• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

בעיה אישית שלי

מה אתם חושבים?  

10 הצבעות

1. 1. מה אתם חושבים?

• לנסות להיתחבר עם החדשים ולסתכן בלהפוך לערס בגלל שהם חחברים של ילדים ערסים שאני מכיר
      7
    • להישאר ילד כאפות נחמד לכולם אבל בודד?
      3
    • לעבור לפנימייה בגולן ולהסתכן באיבוד של קריירה עתידית(שיכול להשפיע לי על החיים בצורה משמעותית בצורה רעה) ?
      0

Recommended Posts

אהלן אנשנושים וברוכים הבאים לעוד אשכול שלי, אבל היום זה אשכול מיוחד אשכול מכיתה י'

ואני צריך את עזרתכם! במה?

תנו לי לעזור לכם להבין:

הבית ספר שלי בעיר שלי ואני מהיחידים בעיר שלומדים בו כל השאר הם ילדים מערים אחרות ככה שכולם מכירים אחד את השני

והילדים  שמהעיר שלי ולומדים איתי הם או ערסים או חארות בצורה מחרידה כמו שאר השכבה שלי... אז אני פחות או יותר לבד

בחארות או ערסים אני מתכוון ברמה של: 0מ*O או AלכOHOל (אולי ימחק)

תבינו כל בתי הספר שלי מלאים ב"ערסים" ו"חארות" אבל בבית ספר שלי הכמות שלהם נמוכה משמעותית!

החברים היחידים שיש לי הם מעיר אחרות ולא לומדים איתי ואנחנו בקושי מתראים בגלל המרחק הגדול בינינו ומגיעים אלינו השנה שני ילדים חדשים והדילמה היא כזאת:

אני ילד טוב בדרך כלל, מתנדב, עוזר(גם לאנשים שאני לא מכיר), נחמד לכל אחד לא משנה אם הוא טוב או רע, מתמיד בלימודים, משקיע, עברתי 3 שנים של קורס תיכנות בהצלחה והתקבלתי לאוניברסיטה לא מזמן ואני לא רוצה שזה יהרס בגלל שאר הילדים בכיתה שעלולים לדרדר אותי:

יש כמה אופציות:

לנסות להיתחבר עם החדשים ולסתכן בלהפוך לערס בגלל שהם חחברים של ילדים ערסים שאני מכיר

או

להישאר ילד כאפות נחמד לכולם אבל בודד?

או

לעבור לפנימייה בגולן ולהסתכן באיבוד של קריירה עתידית(שיכול להשפיע לי על החיים בצורה משמעותית בצורה רעה) 

תעזרו לי! אין לי את מי לשאול!

כשאני שואל את המשפחה התשובה תמיד דומה:"הם לא גרועים כמו שנדמה לך"

תעזרו לי! אנשים עם הגיון!

נערך על-ידי TheRealHonoris
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האשכול נפתח במקום הלא נכון. הועבר לפורום שיתוף.

לנושא, אני חושב שתנסה להתחבר עם חברים חדשים, זה שהם חברים של ערסים לא הופך אותם לערסים. בכל זאת ההחלטה בידך לעשות מה שנראה לך לנכון.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ההתנהגות של האדם תלויה בסביבה שלו.

בוא נגיע ל2 אופציות שיש לנו במידה ונתחבר לחברים החדשים:

1. הם ערסים בעצמם

2. הם רק מושפעים

בוא נראה מה עושים בכול תרחיש:

1. במידה והם ערסים בעצמם ומה שמפריע לך זה לא להסתובב איתם אלא להידרדר בגללם, תסתובב איתם. אבל תשלוט בעצמך!

אל תגרר אחריהם. אפשר להתחבר גם בלי להתנהג כמוהם...

2. הם רק מושפעים, אם הם חברים של ערסים והם מתנהגים כמו ערסים רק לידם אז הם מושפעים ורוצים להיות חברים של ה"מאגניבים רצח" אז פשוט תשפיע עליהם שיעברו לצד שלך. תראה להם שגם למי שלא "מאגניב" או "קול רצח" יכול להיות מקובל חברתית. זה הזמן לשנות את העולם! העתיד ביידים שלך!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תנסה להיתחבר איתם אבל תראה עם זה משפיע עליך במידה כלשהי עם כן אז תתנתק מהם אבל אתה רק בכיתה י אז כאילו אתה עוד תפגוש מלא אנשים אחרים, אני ממליץ ללכת לכל מני חוגים שאתה אוהב כדורסל, אומנויות לחמיה, כדורגל וכל זה ושם תפגוש חברים חדשים 🙂

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תראה לדעתי תנסה להתחבר אליהם כי יש גם קטע באמצע גם לי הייתה בעיה דומה היה שלוש קבוצות בכיתה: הערסים, החרשנים והחנונים. היתה לי תקופה שהייתי מהחנונים אבל לא ממש רציתי להיות הילד כפות של כולם אבל גם לא רציתי להיות ערס ואני לא חרשן אז הלכתי לקבוצה חדשה ביניהם אני לא הייתי אף אחד מהקבוצות הייתי מי שאני הקשבתי בשיעורים אבל לא יותר מדי... עזרתי למורים, אבל לא תמיד... צחקתי על חברים, אבל רק שזה נראה מתאים... בקיצור תיהיה מי שאתה אם אתה ילד טוב בדרך כלל, מתנדב, עוזר(גם לאנשים שאתה לא מכיר), נחמד לכל אחד לא משנה אם הוא טוב או רע, מתמיד בלימודים, משקיע, זה אומר שאתה לא ערס ולא ילד כפות אם אתה מבין

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תנסה למצוא ילד בודד שהוא במצב דומה תתחבר אליו ואם אתה לא מוצא תתחבר לערס ותנסה לשנות אותו

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני גר בבאר שבע, אני יוצא לקנות חלב חבורת ערסים עם אוזניים כלפי חוץ באים לתקוף אותי, לדעתי אתה צריך להיות מי שאתה, אני ניתקתי קשר עם כל השכבה שלי (למרות שאני רק עולה לכיתה ז אז לא כזה נחשב) וכולם שמה ערסים או צ'אחלות עם שפתיים 5 סנטימטר. לדעתי אתה צריך להיות באמת מי שאתה למרות שזה המשפט שכולם אומרים אבל הם בעצם לא מיישמים אותו, גם אני פעם ניסיתי לחקות אחרים מכדי שיהיו לי חברים, וכבר הבנתי שזה מביך, בהצלחה, לדעתי אם ממש קשה לך עם כל הערסים האלה תעבור לפנימייה, אבל אני אישית לא הייתי עובר לפנימייה בגלל המקלחות, הייתי במחנה קיץ שהוא בפנימייה ויוצא מהמקלחת יתושים.

בהצלחה בכל מקרה, בהצלחה עם הבגרויות.

עריכה- לא קראתי הכל

אם החברים של הערסים הם ילדים ממש נחמדים אז לא הייתי רואה איתם כל כך בעיה, אבל אם היו לי חברים שחברים שלהם ערסים הייתי מנתק קשר, אבל זה שיקול שלך. בכל מקרה אל תהפוך לערס בבקשה 

נערך על-ידי Infinite
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים