• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

איך עבר עליכם כיפור?

Recommended Posts

צריך לכתוב עכשיו "איך עבר עליכם כיפור?" עכשיו כאן כתור כותרת?

אז ברצינות, איך עבר עליכם כיפור?

דבר ראשון- אם אתן מתחת לגיל 12- אתן לא חייבות לצום, ואם אתם עוד לא עשיתם עלייה לתורה- אין לכם למה לצום, זאת לא מצווה ותאמינו לי שכל עוד אתם יכולים, תאכלו.

אני אישית לא צמתי כי עדיין לא עליתי לתורה (איכס זייניק קטנצ'יק) ..

לקחתי את אחותי הקטנה לפארק בין 4-5 פעמים ב11 בלילה כי אני ילד דחוי חברתית ומנודה אז לא הזמינו אותי לשום מקום

(לא צפוי

אחרי זה הלכתי לבד קצת להסתובב עם עצמי ועוד שנייה נדרסתי כי שתי טמבלים בני 20 החליטו שזה לגיטימי לנסוע 

על חמישים קמ"ש באזור שיש בו מלא אנשים ולצחוק, 

רק שתדעו, אתם ממש לא טובים בלכוון..

ובנוסף-לכך עשיתי עם עצמי שיחת נפש קטנה ונתקעתי בעץ.

יום שאחרי הלכתי לסבתא שלי ואכלתי גבינה מיוחדת באיזה 140 שקל וזאת גבינה משולשת

עדכון- היה טעים.

אחרי זה הלכתי ברגל הביתה וחברה של אחותי הגדולה הייתה איתנו עד צאת הצום,

את האמת שכיפור הזה היה לי די קשה כי כל שנייה אומרים לך לבדוק מה השעה וכל דקה עוברת כמו פלאנק בשיעור ספורט עם המורה דניאל

(דניאל לא אישי, אבל סליחה אם אני אבריז ב10 שיעורי ספורט הקרובים, אני לא יכול נפשית להתמודד עם פלאנק שתי דקות ולשחק כדורסל עם ילדים שתי מטר)

למרות שדניאל באמת אחלה של מורה, הוא עדיף מהזקנות בנות 70 ששולחות אתכם לריצה של 40 דקות.

בכל מקרה- שעה לפני שכיפור נגמר, כל שנייה אני בודק מה השעה, ומגיעות ה25 דקות האחרונות לפני יציאת כיפור.

כל שתי דקות "אורי תבדוק מה השעה", כל ההלוך חזור לשעון ה*מקווןהיחידי בבית הזה היה סיוט, עד שהשכן מניע את ההאוטו, ואתה חשבת שמסתיים ב:19:27 אז אתה עכשיו צריך לשאול אותו "נגמר הצום?" והוא לא שומע אז צריך לצרוח לו מתאיים פעם עד שסוף-סוף הוא עונה והוא אומר שכן ועוד מישהו אומר שכן אבל בכלל נגמר ב19:27 וכולם חשבו שב19:20 אז כולם כופרים,

בנוסף לכך, שמישהו יסביר לי את הטרנד של התותים והזיתים בטיקטוק.

תותים>זיתים.

כיפור זה החג הכי טוב שיש בעולם כולו ביי

נערך על-ידי Infinite
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אישית הוא עבר נורא. איך שהצום התחיל אני התחלתי לשהק וזה היה שבוע שהבטן שלי גם ככה לא תמכה בשאר הגוף 😄 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לי הצום עבר טוב, זה כבר הצום התשיעי שלי כבר הבנתי איך להעביר את הצום טוב מה לאכול לשתות וכו.

נראה שכיפור עבר עליך מעניין הא אוריXD.

המשך דיון פורה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני צמתי כל הצום למרות שאני לא בר מצווה ולא היה לי קשה גם התפללתי נשברו לי הרגליים (יותר מדי תפילת עמידה)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עליי עבר הצום באופן גרוע ביותר, הייתי בבית כנסת כל היום אז גם אם הייתי רוצה לשבור לא הייתי יכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האמת עבר עלי סבבה לא הייתי כל כך רעב ושרדתי את התפילות (אני יודע היה לי צום מעולה) ובגדול היה עדיף על שאר הימי כיפור

(מזל טוב עוד רגע  בר מצווה)

נערך על-ידי jek123
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים