עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • צור חדש...

החזרה לשגרה אשר איבדתי

LoLYpOp
 Share

Recommended Posts

ההתמודדות שלי עם החזרה לשגרה:

בתקופת הלמידה דרך הזום הכל השתנה. המקובלים בכיתתי אינם מקובלים עוד, המורים מאבדים את השפיות, ואני, מנסה להשאר מעל המים אך טובעת בתוך ים של עבודות, מנסה להתחרות במרתון אין סופי אחרי החומר הלימודי האבוד שרק הולך ומתרחק ומאבדת את עצמי בתוך העומס. בתקופה המבלבלת הזאת אינך יודע מי חבר אמת ומי לא, הלוואי והייתי יכולה להשיג תשובות לשאלותי הרבות.

יום אחד הטלפון צלצל, והופיעה הודעה שכל התלמידים חוזרים לבתי הספר. הייתי מבולבלת, לא ידעתי אם אני שמחה, או עצובה. פחדתי מהמפגש עם הילדים שלא ראיתי תקופה ארוכה. הרגשתי כאילו אני נמצאת בכדור שלג ההולך וגדל אשר בנוי בעיקר מפחדים, חששות וחוסר ביטחון.

אני זוכרת את ההרגשה כשנכנסתי לבית ספר. התרגשתי כאילו היה היום הראשון ללימודים. כשנכנסתי לכיתה שמתי לב שהילדים בכיתתי אינם שונים משהיו בעבר. כולם נשארו חברותיים ומושפעים כמו שהיו כל השנים. הלכתי למקומי ושמעתי מוזיקה באוזניות. הבריחה היחידה מהפחד להתמודד מול הילדים בכיתתי.

האם זה יהיה הסיום של התקופה הנוראית שעברנו? והאם התקופה הבאה שמתקרבת אלינו תהיה מאכזבת או מעודדת? איני חושבת שיש תשובה שגויה, או נכונה. אבל לצערי החברה שמסביבי מדרדרת. ואני, עדיין מזועזעת.

יותר מאשמח לשמוע ביקורת,

אלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שיהיה יותר רגיל, למרות שהיום העדפתי להיות בזום ><

נ"ב אשכול של לוליפופ?!?!?!??!?!?!!??!!?! אני חולם, בגן עדן או ששוב משתלטים לי על המוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• בעלים

יש לך כתיבה מדהימה! אם תחשבי על התקופה בצורה פסימית היא תהיה כזאת. תנסי להנות ממה שיש, גם כשיש אנשים בסביבתך שאת לא מתחברת אליהם, ותנסי ליצור קשרים חדשים (אוזניות לא תורמות לזה הרבה..). בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-25.4.2021 at 21:40 LoLYpOp אמר:

המורים מאבדים את השפיות

כיף לך שזה רק עכשיו LOL

לפני ב-25.4.2021 at 22:07 מגניב אמר:

לא יודע מה להגיב על זה 😞

גם אני חחחח

בהצלחה בעומס הלימודים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה אלה סומכים עליך 🙂 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני ב-25.4.2021 at 21:40 LoLYpOp אמר:

ההתמודדות שלי עם החזרה לשגרה:

בתקופת הלמידה דרך הזום הכל השתנה. המקובלים בכיתתי אינם מקובלים עוד, המורים מאבדים את השפיות, ואני, מנסה להשאר מעל המים אך טובעת בתוך ים של עבודות, מנסה להתחרות במרתון אין סופי אחרי החומר הלימודי האבוד שרק הולך ומתרחק ומאבדת את עצמי בתוך העומס. בתקופה המבלבלת הזאת אינך יודע מי חבר אמת ומי לא, הלוואי והייתי יכולה להשיג תשובות לשאלותי הרבות.

יום אחד הטלפון צלצל, והופיעה הודעה שכל התלמידים חוזרים לבתי הספר. הייתי מבולבלת, לא ידעתי אם אני שמחה, או עצובה. פחדתי מהמפגש עם הילדים שלא ראיתי תקופה ארוכה. הרגשתי כאילו אני נמצאת בכדור שלג ההולך וגדל אשר בנוי בעיקר מפחדים, חששות וחוסר ביטחון.

אני זוכרת את ההרגשה כשנכנסתי לבית ספר. התרגשתי כאילו היה היום הראשון ללימודים. כשנכנסתי לכיתה שמתי לב שהילדים בכיתתי אינם שונים משהיו בעבר. כולם נשארו חברותיים ומושפעים כמו שהיו כל השנים. הלכתי למקומי ושמעתי מוזיקה באוזניות. הבריחה היחידה מהפחד להתמודד מול הילדים בכיתתי.

האם זה יהיה הסיום של התקופה הנוראית שעברנו? והאם התקופה הבאה שמתקרבת אלינו תהיה מאכזבת או מעודדת? איני חושבת שיש תשובה שגויה, או נכונה. אבל לצערי החברה שמסביבי מדרדרת. ואני, עדיין מזועזעת.

יותר מאשמח לשמוע ביקורת,

אלה

לצערי בתקופת הזום הייתי בתקופה של שפל ובדידות ורצות להתאבד וגם כשחזרתי לכיתה הייתה לי ידידה קרובה מאוד שלי שבעבר היינו מדברים כל יום כיום כמעט ואיני מדבר איתה יותר כתוצאה מהרבה דברים שקרו בעקבות הקורונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים