עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

A place further than the universe

Allen Walker
 Share

Recommended Posts

אחרי לא מעט זמן החלטתי לסקר סדרה שגמרתי עכשיו, סדרה שנשבה את ליבי.

סיקור אנימה - A place further than the universe
bx99426-5jWTUs719lQN.png
שם ביפנית: sora yori mo tooi basho
שם בעברית: מקום רחוק יותר מהיקום
סוג: סדרה
מספר עונות: 1
מספר פרקים: 13
תאריך שידור: 2 לינואר 2018 עד ה27 למרץ 2018
סטודיו: madhouse [זה שהיה אחראי על death note וone punch man]
חומר מקור: מדובר בפרויקט מקורי של הסטודיו לכן אין לו חומר מקור
ז'אנרים: הרפתקה, קומדיה, דרמה
הגבלת גיל: כל הגילאים

תקציר:
נערה בשם מארי מרגישה שהיא לא מנצלת את הנעורים שלה כמו שצריך ורוצה לצאת למסע פתאומי, אך אין לה את האומץ באמת לעשות זאת, בעקבות שרשרת אירועים קצת מוזרים, היא פוגשת את חברתה לשכבה שיראסה, שיראסה שאמה נעלמה לאנטרקטיקה, מתכננת לצאת לאנטרקטיקה, היבשה הקפואה. מארי כאשר רואה את הנחישות של שיראסה מחליטה להצטרף איתה למסע ויחד איתה לנסות להגיע לאנטרקטיקה.

מסע סוחף מלא ברגעים מרגשים ופיתוח דמויות
Anime, A Place Further Than The Universe, Sora Yori mo Tooi Basho, HD  wallpaper | Wallpaperbetter

המסע שהבנות עוברות במקום רחוק יותר מהיקום לא פחות מקשה, הם נאלצות לעבור מכשולים זה אחר זה, מלהתקבל למשלחת לאנטרקטיקה ועד הסתגלות לתנאים קשים כגון קור ומחלת ים.
במהלך המסע אנחנו גם מכירים את הבנות, את המניע שלהם לבוא לאנטרקטיקה וגם את סיפורם האישי, אחד הדברים שאני אוהב במקום רחוק יותר מהיקום זה שהמסע שהם עוברות לא רק משמש להשגת מטרתם אלא גם מפתח אותם, אותם רגעים בהם הבנות מתמודדות עם הקושי שעברו בחייהם הרגילים במהלך המסע  הם אלו שריגשו אותי בסדרה - מסע שהוא לא רק דרך להשגת היעד אלא גם מסע שבו אתה מתפתח ולומד איך להתמודד עם הקושי שלך בחייך הרגילים ובכך, המסע שעברת הופך למשמעותי לכל החיים.

בימוי, אנימציה ומוזיקה יוצאים מן הכלל
A Place Further Than the Universe" A Place Further Than the Universe (TV  Episode 2018) - IMDb

גם אם הסדרה היא לא סדרת קרבות אי אפשר להתעלם מהאנימציה המושקעת שאופפת את הסדרה, סטודיו madhouse דפק הפקה רחבה ונפלאה שלא יורדת אפילו בקצת לאורך כל 13 הפרקים הללו, השיא היה הרקעים שהם עשו, הרקעים שmadhouse עשו לסדרה גורמת לכל מקום להרגיש אמיתי, אנטרקטיקה לדוגמא, ניראת בדיוק כמו אנטרקטיקה האמיתית, כל דבר שקשור ברקע נראה אמיתי בסדרה.
גם באספקט המוזיקלי הסדרה מצליחה, הפתיח של הסדרה פשוט נהדר, מאוד קצבי ומתאים לאווירת הסדרה, מה גם  שmadhouse גם שומרים מוזיקות מיוחדות לרגעים המרגשים של הסדרה.

סיכום
Short Review] A Place Further than the Universe is Definitely Not the South  Pole! | by Rahmat Maulana | Medium

מקום רחוק יותר מהיקום סדרה נפלאה, מי שאוהב הרפתקה, קצרה, מרגשת וסוחפת עם מסרים חשובים לחיים ובימוי נהדר שלא יורד לשניה ימצא במקום רחוק יותר מהיקום כסדרה ממש מהנה.

ציון: 9/10
[שלא תחשבו שזה שלא נתתי לה 10 אומר שזה בגלל שיש לה פגמים שמשפיעים על כך,  כדי להגיע ל10/10 אצלי צריך יותר מלהיות חסר פגמים]
מקווה שנהנתם מהסיקור!

נערך על-ידי Allen Walker
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך 2 הבנות האחרות הצטרפו?

סתם לדעת. אחלה סיקור, כתוב טוב, מנוסח יפה ומפורט בדיוק במידה הנכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 4 דקות NFrealmusic אמר:

איך 2 הבנות האחרות הצטרפו?

סתם לדעת. אחלה סיקור, כתוב טוב, מנוסח יפה ומפורט בדיוק במידה הנכונה

זה משהו שאני נמנעתי מלהגיד בעקבות ספוילרים אם הייתי צריך להסביר בסיקור מאיפה 2 האחרות הייתי צריך להיכנס לספוילרים דיי גדולים

נערך על-ידי Allen Walker
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו סיקור מדהים. ללא ספק הצלחת לשכנע טובים לראות אותה חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את השימוש שלך בתמונות ואת הבחירה שלהן. כל תמונה מתאימה לטקסט היטב, ומדגימה את מה שאתה אומר. תמונה אחת שווה אלף מילים, ולייק שלי לא שווה כלום אבל תתמודד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה eri אמר:

אהבתי את השימוש שלך בתמונות ואת הבחירה שלהן. כל תמונה מתאימה לטקסט היטב, ומדגימה את מה שאתה אומר. תמונה אחת שווה אלף מילים, ולייק שלי לא שווה כלום אבל תתמודד.

זה למה אני מקפיד על זה אני מאמין שמילים בסיקורים לא מספיקים וגם בתמונות אני יוכל לתרום לחווית הקריאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה Allen Walker אמר:

זה למה אני מקפיד על זה אני מאמין שמילים בסיקורים לא מספיקים וגם בתמונות אני יוכל לתרום לחווית הקריאה

אני יותר טוב עם מילים לצערי...

אני חוזר כמה פעמים על הכתיבה של האשכול שלי כדי לדייק ניסוחים ולהחליק פינות, לא יודע אם אתה עושה את זה אבל זו עצה מועילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 8 דקות eri אמר:

אני יותר טוב עם מילים לצערי...

אני חוזר כמה פעמים על הכתיבה של האשכול שלי כדי לדייק ניסוחים ולהחליק פינות, לא יודע אם אתה עושה את זה אבל זו עצה מועילה.

זה מה שאני עושה פלוס מינוס אני עובר על כך שהכל תקין לפני הפרסום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים