עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

בונג' סייף החיות

clili
 Share

Recommended Posts

הקדמה-

צעקות ויגוני כאב נשמעו מכל השכונה,משפחת וויל קראו לבנם בן ה7 לבוא אליהם,"מה קרה,זה מתחיל להפחיד אותי" שאל הילד הקטן,

אחיו הגדול של הילד, מייקל ,ענה "אמא הלכה על תדאג היא עוד תחזור,אבא הלך להלחם ברעים,אנחנו נגן עליך,על תדאג בונג'.'"

פרק-1-

7 שנים עברו מההתקפה של צבא התלתן על העיר ניו ביר שבקולרק,היום מתחיל היום הראשון שלי בבית הספר לסייפים,אז בוא נעשה הכרות השם שלי הוא בונג',ואני הבן אדם היחיד ששרד את ההתקפה על העיר ניו ביר,כל המשפחה שלי מתה תוך כדיי שניסו להגן עלי,ועדיין אני לא מבין מה היה כל כך חשוב בי שהגנו עליי כל כך הרבה,ביום הראשון מכינים את החרב שלך ומגלים מה כוח הקסם שלך,אני הייתי כבר מאומן בסייף,וגם כבר יש לי חרב,בחרב החזקה בעולם שעברה אצל משפחת וויל במשך דורות ומכיוון שכל המשפחה שלי מתה אני ירשתי את החרב,הדבר היחיד שאני לא יודע זה מה הכוח קסם שלי.

נתחיל בסיפור,קמתי בשש וחצי בבוקר ורצתי לשירותים הפרטיים שלי (כל השירותים הם שלי...) צחצחתי שיניים ולבשתי את הברדס השחור שמתי את החרב שלי בנדן,ויצאתי לכיוון האורווה שלי,אה כן שחכתי להזכיר שיש לי סוס בשם ואיט כולו אפור והרעמה שלו לבנה,ונזכרתי ששחכתי את התיק ואת השועל שלי בבית,ועכשיו אתם שואלים יש לך שועל?,אז כן,יום אחד יצאתי עם ואיט לאימון אם החרב ואז פגשתי אותו,הוא היה פצוע,טיפלתי בו ואז התחברנו ועד היום אני מגדל אותו,קוראים לו נובס,נמשיך,נובס כהרגלו היה בתיק,הרמתי את התיק עליתי על ואיט והתחלתי ללכת לכיוון הבית ספר.

פרק-2-

בדרך לבית ספר ראיתי ילדים נוהרים מאושר במלמולים מעניין מה נעשה למרות שידעו זאת,כעבור רבע שעה התחלתי לראות את זה,את הבית ספר שלי,התקדמתי,"היי אתה הילד עם העור הכהה והשער המוזר,תשים את הסוס האפור באורווה."

אמר מישהו,הסתקלתי עליו וראיתי מורה אם זקן ג'ינג'י וקרח,"איפה האורווה?" שאלתי, הוא הצביע על שלט בצורת חץ שכתוב עליו אורווה,התקדמתי לאיפה שהחץ הוביל ובאמת ראיתי את האורווה,שמתי שם את ואיט, "אני יחזור לקחת אותך ב4 ביינתים תבלוס קש,הבאתי לו קש שהיה זרוק ליד האורווה והוא התחיל לאכול,התחלתי ללכת לכיוון השער אבל פתאום ילד אם 3 ילדים מאחוריו נעמדו לפני ביידים שלובות, "היי שלום צוציק,אני רוצה את החרב שלך היא מוצאת חן בעיני." אמר הילד,

פתאום עשרות ילדים התכנסו והתחילו לדאוג ולהסתקרן מה הולך להיות פה,"לא אכפת לי לקבוע את בקרב" אמרתי,מלא ילדים הסתקלו עלי במבט של רחמים או של טיפשות מצדיי, "טוב טוב עם ככה אתה רוצה אז ככה אתה תקבל."

הוא אמר,ורץ עלי כמו שור שרואה אדום,לא זזתי כי ידעתי שאין לי ממה לפחד,ושהוא רק משאיר את הנקודת תורפה שלו חשופה,שהוא היה בערך חצי מטר ממני נעמדתי במצב קרב ורצתי לקיוונו,הוא היה ממני כבר רבע מטר,זה היה הזמן הנכון.

פרק-3-

קפצתי בגובהה של חמש מטר אני רציני,זה היה המצב שלי לתקיפה,צללתי כמו בז עם אגרוף שלוף אם כוונה לפצוע,כמעט שהגעתי עליו הוא שם לב והפנה את הראש שלו לכיוון מושלם לפחלץ לחי,פגעתי בו,הוא התחיל לצרוח כמו צב שנהרס לו הבית,נחתתי מתנשף על הרצפה ושמעתי מחיאות כפיים יותר מדי גדולות,הסתקלתי וראיתי מורים ותלמידים מריעים פה אחד,שאלתי את עצמי,למה לעזאזל מורים שמחים שהלך לתלמיד שלהם הלחי,הילדים התפזרו וכך גם אני,הוא נשאר שוכב שם חסר הכרה,מצאי את הכיתה שלי והיתישבתי במקום די בסוף,אחרי שי דקות הגיע ילד עם שער בלונדיני ונמוך,הוא התיישב לידי, "מי אתה?." שאל.

"אני בונג.'" אמרתי, הוא חייך עלי,ובאותו רגע המורה נכנס לכיתה.

פרק-4-

המורה היה עם שער בלונדיני,הוא הסתכל עלי ועיני נפערו,הוא הלך כמה צעדים אחורה,וחשב שאני אלוהים,לצערי אני לא אלוהים,אחד מהתלמידים אמר שהוא צריך מים,ו2 מהתלמידים רצו להביא לו,אחרי שלוש דקות הוא התאושש ושאל "מאיפה יש לך את החרב הזאת?.","אני ממשפחת וויל" חשבתי שזה הסבר טוב, "וויל בכיתה שלי?,כבוד גדול." הוא נעמד "בא נתחיל בשיעור." אמר. ההפסקה הגיע ואני והילד הבלונדיני נשארנו בכיתה כי לא כל כך ידעתי מה לעשות. "השם שלי זה רקס,ואתה ממשפחת וויל?. "כן..."  "אתה כבר מקצועי בסייף.?,אחלה חרב רק שתדע" שאל "כן,תודה.",התפעל ויצא מהכיתה,נשארתי לבד בכיתה,ואז ראיתי מה כתוב על הלוח.

פרק-5-

"שיעור ראשון-שיעור הכרות

שיעור שני-שיעור סייף-לחימה נגד ילדים מכתתכם

שיעור שלישי-שיעור החנת החרב

שיעור רביעי-שיעור גילוי הכוח שלכם"

לי היה אכפת בעיקר מהשיעור הרביעי,שיעור גילוי הכוח.הצלצול נשמע והילדים חזרו לכיתה,ואני בכוונה לנצח את מי שאני יתמודד נגדו.המורה נכנס ואמר "תלמידים,בואו איתי לאיצטדיון האימונים.הוא יצא מהכיתה ואנחו אחריו,אחרי שתי דקות הגענו,זה היה עצום בגודלו,נכנסנו והמורה כינס אותנו בספסל שעמד שם,"אני יגיד שני שמות של ילדים מהכיתה והם יבואו למגרש,אני ישפוט את התחרות,במקרה שלך בונג' הבאתי לך הפתעה." התחלנו,הרגשתי שעומד להיות כיף ממש.המורה התחיל להקריא שמות "אלכס נגד בן" .

פרק-6-

כמובן שעם יש בעיה או שגיאות כתיב אשמח שתגידו!

נערך על-ידי clili
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• clili changed the title to בונג' סייף החיות

הסיפור נראה ממש מעניין. אם בא לך אני יכול להעביר אותו עריכה לשונית ככה שהוא יהיה מנוקד טוב יותר וכתוב בצורה רצופה יותר, או להוסיף הערות לשיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים