• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

רעיון למשחק

האם אתם בעד או נגד הרעיון  

11 הצבעות

1. 1. האם אתם בעד או נגד הרעיון

• בעד פרט אם בא לך
    • נגד פרט אם בא לך

Recommended Posts

שם במשחק : SUPER

קישור לפרופיל :https://www.pokeisrael.net/?page=profile&player=super

אתחיל ברעיון שלי : הרעיון שלי הוא לפתוח משחק חדש משחק דפדפן חדש ולא על פוקימון אלא על מספר קטגוריות משחק שבו יהיה כל מיני דמויות מסדרות מוכורות לדוגמא דרגון בול.יוגיהו.בליץ.נארוטו ועוד 

למה אני חושב שזה רעיון טוב? קהילת האנימה גדלה מאוד בשנים האחרונות עד כדי כך שהתחילו לעשות בקולנוע סרטי אנימה וזה רק התחלה לעוד המון דברים הקשורים בכך

הנה תמונה של עריכה שעשיתי אומנם זה דרגון בול אבל ההצעה שלי היא גם להוסיף עוד דמויות

unknown.png

unknown.png

הוספה של קישור שהיה אפשר לערוך עוד דמויות file:///C:/Users/ehjrb/Downloads/%D7%9C%D7%99%D7%92%D7%AA%20%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D%20-%20%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%A7%20%D7%93%D7%A4%D7%93%D7%A4%D7%9F%20%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9F%20%D7%94%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99.html

אז זהו תגיד לי אם אתם בעד או נגד

נערך על-ידי 1LAY
הוספת תמונה
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא חושב שאפשרי להציע להוציא משחק חדש אם אתה רוצה פשוט תציע את זה לבעלים בפרטי על קו חשיבה מסוים שלך נ.ב גם אם נגיד היה משחק כזה מה היה הסוגים של כל דמות או מה היה המתקפות מה היה הדמויות שהיו במשחק אם אתה כבר מציע צריך לפרט תדברים האלה כי הליגה גם לא סתם ממציעה בייס לכל פוקימון זה מתבסס על הבייב שיש לפוקימון שהסרט מוציא והוא כותב כמה בייס אי אפשר להמציא כמה שאתה רוצה בקיצור אני נגד אבל עדין יכול להציע את זה לבעלים פרטי ותפרט לו יותר 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זו לא הצעה לליגה.

זו הצעה למשחק אחר, כמו שאמר @מגניבמוזמן להציע לבעלים בפרטי.

ננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • cactus locked this topic
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.