשלם פחות טיפות כדי לקבל את הנכחדים מאשר מי שקונה אותם סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 15 שעות eri אמר:

חשבתי על רעיון לאיוונט שיכול להיות מוצלח, והחלטתי להציע. הנקודות המוצלחות יותר באיוונט הן העיצוב של הפוקימונים והעובדה שהוא כולל גם תחרותיות וגם קנייה בחנות האיוונט- קביעת מטרה.

סיפור האיוונט:

מספר פוקימונים סקרנים מצאו במקרה את מפעל הזהב של הליגה, ונכנסו פנימה. חלקו הפנימי של המפעל בהק באור שהוחזר מבריכות הזהב המותך, ומכונות טרטרו ויצקו את הזהב לתבניות. לפתע נשמע רעש רועם- הם ברחו, והזהב נשפך מאחוריהם. הם יצאו מהמפעל, מכוסים בזהב. כאשר ניסו לנער אותו מעליהם הם התחילו לזהור, וטיפות הזהב שנשרו מהם התפזרו בליגה. הם החליטו לבקש ממשתמשי הליגה לעזור להם למצוא את הטיפות ולהחזיר אותן אל המפעל.

מכניקת האיוונט:

ניתן יהיה למצוא טיפות זהב בקרבות שדה ולהמיר אותן לפרסים. אלו שאספו הכי הרבה יקבלו הנחה על נכחדי האיוונט, אבל יהיה ניתן לקנות אותם אם לא הגעת למקומות הראשונים (בזמן המועט שלאחר סיום האיוונט ובו חנות האיוונט עוד פתוחה. לא סביר שמישהו שאינו במקומות הראשונים יצליח להשיג כמות מספיקה, אבל למה לא).

חפצי האיוונט:

טיפות זהב, אם זה לא היה ברור עד עכשיו.

נכחדי האיוונט:

זרניאס זהוב/Golden Xerneas

סוגים: פיה, מתכת

הואו זהוב/Golden Ho-oh

אני אוסיף פוקימונים וסטאטים אם יהיה צורך. (מקבל רעיונות לפוקימונים בתגובות, זה יהיה נחמד...)

וואו איזה יופי של גיפים ואחלה רעיון של סיפור כל הכבוד!

אני מאוד רוצה שרעיון כזה יתקבל יהיה חבל אם לא יישמו אותו...

אבל יש בעיה משום שגם איוונט מגנטיק הוא מסוג מתכת זה די מוציא את היחוד גם מהאיוונט הזה וגם מאיוונט מגנטיק

נערך על-ידי Kingpower
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 15 שעות eri אמר:

הואו זהוב/Golden Ho-oh

אני רוצה אותם במציאות (ואת איוונט הקרח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 5 שעות Kingpower אמר:

אבל יש בעיה משום שגם איוונט מגנטיק הוא מסוג מתכת זה די מוציא את היחוד גם מהאיוונט הזה וגם מאיוונט מגנטיק

לפני 4 שעות קטון אמר:

אני רוצה אותם במציאות (ואת איוונט הקרח)

תודה

אם מתכת לא עובד אפשר לשנות לאש נגיד, אבל זה קצת יוציא את הפואנטה של ההואו, ואני לא רואה איזה סוג זה יכול להיות חוץ מזה (אולי פיה?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 34 דקות eri אמר:

תודה

אם מתכת לא עובד אפשר לשנות לאש נגיד, אבל זה קצת יוציא את הפואנטה של ההואו, ואני לא רואה איזה סוג זה יכול להיות חוץ מזה (אולי פיה?).

הבעיה פה זה שאתה חוזר על סוגים שכבר יש עליהם איוונט

אתה יכול נגיד במקום טיפות זהב לשנות למחצבים מהאדמה ותוכל לעשות איוונט של סוג אבן... אתה יכול לשחק עם זה אבל העיקר זה שתייחד את הסוג ומתקפת האיוונט לסוג שעוד לא היה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 42 דקות Kingpower אמר:

הבעיה פה זה שאתה חוזר על סוגים שכבר יש עליהם איוונט

אתה יכול נגיד במקום טיפות זהב לשנות למחצבים מהאדמה ותוכל לעשות איוונט של סוג אבן... אתה יכול לשחק עם זה אבל העיקר זה שתייחד את הסוג ומתקפת האיוונט לסוג שעוד לא היה

אילו סוגים כבר קיימים? אם יהיה צורך אני אעשה שינויים קלים, אבל לשנות הכל בגלל זה לא ישמר את ההצעה המקורית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 30 דקות eri אמר:

אילו סוגים כבר קיימים? אם יהיה צורך אני אעשה שינויים קלים, אבל לשנות הכל בגלל זה לא ישמר את ההצעה המקורית...

הסוגים שעדיין לא קיימים באיוונטים הם: דרקון, אבן, קרח, עשב, רגיל (אולי פספסתי כמה תקן אותי אם פספסתי)

תפתח על אחד מאלה וכל השאר יהיה סבבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 3 שעות Kingpower אמר:

הסוגים שעדיין לא קיימים באיוונטים הם: דרקון, אבן, קרח, עשב, רגיל (אולי פספסתי כמה תקן אותי אם פספסתי)

תפתח על אחד מאלה וכל השאר יהיה סבבה

בדקתי, ואני חושב שאם לא הייתה בעיה שאנון והאנטד יהיו שניהם רוח א נראה ל יש בעיה עם מתכת. (סדרת אנון גדולה, והאנטד בינונית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 16 דקות eri אמר:

בדקתי, ואני חושב שאם לא הייתה בעיה שאנון והאנטד יהיו שניהם רוח א נראה ל יש בעיה עם מתכת. (סדרת אנון גדולה, והאנטד בינונית)

אבל שים לב שמתקפת האיוונט של אנון היא אופל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 38 דקות cactus אמר:

אבל שים לב שמתקפת האיוונט של אנון היא אופל.

לא הצעתי מתקפת איוונט, אבל לא בעיה להמציא מתקפת "Gold Ore" שתהיה מסוג אבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 12 שעות Kingpower אמר:

ופסח זה של אש אז גם אש תפוס

אולי לחימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 דקות NoHorizon אמר:

אולי לחימה?

פיראט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 14 דקות NoHorizon אמר:

ופסח זה של אש אז גם אש תפוס

אולי לחימה?

חוץ מזה שלחימה זה מאיוונט פיראט יש עוד בעיה.

אתה צריך להתאים את סוג ומתקפת האיוונט לסיפור עכשיו אם הוא ישנה את הסיפור אז כל ההצעה תהיה חסרת פואנטה אנחנו מנסים למצוא פתרון שיתאים גם לסיפור וגם למכניקת האיוונט ומשום כך אבן הוא האפשרות הטובה ביותר

(ואגב עוד איזה משהו קטן הייתי ממליץ לך לעשות כחלק מנכחדי האיוונט לגוון ולעשות קצת מהאגדיים של גאלאר ואלולה זה יוסיף עניין לאיוונט)

נערך על-ידי Kingpower
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 16 דקות NoHorizon אמר:

אולי לחימה?

החלטתי להשאיר מתכת, ולחימה יש פיראט. אם יחליטו מההנהלה לשנות לאבן לא אכפת לי כל עוד הם אלה שיעשו את ההתאמות בסיפור . -_-

נערך על-ידי eri
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעד, לדעתי צריך להוסיף עוד פוקימונים ואת הסטטים כי 1. לא עובד איוונט עם שני פוקימונים 2.לא יפה לתת להנהלה לעשות את העבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 43 דקות jek123 אמר:

בעד, לדעתי צריך להוסיף עוד פוקימונים ואת הסטטים כי 1. לא עובד איוונט עם שני פוקימונים 2.לא יפה לתת להנהלה לעשות את העבודה

גם לא יפה לתת לי לעשות המון עבודה בלי לדעת אם יש סיכוי... אין לי בעיה להוסיף פוקימונים, להציע סטאטים,  אני פשוט לא רוצה להוסיף מלא עבודה ואז  שיבטלו את ההצעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה מעולה, ואם אפשר יש לי רעיונות לעוד פוקימונים. (הרעיונות זה במידה והסוג הופך לאבן)

גולדן רג'ידרגו- סוג אבן ודרקון. 

גולדן שיימן- סוג אבן ודשא

גולדן סלסטילה- סוג אבן ומעופף 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 3 שעות NFrealmusic אמר:

הצעה מעולה, ואם אפשר יש לי רעיונות לעוד פוקימונים. (הרעיונות זה במידה והסוג הופך לאבן)

למה רק באבן? זה לא שיש בעיה עם דרקון-מתכת או עשב-מתכת.

אפשר להציע גם נדירים או נדירים מאוד להפוך לנכחדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 דקות eri אמר:

למה רק באבן? זה לא שיש בעיה עם דרקון-מתכת או עשב-מתכת.

אבל כאמור, מתכת קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 3 שעות cactus אמר:

אבל כאמור, מתכת קיים.

גם רוח יש פעמיים, הדיון הזה חוזר על עצמו. אני משאיר מתכת ואם ההנהלה תרצה אפשר לשנות לאבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

• אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.