עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

סיקור-The Disastrous Life of Saiki K

TheNightmare
 Share

Recommended Posts

היי כולם, זה אני :)

וואו. אחרי שלושה חודשים שלא הייתיפה אני עושה אשכול, ולא סתם אשכול אלא האשכול הראשון שלי בנושא אנימה (!), לפי מה שאני זוכר.

אז... בואו נקפוץ ישר לסיקור!

שם הסדרה

The Disastrous Life of Saiki K-חייו הרי האסון של סאיקי ק

סוג

קומדיה, אנימה, פנטזיה/מד"ב

מספר עונות+פרקים

3 עונות- 24 בראשונה, 24 בשנייה ו-2 באחרונה. סה"כ 50 פרקים.

עלילה

סאיקי הוא ילד לא-רגיל-יש לו יכולות מיוחדות כגון טלפתיה ושיגור. הוא מנסה להסתיר את זה מהעולם וקורות לו הרפתקאות מטופשות ומצחיקות להפליא עם "חבריו" (חד צדדי, והוא לא האחד שקורא להם חברים), וכל זה כשהוא מנסה להציל את כדור הארץ מכל איום שהוא!

דמויות מרכזיות

הדמות הראשית היא-כמובן-סאיקי: נער עם שיער ורוד  ומשקפיים ירוקים, ששונא בערך כל דבר חוץ מדברים מתוקים.

החברים שלו הם קאידו-עם שיער תכלת פרוע ותחבושת על היד-כי הוא חושב שיש שם שם לכוד. חושב שהוא מעין גיבור על שנלחם בארגון פשע סודי. ננדו-אחד מהבודדים שסאיקי לא יכול לקרוא את מחשבותיהם-מהסיבה הפשוטה שאין לו מחשבות בכלל. גבוה עם תספורת מוהוק (זה השם, נכון?) צהובה. טרוהאשי-היפה של החטיבה. כולם מאוהבים בה-חוץ מסאיקי-וכמובן שהיא מאוהבת בסאיקי ומנסה להסתיר את זה.

יש עוד המון דמויות, אבל הרבה מהן יהיו ספוילרים. סורי ><

דעה אישית

אני הגעתי לסדרה הזאת מהמלצת חבר, וחשבתי-"נו טוב, בואו נראה פרק אחד, מקסימום יהיה גרוע". ואז ראיתי עוד פרק. ועוד. וככה סיימתי את כל הסדרה, תוך הרבה צחוק מוזר. לכל אחת מהדמויות יש אישיות מצחיקה שעוזרת לעלילה ומצחיקה ברך שלה, ובשילוב עם שאר הדמויות העלילה יוצאת מושלמת לדעתי. ממליץ לכולם!

ציון אישי

10/10

אז... זהו? באמת סיימתי? וואו. כל מי שרוצה לראות, יש את הסדרה בנטפליקס (Netflix).

אשמח לתגובות!

(אחרי המון זמן בי אשכול אני מרגיש גרוע ביצירה של אחד. תגידו דעה אמיתית, בבקשה :( )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיקור טוב ואחלה חזרה לפורום שמעתי לא מעט המלצות על הסדרה, אני ממליץ לך להוסיף תמונות לסיקור שלך שיהיה יותר נעים לקריאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 12 דקות Allen Walker אמר:

סיקור טוב ואחלה חזרה לפורום שמעתי לא מעט המלצות על הסדרה, אני ממליץ לך להוסיף תמונות לסיקור שלך שיהיה יותר נעים לקריאה

תודה :)

ניסיתי להוסיף וכמעט הקריס לי את המחשב >< לא יודע למה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים