עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

סיקור דמות וואן פיס-אריק

NFrealmusic
 Share

Recommended Posts

שם הדמות: אריק

תמונה של הדמות: Not Available in the Manga, These 5 Devil Fruits Only Exist in One Piece  Anime! | Dunia Games

תפקיד: שכיר-חרב

שיוך בסדרה: רע.

כוחות: אריק אכל את פרי הקאמה קאמה (קאמה=חרמש) מה שנותן לו ציפורניים חדות כתער שמסוגלות לחתוך את האוויר ושלוח סילוני אוויר רבי עוצמה שמסוגלים לחתוך ספינות! הוא גם אקרובט לא רע ויש לו מספר התחמקויוות מרשימות ביותר.

היסטוריה: דמות זו היא פילר (דמות שמופיעה רק באנימה) ולכן אין לה הרבה היסטוריה, הוא השכיר-חרב של מפקד פלוגה 8 של המארינס. אבל היות והמפקד שלו רוצה ממנו להשיג עצמות של דרקון (עצמות אשר נותנים לך חיי אלמוות). הוא מחליט לבגוד בו בסתר ולשמור את העצמות לעצמו.

אישיות: אריק הוא מאוד מתנשא, בדומה להרבה אויבים בוואן פיס הוא גם אסטרטג לא רע, אבל הוא מתעצבן בקלות וקר בלי אמפתיות.

חולשות: טוב, בדיוק כמו כל אדם שאכל את פרי השטן הוא לא יכול לשחות. וגם אין לו מה לעשות אם מישהו מצליח להתקרב אליו מספיק כי הוא רק תוקף.

דרך המוות: הוא מת ע''י נאמי! הוא הסתנן לספינה של צוות כובעי הקש ועמד על קצה הספינה באמצע הכניסה לקו הגדול, בגלל זה היו הרבה טלטולים אז נאמי הפילה אותו בבעיטה פשוטה לרגליים והיות והוא לא יכול לשחות הוא מת.

מהלכים:

'קמה קמה נו מערבולת' : הוא משחרר מערבולת אוויר שפוגעת ביריב מספר מרובה של פעמים וחותכת אותו.

'קמה קמה נו חרמש רוח': המתקפה הכי פשוטה, הוא משחרר משב אוויר קטן שחזק כמו חרב ונועד לחתוך את היריב

'קמה קמה נו חתך כאוטי': המתקפה האולטימטיבית שלו, מספר מערבולות רוח שכולם יורים גם סכיני רוח לכל הכיווניםBest Kama Moiha GIFs | Gfycat

נערך על-ידי NFrealmusic
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• NFrealmusic changed the title to סיקור דמות וואן פיס-אריק
לפני 5 דקות eri אמר:

הוא לא חשוב בשום צורה... למה החלטת לסקר דווקא אותו?

אני לא כל כך מתקדם בוואן פיס אז אין הרבה דמויות לסקר, רוב הדמויות ייחזרו ואני מפספס הרבה מידע עליהן

לפני 6 דקות TITAN אמר:

סיקור מדהים

כל הכבוד המשך כך

תודה רבה

לפני 2 דקות clili אמר:

התמונה לא עובדת,זה רק לי?

תנסה לרענן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 2 דקות clili אמר:

לא עובד עדיין

מנסה לשלוח לך תמונה אחרת Not Available in the Manga, These 5 Devil Fruits Only Exist in One Piece  Anime! | Dunia Games

נערך על-ידי NFrealmusic
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 12 דקות NFrealmusic אמר:

מנסה לשלוח לך תמונה אחרת Not Available in the Manga, These 5 Devil Fruits Only Exist in One Piece  Anime! | Dunia Games

גם זה לא עובד אבל בכל מקרה אני יודע איך הוא נראה אני בפרק 1002

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על הסיקור. מפורט יפה ולעניין

נכון שאתה לא הגעת עדיין הרבה בוואן פיס אבל הוא דמות מאוד שולית באנימה. עדיף שתחכה לפחות לדמויות יותר מופיעות בסדרה מאשר הוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים