• צור חשבון
עבור לתוכן
  • צור חדש...

Recommended Posts

היי לכולם, זה ראיקוזה 🙂

זוכרים את האשכול הישן (יחסית) שלי? של ה"דמות VS דמות", שבו אני אומר שתי דמויות, הבא בוחר את הטובה מביניהן, ואז אומר אותה מול דמו תאחרת וכן הלאה?

אז...

משהו מיוחד היום! שונה (כמעט ><) לחלוטין! הפעם זה.... ספר VS ספר!!! OMG!

אז קדימה! מוכנים? שאלה רטורית >< זה לא שאתם יכולים לענות או משהו...

קהל שבכלל לא מועתק ממנש: כן! כן!

זו שאלה רטורית!!!

והספרים הפותחים הם...

הארי פוטר VS משחקי הרעב!

תיהנו!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה kiloa אמר:

הארי פוטר VS מגיסטריום

מגיסטריום vs הירושה (אראגון)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפני 1 שעה Fast lightning אמר:

מגיסטריום vs הירושה (אראגון)

הירושה VS פרסי ג'קסון וגנב הברק

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 8 שעות Doctor Strange אמר:

אז קדימה! מוכנים? שאלה רטורית >< זה לא שאתם יכולים לענות או משהו...

לפחות תן קרדיט שאתה גונב לי פאנצ'ים 😕 

לפני 49 דקות TheRealHonoris אמר:

הירושה VS פרסי ג'קסון וגנב הברק

פרסי ג'קסון וברק הגנב (ברק77 גנב! תתמודדד) VS השועל וצוות ההריסה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 שעות cactus אמר:

לפחות תן קרדיט שאתה גונב לי פאנצ'ים 😕 

פרסי ג'קסון וברק הגנב (ברק77 גנב! תתמודדד) VS השועל וצוות ההריסה

פרסי ג'קסון וגנב הברק VS המשאבה מאת מנש ורועי (ישששששששן)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 13 שעות jek123 אמר:

פרסי ג'קסון וגנב הברק VS המשאבה מאת מנש ורועי (ישששששששן)

חוצפן! ברור שהשועל!

פרסי ג'קסון וגנב הברק VS הארי פוטר והשיטה הרציונלית 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 שעות Doctor Strange אמר:

חוצפן! ברור שהשועל!

פרסי ג'קסון וגנב הברק VS הארי פוטר והשיטה הרציונלית 

לא מכיר את הספר הזה, אלה אם כן זו איזושהי בדיחה. כך או כך.

פרסי ג'קסון VS ספטימוס היפ

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני ב-30.4.2021 at 08:54 mmm2 אמר:

לא מכיר את הספר הזה, אלה אם כן זו איזושהי בדיחה. כך או כך.

פרסי ג'קסון VS ספטימוס היפ

פרסי ג'קסון יותר טוב, אבל בואו נצא מהתסבוכת הזאת!

ספטימוס היפ VS מדריך הטרמפיסט לגלקסיה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 8 שעות Doctor Strange אמר:

ספטימוס היפ VS מדריך הטרמפיסט לגלקסיה

מדריך הטרמפסיק לגלקסיה (42 ❤❤) VS הרץ במבוך

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 30 דקות cactus אמר:

מדריך הטרמפסיק לגלקסיה (42 ❤❤) VS הרץ במבוך

איכס המדריך. עלוב כל כך

הרץ במבוך VS בני לוריאן

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 שעות mmm2 אמר:

איכס המדריך. עלוב כל כך

הרץ במבוך VS בני לוריאן

בני לוריאן VS שלדון פוקס

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה jek123 אמר:

בני לוריאן VS שלדון פוקס

בני לוריאן VS מפוצלים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 7 שעות kiloa אמר:

בני לוריאן vs  לב פלדה

לב פלדה VS אלנטריס

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

אורח
הוסף תגובה

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

טוען...
  • צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• תוכן דומה

• על-ידי our_hero
      היי כולם:),
      אז אני לא התחברתי לפורום ולליגה מלא זמן (כיתה ז' ,נחשון וזה) 
      אבל בכל זאת רציתי לפתוח את הפורום הזה לבקשת עזרה -
      בזמן האחרון התחלתי לפתח את היצירתיות שלי ולכתוב ספרים וסיפורים אבל תמיד קשה לי
      עם השאלה, איזה שם אני יתן לדמות. מהכותבים שבינינו, שם צריך להיות משהו שמשקף את
      הדת, האמונה, האופי, הלאום ולפעמים מרמז גם על מראה הדמות.
      הייתי שמח אם תכתבו פה המון שמות טובים לדמויות, בנים, בנות, נערים, נערות, זקנים,
      זקנות, מעדות, דתות ולאומים שונים כדי שזה יעזור לי ולכותבים שבינינו 'לבנות' סיפור
      בצורה טובה ויעילה יותר.
      נ.ב - אני אשמח גם אם תתנו לי קישורים לאתרים שכתובים בהם שמות, כרגע אני
      די במחסום שמות (לא קורה לי בדר"כ)
      תודה לכל העוזרים:) 
    • על-ידי Miss. Nam
      -מיס נאמ צובעת שיער-
      שלום שלום לכם.
      אז מה צריך כדי לצבוע?
      [אינליכוחלכתובשמותאזקחותמונותוגםכךרציתילעשותאתזהבפורוםשיתוףחע]

אחכ צריל לקחת תכלי הזה ואת הבקבוק הלבן ולשפוך כמות מסוימת שלא באמת טרחתי לבדוק כי אחרי הכול אני רוצה להרוס לעצמי (פפפף, לא) ולאחר מכן להוציא את כל הצבע [הקופסא ההיא] לתוך הנוזל מהבקבוק הלבן ואז לערבב לחלק תשיער למרוח וזה כןכן.

צריך גם למרוח משהו לפני אבל שכחתי וגם אחכ לא זכרתי מה זה היה ומכך הבובה שלי מתה וזה מה שהרס לי ת'קריירה והמורה עומדת לרצוח אותי ובלה בלה.
      והקטע הנוסף הוא שכדאי לעשות לפני זה פסים [חמצון וזה] או שבקושי יבחינו במשהו. לפחות אצלי ראו אדום רק בפסים.
      והקטע העוד יותר נוסף הוא כשהייתי בטוחה שהצבע סגול כי כשצבעתי היה סגול אבל בום זה אדום. וטוב שכך כי קניתי אדום ולא סגול.
      אה וכן, תלבשו סינר או משהו, אני לא עשיתי זאת וביי חולצה של ביל הדוריטוס הקאסום ;=;
      קיצר צריכים לחכות 30 דקות בלה בלה ולשטוף.

-פפפפף הפנים שלה מתו חלקית, עכשיו היא חצויה יאעי-

-התוצאה [תראורואיםאדוםרקבאזורהפסיםכלהצביעההייתהלחינם]-
      כאן הייתה מיס נאמ עם אשכול לא מושקע בכלל כי היא ככ בנאדם כושל בכל דבר [אבלמשוםמהלקחליכמעטשעהלכתובאותוחהחה].
      יאפ.
      הקטע המצחיק הוא שהיום במקום ישר לחזור הביתה הלכתי וקניתי תצבע וסבלתי מחום ותיק כבד ובסוף הרסתי לעצמי :)
      אה כן תודה לאחותי הקטנה שעזרה לי עם הצילום של השיער הצבוע ;^;
    • על-ידי העשיריה הפותחת
      שלום לכל חברי הפורום,
      הספר החדש בסדרת העשיריה הפותחת עומד לצאת לאור ואתם עומדים להיות הראשונים ששומעים (וקוראים על זה), אבל רגע לפני זה - כמה מילים... עליי.
       לא כולכם מכירים אותי, אני אמיר דורון, יוצר הסדרה ומי שכותב את כל ספרי "העשיריה הפותחת", נעים מאד :)
       בתור ילד, החלום שלי היה להיות שחקן כדורסל מקצועי, אבל לא באמת הגשמתי אותו. לפני יותר מעשר שנים חזרתי די במקרה לחלומות שלי: כתבתי ספר שהפך לסדרה - זה היה זה פרויקט לא פשוט ולא מתגמל כלכלית, אבל הוא מילא אותי בשמחה אמיתית, כזו השמורה אולי רק לילדים קטנים עם חלומות גדולים וכדור כתום ביד.
       ועכשיו, אחרי תקופה לא קצרה בה עמלתי על כתיבת ספר חדש בסדרה, ואחרי ששאלתם, התעניינתם וחיכיתם (גם בפורום הזה!)  הוא כאן! חברים, קבלו את הכרך החמישי בסדרה - "הבן של"! 
       הספר החדש מביא את סיפורו של גור, שחקן חדש שמצטרף לקבוצה. גור, בנו של גדול כדורסלני העבר של ישראל, מתמודד עם צילו הגדול של אביו; עם הציפיות שנתלות בו מעצם ייחוסו המשפחתי ועם הכינוי המחייב "הבן של". אני מעט משוחדים אולי, אבל תאמינו לי, זה הולך להיות ספר מרגש במיוחד. 
       כמה הספר הזה מיוחד? מעבר לעלילה שתפתיע ותסחוף אתכם, הפעם אתם יכולים להזמין ולקבל את הספר לפני כולם! איך? במכירה מוקדמת בהד סטארט ובמחיר נמוך משמעותית מהמחיר בו הספר יימכר אחר כך בחנויות. אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסדרה החדש בהד סטארט, בו תוכלו להזמין את הספר לפני כולם, ליהנות מתשורות (מתנות קטנות וייחודיות) לתומכים – ואפילו - באמצעות בחירת תשורה מתאימה, להיות חלק מהספר עצמו (כן, ממש חלק מהעלילה!). אל תשכחו גם לצפות שם בסרטון המיוחד שהכנו לפרויקט (ספויילר: מככבים בו כמה מגדולי הכדורסלנים ששיחקו בישראל). 
      בהגנה בהתקפה ובכל מקום, מחכים ומתרגשים לפגוש אתכם בהד סטארט שלנו. נתראה!
      לעמוד ההד סטארט של העשיריה הפותחת: 
      https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=22814
    • על-ידי הדר
      המשחק הולך ככה:
      אני כותב ציטוט מספר ומי שעונה כותב את שם הספר, הסופר(-אם לא יודעים לא נורא),והדמות שאומרת את הציטוט (אם זה אמירה כללית שהסופר אומר אז לכתוב אין דמות)
      מי שעונה נכון נותן ציטוט מישלו וככה ממשיכים!!
      מובן????

אז קדימה!!
      הציטוט הראשון-"לעולם אל תתן לתחושת המוסר למנוע ממך לעשות את המעשה הנכון"
    • על-ידי LazyLand
      אני אלון בן 10 מנבמה ומחר אני עומד לקבל את הפוקימון הראשון שלי מפרופסור ג׳ניפר אני מתרגש מאוד. 
      "אלון!" אמרה אמא "אתה צריך ללכת לישון מחר אתה מתחיל את המסע שלך!" "אוקיי אמא!" אמרתי ואז הלכתי לישון. גלינג גלינג! השעון המעורר העיר אותי בדיוק בזמן להיפרד לשלום מהורי ומאחותי הקטנה רוני, הלכתי לסלון ומצאתי את רוני ואת הורי שם, הלכתי אליהם וחיבקתי אותם, הם ליוו אותי עד היציאה ומשם נפרדו ממני לשלום. "להתראות!" אמרתי "להתראות!" הם ענו לי.
      בדרך למעבדה של פרופסור ג׳ניפר ראיתי אבן אדומה ומוזרה, שמתי אותה בכיסי כדי לבדוק מה היא עושה אחר כך.
      אחר כך הגעתי למעבדה וראיתי את פרופסור ג'ניפר, היא הראתה לי את הפוקימונים שאני אוכל לבחור זה היה טפיג סניבי ואושוואט. הרמתי את טפיג וראיתי שהוא מאוד חמוד והוא גם קישקש בזנב שהרמתי אותו, החלטתי לקחת אותו. פרופסור ג'ניפר הביאה לי 6 פוקדורים שאחד מהם הוא של טפיג ופוקדקס. פתאום נכנס למעבדה אייל, המתחרה שלי מאז שהיינו קטנים הוא שכן שלי וגם הוא בן 10 ועומד לקבל את הפוקימון הראשון שלו עכשיו, "היי פרפסור!" אמר אייל "עכשיו אני מקבל את הפוקימון הראשון שלי?" "כן" ענתה לו פרפסור ג'ניפר "יש!" אמר אייל "אז במי אני יכול לבחור פרופסור?" "אתה יכול לבחור באושוואט או בסניבי" היא ענתה לו. הוא הסתכל לרגע על טפיג והחליט שהוא יקח את אושוואט, היא נתנה גם לו 6 פוקדורים שאחד מהם הוא של אושוואט ופקוקדקס.
      עמדתי ללכת משם עם טפיג לצידי אך אייל עצר אותי ושאל "לא כדאי שנבדוק את הפוקימונים החדשים שלנו?" והוא איתגר אותי לקרב. בדקתי בפוקדקס את המתקפות של טפיג כך עשה גם אייל, ואז הפוקדקס אמר בקול מתכתי לטפיג יש 2 מתקפות, להבה, ושאגה. להבה היא מתקפה עם 40 כוח והיא מתקפת אש, שאגה היא מתקפה מסוג נורמלי והיא מפחידה את היריב ומרחיקה אותו.
      והקרב התחיל אייל אמר לאושוואט להשתמש במתקפת אקדח מים, אושוואט השפריץ מפיו הרבה מים אך טפיג קפץ והתחמק, שטפיג נחת ישר אמרתי לו להשתמש בלהבה. הוא ירה מפיו כמות ענקית של אש ופגע באושוואט אך לא נגרם נזק רב, אייל פקד על אושוואט להשתמש באקדח מים והוא פגע אך בקושי, "שוב! השתמש שוב באקדח מים!" פקד עליו אייל אך הפעם אושוואט פגע בקיר שהחזיר עליו את כל המים, אושוואט נפל לכמה שניות וניצלנו את ההזדמנות, "השתמש בלהבה!" אמרתי לטפיג טפיג ירה מפיו הרבה אש ופגע באושוואט שנראה כמעט גמור, "קום!" פקד עליו אייל, אושוואט ניסה לקום אך לא הצליח והקרב הסתיים. "יש ניצחנו!" אמרתי וטפיג זהר לשנייה ואז קפץ אלי. "אוף!" אמר אייל" בטח בחרתי בפוקימון הלא נכון!" והוא החזיר את אושוואט לפוקדור והסתלק משם.
      הלכנו למרכז הפוקימונים כדי לאכול ארוחת הבוקר וכדאי לרפא את טפיג, הכנסתי את טפיג לפוקדור שלו ונתתי לאחות ג'וי את הפוקדור, חיכיתי מספר דקות ואז האחות ג'וי החזירה לי את טפיג ואמרה שהוא בריא, הוצאתי אותו מהפקדור והלכנו לחדר האוכל שבמרכז.
      נכנסו וראינו מאמן גבוה וקשוח וגם הוא נראה בגילי, ראיתי שיש לו פורליון, "עכשיו שרוט את הקרטון הזה!" הוא צעק על הפורליון שלו, פורליון נראה כבר מותש אך הוא הצליח לשרוט את הקרטון "עוד פעם!" המאמן צעק, פורליון ניסה לשרוט את הקרטון אך הוא היה גמור מרוב אימונים ופורליון נשכב על הרצפה, המאמן שלו החטיף לו עם מקל וצעק "קום!" "היי! הפסק עם זה!" אמרתי למאמן הוא אמר לי לסתום ולא להתערב בעניינים שלו. "אסור לך להתעלל בפורליון הזה!" אמרתי לו. "הוא הפוקימון שלי וזאת זכותי לעשות מה שאני רוצה!" אמר המאמן. "לא זאת לא זכותך!" צעקתי וכבר כל האנשים בחדר האוכל כבר הסתכלו עלינו, "אם תנצח אותי אני אפסיק!" הוא צעק. ואתגר אותי לקרב.
      הסכמתי, אבל רגע לפני שהתחלנו טפיג קפץ אל הכיס שלי והוציא את האבן ששמתי בכיס שלי קודם, טפיג שם לי את האבן ביד, בהתחלה לא הבנתי מה זה ואז נזכרתי שראיתי משהו דומה לזה פעם, זה מגביר אש הבנתי, זה חפץ שנותנים לפוקימוני אש וזה מגביר את הכוח של מתקפות האש שלהם, נתתי את זה לטפיג וטפיג זהר לשנייה והקרב התחיל.
      ומהר מאוד הבנתי שלמרות שמקשים עליו פורליון עדיין נאמן וגם חזק מאוד, בדקתי בפוקדקס וגיליתי שטפיג עלה רמה וגם למד מתקפה חדשה, מערבולת אש, "השתמש במערבולת אש בכל העוצמה!" אמרתי לטפיג, טפיג עשה מערבולת ענקית שהעיפה ושרפה את פורליון שנראה עכשיו כמעט גמור אך עדיין יכול להילחם, "השתמש בשריטה!" פקד עליו המאמן שלו. פורליון רץ אל טפיג ושרט אותו בחוזקה אך טפיג לא נכנע, "השתמש בשאגה!" אמרתי לטפיג. טפיג שאג בכל עוצמתו והרחיק את פורליון, "עכשיו עוד מערבולת אש!" אמרתי לטפיג, טפיג עשה עוד מערבולת ופורליון לא נראה כאילו הוא יכול להמשיך להילחם. "יש ניצחנו!" אמרתי. "נו באמת!" אמר המאמן והוא החזיר את פורליון לפוקדור והלך משם בכעס.
      סוף הפרק הראשון! אהבתם? רוצים עוד פרק? רשמו בתגובות!
      הפרק הבא למטה!

• על-ידי HarryPotter
      מה הספר האהוב אליכם? למה אתם אוהבים אותו? את כל אלה כתבו כאן, אני אוהב את כל סדרת הירושה (אראגון, האח הבכור בריסינגר הירושה) ואיזה אתם?
    • על-ידי קראקן200
      "אני מוכן!" אמר מיק בן ה12 בהתרגשות "אני מוכן לקבל את הפוקימון ההתחלתי שלי ולהתחיל במסע הפוקימון! כמו אבי שידוע כמאמן הפוקימונים הכי טוב במחוז קאלוס" לא אתן למאמנים האחרים לעכב אותי! אני אהיה מאסטר!. 
      "מיק בוא לאכול!" אמרה אנג'לה אימו של מיק, מיק ירד ישר למטבח וכמעט מעד מרוב שמיהר להגיע למטבח, "שב מיק" אמרה אימו, מיק התיישב והתחיל לזלול את כל האוכל שאימו שמה לו בצלחת, "סיימתי! אני הולך למעבדה לבחור את הפוקימון ההתחלתי שלי" אמר מיק בחיפזון, "אל תשכח את התיק שלך" אמרה אימו, לא שחכתי אמר מיק (שהיה כבר מחוץ לבית), הפרופסור לא היה במעבדה, רק העוזרים שלו היו, "שלום לך" אמר אחד העוזרים, אתה בטח באת לבחור בפוקימון ההתחלתי שלך אני צודק? אז הנה הם: פרואקי פוקימון המים, צ'ספין פוקימון העשב, ופנקין פוקימון האש, בחר אחד מאלה. "אממ התלבט מיק, בום! מיק נאחז בהלה  שפרואקי ופנקין התחילו לריב!, אני אבחר בצ'ספין אמר מיק, בסדר אמר העוזר ונתן לו את הפוקדור של צ'ספין פוקידע וכמה פוקדורים נוספים, מיק יצא מהמעבדה ונכנס לאזור האגם... "או כמעט שחכתי!" אמר מיק בוא נברר אליך משהו צ'ספין" מיק הוציא את הפוקידע והפוקידע התחיל לאמר בכל מתכתי: צ'ספין פוקימון העשב, המתקפה הראשונה שצ'פין לומד היא דחיפה ברמה 5. "בסדר... עכשיו בוא נצא ללכוד פוקימונים אמר מיק לצ'ספין בהתרגשות", ופתאום יצא מהאגם פוקימון!, בסדר צ'ספין לא משנה איזה פוקימון זה אנחנו חייבים ללכוד אותו!, צ'ספין הנהן לחיוב, "ועכשיו נברר איזה פוקימון ראינו" אמר מיק, הנה  אמר מיק שראה קלאונצ'ר, "בסדר צ'ספין דחיפה ברגע זה!" צ'ספין זינק לקלאונצ'ר והושיט את יידו לדחיפה אבל קלאונצ'ר צבט את צ'ספין! היה נראה שצ'ספין חטף מכה רצינית, באותו הרגע צ'ספין התרגז והתחיל לדחוף ולדחוף אותו עד שהצליח להוציא אותו מהמים וברגע שהוציא אותו צ'ספין קפץ על קלאונצ'ר וכך קלאונצ'ר ניהיה חלש יותר, צא פוקדור! אמר מיק ולכד את קלאוצ'ר!, איזה כיף  עשינו את זה! אמר מיק לצ'ספין בשמחה רבה :). 

המשך יבוא :) 

*תודה לyuval11 שעזר לי להתגבר על הפחד מכתיבה :)

• על-ידי Ray
      5 ביולי 2015, 12:26

חשוך כאן, מאוד חשוך כאן. אני מצליח לראות רק שחור. לא משנה כמה אני מנסה לרוץ ולברוח, אני לא מצליח, אני כל הזמן מחליק על קירות בצורת עיגול. משום מה אני כל הזמן שומע קולות של אפרוח ולטאה.

7 ביולי 2015, 14:31

אני מתחיל להתייאש, אני לא מבין מה קורה פה. 'האם לקחו אותי בשבי?' כל מיני מחשבות נוראיות עוברות לי בראש. אני משתגע פה, נורא חשוך וקר פה, אני רעב.. אני מיובש..

10 ביולי 2015, 10:00

סוף סוף הבנתי מה קורה פה! הייתי במעבדה של פרופסור בירץ' ששם אותי בתוך פוקדור בשביל מאמן פוקימונים שאמור לקחת אותי כפוקימון ההתחלתי שלו! ידעתי שאני לא אמות בסוף! אז בקיצור, היום לקח אותי ילד בן עשר, הוא הציג את עצמו כ"ברנדן". הצלחתי לנצח פוצ'יינה, סוף סוף חלומי התגשם, להיות פוקימון של מאמן! 

10 ביולי 2015, 18:41

"ברנדן" אמר לי שמחר הוא רוצה לאמן אותי. אני לא יודע למה דווקא מחר ולא עכשיו, אני מלא מרץ ורוצה להביס פוקימונים!
      אבא שלי שהיה סוואמפרט, אמר לי שביום מן הימים אני אהיה "מרשטאמק", אני לא בטוח אם זה היה בדיוק ככה, אבל זה מה שהוא אמר. יש לי אפילו תמונה שלו כשהוא היה אחד כזה ושיחק עם "פופר", נראה לי. אוי איבדתי אותה! נו באמת! אבל אני מקווה שהבנתם אותי.

עד כאן, המשך יבוא. אשמח לתגובות בונות .
    • על-ידי סלחכם
      שלום לכולם. מטרת נושא זה היא להמליץ לכולם על הספר "הגל", או לפחות לקבוצה מסויימת שמסוגלת להתעניין בספר :) .
      בעיקרון אני רק בפרק השלישי, אבל קראתי סיכום על הספר הזה. בנתיים אני בפרק 3 בספר (נכון לתאריך 23.12.2013).
      הסיכום (נלקח מאתר FXP)-
      הסיפור מספר על מורה להסטורייה ששמו בן רוס, שהראה לתלמידים שלו סרטון על השואה ועל הנאצים.
      כל הכיתה המומה לאחר הזוועה שהם ראו בסרטון.
      התלמידים אומרים לו "זה קרה כבר פעם, וזה לא יקרה שנית כי הם למדו לקח".
      אחד התלמידים שואל אותו: "למה הגרמנים שראו שהנאצים מתעללים ביהודים שתקו ולא אמרו מילה?".
      המורה לא ידע את התשובה ולכן החליט לערוך ניסוי.
      בניסוי הוא לימד את הכיתה על משמעת ועל אחדות ועל איך לעבוד כצוות.
      הוא לימד אותם חוקים, הוא נתן להם סיסמה וקרא לקבוצה שלהם "הגל".
      לאט לאט "הגל" התפשט בבית הספר כולו, כולם ערכו מצעדים ונופפו דגלים עם סמל "הגל" בכול רחבי בית הספר.
      רק ילדה אחת התנגדה לכול זה, ששמה לורי והיה לה חבר ששמו דייויד שהיה גם חלק מקבוצת "הגל".
      כול מי שלא מוכן להצטרף לתנועת "הגל", חבריי הקבוצה היו מוכנים להרביץ לו מרוב עצבים.
      החדר היחיד שבו לורי יכולה לשבת בשקט מבלי שיכריחו אותה להצטרף ל"הגל",
      זה חדר המערכת של עיתון בית הספר ששמו "רכילתון" שבו היא כותבת.
      היא שמה לב בשלב מוקדם מאוד איך כול בית הספר מתדרדר לתנועה האייומה הזאתי ששמה "הגל".
      כשהיא מגיעה לחדר, היא שמה לב שגם הכותבים האחרים לא מגלים עניין בתנועת "הגל" וחושבים שזה רעיון טפשי,
      ולורי שמחה שיש עוד כמה כמוהה שחושבים ככה.
      לורי וחברייה לעיתון מחליטים לעשות מעשה כנגד תנועת "הגל",
      הם מחליטים להוציא גיליון של עיתון בית הספר "רכילתון" שיש בו כתבות רק על תנועת "הגל" ועל כמה שהיא טיפשית.
      ללורי יש חברה טובה ששמה איימי, שגם היא בתנועת הגל.
      לאחר שהם מוציאים לאור את העיתון עם המהדורה על תנועת "הגל",
      כול חבריי "הגל" כועסים עלייה מאוד וגם חברתה איימי והחבר שלה דייויד.
      החבר שלה דייויד, לוקח אותה ערב אחד לשיחה ומסביר לה שתפסיק לומר דברים רעים על תנועת "הגל".
      היא אומרת לו שהיא לא תפסיק, כי לדעתה זאתי קבוצה טיפשית שהתחילה מניסוי והתדרדרה לאסון בית ספרי.
      דייוויד מתעצבן ומעיף אותה לדשא.
      לאחר שהוא עשה את זה, הוא מצטער על המעשה הזה ומבין שתנועת "הגל" גרמה לו לעשות את זה.
      למחרת, מזמן המורה בן רוס את כול חבריי תנועת "הגל" לכנס באודיטריום של בית הספר.
      בכנס, בן רוס אומר עומד לייד שניי מסכים ענקיים ומכריז לכול התלמידים משהו בנוסח הזה: "חבריי תנועת "הגל" הייקרים,
      אני רוצה לומר לכם שהתנועה התחילה מניסוי קטן, והתפשטה כבר לכול רחביי המדינה! אני רוצה להציג בפנייכם
      את המנהיג האמיתי שלכם".
      במשך כמה דקות הייתה דממה באודיטריום ולא הופיע אף דמות על המסכים.
      ואז, הופיעה על המסכים דמותו של אדולף היטלר, וכול התלמידים היו בשוק.
      בן רוס אמר להם: "זה המנהיג שלכם, אתם פעלתם לפי חוקיו, ולפי דרך חייו.
      אתם לא שונים מהגרמנים שנפלו בפח שלו, ואם הפרוייקט הזה היה ממשיך, אני מאמין שגם הייתם מוכנים להרוג בשבילו.
      זוכרים מה אמרתם לי כשהכול התחיל? שזה היה ולא יחזור שנית כי הם למדו לקח? אז הניסוי שלנו זה עובדה,
      שבתוך פרק זמן קצר-כולכם יכולים בלי לשים לב להיסחף לתוך תנועה מצמררת כמו 'הגל'. "
      [סוף סיכום].

בעיקרון הספר מומלץ לילדים בעלי חשיבה גבוהה מגיל 10 לפחות.

אהבתם את הספר? תוכלו לרשום בתגובות ביקורת קצרה. אשמח לשמוע :)