• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

Anohana - סיקור

Recommended Posts

אז שלום לכולם וברוכים הבאים לאשכול שלי.
לאחרונה, החלטתי לנסות אנימות שנחשבות כעצובות כדי לנסות לגרום לעצמי לבכות, האמת שלא הצלחתי אז תכתבו בתגובות אם יש לכם המלצות.

לעניין, בין האנימות שניסיתי הייתה Anohana שהכי אהבתי מביניהן, וגם הייתי הכי קרוב לבכי.

אז נתחיל!

שם באנגלית: Anohana - The Flower We Saw That Day
שם בעברית: אנוהאנה הפרח שראינו ביום הזה
יוצר המנגה: Mari Okada
עונות: 1
פרקים: 11
ז'אנר: דרמה, רומן, בית ספר, קומדיה.
לוגו:
 anohana 10th Anniversary Official Website

תקציר:

קבוצת חברים התפרקה שנים אחרי מותה של מייקו אותה הם מכנים מנמה, שהיא אחת מבנות הקבוצה, ויש שיגידו הדמות הדומיננטית בה.
 גיבור הסדרה, ג’ינטאן, שהיה מנהיג הקבוצה חדל ללמוד, ומבלה את זמנו בפלייסטיישן וקריאה של סדרות מנגה. אם הוא לא היה יוצא מהחדר לפעמים כדי לאכול, אפשר היה לכנות אותו היקיקימורי (היקיקימורים הם יפנים שמסתגרים בחדרם ומתבודדים מהחברה באופן קיצוני).

השגרה נשברת כאשר בוקר אחד מופיעה מנמה בחדרו של ג’ינטאן, מבוגרת במספר שנים כאילו מעולם לא מתה. מכיוון שג’ינטאן הוא היקיקימורי, לא ברור האם האורחת הלא צפויה היא פרי דמיונו או רוח רפאים, אם כי נשלחים רמזים כבדים לכיוון האופציה השנייה. אותה מנמה, או מה-שלא-תהיה, חזרה על-מנת שמשאלה בה חפצה (לפני שמתה) תוגשם, וכך תוכל לעלות לגן-עדן בלב שלם.
 ומה היא אותה משאלה? ובכן, גם מנמה לא זוכרת. אך שובה הפתאומי פותח פצעים ישנים, והחבורה הוותיקה מתאחדת.

העלילה:
לפי דעתי העלילה מאוד מיוחדת כי מראים כל כך הרבה פאנים שונים באנשים וכמה להשאר כקבוצה זה חשוב.
הסיפור מאוד עצוב ומתוך כל אלו שראיתי עד כה היה העצוב ביותר, לכן אם אתם רגישים תזהרו!

עיצוב:
העיצוב של הדמויות והנוף היה מאוד מרשים ויפה לצפייה, ומאוד נהניתי ממנו.

הדמויות:
הדמויות היו מאוד מאוד כתובות טוב למרות שזו סדרה יחסית קצרה, כל דמות מביאה צד אחר שלה בסיפור וכל אחד חושב שהוא אשם במותה של מנמה.

הסיקור היה קצת קצר, אבל כך גם הסדרה!
ממליץ לכולם להשקיע יום שלם לצפות בה ואפילו לסיים אותה ביום אחד כדי לקבל את ההשפעה המלאה שלה, אבל אל תדלגו על חלקים זה חשוב בסוג סדרות האלו.

בנוסף תמליצו לי על עוד מהזאנר הזה!!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני פשוט חסר מילים

וואו לייק.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 שעות Avivushka אמר:

אז שלום לכולם וברוכים הבאים לאשכול שלי.
לאחרונה, החלטתי לנסות אנימות שנחשבות כעצובות כדי לנסות לגרום לעצמי לבכות, האמת שלא הצלחתי אז תכתבו בתגובות אם יש לכם המלצות.

לעניין, בין האנימות שניסיתי הייתה Anohana שהכי אהבתי מביניהן, וגם הייתי הכי קרוב לבכי.

אז נתחיל!

שם באנגלית: Anohana - The Flower We Saw That Day
שם בעברית: אנוהאנה הפרח שראינו ביום הזה
יוצר המנגה: Mari Okada
עונות: 1
פרקים: 11
ז'אנר: דרמה, רומן, בית ספר, קומדיה.
לוגו:
 anohana 10th Anniversary Official Website

תקציר:

קבוצת חברים התפרקה שנים אחרי מותה של מייקו אותה הם מכנים מנמה, שהיא אחת מבנות הקבוצה, ויש שיגידו הדמות הדומיננטית בה.
 גיבור הסדרה, ג’ינטאן, שהיה מנהיג הקבוצה חדל ללמוד, ומבלה את זמנו בפלייסטיישן וקריאה של סדרות מנגה. אם הוא לא היה יוצא מהחדר לפעמים כדי לאכול, אפשר היה לכנות אותו היקיקימורי (היקיקימורים הם יפנים שמסתגרים בחדרם ומתבודדים מהחברה באופן קיצוני).

השגרה נשברת כאשר בוקר אחד מופיעה מנמה בחדרו של ג’ינטאן, מבוגרת במספר שנים כאילו מעולם לא מתה. מכיוון שג’ינטאן הוא היקיקימורי, לא ברור האם האורחת הלא צפויה היא פרי דמיונו או רוח רפאים, אם כי נשלחים רמזים כבדים לכיוון האופציה השנייה. אותה מנמה, או מה-שלא-תהיה, חזרה על-מנת שמשאלה בה חפצה (לפני שמתה) תוגשם, וכך תוכל לעלות לגן-עדן בלב שלם.
 ומה היא אותה משאלה? ובכן, גם מנמה לא זוכרת. אך שובה הפתאומי פותח פצעים ישנים, והחבורה הוותיקה מתאחדת.

העלילה:
לפי דעתי העלילה מאוד מיוחדת כי מראים כל כך הרבה פאנים שונים באנשים וכמה להשאר כקבוצה זה חשוב.
הסיפור מאוד עצוב ומתוך כל אלו שראיתי עד כה היה העצוב ביותר, לכן אם אתם רגישים תזהרו!

עיצוב:
העיצוב של הדמויות והנוף היה מאוד מרשים ויפה לצפייה, ומאוד נהניתי ממנו.

הדמויות:
הדמויות היו מאוד מאוד כתובות טוב למרות שזו סדרה יחסית קצרה, כל דמות מביאה צד אחר שלה בסיפור וכל אחד חושב שהוא אשם במותה של מנמה.

הסיקור היה קצת קצר, אבל כך גם הסדרה!
ממליץ לכולם להשקיע יום שלם לצפות בה ואפילו לסיים אותה ביום אחד כדי לקבל את ההשפעה המלאה שלה, אבל אל תדלגו על חלקים זה חשוב בסוג סדרות האלו.

בנוסף תמליצו לי על עוד מהזאנר הזה!!

פרוטס באסקט תסחוט ממך לא מעט דמעות

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחלה אשכול, הייתי מוסיף יותר על העלילה על העיצוב ועל הדמויות, ומוסיף תמונות (חוץ מהתמונה הראשית), אבל בסך הכל אשכול טוב.

אני גם ממליץ על הסדרה orange - סדרה שתגרום לך לבכות.

בונוס התווסף לחשבונך.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 24 דקות RamYo אמר:

אחלה אשכול, הייתי מוסיף יותר על העלילה על העיצוב ועל הדמויות, ומוסיף תמונות (חוץ מהתמונה הראשית), אבל בסך הכל אשכול טוב.

מסכים איתך אבל האמת שהסדרה הייתה מאוד קצרה ולא היה המון להרחיב ובכללי אני פחות טוב בלסקר את הזאנר הזה כי הדמויות שונות אבל צודק.

לפני 25 דקות RamYo אמר:

אני גם ממליץ על הסדרה orange - סדרה שתגרום לך לבכות.

האמת שזכרתי שפעם המלצת לי עליה וממש ראיתי אותה אתמול סיימתי גם אותה ביום וממש ממש אהבתי אני נכנסתי חזק לזאנר הזה אבל לא בכיתי גם ממנה, יש לך גם סיקור עליה מה שגם נתן לי חשק לצפות בה 

לפני 26 דקות RamYo אמר:

בונוס התווסף לחשבונך.

תודה רבה😇

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים