עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

הצעה- העלת האחוזים למציאת רוחות.

Infinite
 Share

בעד או נגד  

18 הצבעות

1. 1. בעד או נגד

Recommended Posts

שם משתמש במשחק: Infinte125
ההצעה: העלאת האחוזים למציאת הרוחות\הקטנת מחירים.

כיצד אני חושב שההצעה יכולה לתרום למשחק:  הצעה זו יכולה לתרום למשחק בכך שכבר אנחנו שבועיים באיוונט, והמשתמש עם הכי הרבה רוחות רק עם שישה רוחות. לפי מה שבדקתי בדיסקורד בשרת האתר

האיוונט יסתיים בעשירי לדצמבר, משמע- לסיים איוונט כשהבן אדם עם הכי הרבה רוחות רק עם שישה רוחות. וכן, אולי לא כל יום משתמשים עושים 7000 קרבות+ כמו בעבר, אבל עדיף לצוות לחשוב קצת יותר בפרופוציות

ולהיות מודעים למצב הנוכחי של הליגה, ולהתחשב בכך. ואני לא אומר שזה אמור להיות כזה קל להשיג נכחד, זה ממש לא קל וזה גם לא אמור להיות קל, אני רק אומר שבמצב הנוכחי צריך לחשוב קצת ו"להתחשב" קצת במשתמשי הליגה.

וגם אם אחרי שיעלו את האחוזים\יקטינו את הרוחות שדרושים לנכחד מסויים אף אחד לא יחרוש, זו כבר בעיה של המשתמשים *בלבד* . ובלי קשר, שמתי לב שדי קשה למצוא רוחות לעומת האיוונט האנטד הקודם,

וזה לא רק למספר משתמשים ספציפיים, ממוצע עכשיו המשתמש עם הכי הרבה קרביות יומיים עם 3,000 קרבות והוא מקבל רק רוח אחת, וזה גם קורה לעוד משתמשים.

נערך על-ידי Infinite
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה. נגד.

אתה תעשה לי כנראה דיס לייק על זה אבל לא אכפת לי.

קודם כל שבועיים זו הגזמה אנחנו שבוע ויום אם לא פחות אבל לא על זה אני תופס אותך.

העניין הוא שהרוחות המעטות זה לא בגלל אף אחת מהסיבות שציינת פשוט מאוד: באיוונט הזה אף אחד לא חורש כמו באיוונטים רגילים.

ודרך אגב, אם כל 2000 קרבות= 15 רוחות מסתמא שיהיה נורא פשוט להשיג דברים טובים. (1000 קרבות בכל יום מביא לך טבעת אבן אודם בלי קשר לכל הנספחים שאתה מוצא)

ודבר אחרון. אשכול זה לא נפתח ע''פ הטופס

נערך על-ידי NFrealmusic
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד

אני מאמין שזה לא יהיה אוונט של חצי שנה שאז משהו סוף סוף יצליח להגיע ל-200 רוחות 

לפני 2 שעות NFrealmusic אמר:

ודרך אגב, אם כל 2000 קרבות= 15 רוחות מסתמא שיהיה נורא פשוט להשיג דברים טובים. (1000 קרבות בכל יום מביא לך טבעת אבן אודם בלי קשר לכל הנספחים שאתה מוצא)

15 רוחות ל-2000 קרבות זה סבבה כל 133 קרבות לקבל רוח לעומת עכשיו כל כמה אלפים אתה מקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד 

כל איוונט מחדש ההצעה הזו עולה שוב, חשבתם פעם למה? אולי הסיכויים גבוהים אבל משתמשים לא עושים מספיק קרבות? אולי סתם יש חוסר מזל ל4 הספציפיים שכן עושים כמות קרבות שמספיקה למציאה אמיתית של חפצים. לא רק שאם התגובה של מגניב נכונה (אני לא בשרת של הליגה, לא יכול לאשר) אז האחוזים עלו כבר ואין סיבה להעלות שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 10 שעות NFrealmusic אמר:

סליחה. נגד.

אתה תעשה לי כנראה דיס לייק על זה אבל לא אכפת לי.

קודם כל שבועיים זו הגזמה אנחנו שבוע ויום אם לא פחות אבל לא על זה אני תופס אותך.

העניין הוא שהרוחות המעטות זה לא בגלל אף אחת מהסיבות שציינת פשוט מאוד: באיוונט הזה אף אחד לא חורש כמו באיוונטים רגילים.

ודבר אחרון. אשכול זה לא נפתח ע''פ הטופס

אין לי למה לעשות לך דיסלייק כי זו הדעה שלך. ולא,  האיוונט הזה פה שבוע ומשהו לפני חנוכה בוודאות. 

לפני 7 שעות Olympus אמר:

נגד 

כל איוונט מחדש ההצעה הזו עולה שוב, חשבתם פעם למה? אולי הסיכויים גבוהים אבל משתמשים לא עושים מספיק קרבות? אולי סתם יש חוסר מזל ל4 הספציפיים שכן עושים כמות קרבות שמספיקה למציאה אמיתית של חפצים. לא רק שאם התגובה של מגניב נכונה (אני לא בשרת של הליגה, לא יכול לאשר) אז האחוזים עלו כבר ואין סיבה להעלות שוב

אני מסכים איתך, אבל כבר שבועיים וחצי של איוונט. ככה או ככה אי אפשר להכחיש את זה שהליגה פחות פעילה, אז הסיכויים שמישהו יגיע ל140 רוחות ממוצע  בתקופה הזו של הליגה הוא די קלוש, ובלי קשר. זה מרגיש לחלק+ מהמשתמשים שקשה למצוא רוחות. ואולי החלק+ האלה לא עושים מעל 900 קרבות ביום כדי למצוא רוחות, אבל עדיין לא צריך לשכוח שהליגה כרגע פחות פעילה מבחינת משתמשים אז צריך "להתחשב" כביכול. או שלהפחית קצת את הרוחות שצריך בשביל נכחד מסויים.

נערך על-ידי Infinite
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד.

הסיכוי עלה ב15% וזה מספיק בהחלט.

לפני 19 שעות Infinite אמר:

אין לי למה לעשות לך דיסלייק כי זו הדעה שלך. ולא,  האיוונט הזה פה שבוע ומשהו לפני חנוכה בוודאות. 

אני מסכים איתך, אבל כבר שבועיים וחצי של איוונט. ככה או ככה אי אפשר להכחיש את זה שהליגה פחות פעילה, אז הסיכויים שמישהו יגיע ל140 רוחות ממוצע  בתקופה הזו של הליגה הוא די קלוש, ובלי קשר. זה מרגיש לחלק+ מהמשתמשים שקשה למצוא רוחות. ואולי החלק+ האלה לא עושים מעל 900 קרבות ביום כדי למצוא רוחות, אבל עדיין לא צריך לשכוח שהליגה כרגע פחות פעילה מבחינת משתמשים אז צריך "להתחשב" כביכול. או שלהפחית קצת את הרוחות שצריך בשביל נכחד מסויים.

אז אתה אומר פה בעצם, "אנחנו לא חורשים אז בואו תקרבו אלינו את הפרסים במקום שאנחנו נחרוש וננסה להגיע לפרסים?"

במקום לנסות לחרוש, אתה אומר "תביאו את הפרסים יותר בקלות, אני לא רוצה להתאמץ בשביל להשיג נכחד".

בכול מקרה, ההצעה לא נכונה מההתחלה כי להעלות בעוד 17% זה אומר להפוך את החפץ לנדירות של פחות משק שלל.

אני אסביר:
בואו נניח שהסיכוי למציאת רוח היה 5%, נוספו 15% הסיכוי כעת הוא 20%.

אם אני מוסיף עוד 17% זה אומר שבכול קרב  יש לי סיכוי של יותר משליש להוציא רוח?!
מבחינה סטטיסטית, אם אני אעשה 10K קרבות במהלך האיוונט זה יותר מ3300 רוחות!! (מבחינה סטטיסטית כמובן, זה יכול לזוז למעלה ולמטה).

זו נראת לך הצעה הגיונית עכשיו?

לסיכום, במקום לנסות להתאים את המציאות אליך (להציע שיורידו את רף הרוחות ככה שכל משתמש שעושה 1000 קרבות ביום יוכל להשיג 2 נכחדים) תנסה להתאים את עצמך למציאות.

בנוסף, האשכול לא נפתח על פי הטופס. 

יש לך 24 שעות לשנות לטופס אחרת האשכול ינעל, המשך משחק מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 14 שעות cactus אמר:

נגד.

הסיכוי עלה ב15% וזה מספיק בהחלט.

אז אתה אומר פה בעצם, "אנחנו לא חורשים אז בואו תקרבו אלינו את הפרסים במקום שאנחנו נחרוש וננסה להגיע לפרסים?"

במקום לנסות לחרוש, אתה אומר "תביאו את הפרסים יותר בקלות, אני לא רוצה להתאמץ בשביל להשיג נכחד".

בכול מקרה, ההצעה לא נכונה מההתחלה כי להעלות בעוד 17% זה אומר להפוך את החפץ לנדירות של פחות משק שלל.

אני אסביר:
בואו נניח שהסיכוי למציאת רוח היה 5%, נוספו 15% הסיכוי כעת הוא 20%.

אם אני מוסיף עוד 17% זה אומר שבכול קרב  יש לי סיכוי של יותר משליש להוציא רוח?!
מבחינה סטטיסטית, אם אני אעשה 10K קרבות במהלך האיוונט זה יותר מ3300 רוחות!! (מבחינה סטטיסטית כמובן, זה יכול לזוז למעלה ולמטה).

זו נראת לך הצעה הגיונית עכשיו?

לסיכום, במקום לנסות להתאים את המציאות אליך (להציע שיורידו את רף הרוחות ככה שכל משתמש שעושה 1000 קרבות ביום יוכל להשיג 2 נכחדים) תנסה להתאים את עצמך למציאות.

בנוסף, האשכול לא נפתח על פי הטופס. 

יש לך 24 שעות לשנות לטופס אחרת האשכול ינעל, המשך משחק מהנה.

דבר ראשון, כשפתחתי את האשכול לא ידעתי על ה15% הנוספים. ודרך אגב, האיוונט נגמר עוד מספר ימים, אתם באמת מצפים שמישהו יגיע לנכחד, או שבכלל למפתח ברזל?

צריך לחשוב ולהתחשב במצב הנוכחי של הליגה, ואת האמת היא שאיוונט האנטד הקודם כשהיית עושה 200 קרבות היית מוצא רוח אחת פחות או יותר, במצב הנוכחי זה די קשה למצוא רוח אחת. אם כבר- אז להקטין את מחיר הנכחדים והחפצים. כי די צריך לחשוב בפרופורציות במצב הנוכחי של הליגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים