• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

ביקורת - פוקימון הסרט ה23: קוקו

Recommended Posts

אז אתמול צפיתי בסרט החדש של פוקימון, שהוא לא כלכך חדש למזרח (יפן, דרום קוריאה) אבל כן חדש למערב, שישראל חלק מהמערב, מכיוון שתמיד הסרטים ביפן יוצאים רק אחרי חצי שנה - שנה למערב.

אז הטרזן החדש יצא ל, אהה.. סליחה אני מתכוון הסרט החדש של פוקימון, אני מצטער, אבל זה כל-כך דומה לסרט של טרזן, נראה כאילו הם לקחו יותר מידי השראה. אבל עדיין - הסרט יצא להם די טוב.

bx114564-Imh6m5Tejii6.jpg

תעודה זהות:

שם בעברית: פוקימון הסרט: קוקו
שם באנגלית: Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle
שם ביפנית: Pocket Monsters: Coco
שנת שידור: 25.12.2020
ז'אנרים: אקשן, הרפתקאות
זמן הסרט: שעה ו40 דקות

תקציר:

הסיפור הפעם לא מתחיל עם אש, הדמות הראשית, אלה ביער מסתורין במחוז גאלאר, ביער יש המון פוקימונים מכל הסוגים, אבל מה שמיוחד ביער הזה, שמפריד אותו מיערות אחרים בעולם - אלה פוקימונים מיוחדים הנקראים זארוד.
אותם "זארוד" שומרים על העץ המיוחד שלהם, עץ החיים, שדרכו אותו עץ הוא מרפא פוקימונים ובני אדם.
זארוד אחד מוצא בן אנוש תינוק, ובגלל שהוא לא מוצא את ההורים האמיתיים שלו - הוא מחליט לגדל אותו בעצמו. השם של אותו תינוק הוא קוקו.

עלילה:

כמו בכל סרט של פוקימון אי אפשר לדעת אם הוא יהיה טוב או רע, כנ"ל לגבי עונות.
אני חייב להגיד שהעלילה הייתה יותר מידי דומה לטרזן, זה היה פשוט שילוב של טרזן ופוקימון, שדי אהבתי אפשר להגיד.
כמובן שבגלל שזה סרט של פוקימון אל תצפו לעלילה מטורפת ומרגשת, אבל כן חייב להגיד לטובה שהיו רגעים מרגשים בסרט.

דמויות:

מאוד אהבתי את הדמויות החדשות, שזארוד יכולים להבין אחד את השני וללמד אפילו את השפה לבני אדם, אני גם מאוד מאוד אהבתי את קוקו, אני חושב שהוא בין הדמויות שאני הכי אוהב בפוקימון, לפחות כרגע. אני רוצה לראות אותו בעתיד בסדרה המקורית גם ולא רק בסרטים, יש לפוקימון נטייה להוציא דמויות חדשות מגניבות וטובות, ואז לזרוק אותם לפח. אני מאוד מקווה שלא יקרה פה, כי זה שינוי מאוד מרענן בסדרה של פוקימון.

אנימציה:

אני חייב להודות שפוקימון לאחרונה עושים אנימציה מאוד מרשימה, כמובן זה סרט אז האנימציה בכוונה טובה יותר מהסדרה, אבל גם בעונה האחרונה, האנימציה הייתה די טובה... אני מאוד אהבתי את האנימציה ואני מקווה שהם ימשיכו עם האנימציה הזאתי. לפי מה שראיתי הם עשו גם CGI קצת, אני חושב שהם שמו את זה במקום הנכון ובזמן הנכון, ולא הגזימו עם הCGI.

קטע מהסדרה:

זה יותר נכון טריילר

סיכום:

אני חושב שהסרט היה מהנה מאוד, מסקרן ובעיקר כיפי לכל אוהבי הפוקימון.
כמובן שאם אתה לא אוהב פוקימון כנראה שהסרט לא יהיה בשבילך, ואם כן - אתה תאהב את הדמות החדשה, את הפוקימונים המסתוריים והחדשים, וכמובן את העלילה.
 זה בין הסרטים הטובים שפוקימון יצרו.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • RamYo changed the title to ביקורת - פוקימון הסרט ה23: קוקו

סיקור מעולה.

הייתי שמח אם היית מוסיף גם חלק שמסביר, איך כמו בכול הסרטים על פוקימון, אש מתקשר לעלילה.

את זה שזה מתקשר לטרזן אפשר לראות כבר מהטריילר ואפילו רק מהתמונה.

מה שכן, כבר בטריילר אפשר לראות שהם הולכים על אותה עלילה של כל סרט העוסק בג'ונגל...

יש ג'ונגל עם חיות (או במקרה הזה פוקימונים) ובני האדם הורסים אותו בעזרת מכונות...

ואז יש חבורת גיבורים שביחד עם החיות (שוב, במקרה הזה פוקימונים) מצילים את הג'ונגל...

הייתי שמח לקבל ביחד עם הסרט החדש, גם קצת ריענון לרעיונות חרושים....

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הסיקור, ואולי אראה את הסרט :) למרות שזה באמת דומה מאוד לטרזן ><

נ"ב התחברתי רק בשביל האשכול שלך ;)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 19 שעות cactus אמר:

סיקור מעולה.

הייתי שמח אם היית מוסיף גם חלק שמסביר, איך כמו בכול הסרטים על פוקימון, אש מתקשר לעלילה.

את זה שזה מתקשר לטרזן אפשר לראות כבר מהטריילר ואפילו רק מהתמונה.

מה שכן, כבר בטריילר אפשר לראות שהם הולכים על אותה עלילה של כל סרט העוסק בג'ונגל...

יש ג'ונגל עם חיות (או במקרה הזה פוקימונים) ובני האדם הורסים אותו בעזרת מכונות...

ואז יש חבורת גיבורים שביחד עם החיות (שוב, במקרה הזה פוקימונים) מצילים את הג'ונגל...

הייתי שמח לקבל ביחד עם הסרט החדש, גם קצת ריענון לרעיונות חרושים....

פוקימון זה אנימה חרושה גם ככה מתי תבין שאתה צריך להתקדם

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואלה יפה מבין הסיקורים הטובים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סיקור של רם קודם לייק אחרי זה קריאהXD.

כל הכבוד על הסיקור, מפורט יפה ומעניין.

בכללי מעולם לא ראיתי פוקימון חחחחחח

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים