• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

סיקור משחק- MHA:TSH

Recommended Posts

אהלן אנשנושים וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי!!! כן כן! אני משתדל לחזור לפעילות סדירה!

והפעם:

MHA:TSH

או שמו האמיתי: My Hero Academy : The Strongest hero

קצת על רקע המשחק:

השחק יצא בשנת 2021 ובנוי על סדרת האנימה "אקדמיית הגיבורים שלי" בה 80 אחוז מאוכלוסיית העולם מקבלים קווירק יכולת מולדת והדמות הראשית (דקו) הוא מה20% שלא מקבלים כלום וחיים חיים רגילים ובעולם בו לרוב האנשים יש יכולות, גם לנבלים יש יכולות אז יש בתי ספר להכשרת גיבורים .

בקיצור דקו רוצה להיות גיבור אך עקב היותו נטול קווירק אינו יכול לעזור לאף אחד ואפילו לסכן את עצמו! 

אול מייט, הגיבור החזק מבין כולם מוריש לדקו את התכונה שלו בסתר ומאמן אותו, הוא מתקבל לבית ספר לגיבורים וכו וכו

וקצת על המשחק עצמו:

משחק 3 מימד 

סוג משחק: סיפור (צריך להשלים משימות ולהתקדם בעלילה)

תמונת המשחק:

My Hero Academia: The Strongest Hero - אפליקציות ב-Google Play

במשחק אנחנו מתחילים בתור דקו (ראו למעלה) ולפני המדריך אנחנו מקבלים חלק נרחב בהתחלת הסיפור בין אם זה לרוץ לראות את באקוגו נאכל או סתם לרוץ ולהעלות השערות.

מדריך, משימות ועוד ועוד

במשחק את השחקנים שלנו אנחנו צריכים להשיג והם מסווגים לפי דרגות: B,A,S,SS,SSS,SSS+  

דקו מתחיל בתור B

כשהמדריך מגיע לחלק של הזימון דמות אנחנו בוודאות נקבל את קירישימה וגם הוא B

חילוק הדמויות הוא כזה:

B: דקו, קירישימה, דנקי

A: טניה אידה, מינורו מינטה, אסוי טסויו,משירו אוג'ירו, אוצ'אקו אורארקה, מינה אשידו(חדשה)

S: שוטו טודורוקי, קאטסוקי באקוגו, מומו יאויארוזו, פומיקאגה טוקויאמי, אול מייט, אנדוואר, טומורה שיגאראקי(חדש), הוקס(חדש), סטיין רוצח הגיבורים(חדש), דאבי (חדש).

כמובן הדמויות לא יישארו באותו הדירוג כל הזמן 

בדרך כלל לא תמיד מובטחת דמות חדשה אלא אנחנו משיגים חלקי פאזלים שאיתם אנחנו נפתח דמויות חדשות או משפרים את הישנות

הזימון פועל ככה:

כל 10 פתיחות: דמות B מובטחת/ 10 פאזלים מדמות B

כל 30 דמויות: דמות A מובטחת/ 30 פאזלים מדמות A

כל 100: דמות S מובטחת/ 90 פאזלים מדירוג S

מה קורה במידה ויש לנו את כל הדמויות מאותו דירוג?

זה פשוט...

לפי המערכת הדמויות נשארות באותו דירוג לנצח מה שאומר שגם אם יש לכם קירישימה S הוא עדיין יוצא לכם מהזימון בתור B ככה שאם עשית 9 זימונים כבר זה אומר שהבא שלך יוכל להיות:

דנקי קירישימה או דקו- 10 פאזלים רנדומלי לאחד מהם

הפאזלים משמשים גם לעליית הדירוג של הדמות וגם להשגת דמות

תדמיינו את זה ככה:

כמות חלקים מסויימת מרכיבה חלק 1 מפאזל של 20 חתיכות

תדמיינו את זה ככה: אתם צריכים 30 פאזלים להשיג את אוצ'אקו אורוראקה כיוון שהיא דירוג A, נניח והיה לי 27 ממנה, ואז השגתי אותה בזימון, ישארו לי 27 כרטיסים נוספים שלה אז כל אחד מהנוספים שלה אמור להרכיב לי חתיכת פאזל לעלייה בדירוג שלה

עלות חתיכות לקבלת פיסת פאזל 1:

עלייה לדרגה A: כל פאזל שווה חתיכה (20 פאזלים יספיקו כדי להעלות אותה לדרגה A)

עלייה לדרגה S: כל חתיכה שווה 3 פאזלים(תצטרכו 60 חתיכות כדי להעלות אותה לדרגת S)

עלייה לדרגה SS: כל חתיכה שווה 9 פאזלים( תצטרכו להשיג 180 חתיכות כדי לעלות לדרגת SS)

עלייה לדרגת SSS: כל חתיכה שווה 13 (תצטרכו להשיג בערך 260 חתיכות כדי לעלות לדרגת SSS)

עלייה לדרגת SSS+: אני לא יודע כי עדיין אין לי דמות ברמת SSS

וככל שהסיווג דמות גבוה יותר הדמות חזקה יותר ויכולה להשיג יותר כוח ויותר שידרוגים!

דעתי האישית על המשחק: המשחק פשוט מעולה! כל פעם אתה מנסה לשדרג אותם ומנסה לחזק אותם וזה קשה בקטע טוב שגורם לך להתמיד וגורם לך כל בוקר ב6 להיכנס ולקחת את כל המתנות שיש למשחק להציע ופתאום יוצאת לך דמות חדשה ואתה שמח, סתם בלי סיבה יוצאת לך דמות.

המשחק בנוי טוב כיפי, יש פעמים שצריך לעלות רמות בשביל להמשיך את הסטורי או שאתה לא חזק מספיק אז אתה צריך למצוא דרך לחזק את הדמות שלך בלי קשר לסיפור ואז זה קצת מורח אבל המשחק בנוי טוב, העלילה מעולה, המשימות לא קשות מידיי, העיצוב משוגע! והאיכות משכמה ומעלה!

דירוג אישי: 9/10

ניתן להשיג בכל חנות אפליקציות

מקווה שניהניתם! כי אני מאוד נהניתי לכתוב את זה! בעיי!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סיקור יפה, אני אישית מאוד את האנימה והמשחק נשמע אחלה.

מקווה שהיה זמן לשחק חחחח.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים